Výsledky Náboje 2016
V návaznosti na opatření vlády týkající se koronaviru je soutěž Náboj ZRUŠENA. Máte-li otázky týkající se soutěže, kontaktujte nás na adrese info-cz@math.naboj.org nebo krejci@naboj.org.

Výsledky Náboje 2016, Junioři, mezinárodní


ŠkolaBody
1 III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RP, Legionów 27, Gdynia, A, PL
Wojciech Jankowski (I), Kacper Kluk (I), Piotr Kowalewski (I), Paweł Sawicki (I), Kacper Walentynowicz (I)
46
2 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica, Nowowiejska 37A, Warszawa, PL
Michał Siennicki (I), Piotr Jasiński (I), Mikołaj Kamiński (I), Piotr Kram (I), Stanisław Strzelecki (I)
43
3 V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego, Studencka 12, Kraków, C, PL
Krzysztof Mrzigod (I), Oskar Nowak (I), Agnieszka Pałka (I), Jacek Salata (I), Piotr Okulśnik (I)
42
4 Gymnázium, Alejová 1, Košice-Juh, B, SR
Peter Onduš (2), Samuel Krajči (1), Martin Števko (1), Juraj Jursa (2), Viktória Brezinová (1)
41
5 Publiczne Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II Sióstr Prezentek, Ks. J. Jałowego 1, Rzeszów, PL
Jan Dziuba (I), Miłosz Mazur (I), Paweł Sałosz (I), Karolina Zając (I), Emilia Kwolek (I)
39
6 Gimnazjum nr 2 im. Adama Mickiewicza, Studencka 13, Kraków, PL
Mateusz Nowak (2), Michał Woźny (3), Michał Żelasko (3), Roman Madej (3), Filip Nikolow (3)
39
7 Gymnázium, Poštová 9, Košice-Staré Mesto, B, SR
Katarína Kuľková (2), Martin Masrna (2), Martin Melicher (1), Radomír Miščík (1), Jakub Pohly (2)
38
8 III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RP, Legionów 27, Gdynia, B, PL
Jakub Bober (I), Fryderyk Wiatrowski (I), Franciszek Szarwacki (I), Albert Strebejko (I), Antoni Żewierżejew (I)
38
9 Gymnázium, Grösslingová 18, Bratislava, D, SR
Ján Letovanec (2), Barbara Pulmannová (2), Tomáš Sásik (2), Sára Kuťková (2), Matej Parada (2)
38
10 Liceum Ogólnokształcące nr III im. Adama Mickiewicza, Składowa 5, Wrocław, B, PL
Mateusz Rzepecki (I), Dawid Ignasiak (I), Mikołaj Marsy (I), Karol Kuczmarz (I), Mateusz Marecki (I)
37
11 Gymnázium J. G. Jarkovského, Truhlářská 22, Praha 1, ČR
Adam Dejl (2), Ondřej Dvořák (2), Pavel Hudec (2), Tadeáš Němec (2), Jakub Peleška (2)
37
12 Gymnázium Jura Hronca, Novohradská 3, Bratislava, A, SR
Jozef Číž (1), Marek Homola (2), Peter Ivan (2), Pavol Kebis (1), Dávid Mišiak (1)
37
13 Gimnazjum Akademickie, Szosa Chełmińska 83, Toruń, PL
Wojciech Drozd (1), Aleksander Janczewski (3), Mateusz Kwiatkowski (3), Jakub Polak (3), Piotr Tyburski (3)
36
14 I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego, al. Mikołaja Kopernika 1, Piotrków Trybunalski, PL
Kamil Galewski (I), Natalia Kucharczuk (I), Jakub Sola (I), Laura Wrońska (I), Miłosz Januszewski (I)
36
15 Prywatne Gimnazjum im. Królowej Jadwigi, Al. Długosza 8a, Lublin, PL
Jagoda Maria Bracha (2), Jan Fabrowski (3), Martyna Osmalek (2), Marek Pawłowski (2), Jakub Sprawka (2)
36
16 Gymnázium M. Koperníka, 17. listopadu 526, Bílovec, ČR
Berenika Čermáková (2), Tomáš Křižák (1), Jiří Nábělek (2), Michaela Svatošová (0), Bára Tížková (2)
36
17 Gymnázium, Grösslingová 18, Bratislava, B, SR
Ondrej Baranovič (1), Pavol Kollár (1), Michal Molnár (1), Matej Moško (1), Miloš Travěnec (1)
36
18 Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Króla Władysława IV, Jagiellońska 38, Warszawa, PL
Mateusz Smoliński (3), Adrian Górecki (3), Konrad Skublicki (3), Igor Witkowski (3), Grzegorz Kopania (3)
36
19 Gymnázium, Grösslingová 18, Bratislava, E, SR
Jakub Parada (0), Jozef Fülöp (0), Timea Szöllösová (0), Martin Koutenský (0), Peter Kravár (0)
35
20 Gymnázium, Poštová 9, Košice-Staré Mesto, A, SR
Martin Budjač (1), Matej Genčí (2), Petronela Kočiščáková (1), Rastislav Špakovský (2), Zuzana Lüköová (1)
35
21 Jedlik Ányos Gimnázium, Táncsics Mihály utca 92., Budapest, HU
Bálint Kerekes (10), Álmos Kristály (10), Zsolt Holczer (10), Ádám Fraknói (9), Bertalan Polgár (9)
35
22 Gimnazjum Dwujęzyczne im. Mikołaja Kopernika, Ks. Piotra Skargi 2, Krosno, PL
Dominik Bysiewicz (2), Marcin Hawryluk (3), Bartosz Justkowski (3), Mateusz Winiarski (2), Mateusz Kałwik (3)
35
23 ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és Kollégium, Papnövelde utca 4-6., Budapest, HU
Mátyás Antal (10), Boldizsár Gyűrűs (10), Dávid Kiss (10), Péter Mihályházi (10), Katinka Orova (10)
35
24 Gimnazjum nr 13 im. Stanisława Staszica, Nowowiejska 37A, Warszawa, PL
Mikołaj Bardos (3), Jakub Bazyluk (3), Grzegorz Gruza (3), Stanisław Hauke (2), Tuan Anh Tran (3)
35
25 Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 im. Bohaterek Powstania Warszawskiego, Twarda 8/12, Warszawa, B, PL
Bartosz Godlewski (3), Jakub Jung (3), Tomasz Kiełbasa (3), Jędrzej Olkowski (3), Jakub Bandurski (3)
35
26 Gymnázium Jana Keplera, Parléřova 2, Praha 6, B, ČR
Danil Koževnikov (2), Antonín Drdácký (2), Sára Elichová (1), Michaela Svatošová (2), Martin Kunz (2)
35
27 V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego, Studencka 12, Kraków, B, PL
Aleksandra Cynk (I), Weronika Kołodziejczyk (I), Jan Guzik (I), Paulina Michta (I), Adam Tłuczkiewicz (I)
35
28 V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego, Studencka 12, Kraków, A, PL
Aleksandra Ciastoń (I), Małgorzata Frączek (I), Samuel Hełdak (I), Maciej Kozub (I), Antoni Prus (I)
34
29 Gymnázium, Varšavská cesta 1, Žilina, B, SR
Matej Nemeček (2), Samuel Škoda (2), Daniel Oravec (1), Dávid Daubner (1), Kristína Szabová (2)
34
30 Gimnazjum nr 1, Armii Krajowej 2, Końskie, PL
Maciej Dziuba (3), Mikołaj Grzebieluch (3), Tomasz Kosmulski (3), Mateusz Górski (3), Mateusz Kobędza (3)
34
31 Gymnázium, Grösslingová 18, Bratislava, A, SR
Dominik Jenča (2), Nikolas Mészáros (2), Andrea Pifková (2), Daniil Zinoviev (2), Juraj Olejár (2)
34
32 Gymnázium Christiana Dopplera, Zborovská 45, Praha 5 - Smíchov, ČR
Lukáš Caha (2), Kamila Kyzlíková (2), Vojtěch Lanz (2), Vojtěch Lengál (2), Filip Matějka (2)
34
33 Gymnázium, Parovská 1, Nitra, B, SR
Matúš Adamčík (2), Matej Hrmo (1), Michaela Marčeková (1), Jakub Poljovka (2), Tomáš Švihorík (2)
34
34 Tóparti Gimnázium és Művészeti Szakközépiskola, Fürdő sor 5., Székesfehérvár, HU
Bianka Forczek (8), Ákos Mórocz (10), Éva Müller (8), Erik Gyula Neczli (9), Kristóf Velki (10)
34
35 Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium, Bazsanth Vince utca 10., Dunakeszi, HU
Dániel Almási (10), Noémi Cseh (10), Bence Csókás (10), Nóra Halász (9), Roland Reif (10)
34
36 Gimnazjum nr 9 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. św. Królowej Jadwigi, Elizy Orzeszkowej 8a, Rzeszów, PL
Jan Fornal (3), Adam Wątroba (3), Kinga Kwoka (3), Mateusz Bednarz (3), Marek Lechowicz (3)
34
37 III Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza, Brodzińskiego 6, Tarnów, PL
Filip Gawron (I), Paweł Kolendo (I), Michał Kosiba (I), Piotr Zieliński (I), Adam Szczepański (I)
34
38 Gimnazjum nr 24 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RP, Legionów 27, Gdynia, A, PL
Zofia Pinkiewicz (3), Mateusz Masłowski (3), Andrzej Stalke (3), Błażej Jaworowski (3), Michał Kreft (3)
33
39 Mendelovo gymnázium, Komenského 5, Opava, B, ČR
Filip Čermák (2), Jakub Domes (1), Pavel Štěpánek (2), Ludmila Bujnovská (2), David Wittek (2)
33
40 VIII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Skłodowskiej-Curie, 3 Maja 42, Katowice, PL
Jan Błasiok (I), Michał Kobiela (I), Tomasz Lamża (I), Agnieszka Stawinoga (I), Łukasz Wcisło (I)
33
41 Gimnazjum Dwujęzyczne nr 59, Wiktorska 30/32, Warszawa, PL
Szymon Karpiński (3), Maciej Małowidzki (3), Franciszek Nowak (2), Krzysztof Sikora (1), Barbara Walkowiak (2)
33
42 Liceum Akademickie, Szosa Chełmińska 83, Toruń, PL
Alicja Ziarko (I), Tomasz Patyna (I), Dawid Przybyliński (I), Maciej Procyk (I), Paweł Koźmiński (I)
33
43 Gymnázium a SOŠZE Vyškov, Komenského náměstí 16, Vyškov, ČR
Luboš Bartík (1), Pavel Kinc (1), Ladislav Nagy (2), Martin Orság (2), Vojtěch Šišma (2)
33
44 Gymnázium, Veľká okružná 22, Žilina, B, SR
Alexandra Ligocká (2), Šimon Pajger (2), Andrej Paluch (2), Tomáš Plevko (2), Miroslav Šoška (2)
33
45 Škola pre mimoriadne nadané deti a gymnázium, Skalická 1, Bratislava, C, SR
Jakub Hluško (1), Maťo Krásny (1), Miroslav Macko (1), Kristína Gáliková (1), Paulína Smolárová (2)
33
46 Gymnázium, Alejová 1, Košice-Juh, A, SR
Martin Spišák (2), Marek Koman (2), Natália Tóthová (2), Martin Mihálik (1), Erik Berta (1)
33
47 Katolickie Gimnazjum im. Świętej Rodziny z Nazaretu, Pędzichów 13, Kraków, PL
Mikołaj Sztaba (3), Szymon Wojtulewicz (3), Radosław Żak (1), Maciej Zieliński (3), Mateusz Wojtaczka (3)
32
48 Gymnázium, Špitálská 2, Praha 9, ČR
Adam Janich (1), Adam John (2), Alice Kopalova (2), Lukáš Kotlík (2), Michal Koldinský (2)
32
49 Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 im. Bohaterek Powstania Warszawskiego, Twarda 8/12, Warszawa, A, PL
Anna Steczkowska (3), Jakub Michalski (3), Klara Szular (3), Hubert Supeł (2), Mikołaj Wasiak (2)
32
50 Gimnazjum im. Jana Matejki, Kolejowa 15, Zabierzów, PL
Piotr Kubaty (2), Andrzej Szablewski (2), Radosław Peszkowski (2), Piotr Sikorski (3), Mateusz Janus (3)
32
51 II Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego, Sobieskiego 9, Kraków, PL
Piotr Bahyrycz (I), Wiktor Kmiecik (I), Piotr Radecki (I), Krzysztof Tomala (I), Mateusz Wojtulewicz (I)
32
52 Gymnázium Jura Hronca, Novohradská 3, Bratislava, B, SR
Bohdan Jóža (1), Samuel Karaba (2), Monika Machalová (1), Tereza Prokopová (1), Adam Šánta (1)
32
53 Gymnázium Třebíč, Masarykovo nám. 9, Třebíč, ČR
Jakub Balabán (2), Ivana Holpuchová (2), Marek Kostka (2), John Richard Ritter (2), Václav Jelínek (2)
32
54 Gimnazjum nr 11, pl. Św. Katarzyny 9, Toruń, PL
Julia Jurkowska (3), Paweł Knut (2), Michał Piechowski (3), Kamil Tański (3), Jakub Zarzycki (2)
32
55 Gymnázium Jozefa Gregora Tajovského, J. G. Tajovského 25, Banská Bystrica, A, SR
Samuel Belko (1), Samuel Čavoj (1), Maroš Grego (2), Ján Priner (1), Marek Špitalský (1)
32
56 Gymnázium Nové Zámky, M. R. Štefánika 16, Nové Zámky, SR
Alan Marko (2), Adam Valach (2), Andrej Vašek (2), Peter Rukovanský (1), Norbert Vígh (2)
32
57 Škola pre mimoriadne nadané deti a gymnázium, Skalická 1, Bratislava, A, SR
Erik Řehulka (0), Michal Horanský (0), Filip Janák (0), Jakub Pravda (0), Matej Priesol (0)
32
58 Gymnázium, Jírovcova 8, České Budějovice, ČR
Jan Baron (1), Anna Kovárnová (1), Jakub Kuchař (2), Ondřej Petrouš (1), Vojtěch Rozhoň (1)
32
59 Gymnázium P. de Coubertin, Nám. SNP 9, Piešťany, A, SR
Marián Poturnay (1), Pavol Klein (1), Patrik Grman (2), Martin Miklovič (2), Adam Žitňanský (2)
31
60 Gymnázium, Zlatá stezka 137, Prachatice, ČR
František Bican (2), Dominik Čajan (2), Jakub Linzmajer (2), Pavel Ludačka (2), David Trojan (2)
31
61 XXXIII Liceum Ogólnokształcące Dwujęzyczne im. Mikołaja Kopernika, Bema 76, Warszawa, PL
Michalina Broda (I), Izabala Gierko (I), Monika Kamińska (I), Bartosz Wałachowski (I), Sebastian Pełka (I)
31
62 Gimnazjum nr 1, Jelenia 7, Wrocław, PL
Oliwia Kropidłowska (3), Jakub Piznal (3), Adam Morawski (3), Łukasz Pluta (3), Dariusz Ciesielski (3)
31
63 Gimnazjum Dwujęzyczne, Mickiewicza 16, Tarnów, PL
Piotr Pawłowski (3), Wojciech Michałek (3), Rafał Spyra (3), Rafał Pyzik (2), Jakub Pietraszek (1)
31
64 IV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica, Zillingera 1, Sosnowiec, PL
Joanna Kubica (I), Bartosz Głowacki (I), Kacper Karoń (I), Mateusz Kocot (I), Grzegorz Wardas (I)
31
65 Gymnázium Jozefa Lettricha, J. Lettricha 2, Martin, SR
Boris Engler (2), Peter Fučela (2), Martin Orságh (2), Lenka Mazlová (2), Rebeka Pokrievková (2)
31
66 Gymnázium F. X. Šaldy, Partyzánská 530, Liberec 11, ČR
Anežka Gruberová (2), František Jurák (2), Lucie Kubíčková (2), Karolína Labská (2), Daniela Opočenská (1)
31
67 Gymnázium Jána Adama Raymana, Mudroňova 20, Prešov, SR
Michal Barnišin (2), Michal Lelák (1), Emil Lelák (1), Anton Matis (1), Adam Plavčan (1)
31
68 Gymnázium Hansa Selyeho s vjm. Komárno, Biskupa Királya 5, Komárno, SR
Bence Bánki (2), Dóra Cziborová (2), Lili Édes (2), Árpád Komár (2), Máté Pszota (2)
31
69 Gymnázium Ivana Kupca Hlohovec, Komenského 13, Hlohovec, SR
Marcel Masaryk (2), Lukáš Surab (1), Samuel Řeřicha (1), Ruchard Bíro (2), Kristína Korecová (2)
31
70 Publiczne Liceum Ogólnokształcące Politechniki Łódzkiej, al. Politechniki 6A, Łódź, PL
Karolina Czerczak (I), Jakub Józiewicz (I), Karolina Pietrucha (I), Maciej Szulc (I), Kamil Tyrpiał (I)
30
71 Nový Porg - gymnázium a základní škola,o.p.s., Pod Krčským lesem 25, Praha 4 - Krč, ČR
Jan Kuželík (2), Vojtěch Volhejn (2), Hana Jirovská (2), Matthew Dupraz (1), Minh Duc Pham (1)
30
72 Gymnázium, Čs. dobrovolců 11, Teplice, ČR
Martin Krutský (2), Michal Dragoun (2), Michal Košek (2), Kateřina Krausová (2), Jana Bradáčová (2)
30
73 Gymnázium Nitra, Golianova 68, Nitra, SR
Michal Ďurovič (2), Oliver Szöllosi (2), Simona Zálešáková (2), Marián Zimmermann (1), Marianna Zimmermannová (1)
30
74 Gymnázium Ľudovíta Štúra, 1. mája 170/2, Trenčín, SR
Samuel Ambros (1), Martin Babača (1), Janka Eggová (1), Robert Jurčo (1), Michal Staník (1)
30
75 Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 im. Bohaterek Powstania Warszawskiego, Twarda 8/12, Warszawa, C, PL
Stanisław Chodak (2), Kacper Wasiak (1), Antoni Wiśniewski (2), Jerzy Gaudzyk (1), Julian Kocerka (2)
30
76 Gymnasium Leopoldinum, Michaeligasse 15, Passau, A, DE
Valentin Fuchs (10), Florian Böhm (10), Severin Zimmermann (10), Marlene Baier (8), Johanna Ritzinger (10)
30
77 XXVII Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Czackiego, Polna 5, Warszawa, PL
Bartłomiej Binda (I), Szymon Doradziński (I), Kuba Dmitruk (I), Jan Kołodziejczyk (I), Mikołaj Wójcik (I)
30
78 Pécsi Leőwey Klára Gimnázium, Szent István tér 8-10., Pécs, HU
Fekete Balázs (10), Zsombó István (10), Vucseta Luca (10), Kovács Patrik (10), Páhoki Tamás (10)
30
79 Gymnázium Opatov, Konstantinova 1500, Praha 4, ČR
Jan Janoušek (2), Patrik Novotný (2), František Kosař (1), Jakub Suchánek (2), Jakub Zeman (2)
30
80 Gymnázium, Nad Kavalírkou 1, Praha 5, ČR
Hana Hladíková (2), Michael Olšavský (2), Tomáš Kůrka (2), Alžběta Neubauerová (2), Matěj Černík (2)
30
81 I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika, Więckowskiego 41, Łódź, PL
Piotr Jarzębski (I), Karolina Kietlińska (I), Kaja Klencka (I), Mateusz Lichman (I), Karolina Wilk (I)
30
82 Türr István Gimnázium és Kollégium, Fő utca 10., Pápa, HU
Dávid Bence Döbröntei (10), Márton Mészáros (9), Odett Stemmer (9), Márton Tibold (9), Máté Tóth (9)
30
83 Gymnázium, SOŠ a SOU, Komenského 7, Mikulov, ČR
Jiří Vala (2), Lubor čech (−1), Mikuláš černý (−1), Kateřina Pokorná (0), Jindřich šíma (0)
29
84 Gymnázium Žďár nad Sázavou, Neumannova 2, Žďár nad Sázavou, ČR
Michael Koudela (2), František Potocký (2), Jakub Stejskal (2), Daniel Vašek (2), David Vtípil (2)
29
85 Wilhelmsgymnasium, Thierschstr. 46, München, DE
Felix Meyer (9), Ruben Pfeiffer (10), Maximilian Schinke (10), Leonard Schubert (9), Paul Winter (9)
29
86 Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 14, Zimnej Wody 8, Gliwice, PL
Jakub Baranowski (2), Aleksandra Kolorus (2), Paulina Nadziakiewicz (3), Krzysztof Witkowski (3), Michał Lewczuk (3)
29
87 I Liceum Ogólnokształcące im. Bartłomieja Nowodworskiego, Plac Na Groblach 9, Kraków, PL
Krzysztof Bac (I), Bartosz Suchanek (I), Maciej Bereza (I), Anna Bugajska (I), Daniel Pietruszka (I)
29
88 1. české gymnázium v Karlových Varech, Národní 25, Karlovy Vary - Drahovice, ČR
Jakub Brož (2), Adéla Hanková (2), Jan Lindauer (2), Tereza Märzová (2), Nora Prokešová (0)
29
89 Ev. SŠ- Ev. gymnázium J. T, Komenského 10, Liptovský Mikuláš, SR
Ivan Hudák (1), Jakub Jarina (0), Matej Kiska (0), Maximilián Molnár (2), Kristína Saboová (1)
29
90 Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Csokonai utca 6-12., Szigetszentmiklós, HU
Ákos Antal (9), Bercel Boldis (10), Dániel Fejes (9), Bendegúz Györök (9), Martin Rónai-Kovács (9)
29
91 Gymnázium, Mikulášské nám. 23, Plzeň, ČR
Lukáš Vlček (2), Jakub Dobrý (2), Vítek Vališ (2), Ondřej Komora (2), Radek Wágner (2)
29
92 Gymnázium Petra Bezruče, ČSA 517, Frýdek-Místek, A, ČR
Natálie Kaňáková (2), Štěpán Kaspar (2), Cyril Novotný (2), Milan Prokop (2), Matěj Sojka (2)
29
93 PORG - gymnázium a základní škola, o.p.s., Lindnerova 3, Praha 8 - Libeň, ČR
Jakub Čurda (1), Vít Gaďurek (1), Šimon Hutař (1), Matěj Krátký (0), Anna Musilová (0)
29
94 Höhere technische Bundeslehranstalt, Fischergasse 30, Wels, AT29
95 Gymnázium, Školská 234/8, Považská Bystrica, SR
Martin Bakoš (2), Tomáš Čelko (2), Samuel Kamas (1), Adam Kľučiar (1)
29
96 Křesťanské gymnázium, Kozinova 1000, Praha 10 - Hostivař, ČR
František Čapla (1), Martina Divišová (2), Zuzana Hálová (2), Kryštof Jungmann (1), Vojtěch Muller (2)
29
97 Gymnázium Jana Keplera, Parléřova 2, Praha 6, A, ČR
Jáchym Baláž (2), Oleksandr Kornyichuk (2), Anežka Mann (1), Anna Vrbová (2), Matěj Pešek (2)
29
98 I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika, Ks. Piotra Skargi 2, Krosno, B, PL
Rafał Kilar (I), Krzysztof Skomiał (I), Paweł Kiełbasa (I), Michał Zygarowicz (I), Anna Nosek (I)
29
99 Gimnazjum nr 24 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RP, Legionów 27, Gdynia, B, PL
Michał Umiński (2), Antoni Ruciński (2), Zofia Brzeska (3), Mikołaj Zaorski (3), Kacper Szczepański (3)
28
100 Gymnázium, Nad Alejí 1952, Praha 6, ČR
Kateřina Hájková (1), Filip Hron (1), Jakub Jelínek (1), Jan Kočka (1), Vojtěch Novotný (2)
28
101 Gymnázium a SOŠ dr. Václava Šmejkala, Stavbařů 5, Ústí nad Labem, ČR
Hung Do (0), Ngoc Hung Hoang (0), Chi Mai Nguyen (2), Josef Rajchert (2), Petr Zahradník (1)
28
102 Mensa gymnázium, o. p. s., Španielova 1111, Praha 6 - Řepy, ČR
Kryštof Pravda (−2), Marek Holub (1), Alexandra Machalová (1), Jan Veselý (1), Daniel Žuravljov (1)
28
103 Gimnazjum Akademickie Politechniki Wrocławskiej, Wybrzeże Wyspiańskiego 23-25, Wrocław, B, PL
Kornel Krawiec (2), Łukasz Orski (1), Adam Pędziwiatr (2), Stanisław Sochacki (2), Łukasz Świszcz (1)
28
104 Gymnázium, Dašická 1083, Pardubice, B, ČR
Daniel Dvořáček (1), Tomáš Faikl (2), Jakub Cach (2), Karolína Špeldová (2), Jan Žák (2)
28
105 Arcibiskupské gymnázium, Korunní 2, Praha 2, ČR
Michaela Hubená (1), Dominik Jirsa (1), Matouš Menčík (2), Adéla Řežábková (1), Ondřej Šebek (1)
28
106 Gymnázium Fr. M. Pelcla, Hrdinů odboje 36, Rychnov nad Kněžnou, ČR
Michal Jireš (1), Jiří Kukla (1), Vojtěch Netík (1), Jakub Rajnštajn (1), Jan Vaník (1)
28
107 Gimnazjum Akademickie Politechniki Wrocławskiej, Wybrzeże Wyspiańskiego 23-25, Wrocław, A, PL
Krzysztof Gąciarz (2), Wiktoria Jarząb (2), Mateusz Kelner (1), Kacper Misiaszek (1), Mateusz Padarz (2)
28
108 Škola pre mimoriadne nadané deti a gymnázium, Skalická 1, Bratislava, B, SR
Tobiáš Winczer (1), Jaroslav Paška (1), Dávid Pieš (1), Andrej Bederka (1), Michal Mráz (1)
28
109 Gimnazjum nr 112 im. Króla Jana III Sobieskiego, Solipska 17/19, Warszawa, PL
Michał Fedorowicz (3), Maksymilian Grochowski (3), Krzysztof Kania (3), Paweł Phan (3), Bartosz Żebrowski (3)
28
110 I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika, Ks. Piotra Skargi 2, Krosno, A, PL
Anna Kalisz (I), Robert Waliszewski (I), Mateusz Biesiadowski (I), Jan Borowski (I)
28
111 Gymnázium Josefa Jungmanna, Svojsíkova 1, Litoměřice, ČR
Čada Jan (1), Jakub Jirkal (1), Adéla Kubíková (1), Karolína Loužecká (2), Štěpán Pardubický (1)
28
112 Gymnázium, 5. května 620, Kadaň, ČR
Jakub Jančík (1), Martin Lédl (1), Lukáš Linhart (2), David Roubín (2), Veronika Roubínová (2)
28
113 Gymnázium, Tomkova 45, Olomouc - Hejčín, A, ČR
Jáchym Bareš (2), Miroslav Hrabal (2), Jindřich Jelínek (1), Filip Kroutil (2), Lenka Vincenová (2)
28
114 Érdi Vörösmarty Mihály Gimnázium, Széchenyi tér 1., Érd, HU
Czégel András (10), Kuna Gergely (10), Mészáros Márton (10), Kőnig Virág (10), Ádám Zsófia (10)
27
115 Gymnasium Parsberg, Aschenbrennerstr. 10, Parsberg, DE
Jonas Edenharter (9), Paul Hahn (9), Tobias Inzenhofer (9), Andreas Maier (8), Marco Edenharter (9)
27
116 Gimnazjum nr 24 z Językiem Nauczania Francuskim im. Mikołaja Kopernika, Sienkiewicza 74, Katowice, PL
Agata Dziwok (3), Maja Dziwok (3), Piotr Matusiak (3), Aleksander Buszydlik (3), Hubert Jabłoński (3)
27
117 Gymnázium, Frýdecká 689, Český Těšín, ČR
Ondřej Wrzecionko (1), Michal Glos (2), Tomáš Kvapil (2), Dominika Mokroszová (1), Matěj Palarčík (1)
27
118 ELTE Trefort Ágoston Gyakorló Gimnázium, Trefort utca 8., Budapest, HU
Vitéz Benedek (9), Varga Eszter (8), Penc Patrik (9), Reményi Réka (9), Kovács Tamás (10)
27
119 Gymnázium, Masarykovo náměstí 8, Šumperk, ČR
Barbora Balatá (2), Jaroslav Kořínek (2), Huynh Duc Pham The (2), Anna Schubertová (2), Veronika Stratilová (2)
27
120 Gymnázium Elišky Krásnohorské, Ohradní 55, Praha 4 - Michle, ČR
Čeněk David (0), Jan Gara (1), Michal Jelínek (1), Natálie Klaudie Koscelanská (0), Anežka Kramná (1)
27
121 Gymnázium, Chvalšinská 112, Český Krumlov, A, ČR
Petr Hrubeš (1), Jan Hrubeš (1), Karolína Kučerová (1), Roman Lebeda (2), Martin Mráz (1)
27
122 IX Liceum Ogólnokształcące im. Klementyny Hoffmanowej, Hoża 88, Warszawa, PL
Mateusz Chruściel (I), Marceli Korbin (I), Daniel Laskowski (I), Jakub Majewski (I), Magdalena Wróblewska-Rosłoń (I)
27
123 Liceum Ogólnokształcące nr III im. Adama Mickiewicza, Składowa 5, Wrocław, A, PL
Zbigniew Drozd (I), Filip Komorowski (I), Joanna Mielniczuk (I), Bartosz Korta (I), Michał Syposz (I)
27
124 Masarykovo gymnázium, Petákova 2, Plzeň, ČR
Vít Beran (2), Miroslava Novoveská (1), Quoc Anh Nguyen (2), Lukáš Bucháček (2), Monika Nováková (2)
27
125 I Liceum Ogólnokształcące im. 14 Pułku Powstańców Śląskich, Szkolna 1, Wodzisław Śląski, PL
Krzysztof Widenka (I), Michał Lampert (I), Karol Musur (I), Mateusz Muras (I), Jan Ferdyan (I)
27
126 Biskupské gymnázium, Barvičova 85, Brno, ČR
Marek Pospíšil (2), Vojtěch Rozehnal (2), Zdena Staňová (2), Patrik Steffel (2), Kateřina Vičíková (2)
27
127 Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II Sióstr Prezentek, Ks. J. Jałowego 1, Rzeszów, PL
Aleksandra Bazan (2), Jakub Gładysz (2), Marcin Mazur (2), Karol Pękala (3), Maciej Rut (2)
27
128 Gymnázium Sokolov, Husitská 2053, Sokolov, ČR
Petr Hnídek (2), Šimon Kabátník (1), Jakub Kára (1), Lukáš Marek (2), Jan Toncar (2)
26
129 I Liceum Ogólnokształcące im. Edwarda Dembowskiego, Zimnej Wody 8, Gliwice, PL
Krzysztof Oliwa (I), Judyta Wojtala (I), Przemysław Sprus (I), Krzysztof Czech (I), Szymon Gorczyca (I)
26
130 Gymnázium, Budějovická 680, Praha 4, ČR
Jáchym Hobza (2), Andrea Lorenzová (1), Martin Šimák (2), Anna Skalická (2), Petr Smola (2)
26
131 Spoj. šk. - Gym. sv. Jozefa, Klčové 87, Nové Mesto nad Váhom, SR
Janka Mária Mrázová (1), Michal Pisca (1), Matej Pavlech (1), Ján Pavlech (2), Michal Bátora (2)
26
132 Gdańskie Liceum Autonomiczne, Osiek 11/12, Gdańsk, PL
Jakub Kasprzyk (I), Paweł Gudalewski (I), Krzysztof Szafrański (I), Maciej Warmbier (I), Rafał Wolniak (I)
26
133 Gymnázium, Parovská 1, Nitra, A, SR
Ema Barusová (1), Tomáš Královič (1), Martina Šuchová (2), Tereza Tódová (1), Matúš Zubčák (1)
26
134 Gymnázium Andreja Vrábla Levice, Mierová 5, Levice, SR
Filip Rácz (2), Adam Bojkovský (2), Tomáš Belák (1), Oto Stanko (1), Rudolf Stanko (1)
26
135 Akademickie Liceum Ogólnokształcące Politechniki Wrocławskiej, Wybrzeże Wyspiańskiego 23-25, Wrocław, B, PL
Oskar Adamski (I), Marek Mieniek (I), Maja Orłowska (I), Jan Szecówka (I), Piotr Wyrostek (I)
26
136 I Akademickie Liceum Ogólnokształcące im. Zasłużonych Ludzi Morza, Narcyzowa 6, Gdynia, PL
Jędrzej Głowaczewski (I), Miłosz Głowaczewski (I), Konrad Komor (I), Robert Miotk (I), Michał Zalewski (I)
26
137 Gymnázium Matyáše Lercha, Žižkova 55, Brno, B, ČR
David Jašek (2), Pavlína Ježíková (2), Klára Přibáňová (2), Martin Strachoň (2), Richard Uher (2)
26
138 Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr II z Oddziałami Dwujęzycznymi, Pułaskiego 3, Opole, PL
Laura Hampf (I), Michał Grądowy (I), Krzysztof Sajkowski (I), Jan Szczepankiewicz (I), Fabian Eszik (I)
26
139 Lovassy László Gimnázium, Cserhát lakótelep 11., Veszprém, HU
Babett Bodnár (9), Trisztán Piller (9), Bence Szilágyi (9), Balázs Abafalvi (10), Annamária Schütz (9)
26
140 Spojená škola - Gym, Dominika Tatarku 4666/7, Poprad, SR
Karol Grilling (1), Alexander Kling (2), Jakub Kopnický (2), Matúš Novák (2), Mária Paračková (2)
26
141 Bilingválne gymnázium Milana Hodžu, Komenského 215, Sučany, C, SR
Lenka Baranovičová (1), Matúš Seči (1), Jakub Suriak (1), Romana Čanigová (1), Pavol Beňadik (1)
26
142 Gymnázium Havlíčkův Brod, Štáflova 2063, Havlíčkův Brod, ČR
Tomáš Růžek (1), Vojtěch Sýkora (1), Adam Zelenka (1), Karolína Juřicová (1), Jan Šimůnek (1)
26
143 Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola, Városmajor utca 71., Budapest, HU
Veronika Gálffy (9), Benedek Tóth (9), Janka Jalsovszky (9), Panka Farkas (10), Ádám Krix (10)
26
144 Gymnázium, Husova 470, Benešov, ČR
František Helebrand (2), Anna Koucká (2), Dominik Starý (2), Vít Staša (2)
26
145 Liceum Ogólnokształcące nr XII im. Bolesława Chrobrego, pl. Orląt Lwowskich 2a, Wrocław, PL
Bartłomiej Chwiłkowski (I), Aleksandra Rybak (I), Natalia Pańczyszyn (I), Oskar Pastuszek (I), Adrianna Szymborska (I)
26
146 Akademické gymnázium, Štěpánská 22, Praha 1 - Nové Město, ČR
Karen Bohbotová (1), Kateřina Boušková (2), Adam Herold (2), Karolína Tulingerová (1), Nina Vacková (1)
26
147 Bilingválne gymnázium Milana Hodžu, Komenského 215, Sučany, A, SR
Rudolf Antálek (0), Jakub Arbet (0), Matej Koprda (0), Ján Ptačin (0), Miloš Mičík (0)
25
148 I Liceum Ogólnokształcące im. Kazimierza Brodzińskiego, Piłsudskiego 4, Tarnów, PL
Kamil Kędras (I), Dawid Migacz (I), Karol Pajdo (I), Tomasz Szczerba (I), Anna Zachara (I)
25
149 II Liceum Ogólnokształcące im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego, Mikołowska 19, Rybnik, PL
Paweł Maciończyk (I), Bartosz Brzoza (I), Wojciech Adamiec (I), Szymon Frączek (I), Ryszard Kałuziński (I)
25
150 Biskup.gymn.B.Balbína,ZŠ a MŠ J.Pavla II, Orlické nábřeží, Hradec Králové, ČR
Jakub Jelen (2), Radovan Picek (1), Václav Voltr (2), Adrien Zámečník (2), Veronika Zámečníková (1)
25
151 I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika, Zaułek Prosowy 1, Toruń, PL
Aleksander Linda (I), Adam Krzemiński (I), Julia Nadarzewska (I), Karolina Niksa (I), Marcin Walkowski (I)
25
152 Gymnázium, Arabská 14, Praha 6, ČR
Matěj Depta (2), Jirka Doubrava (2), Veronika Jarošová (2), Vojta Kameník (2), Huiyeon Kim (2)
25
153 Otto-von-Taube-Gymnasium, Germeringer Str. 41, Gauting, DE
Benedikt Eckardt (9), Florian Haschberger (9), Julia Holl (9), Manuel Pietsch (10), Florian Tenzer (9)
25
154 Gymnázium J. K. Tyla, Tylovo nábř. 682, Hradec Králové, ČR
Andrej Židek (2), Josef Kočnar (1), Kristýna Pavelková (2), Markéta Stojanová (1), Lea Vondroušová (2)
25
155 Gimnazjum nr 58, Małoszyńska 38, Poznań, PL
Maciej Kurzawa (3), Julia Gólska (3), Marcin Gólski (2), Maciej Iwaszkiewicz (2), Franciszek Sowul (3)
25
156 Gymnázium, Školní 305, Tanvald, ČR
Helena Čermáková (2), Adam Dvořáček (2), David Němec (2), Ondřej Zajíček (2)
25
157 Gymnázium Viliama Paulinyho Tótha, Malá hora 3, Martin, A, SR
Tomáš Červeň (2), Adam Beloš (2), Lenka Škutová (2), Simona Stančíková (2), Juraj Vasek (2)
25
158 Mendelovo gymnázium, Komenského 5, Opava, A, ČR
Ondřej Boček (2), Rostislav Matuška (2), Samuel Synek (2), Veronika Řehulková (1), Karolína Birgusová (2)
25
159 Gymnázium Boženy Němcové, Pospíšilova tř. 324, Hradec Králové, ČR
Kateřina Charvátová (1), Šimon Chvátil (1), František Dostál (1), Vadim Kablukov (1), Vojtěch Wagner (1)
25
160 Gymnázium Velké Meziříčí, Sokolovská 27, Velké Meziříčí, ČR
Veronika Deketová (1), Eliška Dvořáková (1), Marie Hledíková (1), Terezie Hrubanová (1), Daniel Pól (1)
25
161 Gymnázium, Velehradská třída 218, Uherské Hradiště, ČR
Jiří Blaha (1), Jakub Komárek (1), Zuzana Otradovcová (1), Jakub Zemek (1), Jan Moravčík (1)
25
162 Maristengymnasium Fürstenzell, Schulstr. 18, Fürstenzell, DE
Anna Bremböck (9), Jonas Handwerker (8), Christoph Müßig (8), Elisabeth Rank (8), Marco Reitmeier (9)
25
163 Gymnázium, Grösslingová 18, Bratislava, C, SR
Karin Ghirbaková (1), Samuel Krivánek (1), Adam Sršeň (1), Peter Trenčanský (1), Benjamín Ondrík (1)
25
164 Gymnázium, Boženy Němcové 213, Dačice, ČR
Tomáš Drobil (1), Vojtěch Novák (2), Viktor Soukup (1), Václav Steinhauser (2), Radek Tesař (2)
25
165 Gymnázium Jiřího Ortena, Jaselská 932, Kutná Hora, ČR
Eliška Červenková (2), Nhi Ha Yen (2), Veronika Burgerová (2), Jan Hrudka (2), Kateřina Rosická (1)
25
166 Bundesgymnasium, Schloßstraße 31a, Vöcklabruck, AT25
167 Gymnázium sv. Tomáša Akvinského, Zbrojničná 3, Košice-Staré Mesto, SR
Ján Čamaj (2), Kristián Genčur (2), Andrea Geregová (2), Dominik Imrich (1), Marián Koval (1)
25
168 Gymnázium Ladislava Jaroše, Palackého 524, Holešov, ČR
Kateřina Buchtová (2), Karolína Kovářová (2), Jan Macháček (2), Jiří Maňásek (2), David Rýpar (2)
24
169 Gymnázium sv. Františka z Assisi, J. M. Hurbana 44, Žilina, SR
Ivona Feiková (2), Erik Masný (2), Lýdia Jakubjaková (2), Samuel Vašečka (2)
24
170 Gymnázium Leonarda Stöckela, Jiráskova 12, Bardejov, SR
Dávid Čano (2), Slávka Germanová (2), Marek Pivovarník (2), Miroslava Poracká (1), Katarína Ščurová (2)
24
171 Gymnázium Janka Jesenského, Radlinského 665/2, Bánovce nad Bebravou, SR
Lukáš Baláž (1), Daniel Adamička (2), Jozef Kšiňan (2), Marián Petruš (2), Karolína Pisoňová (1)
24
172 Hatvani Bajza József Gimnázium és Szakközépiskola, Balassi Bálint út 17., Hatvan, HU
Balázs Ádám (10), Anna Lauber (10), Flóra Orbán (10), Zsófia Pál (10), Szabolcs Szepesi (10)
24
173 Gymnázium Petra Bezruče, ČSA 517, Frýdek-Místek, B, ČR
Rostislav Berezjuk (1), Gabriela Diasová (1), Daniel Fišer (1), Petr Lisník (1), Daniel Pindur (1)
24
174 Piaristické gymnázium Jozefa Braneckého, Palackého 4, Trenčín, SR
Šimon Brlej (2), Mária Chromiaková (2), Tomáš Gaško (2), Barbora Habláková (2), Janka Šávoltová (2)
24
175 Gymnázium Na Pražačce, Nad Ohradou 2825, Praha 3, ČR
Filip Brunclík (2), Tomáš Jirsa (2), David Zahálka (2), Andrea Bednaříková (1), Kateřina Hobzová (1)
24
176 Gymnázium Bohumila Hrabala, Komenského 779, Nymburk, A, ČR
Petrová Martina (2), Růžička Jakub (1), Večerková Lucie (2), Hrubčík Lukáš (2), Dvorský David (1)
24
177 Publiczne Gimnazjum Politechniki Łódzkiej, al. Politechniki 6A, Łódź, PL
Kaja Gruntkowska (3), Anna Talar (3), Jan Dudziak (3), Alicja Forysiak (3), Łukasz Matusiak (3)
24
178 Gymnázium Boženy Slančíkovej Timravy, Haličská cesta 9, Lučenec, SR
Viola Feketeová (1), Matúš Mikuláš (2), Marek Sarvaš (2), Samuel Šuľan (2), Zuzana Vrábeľová (1)
24
179 Szekszárdi Garay János Gimnázium, Szent István tér 7-9., Szekszárd, HU
Forrai Péter (9), Kertész Ferenc (9), Kovács Kristóf (9), Frazon Martin (10), Ágoston Tamás (10)
24
180 Gymnázium a SOŠ, Cihelní 410, Frýdek-Místek, A, ČR
Benjamín Petržela (1), David Vojáček (1), Laura Samiecová (1), Vojtěch Ptáčník (1), Richard Blažek (1)
24
181 Gymnázium, Kukučínova 4239/1, Poprad, SR
Michaela Dlugošová (2), Nikoletta Bucsanszká (2), Gabriela Želonková (1), Marek Žuffa (2), Andrej Skokan (1)
24
182 Gymnázium sv. Edity Steinovej, Charkovská 1, Košice-Dargov. hrdinov, SR
Slávka Borovská (2), František Katona (2), Martin Katona (0), Timotej Smoleň (0), Lenka Trembecká (2)
24
183 SŠ katol-Gymnázium sv. CaM, Farská ul. 19, Nitra, SR
Ondrej Cvičela (1), Domink Fronc (1), Lucia Gorogová (2), Lucia Janíková (2), Jozef Kováč (1)
24
184 Gymnázium, Česká 64, České Budějovice, ČR
Lukáš Beneda (2), Lukáš Mičan (2), Anna Šebestíková (1), Tereza Vavřínová (1), Ondřej Bareš (2)
24
185 Piarist. gymnázium sv. J. Kalazan, Piaristická 6, Nitra, SR
Filip Masár (2), Daniel Magula (2), Dávid Greksa (2), Sebastian Súkennik (2), Martin Kuna (2)
24
186 Gnadenthal-Gymnasium, Kupferstr. 23, Ingolstadt, DE
Gabriel Dengler (10), Maria Pfeifer (9), Paula Höbusch (9), Mathis Gnass (8), Laurin Deimel (7)
24
187 Gymnázium Pierra de Coubertina, Nám. Frant. Křižíka 860, Tábor, ČR
Anna Mlezivová (2), Vladimír Jirka (2), Václav Fišer (2), Lada Doležalová (2), Viktorie Smítková (2)
24
188 Bilingválne gymnázium Milana Hodžu, Komenského 215, Sučany, B, SR
Tatiana Balážiková (1), Veronika Bergerová (1), Michaela Knošková (1), Radoslava Lacová (1), Adriána Repáňová (1)
24
189 Gymnázium a obchodní akademie Mar. Lázně, Ruská 355, Mariánské Lázně, ČR
Blanka Brunová (1), Tereza Krouparová (2), Patrik Novák (2), Daniel Saracino (2), Long Tran Viet (1)
24
190 Publiczne Gimnazjum nr 10 Dwujęzyczne, Pułaskiego 3, Opole, PL
Michał Grzelak (3), Paweł Łuczak (3), Bartłomiej Musz (3), Marcin Nowak (3), Oskar Werner (3)
24
191 Prywatne Gimnazjum nr 2 Szkoła Marzeń, Zielona 14, Piaseczno, PL
Agata Biedrzycka (2), Agata Chrzanowska (3), Ryszard Markowski (1), Krzysztof Ołdakowski (2), Dominika Węgierek (3)
24
192 Akademisches Gymnasium, Spittelwiese 14, Linz, Donau, AT24
193 I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Krzywoustego, Jedności Robotniczej 10, Głogów, PL
Wojciech Binert (I), Dominik Frankowski (I), Maciej Grymm (I), Paula Jacenik (I), Marcin Kleczkowski (I)
24
194 Społeczne Gimnazjum nr 7 STO im. Juliusza Słowackiego, Stradomska 10, Kraków, PL
Leon Krótki (3), Julia Lurka (3), Maciej Misior (3), Bartłomiej Słupik (2), Aleksandra Łanda (3)
24
195 Jiráskovo gymnázium, Řezníčkova 451, Náchod, ČR
Vojtěch Balcar (1), Jan Bohadlo (2), Štěpán Jirman (2), Tomáš Kubíček (1), Jan Pikman (1)
24
196 Bundesgymnasium und Bundesrealgymnasium Enns, Hanuschstraße 27, Enns, AT24
197 Gymnázium Juraja Fándlyho Šaľa, Školská 3, Šaľa, SR
Zuzana Budayová (2), Andrej Čermák (2), Samuel Lukačovič (2), Petra Mladá (2), Paulína Holotová (2)
24
198 Auersperg-Gymnasium, Freudenhain 2, Passau, DE
Valentin Altendorfer (9), Pauline Jahrstorfer (8), Julien Kollmann (10), Franziska Meier (8), Maria Obermaier (9)
24
199 Gymnázium, Litoměřická 726, Praha 9, ČR
Tomáš Husák (2), Jiří Loffelmann (2), Čeněk Malík (2), Martin Olšovský (2), Šimon Pitro (2)
24
200 Feodor-Lynen-Gymnasium, Feodor-Lynen-Str. 2, Planegg, DE
Henriette Arnold (10), Emma Gerlach (10), Sophia Künzig (10), Marlene Schramm (10), Anna Wimbauer (10)
24
201 Gymnázium Jozefa Gregora Tajovského, J. G. Tajovského 25, Banská Bystrica, B, SR
Dominik Chrušč (1), Marek Hlavatý (2), Daniel Medveď (1), Ján Repka (1), Vendelín Vincze (1)
23
202 Gimnazjum nr 38 im. Marii Skłodowskiej-Curie, Świętokrzyska 18a, Warszawa, PL
Zofia Ciska (3), Natalia Senatorska (3), Krystian Markowski (3), Olgierd Włodarczyk (3), Barbara Duszak (3)
23
203 XII Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Wyspiańskiego, Anstadta 7, Łódź, PL
Aleksandra Łyszkowicz (I), Michał Drabik (I), Kamil Gręda (I), Paweł Sochański (I), Bartosz Kępka (I)
23
204 Masarykovo gymnázium, SZŠ a VOŠZ, Tyršova 1069, Vsetín, ČR
Natálie Novotná (2), Matyáš Kovařík (2), Martin Pecár (2), Tomáš Roubal (2), Mikoláš Straděj (2)
23
205 Gymnázium sv. Moniky, Tarasa Ševčenka 1, Prešov, SR
Miriam Fabianová (2), Samuel Kolesár (2), Matúš Kačmár (2), Anna Čujová (2), Juraj Timko (2)
23
206 Gymnázium Ivana Olbrachta, Nad Špejcharem 574, Semily, ČR
Jan Diviš (2), Jan Pekárek (2), Michal Petrlík (2), Eliška Suchardová (1), Tomáš Zeman (2)
23
207 Slezské gymnázium, Zámecký okruh 848, Opava, ČR
Tomáš Bednář (1), Tomáš Gacek (1), Lenka Hájková (1), Šárka Ševčíková (1), Jakub Smolka (1)
23
208 Gimnazjum nr 5 im. Polskich Olimpijczyków, Gwiaździsta 2, Głogów, PL
Michał Tłuczek (2), Michał Rzepka (2), Dawid Grzesiński (1), Adrianna Kowalczyk (1), Mateusz Paraszczuk (3)
23
209 Gymnázium, Lesní čtvrť 1364, Zlín, ČR
Marek Coufalík (2), Jiří Gavenda (2), Tereza Gistrová (2), Pavel Martinec (2), Lukáš Chalabala (2)
23
210 SPŠ strojnická, škola hl. m. Prahy, Betlémská 4, Praha 1 - Staré Město, ČR
David Koudelka (1), Jáchym Koníček (1), Daniel Lysý (1), Zixing (Michal) Ye (2), Lukáš Juran (2)
23
211 Gymnázium, Ústavní 400, Praha 8, ČR
Jakub Ditrich (2), Hoang Long Nguyen (2), Vojtěch Vilímec (2), Ondřej Zálešák (2), Václav Železník (2)
23
212 XX Liceum Ogólnokształcące im. Zbigniewa Herberta, Dobrowolskiego 6, Gdańsk, PL
Julia Korol (I), Mateusz Kowalewski (I), Michał Matczak (I), Krzysztof Winkiewicz (I), Kinga Górska (I)
23
213 Gymnázium, nám. Jana Marka Marků 113, Lanškroun, ČR
Jakub Gregora (2), Jan Mareš (1), Filip Dvořák (2), Zbyšek Černohous (2), Daniel Horský (1)
23
214 Gymnázium Jana Palacha, Pod Vrchem 3421, Mělník, ČR
Barbora Chaloupková (2), Vít Vlasák (1), Anna Kodrlová (2), Barbora Nová (2), Barbora Šebíková (2)
23
215 Gymnázium a SOŠ ekonomická, Nádražní 90, Sedlčany, ČR
Matěj Konvalinka (2), Jan Sadil (2), Tereza Trojanová (2), František Bursík (2), Jan Lhota (2)
23
216 Gymnázium Luďka Pika, Opavská 21, Plzeň, ČR
Anna Mírková (1), Viktor Procházka (2), Jiří Sloup (0), Amáta Vodhradská (2)
23
217 Gimnazjum nr 38 Integracyjne, Adama Grzymały-Siedleckiego 11, Bydgoszcz, PL
Bartosz Bracikowski (1), Mateusz Gackowski (1), Robert Bronisławski (3), Tomasz Piwowski (3), Zuzanna Wenckowska (3)
23
218 Gymnázium Jura Hronca, Novohradská 3, Bratislava, D, SR
Katarína Osvaldová (1), Barbora Juríčková (1), Adrián Beňo (1), Pavel Kratochvíl (1)
23
219 Wichterlovo gymnázium, Čs. exilu 669, Ostrava - Poruba, ČR
František Hrubý (1), Magdaléna Krejčí (1), Mariana Ochodková (1), Barbora Kojdecká (1), Kateřina Tylová (1)
23
220 Gimnazjum nr 119 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego, Klimatyczna 1, Warszawa, PL
Katarzyna Smolak (2), Mateusz Wróblewski (2), Szymon Ryk (2), Krzysztof Łysiak (2), Wojciech Mazurek (2)
23
221 Gymnázium, Školská 7, Spišská Nová Ves, SR
Erik Scholcz (1), Branislav Pencák (1), Eduard Frlička (1), Michal Gurčík (1), Matúš Prachnár (1)
23
222 Gymnáz. V. B. Nedožerského, Matice slovenskej 16, Prievidza, A, SR
Selina Čertíková (2), Štefánia Glevitzká (1), Timotej Králik (2), Adam Murín (2), Eduard Žňava (1)
23
223 Gymnázium, Legionářů 402, Příbram VII, ČR
Michal Dvořák (1), Jan Jeníček (2), Pavel Holánek (2), Michal Šolc (2), Vojtěch Vestenický (2)
22
224 Gyulai Erkel Ferenc Gimnázium és Informatikai Szakképző Iskola, Kollégium, Bodoky utca 10., Gyula, HU
Dániel Jimoh (10), Krisztián Szénási (10), Dániel Tar (10), Csenge Tokaji (10), Zoltán Varga (10)
22
225 Esztergomi Dobó Katalin Gimnázium, Bánomi út 8., Esztergom, HU
Mónika Gyovai-Bodák (9), György Pócsik (9), Donát Hartyán (10), Fülöp Czuczai (10), Levente Tőkés (10)
22
226 Gimnazjum nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana z Głogowa, Morcinka 2, Głogów, PL
Aleksandra Hudziak (2), Agata Oleśniewicz (2), Karolina Gallas (3), Szymon Blida (3), Marcin Kostrzewa (3)
22
227 Gymnasium Dachsberg der Oblaten des Heiligen Franz von Sales, Dachsberg 1, Prambachkirchen, AT22
228 Gymnázium, nám. T. G. Masaryka 1260, Frýdlant nad Ostravicí, ČR
Silvie Illésová (2), Kateřina Kaňáková (2), Nikola Kopčová (2), Tomáš Tatra (2), Michal Šedý (2)
22
229 Gymnázium Pavla Országa Hviezdoslava, Hviezdoslavovo nám. 18, Dolný Kubín, B, SR
Michal Hečko (1), Dávid Kubek (1), Dávid Lacko (1), Miška Mesárošová (2), Katka Studeničová (2)
22
230 Augustinus-Gymnasium, Sebastianstr. 28, Weiden, DE
Dennis Fürst (10), Johanna Müller (10), Anna Severin (10), Lena Sollfrank (9), Johannes Weig (10)
22
231 Gymnázium a SOŠ pedagogická, Masarykova 248, Čáslav, ČR
Filip Frýba (2), Michael Matejovie (2), Martin Kostrubanič (2), Špačková Petra (2), Vařečka Vojtěch (2)
22
232 Gymnázium Jána Papánka, Vazovova 6, Bratislava, SR
Andrea Andrésová (2), Adam Červeň (2), Sebastián Dohnány (2), Sofia Gašparová (2), Michaela Leinwatherová (2)
22
233 Gymnázium Cheb, Nerudova 7, Cheb, B, ČR
Jindřich Bär (1), Xuan Trung Pham (1), Sára Štěpánová (2), Nga Trinh Kieu (1), Lukáš Varga (2)
22
234 Akademickie Liceum Ogólnokształcące Politechniki Wrocławskiej, Wybrzeże Wyspiańskiego 23-25, Wrocław, A, PL
Jacek Mika (I), Cyprian Pełka (I), Michał Szachniewicz (I), Piotr Rogula (I), Karol Bieńkowski (I)
22
235 Matiční gymnázium, Dr. Šmerala 25, Ostrava, ČR
Michal Džubera (1), Adéla Janků (1), Patricie Štefková (1), Josef Pernica (0), Julie Rafčíková (1)
22
236 Gymnázium, Komenského 2, Havířov - Město, ČR
Filip Bartoš (2), Šimon Karch (2), Ondřej Kněžík (1), Tereza Hrbková (1), Josef Štefl (2)
22
237 Gymnázium, Senecká 2, Pezinok, SR
Erik Korbeľ (2), Vladislav Hrčka (2), Matúš Kostrian (2), Marek Štrba (2), Martin Bachratý (2)
22
238 II Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II, Garncarska 1, Dzierżoniów, PL
Krzysztof Kądzioła (I), Kacper Markowicz (I), Jędrzej Piątek (I), Agnieszka Wierzbicka (I), Hubert Zagórski (I)
22
239 III Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza, Mickiewicza 11, Katowice, PL
Szymon Gabryel (I), Agata Olejniczak (I), Maria Pająk (I), Jakub Siuda (I), Tomasz Siwiec (I)
22
240 V Liceum Ogólnokształcące im. Księcia Józefa Poniatowskiego, Nowolipie 8, Warszawa, PL
Maciej Wojno (I), Paweł Paszkowski (I), Katarzyna Gocajna (I), Hanna Smach (I), Waldemar Zieliński (I)
22
241 Gymnázium L. Novomeského Senica, Dlhá 1037/12, Senica, SR
Veronika Funková (2), František Jankovič (2), Peter Denkóci (1), Sabina Rýzková (1), Jana Švrčková (2)
22
242 Bundesrealgymnasium und Bundes-Oberstufenrealgymnasium, Weinzierler Straße 22, Kirchdorf an der Krems, AT22
243 Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II, Gimnazjalna 1, Giżycko, PL
Kacper Żurek (2), Marcin Buko (3), Jakub Puzio (1), Kacper Bochan (3), Wiktoria Woronko (3)
22
244 Gymnázium Dr. Josefa Pekaře, Palackého 211, Mladá Boleslav, ČR
Ladislav Töpfer (1), Martin Převrátil (1), Ondřej Mísař (1), Jan Grus (1), Matěj Mísař (1)
22
245 PORG - gymnázium a základní škola, o.p.s., Rostislavova 7, Ostrava - Vítkovice, ČR
Kim Ngoc Doová (1), Kateřina Macurová (1), Kateřina Mezuláníková (1), Matěj Míček (2), Marie Rohmová (2)
22
246 Gymnázium, nám. Odboje 304, Dvůr Králové nad Labem, ČR
Ondřej Hajnyš (2), Tomáš Dufek (2), Štěpán Karban (2), Tomáš Lev (2), Alena Šrámková (2)
22
247 Gymnázium Děčín, Komenského náměstí 4, Děčín I, ČR
Eva Fenclová (2), Lukáš Jiřiště (2), Tomáš Martínek (2), Tereza Vrabcová (2), Nikola Přívratská (2)
22
248 Gymnázium Rožnov pod Radhoštěm, Koryčanské Paseky 1725, Rožnov pod Radhoštěm, ČR
Aneta Románková (2), Stanislav Šenkýř (2), Ondřej Černoch (2), Ondřej Ondryáš (1), Tereza Bergová (1)
21
249 Gymnázium Olgy Havlové, M. Majerové 1691, Ostrava - Poruba, ČR
Kateřina Kopecká (1), Janka Marschalková (1), Sotorios Pupakis (1), Kamila Šamajová (1), Michal Kičmer (1)
21
250 Evanjelická SŠ-Gymnázium, M. R. Štefánika 17, Martin, A, SR
Nikola Sivičeková (2), Rastislav Jonis (1), Alžbeta Jurečeková (1), Adam Páltik (0), Mária Šimová (2)
21
251 Gymnázium, U Balvanu 16, Jablonec nad Nisou, ČR
Anna Kvíčalová (1), Barbora Lejsková (1), Anna Střižíková (2), Cyril Vacek (1), Kryštof Žucha (2)
21
252 Střední průmyslová škola a VOŠ, Karla Čapka 402, Písek, ČR
Monika Hanušová (2), Stanislav Kučera (2), Josef Ouředník (2), Monika Štětinová (2), Tomáš Viktora (2)
21
253 Gymnázium, Žitavská 2969, Česká Lípa, ČR
Viktorie Volejníková (2), Anna Kučerová (1), Andrea Bínová (1), Dominik Izák Exner (1), Eliška Bergmanová (1)
21
254 Bundesgymnasium und Bundesrealgymnasium, Keramikstraße 28, Gmunden, A, AT21
255 Gymnázium Václava Hraběte, Jiráskova 617, Hořovice, ČR
Kristián Šlehofer (2), Jan Laumann (2), Tereza Chudáčková (2), Václav Koten (2), Kateřina Čermáková (2)
21
256 Gimnazjum nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi i Sportowymi im. Bł. Salomei, Ks. Stanisława Połetka 32, Skała, PL
Dawid Bronowicki (3), Adrian Chmielowiec (3), Jan Legutko (3), Patryk Pańczuk (3), Marcel Rogała (3)
21
257 Szent Mór Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Gimnázium, Hunyadi út 9., Pécs, HU
Ákos Almási (10), Sándor Korsós (10), Milán Raáb (10), András Ortmann (10), Anna Standovár (10)
21
258 Bundesrealgymnasium Schloss Wagrain, Schlossstraße 31, Vöcklabruck, AT21
259 Ipari Szakközépiskola és Gimnázium, Iskola utca 4., Veszprém, HU
Bálint Kerekes (9), Balázs Dobay (9), Dániel Cieloszyk (10), Tamás Lázár (10), Kristóf Fekete (9)
21
260 Gymnázium, Veľká okružná 22, Žilina, A, SR
Tomáš Jurov (1), Adam Labát (1), Adrián Marušák (1), Dominik Melkovič (1), Adam Struharňanský (1)
21
261 Comenius-Gymnasium, Jahnstr. 8, Deggendorf, DE
Thorsten Enge (10), Benjamin Huber (10), Victoria Ruckerbauer (10), Romy Stetter (7)
21
262 1. súkromné gymnázium v Bratislave, Bajkalská 20, Bratislava, SR
Boris Balheim (1), Richard Oravkin (1), Matej Vanko (2), Filip Varhaník (1), Daniel Zelinka (1)
21
263 Gymnasium Vilshofen, Prof.-Scharrer-Str. 19, Vilshofen, A, DE
Philipp Pohmann (8), Jakob Silbereisen (9), David Hatzmannsberger (9), Fabian Habereder (9), Winfried Koll (9)
21
264 LXVII Liceum Ogólnokształcące im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego, Hoża 11/15, Warszawa, PL
Bartosz Furtak (I), Szymon Hryniewski (I), Wojciech Szmyd (I), Mateusz Brzozowski (I), Maciej Dragun (I)
21
265 Gymnázium J. Š. Baara, Pivovarská 323, Domažlice, ČR
Tim Anderle (1), Frank Bartoš (1), Vu Phuong Uyen (1), Lukáš Rypl (2), Hynek Varga (1)
21
266 Gymnázium, Žižkova 162, Kolín III, ČR
Denisa Beranová (1), Simona Loudová (1), Jan Novotný (1), Nikola Doubravová (1), Marek Vlasák (1)
21
267 Gymnázium, Volgogradská 6a, Ostrava - Zábřeh, ČR
Vojtěch Cuberek (1), Pavel Kraus (1), Vojtěch Molin (1), Petr Slatinský (1), Jan Vysloužil (1)
21
268 Gymnázium, Smetanův okruh 2, Krnov, ČR
Dan Abrahám (1), Dominik Stejskal (1), Jan Válek (1), Kateřina Slavíková (1), Markéta Čepová (1)
21
269 Gymnázium, Horní náměstí 5, Šternberk, ČR
Kryštof Berger (1), Daniel Grygar (1), Michal Bořánek (1), Veronika Šmajserová (2), Lukáš Tichý (2)
21
270 Masarykovo gymnázium, Jičínská 528, Příbor, ČR
Daniel Komárek (1), Roman Vašut (1), Pavel Musil (2), Ondřej Štěpán (1), Marek Vlček (2)
20
271 Gymnázium, Studentská 11, Havířov-Podlesí, ČR
Martin Crhán (2), Kristýna Mašková (1), Dominik Šolc (2), Evžen Wybitul (2)
20
272 XXVIII Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego, Wiktorska 99, Warszawa, PL
Jakub Jasik (I), My Nguyen (I), Bartosz Reszczyński (I), Urszula Chmielewska (I), Maria Kubicka (I)
20
273 Gymnázium, Varšavská cesta 1, Žilina, A, SR
Viliam Holík (1), Filip Chovanec (1), Andrej Košťál (1), Jasmína Portašíková (1), Laura Sládečková (1)
20
274 Gimnazjum nr 3, Gwarków 93, Lubin, PL
Jakub Dobrzański (2), Bartosz Kaliciak (2), Natalia Frankowska (3), Marcel Podbucki (3), Szymon Rysz (3)
20
275 Sopockie Autonomiczne Gimnazjum, Aleja Niepodległości 739A, Sopot, PL
Zofia Gajewska (2), Dominika Kaus (2), Michał Sokołowski (2), Barbara Utracka (3), Jan Schneider (3)
20
276 Gymnázium a SOŠ, Mládežníků 1115, Rokycany, ČR
Eliška Beranová (1), Michal Klokočník (1), Petr Škoula (1), Anna Šmídová (1), Filip Tluček (1)
20
277 Gymnasium Raubling, Kapellenweg 43, Raubling, B, DE
Felix Albrecht (7), Niklas Bauer (8), Emma Herrmann (5), Anna Pihusch (5), Thomas Thalmeier (10)
20
278 Gymnasium Leopoldinum, Michaeligasse 15, Passau, B, DE
Anna Drexler (8), Marlene Jüttler (8), Laetitia Schmalhofer (7), Friederike Thies (9), Lucia Zanella (9)
20
279 SŠ SPŠE S. A. Jedlika NZ, Komárňanská 28, Nové Zámky, SR
Tomáš Kender (2), Martin Takács (1), Ladislav Virág (2), Adam Zilizi (1), András Zemes (1)
20
280 Gymnázium a SOŠ ekonomická, Pivovarská 69, Vimperk, ČR
Kateřina Kunclová (2), Anna Křížová (2), Jan Janda (2), Aneta Staňková (2), Kateřina Walterová (1)
20
281 Gymnázium, Postupická 3150, Praha 4, A, ČR
Barbora Džerengová (2), Matěj Koubek (2), David Sejk (1), Martin Patočka (2), Veronika Vydrželová (2)
20
282 Gymnázium Hladnov a JŠ s právem SJZ, Hladnovská 35, Ostrava - Slezská Ostrava, ČR
Dominik Celárek (2), Adam Lipina (2), Václav Slivka (2), Viktor Valík (1), Eliška Vlčinská (1)
20
283 Súkromné gymnázium FUTURUM, Kožušnícka 71/2, Trenčín, SR
David Straka (2), Juraj Ragan (2), Michal Polonec (1), Adam Kuric (1), Alexander Bulko (1)
20
284 Gimnazjum nr 1 im. Józefa Wybickiego, I Armii Wojska Polskiego 10, Lębork, PL
Zuzanna Maciejewska (2), Jakub Piekarski (3), Zuzanna Szybisty (2), Aleksander Wardyn (3), Karol Warmbier (3)
20
285 Gymnázium P. de Coubertin, Nám. SNP 9, Piešťany, B, SR
Nina Benková (1), Martin Mečír (1), Matej Moravčík (1), Ondrej Šatala (2), Žofia Šmídová (1)
20
286 Gymnasium Untergriesbach, Bgm.-Kainz-Str. 12, Untergriesbach, DE
Philipp Stadler (10), Matthias Hell (10), Johannes Oberneder (10), Tobias Pröll (10), Jonas Rosenberger (10)
20
287 Gymnázium Pavla Horova, Masarykova 1, Michalovce, SR
Sára Belejová (2), Slávka Koločayová (1), Kristián Marcinčák (2), Katarína Skopalová (2), Alexandra Sušková (1)
20
288 Gymnázium, Javorová 16, Spišská Nová Ves, SR
Tomáš Buček (2), Ján Gerčák (2), Andrea Makarová (2), Štefan Pružinský (2), Veronika Turčanová (2)
20
289 Gymnáz. V. B. Nedožerského, Matice slovenskej 16, Prievidza, B, SR
Simona Barcíková (1), Michal Chovanec (1), Róberta Juríková (1), Peter Kavka (1), Lenka Michálková (1)
20
290 Publiczne Gimnazjum nr 2 im. Janusza Korczaka, Czarnowiejska 44, Brzesko, PL
Karolina Klimek (3), Karolina Kopacz (3), Zygmunt Czyżycki (3), Radosław Nalepa (3), Bartłomiej Pater (3)
19
291 Gymnázium Oty Pavla, Loučanská 520, Praha 5, ČR
Lukáš Adam (1), Ondřej Brůha (1), Hana Marková (2), Tomáš Melcher (1), Lukáš Radda (2)
19
292 Gymnázium M. R. Štefánika Šamorín, Slnečná 2, Šamorín, SR
Jana Beregházyová (1), Rebeka Horváthová (1), Jakub Kuchár (2), Ivan Šimo (2), Peter Plavy (2)
19
293 Gymnázium, Chvalšinská 112, Český Krumlov, B, ČR
Tomáš Duspiva (0), Bernadeta Maříková (1), Michaela Pavlišová (1), Radovan Růžička (1), Marek Talíř (1)
19
294 Gymnázium Terézie Vansovej, 17. novembra 6, Stará Ľubovňa, SR
Dominik Borovský (2), Dominik Halama (1), Patrícia Melicherová (1), Julián Stašák (2), Dávid Šutor (1)
19
295 II Liceum Ogólnokształcące im. ks. Jana Twardowskiego, Sportowa 24, Dębica, PL
Mateusz Kolak (I), Filip Olechowski (I), Paulina Sarama (I), Kuba Żurek (I), Katarzyna Prus (I)
19
296 Gymnázium A. Bernoláka, Lichnerova 69, Senec, B, SR
Timotej Michalka (1), Andrej Srnka (1), Pavol Tóth-Vaňo (1), Marek Žákovic (1)
19
297 Gymnázium, Botičská 1, Praha 2, ČR
Jan Uhlík (1), Adéla Martinková (1), Veronika Praská (1), Jiří Šťastný (2), Jasmína Tarakjiová (2)
19
298 Gymnázium Cheb, Nerudova 7, Cheb, A, ČR
Jiří Dolanský (1), Barbora Zahrádková (1), Son Ngo Hong (1), Anh Nguyen Vu (1), Anh Pham Van (1)
19
299 Gimnazjum w Zespole Szkół Ogólnokształcących, Słoneczna 1, Zakopane, PL
Michalina Gąsienica-Laskowy (3), Aleksandra Spytek (3), Joanna Topór-Orawiec (3), Michał Wojciechowski (3), Mateusz Zwijacz (3)
19
300 Střední škola průmyslová a umělecká, Praskova 8, Opava, ČR
Matěj Duchoň (2), Daniel Hynar (2), Daniel Vícha (2), Kryštof Kovařík (1), Vojtěch Kronika (1)
19
301 Gymnázium, Komenského 2/1074, Partizánske, SR
Andrej Grman (1), Tomáš Némethy (2), Natália Remperová (2), Michal Skaličan (1), Diana Turčeková (2)
19
302 Gymnasium und Realgymnasium des Schulvereines Kollegium Aloisianum, Freinbergstraße 32, Linz, Donau, AT19
303 Gymnázium K. Štúra, Nám. slobody 5, Modra, SR
Lucia Ondovčíková (1), Erik Belko (1), Pavol Dobrovodský (2), Jakub Šulák (2), Marko Matušovič (2)
19
304 Gimnazjum nr 28 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego, Bujaka 15, Kraków, PL
Jakub Barber (1), Jakub Cudak (2), Fiip Kipiel (2), Szymon Pawelec (3), Małgorzata Wójcik (3)
19
305 Gymnázium Pavla Országha Hviezdoslava, Hviezdoslavova 20, Kežmarok, SR
Adrián Gurka (2), Štefan Bachleda (2), Jakub Lukas (2), Adam Richtarčik (1), Oliver Zakopjan (2)
19
306 SPŠ elektrotechnická, V Úžlabině 320, Praha 10, ČR
Dominik Kadera (2), Jan Skalička (1), Marek Tomčiak (2), Michal Zelený (2), Ondřej Štěpánek (1)
19
307 Gymnázium, Mírová 1442, Karviná - Nové Město, ČR
Martin Golasowski (2), Jan Pieczonka (2), Vojtěch Fryz (2), David Królikowski (2), Adam Siuda (1)
19
308 Gymnázium Jura Hronca, Novohradská 3, Bratislava, C, SR
Patrik Beliansky (2), Viktor Roth (2), Jakub Šimičák (2), Rebecca Turányiová (2), Vladimír Vachálek (2)
19
309 Adalbert-Stifter-Gymnasium, Innstr. 69, Passau, DE
Martin Kreuzer (8), Tobias Gutsmiedl (8), Benjamin Konrad (8), Simon Höfer (9), Pelagija Zlatic (9)
18
310 Bundesrealgymnasium Linz-Süd, Heliosallee 140-142, Linz-Pichling, AT18
311 Gymnázium J. Matúšku Galanta, Štvrť. SNP 1004/34, Galanta, SR
Laura Barcziová (2), Adam Bujdák (0), Filip Hamrák (2), Lukáš Luknár (2), Dejan Prokop (2)
18
312 Gymnázium, Tomkova 45, Olomouc - Hejčín, B, ČR
Marek Dohnal (1), Klára Grohmannová (1), Mariana Indrová (1), Tereza Pavlišová (1), Ardian Saraqi (1)
18
313 Gymnázium, Šrobárova 1, Košice-Staré Mesto, SR
Kristína Vantuchová (2), Marek Grega (2), Anna Hricová (2), Juraj Slivka (2), Patrik Vodila (2)
18
314 Spoj. škola de La Salle - Gymnázium školských bratov, Čachtická 14, Bratislava, A, SR
Michal Slávik (2), Michal Pálka (2), Peter Majtán (2), Viktor Vizár (2), Martin Macháček (2)
18
315 Veszprémi Közgazdasági és Közigazgatási Szakközépiskola, Csap utca 9., Veszprém, HU
Edmond Garamvölgyi (9), Dániel Kamondi (10), Richárd Kurucz (9), Viktória Nagy (10), Vivien Valasek (10)
18
316 Oberstufenrealgymnasium des Vereins für Bildung und Erziehung der Franziskanerinnen von Vöcklabruck, Graben 13, Vöcklabruck, AT18
317 Gymnázium a Jazyková škola s právem SJZ, náměstí T. G. Masaryka 2734-9, Zlín, ČR
Ondřej Brychta (2), Petr Čala (2), Tomáš Müller (2), Adam Pančocha (2), Milan Slovák (2)
18
318 Wirtschaftskundliches Realgymnasium des Vereins für Bildung und Erziehung der Franziskanerinnen von Vöcklabruck, Vogelweiderstraße 2-4, Wels, AT18
319 Gimnazjum Publiczne nr 2 im. Sybiraków, Trzebnicka 14, Wołów, PL
Kaja Grabowska (3), Barbara Nohr (3), Martyna Reguła (3), Aleksandra Dancewicz (2), Jan Koczuk (2)
18
320 Gymnázium, Sokolovská 34, Rýmařov, ČR
Vladimír Kistan (2), Pavel Kopeček (2), Lukáš Pavlásek (2), Marek Sedláček (2), Ruben Karapetyan (0)
18
321 Gymnázium, Dašická 1083, Pardubice, A, ČR
Viktor Divecký (1), Vojtech Filipi (1), Jiří Kovář (1), Michal Matiaš (1), Michal Žák (1)
18
322 Gymnázium Šurany, Bernolákova 37, Šurany, SR
Petra Malíková (2), Nikola Poláková (2), Patrik Rosina (2), Martin Pallek (1), Tadeáš Šimunek (1)
18
323 IV Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza, Saska 59, Warszawa, PL
Rafał Bańcerek (I), Maja Chlebicka (I), Michał Konopiński (I), Wojtek Mastalski (I), Michał Szewczyk (I)
18
324 Gymnázium Jaroslava Vrchlického, Národních mučedníků 347, Klatovy, ČR
Klára Cihlářová (2), Eva Fialová (2), David Koranda (2), Daniel Matoušek (2), Jana Kramlová (2)
18
325 Spoj. š. gym. sv. F. z Assisi, Karloveská 32, Bratislava, SR
Michal Dvornický (1), Matej Hanzalík (2), Janka Kosseyová (1), Lukáš Lenč (1), Mária Paprskárová (2)
18
326 Gymnázium Pavla Országa Hviezdoslava, Hviezdoslavovo nám. 18, Dolný Kubín, A, SR
Samuel Bystričan (2), Marek Spišiak (1), Ján Vankúš (2), Jozef Majzel (2), Lukáš Líška (2)
18
327 II Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida, Gimnazjalna 2, Jelenia Góra, PL
Emil Szulek (I), Adam Podsiadły (I), Aleksander Berdowicz (I), Mateusz Furman (I), Krystian Loba (I)
17
328 Biling. gym. C. S. Lewisa, Beňadická 38, Bratislava, SR
Martin Paule (2), Martin Borčin (2), Daniel Skala (2), Jakub Országh (2), Peter Varga (2)
17
329 Bundesgymnasium und Bundesrealgymnasium, Hopfengasse 20, Rohrbach in Oberösterreich, AT17
330 Gymnázium Michala Miloslava Hodžu, M. M. Hodžu 860/9, Liptovský Mikuláš, SR
Michal Bohus (1), Filip Geib (2), Matej Berník (1), Martin Obrcian (1), Daniel Zvara (2)
17
331 SPŠ stroj. a el. , Resslova 5, Ústí nad Labem, ČR
Marek Helis (1), Ondřej Kmínek (1), František Zavázal (1), Jiří Štěpán (2), Jakub Šírek (2)
17
332 Maria-Theresia-Gymnasium, Regerplatz 1, München, DE
Katharina Eck (9), Theresa Martlmüller (9), Edith Rutenfranz (9), Solveig Vitté (9)
17
333 Dvořákovo gymnázium a SOŠ ekonomická, Dvořákovo náměstí 800, Kralupy nad Vltavou, ČR
Michaela Maříková (1), Šárka Míchalová (1), Karolína Mikysková (1), Martina Nehasilová (1), Andrea Pšeničková (1)
17
334 Gymnázium Viliama Paulinyho Tótha, Malá hora 3, Martin, C, SR
Ján Bielesch (1), Patrik Hanes (1), Michal Miloslav Kevický (1), Michaela Mrníková (1), Jakub Sokolík (1)
17
335 Podještědské gymnázium,s. r. o., Sokolovská 328, Liberec 14, ČR
Matouš Pikous (2), Jan Machovič (2), Julie Krejčová (2), Afrim Kruezi (2), Matyáš Kábele (1)
17
336 Gymnázium, Kpt. Nálepku 6, Sobrance, SR
Veronika Kaťuchová (1), Lívia Kováčová (2), Natália Petruny (2), Karolína Rudolfová (2), Karol Serbák (2)
17
337 Bundesrealgymnasium, Landwiedstraße 82, Linz, Donau, AT17
338 Gymnázium, Přípotoční 1337, Praha 10, ČR
Jiří Čermák (2), Jan Keprt (2), Petr Martínek (1), Kateřina Průšová (2), Vít Šprachta (2)
17
339 Gymnasium d.Ursulinen-Schulstiftung, Burggasse 40, Straubing, DE
Madeleine Bauer (9), Marie Schinharl (8), Anna von Glass (7), Melanie Bauer (9), Christina Haider (10)
16
340 Premonštrátske gymnázium, Kováčska 28, Košice, SR
Martina Bekeová (2), Martin Horák (2), Olívia Krajňáková (2), Matúš Medveď (1), Martin Seman (2)
16
341 III Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego, os. Wysokie 6, Kraków, PL
Iga Brągiel (I), Julia Gibek (I), Julia Kozik (I), Michał Kołodziejczyk (I), Marcin Zdanowski (I)
16
342 SPŠ chem. ak. Heyrovského a Gymnázium, Středoškolská 1, Ostrava - Zábřeh, ČR
Josef Lysek (1), Aaron Lubojacki (1), Vojtěch Zelina (2), Daniel Duda (1), Jakub Ondřej (2)
16
343 Publiczne Gimnazjum nr 1 im. Mikołaja Kopernika, Chopina 15, Bogatynia, PL
Mateusz Milewski (2), Katarzyna Książka (2), Katarzyna Pawłowicz (3), Klaudia Bojarun (3), Dawid Sławiński (3)
16
344 Gymnasium Raubling, Kapellenweg 43, Raubling, A, DE
Florian Biller (6), Tobias Hackenbroich (7), Mirko Hesmer (9), Kilian Wolfrum (5), Johann Zaglacher (10)
16
345 Gymnázium V. Mihálika Sereď, Kostolná 119/8, Sereď, SR
Lukáš Mlynár (2), Dominik Melicher (1), Alexandra Sokolová (2), Lucia Švandová (1), Emma Valábková (1)
16
346 Gymnázium, Bilíkova 24, Bratislava, C, SR
Jakub Eštok (1), Tomo Ivovič (1), Michal Šembera (1), Richard Sládek (1), Matúš Solčány (1)
15
347 Gymnázium A. Bernoláka, Lichnerova 69, Senec, C, SR
Paulína Borovská (1), Adrián Juríček (1), Lucia Polláková (2), Adrián Veselý (1), Leonardo David Marsovszký (2)
15
348 Gymnázium Svätej Uršule, Nedbalova 6, Bratislava, SR
Katarína Blažeková (2), Miriam Cidiríková (2), Richard Kőplinger (2), Daniel Lučanič (2), Katarína Poliaková (2)
15
349 Öffentliches Stiftsgymnasium der Benediktiner, Stift Kremsmünster, Kremsmünster, AT15
350 Gymnázium Martina Kukučína, Vl. Clementisa 1166/21, Revúca, SR
Darina Gešková (2), Michaela Hutková (2), Damián Sikorski (2), Jevgenyij Medvegyev (1), Matúš Škvarla (1)
15
351 Evanjelické gymnázium, Škultétyho 10, Košice-Staré Mesto, SR
Lusi Zhao (2), Alexandra Mižíková (2), HUng Do Guoc (2), Lukáš Németh (2), Dávid Štulajter (2)
15
352 Gimnazjum im. Mikołaja Kopernika, Brzozowa 6, Kąty Wrocławskie, PL
Paweł Chmielewski (2), Michał Kolaczek (2), Julia Linder (3), Agata Rubaszewska (3), Mateusz Susłowicz (2)
14
353 VIII Liceum Ogólnokształcące, Swarzewska 10, Bydgoszcz, PL
Alicja Bareła (I), Igor Bethke (I), Weronika Muchewicz (I), Konrad Kłodziński (I), Kinga Wojciechowska (I)
14
354 Gymnázium, Park mládeže 5, Košice-Sever, SR
Adam Gindl (2), Dominik Husz (1), Viktória Kovácsová (2), Adam Masič (2), Michal Stričko (1)
14
355 Gymnázium, Ľ. Štúra 26, Michalovce, SR
Juraj Orenčák (2), Adam Varga (2), Katarína Mydlová (2), Tomáš Lincéni (2), Martin Mucha (2)
14
356 Gymnázium, Bilíkova 24, Bratislava, D, SR
Dávid Dugas (1), Karol Pozsonyi (1), Tatiana Vargicová (1)
14
357 Gymnázium Jána Chalupku, Štúrova 13, Brezno, B, SR
Alžbeta Balážová (1), Karin Schvarzbagerová (1), Michal Melko (1), Adam Nagy (2), Martin Veselovský (2)
14
358 Gymnasium Vilshofen, Prof.-Scharrer-Str. 19, Vilshofen, B, DE
Leonard Baumgartner (9), Annerose Dankesreiter (9), Dominik Gentner (9), Alina Woiton (9), Max Bruckmann (9)
14
359 Gymnázium Vráble, Školská 26, Vráble, SR
Štefan Hajdu (2), Adam Horka (2), Martin Max (2), Lukáš Minár (2), Roland Rajcsányi (2)
14
360 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Hipolita Cegielskiego, Wojska Polskiego 3, Ziębice, PL
Weronika Mazur (I), Angelika Świtała (I), Martyna Serafin (I), Kacper Wasilewski (I), Krzysztof Franczyk (I)
14
361 Bundesgymnasium und Bundesrealgymnasium, Keramikstraße 28, Gmunden, B, AT14
362 Gymnázium, Školská 837, Tvrdošín, SR
Agáta Brozová (1), Andrea Hurajová (1), Erika Klčová (1), Gréta Medvecká (1), Lívia Obtulovičová (1)
14
363 Gymnázium Františka Křižíka a ZŠ, s.r.o., Sokolovská 54, Plzeň, ČR
Kryštof Borusík (2), Martina Havránková (2), Matyáš Ratislav (2), Tereza Šmídová (2), Sabina Švédová (2)
14
364 SPŠ elektrotechnická, Makarenkova 1, Havířov - Město, ČR
Vojtěch Janásek (1), Zbyszek Kwiczala (1), Jan Tomanek (2), Jan Wojcik (2), Filip Sikora (2)
13
365 Gymnázium, Bilíkova 24, Bratislava, B, SR
Martin Banovič (1), Martin Bučko (1), Matej Hasoň (1), Katarína Hurtová (1)
13
366 Gimnazjum nr 1 im. Wojciecha Korfantego, Grażyńskiego 17, Katowice, PL
Daniel Owczarek (2), Dorota Piłat (2), Aleksandra Rębisz (2), Marta Tarko (2), Jakub Wrona (2)
13
367 Porpáczy Aladár Középiskola, Szakiskola és Általános Művelődési Központ, Joseph Haydn utca 2., Fertőd, HU
Bettina Bella (9), Ákos Bittman (10), Ádám Cseh (10), Anita Payrits (9), Balázs Magyar (10)
13
368 Střední průmyslová škola stavební, Mírová 3, Opava, ČR
Tereza Krystynová (2), Petr Kučera (2), Kristián Raszyk (2), Jan Stuchlík (1), Tomáš Tatarin (2)
13
369 Gymnázium Antona Bernoláka, Mieru 307/23, Námestovo, A, SR
Vanesa Marenišťáková (2), Filip Šuška (2), Soňa Holubčíková (1), Ján Buček (1), Tomáš Žitniak (1)
13
370 Thuri György Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Szent Imre utca 9., Várpalota, HU
Nikolett Kósa (10), Barbara Látics (10), Martin Pikó (10), Mátyás Szakolczi (10), Dorottya Tánczos (10)
13
371 Cirkevné gymnázium sv. Mikuláša, Štúrova 383/3, Stará Ľubovňa, SR
Rastislav Folvarčík (1), Ján Konkoľ (2), Milan Majkut (2), Ján Mrug (1), Michaela Prejsová (1)
13
372 Gymnázium a Osemročné gymnázium, Trebišovská 12, Košice-Západ, SR
Alexander Filip (1), Samuel Hanzen (1), Tirdil Jozef (2), René Reho (1), Samo Žák (1)
13
373 Súkromné gymnázium, Dneperská 1, Košice-Nad jazerom, SR
Adam Bodnár (2), Marián Čekan (2), Erik Čiták (2), Miloš Popovič (2), Silvia Švihlová (2)
12
374 Súkromné gymnázium, Vysokoškolákov 13, Žilina, SR
Silvia Chudá (1), Min Kyu Kang (1), Min Woo Park (2), Filip Torous (0), Terézia Torousová (2)
12
375 Střední zdravotnická škola, Borovského 2315, Karviná-Mizerov, ČR
12
376 Obchodní akademie, Kubelíkova 37, Praha 3, ČR
Veronika Červená (2), Matyáš Doležal (2), Filip Durchánek (2), Jonatan Kuneš (1), Adam Mader (2)
12
377 Gymnázium Antona Bernoláka, Mieru 307/23, Námestovo, B, SR
Lenka Jagelková (2), Paulína Loneková (1), Matúš Todorov (1), Vanesa Chudjaková (2), Ivana Huťková (2)
12
378 Budapest I. Kerületi Kosztolányi Dezső Gimnázium, Attila út 135-137., Budapest, HU
Áron Antal (10), Diána Szerdahelyi (10), Dominik Katkó (9), Márton Hegedüs (9), Péter Ferenc Végh (9)
12
379 Gymnázium Matyáše Lercha, Žižkova 55, Brno, A, ČR
David Buček (2), Tereza Dohnalová (2), Johana Kolářová (2), Adam Dvořák (1), Josefína Slámová (2)
12
380 Wilhelm-Diess-Gymnasium, Dr.-Karl-Weiß-Platz 2, Pocking, B, DE
Felix Fecke (8), Tobias Fischer (8), Julian Köberl (8), Moritz Kulman (8), Johannes Zaglauer (8)
12
381 Gymnázium a obchodní akademie Chodov, Smetanova 738, Chodov, ČR
Matěj Fencl (2), Magdalena Kocmánková (1), Sabina Fraiová (2), Michaela Tonhauserová (2), Karel Vít (1)
12
382 Gymnázium, Postupická 3150, Praha 4, B, ČR
Matěj Hruška (2), Jakub Knesel (2), Martin Sap (2), Denisa Vaňková (2), Marek Vurm (2)
11
383 1st IS of Ostrava - mez. gymnázium, s.r.o, Gregorova 3, Ostrava, ČR
Adéla Davidová (1), Marie Körnerová (1), Kristýna Malíková (1), Petr Urbanec (1), Ester Weimerová (2)
11
384 Gymnázium A. Bernoláka, Lichnerova 69, Senec, A, SR
Natália Čamajová (2), Michaela Čerkesová (2), Rebeka Kertészová (2), Simona Ilková (2), Jakub Žůrek (2)
11
385 Xántus János Két Tanítási Nyelvű, Gyakorló Gimnázium és Idegenforgalmi Szakközépiskola, Szakiskola és Szakképző Iskola, Markó utca 18-20., Budapest, HU
Richárd Andrejcsik (10), Diána Dobrocsányi (10), Patrik Homoki (10), Joel Megrelisvili (10), Umut Özturna (10)
11
386 Střední průmyslová škola, Na Třebešíně 2299, Praha 10, ČR
Patrik Dědič (1), Josef Dobr (2), Adam Opalecký (2), Matyáš Pilz (1), Pavel Pospíšil (1)
11
387 Ganz Ábrahám Két Tanítási Nyelvű Szakközépiskola és Szakiskola, Üllői út 303., Budapest, HU
András Farkas (10), Csaba Balogh (10), László Pálóczi (9), Bence Farkas (9), Dávid Körmendi (9)
10
388 Gymnázium Šahy, Mládežnícka 22, Šahy, A, SR
Ricardo Bolemant (1), Marek Hrabský (1), Roland Tóth (1), Benjamín Zvara (1)
10
389 Liceum Sportowe Gimbasket, Toruńska 76, Wrocław, B, PL
Juliusz Bienkiewicz (I), Rafał Chwastyk (I), Andrzej Pyrkosz (I), Bartłomiej Wiącek (I), Maciej Żołnierowicz (I)
10
390 Gymnázium, Ul. 1. mája 905, Púchov, SR
Júlia Juríková (2), Lucia Krchňavá (2), Zuzana Mošková (2), Daniel Ostrochovský (2), Milan Šaržík (2)
10
391 Gimnazjum nr 10 im. Jerzego Kukuczki, Słowiańska 1, Katowice, PL
Jacek Jendrzejewski (3), Mateusz Grela (3), Jakub Majewski (3), Paulina Handziuk (3), Mateusz Jarosik (2)
10
392 Gimnazjum Sportowe Gimbasket, Toruńska 72, Wrocław, PL
Maciej Herman (1), Michał Wiliński (2), Michał Patynowski (1), Hanna Szebesczyk (2), Mikołaj Nowak (1)
10
393 Evanjelická SŠ-Gymnázium, M. R. Štefánika 17, Martin, B, SR
Miroslav Beláčik (2), Ivan Calík (2), Lukáš Jureček (0), Samuel Krško (2), Dominika Trofimenková (2)
10
394 Gymnázium Viliama Paulinyho Tótha, Malá hora 3, Martin, B, SR
Matej Červeň (1), Terézia Chromeková (2), Timea Cingelová (2), Dominika Gáborová (2), Alena Gáborová (2)
10
395 Spoj. škola de La Salle - Gymnázium školských bratov, Čachtická 14, Bratislava, B, SR
Lukáš Bohumel (1), Samuel Bohumel (1), Marek Krajcer (1), Dominik Vrba (1), Tomáš Zaťko (1)
10
396 Gymnázium Suverénního řádu maltéz. rytířů, Vítězslava Nováka 584, Skuteč, ČR
Roman Vraspír (2), Kristýna Jirásková (2), Olga Kuttelwascherová (2), Petra Malinská (1), Lucie Tesařová (2)
9
397 Gymnázium Šahy, Mládežnícka 22, Šahy, B, SR
Bettina-Rebeka Batta (0), Heba Ismail (0), Kamilla Pásztorová (0), Martin Štefanek (0), Veronika Žirková (0)
9
398 SOŠ a SOU, Jáchymova 478, Jindřichův Hradec, ČR
Lukáš Bártů (2), David Dohnal (2), Dominik Nedbal (2), David Tácha (2), Miroslav Koštiál (2)
9
399 Gymnázium Andreja Sládkoviča, J. A. Komenského 18, Banská Bystrica, SR
Marián Babiak (1), Dominika Geregová (1), Marek Karabelly (1), Nikola Lietavová (1), Dominika Tutková (1)
9
400 Gymnázium Alberta Einsteina, Einsteinova 35, Bratislava-Petržalka, SR
Richard Cepka (2), Tomáš Fico (2), Daria Földešová (2), Karolína Kanátová (2), Richard Schnürmacher (2)
9
401 Gimnazjum w Brzezinach, Gimnazjalna 1, Brzeziny, PL
Szymon Kurcbach (2), Witold Mikołajczyk (2), Sebastian Furmaniak (1), Zuzanna Duleba (1), Igor Dulnik (2)
8
402 Wilhelm-Diess-Gymnasium, Dr.-Karl-Weiß-Platz 2, Pocking, A, DE
Carina Fischer (8), Marlene Grömer (8), Sebastian Lew (8), Patricia Helpap (9), Florian Schwarz (9)
8
403 Hamvas Béla Gimnázium és Szakképző Iskola, Kossuth Lajos utca 2., Oroszlány, HU
István Persik (9), Patrícia Pesti (9), Márta Holczimmer (9), Adrienn Turóczi (9), Levente Borsi (9)
8
404 Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza, Władysława Łokietka 2, Lubań, PL
Kamil Andrzejewski (I), Bartłomiej Białas (I), Alan Kucharczyk (I), Jakub Reliszka (I), Maciej Tomczak (I)
8
405 Obchodná akadémia, Jarmočná 132, Stará Ľubovňa, SR
Samuel Jozef Fedák (1), Dávid Lapšanský (1), Daniel Novák (2), Mário Ondruš (1), Radovan Vanický (2)
7
406 Gymnázium, Bilíkova 24, Bratislava, A, SR
Simona Bednáriková (1), Erika Fodorová (1), Monika Karabová (1), Sophia Lobpreisová (1)
7
407 Gimnazjum w Lubinie, Szpakowa 2, Lubin, PL
Daria Garbaczewska (3), Marek Huzar (3), Krzysztof Polański (3), Wiktoria Pawelska (3), Jagoda Wołowiec (2)
6
408 Gimnazjum w Pisarzowicach, 149, Pisarzowice, PL
Nikola Leśniak (2), Dominika Pewińska (2), Nikola Ziemnik (2), Julia Mastej (2), Katarzyna Janik (3)
5
409 II Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Wyspiańskiego, Teatralna 5, Będzin, PL
Filip Gasik (I), Kamil Katolik (I), Michał Hulak (I), Iga Pokorny (I), Patryk Szumiński (I)
5
410 Szász Ferenc Kereskedelmi Szakközépiskola és Szakiskola, Szörény utca 2-4., Budapest, HU
Nikolett Papp (10), Dávid Kapási (10), Fanni Kiss (10), András Mester (10), Barbara Andrea Schwarcz (9)
4
411 SOŠ a SOU, V Kolonii 1804, Nymburk, ČR
Milan Běhounek (1), Martin Bittner (1), Petr Jiříček (1), Filip Novotný (1), Jakub Sochůrek (1)
3
412 Gimnazjum nr 166, Czerniakowska 128, Warszawa, PL
Filip Olech (2), Jakub Hudyka (2), Jakub Bobiński (2), Kacper Vu (2), Wiktor Orzołek (2)
2
413 Liceum Sportowe Gimbasket, Toruńska 76, Wrocław, A, PL
Zuzanna Augustyn (I), Hubert Byrzykowski (I), Rafał Obrocki (I), Marcelina Pis (I), Wojciech Stach (I)
1
414 Gymnázium Bohumila Hrabala, Komenského 779, Nymburk, B, ČR
Vojtěch Drška (1), Lukáš Hora (1), Vašek Jisl (1), Jáchym Uhlíř (1), Josef Hrdlička (1)
0
414 Gymnázium Františka Palackého, Husova 146, Valašské Meziříčí, ČR
0
414 Gymnázium a SOŠ, Cihelní 410, Frýdek-Místek, B, ČR
Damián Mück (1), Vojtěch Krhovják (1), Michal Juřica (1), Jan Kuřil (1), Jarmil Fořt (1)
0
414 Gymnázium Jána Chalupku, Štúrova 13, Brezno, A, SR
Adam Felner (2), Martin Veselovský (2)
0
414 Kecskeméti Katona József Gimnázium, Dózsa György út 3., Kecskemét, HU
Dávid Dobák (10), Zsófia Mikulás (9), Ádám Márk Balog (10), Adél Szécsi (10), Gyöngyvér Kamenár (10)
0