Результати Náboj 2016

Результати Náboj 2016, Сеньйори, Угорщина


ШколаБали
1 Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Horváth Mihály tér 8., Budapest, HU
Levente Bodnár (12), Kartal Nagy (12), Kristóf Sal (12), Barna Szabó (12), Márton Szebellédi (12)
46
2 Lovassy László Gimnázium, Cserhát lakótelep 11., Veszprém, HU
Koppány Encz (10), Márton Fadgyas (10), Botond Horváth (10), Péter Kékesi (10), Bálint Radnai (10)
29
3 Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Csokonai utca 6-12., Szigetszentmiklós, HU
Péter Antal (11), Bence Bárdosi (12), Patrik Bodnár (11), Tamás Marsi (11), Levente Czeglédy (11)
28
4 Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium, Bazsanth Vince utca 10., Dunakeszi, HU
Ádám Kajtár (12), Júlia Kocsis (11), Áron Orosz (12), Adrián Tóth (12), András Végh (12)
27
5 Újpesti Babits Mihály Gimnázium és Általános Iskola, Tóth Aladár utca 16-20., Budapest, HU
Sándor Bazsó (12), Lajos Bödő (12), András Frontó (12), Gabriella Helli (12), Olivér Hruska (12)
25
6 Szekszárdi Garay János Gimnázium, Szent István tér 7-9., Szekszárd, HU
Ferenc Kasó (12), László Keresztes (11), Andrea Mácz (11), Péter Sáfrán (12), Mihály Tatai (11)
25
7 ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és Kollégium, Papnövelde utca 4-6., Budapest, HU
Barbara Abonyi-Tóth (11), Zoltán Kürti (11), Koppány Cserna (12), Dániel Rózsa (12), Gregory Swart (12)
24
8 Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola, Városmajor utca 71., Budapest, HU
Bence Ébner (12), Flóra Pásztor (12), Barnabás Gurubi (12), Gergely Mátyás (12), Nándor Bekes (11)
24
9 Türr István Gimnázium és Kollégium, Fő utca 10., Pápa, HU
Bence János Csuti (12), Ákos Simon (11), Csaba Steiner (11), Martin Molnár (11), Kristóf Ihász (11)
24
10 Zalaegerszegi Kölcsey Ferenc Gimnázium, Rákóczi utca 49-53., Zalaegerszeg, HU
Dénes Horváth (12), Klaudia Tóth (12), Júlia Horváth (12), Vivien Mercédesz Kiss (12), Dániel Rusz (12)
23
11 Tóparti Gimnázium és Művészeti Szakközépiskola, Fürdő sor 5., Székesfehérvár, HU
László Balázsik (11), András Milán Juhász (11), Péter Kálmán (11), Gergő Zsolt Marton (11), Manó László Való (11)
22
12 Tatabányai Árpád Gimnázium, Fő tér 1., Tatabánya, HU
Barnabás Becsi (12), Konrád Kosztyu (12), Dániel Szekeres (12), András Túri (12), Viktória Tanács (11)
21
13 Érdi Vörösmarty Mihály Gimnázium, Széchenyi tér 1., Érd, HU
Tisza Ádám (12), Izsó András (12), Tauber Boglárka (12), Balla Dániel (12), Lefebvre Viktor (12)
19
14 ELTE Trefort Ágoston Gyakorló Gimnázium, Trefort utca 8., Budapest, HU
Gaál Edina (11), Nguyen Hoang Hai (11), Póta Krisztián (11), Cynolter Márton (11), Misius Tamás (11)
19
15 Hatvani Bajza József Gimnázium és Szakközépiskola, Balassi Bálint út 17., Hatvan, HU
Szabolcs Csuka (12), Patrik Czakó (12), Roland Nagy (12), Kristóf Nérer (12), Kornél Papp (12)
18
16 Soproni Széchenyi István Gimnázium, Templom utca 26., Sopron, HU
Kocsis Ábel (11), Tálos Botond (11), Kollár Dávid (11), Gats János (11), Pintér József (11)
15
17 Veszprémi Közgazdasági és Közigazgatási Szakközépiskola, Csap utca 9., Veszprém, HU
Katalin Bodor (11), Adrien Steinmacher (11), Blanka Kálmán (11), Viktor Hajda (11), Dániel Töreki (11)
14
18 Ipari Szakközépiskola és Gimnázium, Iskola utca 4., Veszprém, HU
Ákos Tahin (12), Rudolf Berkes (12), Roland Fábián (11), Botond Bodnár (11), Áron Szijjártó (12)
14
19 Porpáczy Aladár Középiskola, Szakiskola és Általános Művelődési Központ, Joseph Haydn utca 2., Fertőd, HU
Richárd Harsányi (12), Viktor Kovács (12), Luca Süli (11), Anett Surapka (12), Katalin Varga (12)
13
20 Óbudai Gimnázium, Szentlélek tér 10., Budapest, HU
Bálint Bíró (11), Szilveszter Fehér (11), Domonkos Kincses (11), Anna Kovács (11), Máté Skriba (11)
13
21 Thuri György Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Szent Imre utca 9., Várpalota, HU
Bence Bíró (12), Bettina Miklós (11), Viktória Nagy (11), Vivien Papirovnyik (11), István Sági (12)
11
22 Béri Balogh Ádám Katolikus Gimnázium és Kollégium, Bezerédj utca 1., Tamási, HU
Kristóf Breuer-Orbán (11), Berill Hirt (11), Ákos Lukács (11), Levente Kántor (11), Márk Zsolnai (11)
10
23 Budapest I. Kerületi Kosztolányi Dezső Gimnázium, Attila út 135-137., Budapest, HU
Gergely György Fedor (10), Réka Krisztina Erdős (10), Alex Molnár (11), Lilla Anna Balla (12), Nóra Ilona Sztráda (12)
8
24 Hamvas Béla Gimnázium és Szakképző Iskola, Kossuth Lajos utca 2., Oroszlány, HU
Krisztina Pálfi (11), Nikolett Sós (11), Kíra Sztruhár (11), Gábor Jobb (11), Gábor Murvai (11)
7
25 Tomori Pál Magyar-Angol Két tanítási nyelvű Közgazdasági Szakközépiskola, Művelődés utca 21-27., Budapest, HU
Paulik Vivien (11), Révész Gergely (11), Papp Evelin (11), Szücs Erika (9), Pintér Katrin (10)
4
26 Szász Ferenc Kereskedelmi Szakközépiskola és Szakiskola, Szörény utca 2-4., Budapest, HU
Cintia Ibolya Malinovszky (12), Dániel László Gyenes (12), Alex Riedl (12), Gábor Boros (12), Zsolt Karácsondi (11)
3