Про Náboj

Змагання

Náboj – міжнародне математичне змагання, в якому беруть участь команди з п’яти учнів, що представлятимуть одну школу. Змагання триває 120 хвилин, протягом яких команди намагаються вирішити якнайбільше із запропонованих задач.

На початку змагань кожна команда отримує шість задач. Як тільки вона правильно вирішить будь-яку з них – команда отримує нову задачу. Зазвичай, відповідь на задачу – число. Виграє команда, що правильно вирішила найбільшу кількість задач за відведений час.

Участь у змаганні безплатна.

Більш детальний опис правил можна знайти в розділі Правила.

Задачі

Складність задач підібрана так, що з ними можуть впоратися як школярі, які раніше не брали участі в математичних змаганнях, так і більш досвідчені учасники. Для цього задачі видаються в порядку зростання складності. Водночас вони істотно відрізняються від звичайних шкільних вправ, в яких здебільшого потрібне пряме застосування алгоритму – задачі вимагають від школярів проявлення оригінальності та винахідливості. Результат виступу команди залежить не стільки від окремих учасників, скільки від їхнього вміння ефективно працювати в команді. Окрім розвитку уяви та логічних навичок, мета Náboj – познайомити людей з красою математики.

Задачі з попередніх змагань Náboj можна знайти в розділі Архів.

Міста проведення

Náboj одночасно проходить у Кембриджі, Единбурзі, Празі, Опаві, Братиславі, Кошице, Пассау, Лінці, Цюріху, Варшаві, Кракові, Вроцлаві, Гданську, Будапешті, Веспремі, Констанці, Новосибірську та у Києві. У кожному місті є власний рейтинг команд. Також учасники можуть знайти себе в національному і міжнародному рейтингах.

Ліги

Змагання відбувається у двох лігах: Юніори та Сеньйори. Команда може бути зареєстрована в лізі Юніори лише в тому випадку, якщо всі її учасники є учнями дев’ятого або молодших класів. Команда в лізі Сеньйори може складатися із школярів будь-якого віку.

Призи

Найкращі команди нагороджуються призами та сертифікатами. Призи попередніх років - першокласна математична література, що використовується у всьому світі для підготовки до математичних змагань та ін. Цього року ми підготували більш привабливі призи.

Дати


 • Початок реєстрації
  22 березня 2021 (12:00)
 • Другий тур реєстрації
  5 квітня 2021
 • Закінчення реєстрації
  20 квітня 2021
 • День проведення змагання
  23 квітня 2021
 

Як зареєструватися


Для реєстрації заповніть, будь ласка, форму реєстрації.

  Список зареєстрованих команд…