Výsledky Náboje 2017
V návaznosti na opatření vlády týkající se koronaviru je soutěž Náboj ZRUŠENA. Máte-li otázky týkající se soutěže, kontaktujte nás na adrese info-cz@math.naboj.org nebo krejci@naboj.org.

Výsledky Náboje 2017, Senioři, Maďarsko


ŠkolaBody
1 Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium, Tisza Lajos körút 6-8., Szeged, HU
Hanna Gál (12), Soma Hansel (12), Levente Szemerédi (11), Benedek Váli (12), Levente Kassai (11)
39
2 Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Horváth Mihály tér 8., Budapest, B, HU
Áron Bege (12), Nóra Csitári (12), Dávid Nagy (11), Benedek Kovács (12), Lili Kata Szakács (12)
39
3 Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Horváth Mihály tér 8., Budapest, A, HU
Balázs Bukva (11), András Imolay (11), Zoltán Molnár-Sáska (11), Balázs Németh (11), Ákos Záhorsky (11)
37
4 Lovassy László Gimnázium, Cserhát lakótelep 11., Veszprém, HU
Koppány Encz (11), Márton Fadgyas (11), Botond Horváth (11), Péter Kékesi (11), Bálint Radnai (11)
36
5 Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Csobánka tér 7., Budapest, HU
Ákos Balázs (12), László Radnai (12), Máté Temesvári (12), Bence Szilágyi (12), Áron Vékássy (12)
32
6 Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, Csokonai utca 6-12., Szigetszentmiklós, HU
Bercel Boldis (11), Péter Antal (12), Patrik Bodnár (12), Levente Czeglédy (12), Tamás Marsi (12)
32
7 Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium, Hatvan utca 44., Debrecen, HU
Nóra Almási (12), Bence Beke (12), Balázs Krupinszki (12), Ábel Vámosi (12), Máté Varga (12)
30
8 Németh László Gimnázium, Nővér utca 15-17., Budapest, HU
Tímea Csahók (12), Bence Fitos (10), Márton Karácsony (11), Tamara Kiss (12), Tamás Németh (12)
28
9 ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és Kollégium, Papnövelde utca 4-6., Budapest, HU
András Császár (11), Barna Csutorás (11), Boldizsár Gyűrűs (11), Katinka Orova (11), Péter Mihályházi (11)
28
10 Türr István Gimnázium és Kollégium, Fő utca 10., Pápa, HU
Dávid Döbröntei (11), Ákos Simon (12), Csaba Steiner (12), Martin Molnár (12), Márton Mészáros (10)
27
11 Tóparti Gimnázium és Művészeti Szakközépiskola, Fürdő sor 5., Székesfehérvár, HU
Miklós Szendrő (12), Márton Vancsa (12), Tieger Balázs (11), Norbert Keserű (11), Kristóf Velki (11)
27
12 Jedlik Ányos Gimnázium, Táncsics Mihály utca 92., Budapest, HU
Tibor Jelencsik (12), Zsuzsa Balbisi (12), Bence Bodroghy (12), Bálint Kerekes (11), Álmos Kristály (11)
27
13 ELTE Trefort Ágoston Gyakorló Gimnázium, Trefort utca 8., Budapest, HU
Nguyen Hoang Hai 1998 (12), Póta Krisztián 1998 (12), Donáth Botond 1999 (12), Misius Tamás 1999 (12), Kovács Tamás 2000 (11)
25
14 Szekszárdi Garay János Gimnázium, Szent István tér 7-9., Szekszárd, HU
Tamás Ágoston (11), László Keresztes (12), Andrea Mácz (12), István Márk Szabó (12), Zalán Csekei (12)
20
15 Újpesti Babits Mihály Gimnázium és Általános Iskola, Tóth Aladár utca 16-20., Budapest, HU
Dániel Kofrán (12), Máté Sütő (12), Georgina Toronyi (12), Márk Tajti (12), Bálint Tatai (11)
20
16 Érdi Vörösmarty Mihály Gimnázium, Széchenyi tér 1., Érd, HU
Zsófia Ádám (11), András Czégel (11), Virág Kőnig (11), Gergely Kuna (11), Márton Mészáros (11)
19
17 Soproni Széchenyi István Gimnázium, Templom utca 26., Sopron, HU
János István Gats (12), Ábel Kocsis (12), Dávid Kollár (12), József Pintér (12), Botond Tálos (12)
19
18 Neumann János Középiskola és Kollégium, Rákóczi utca 48., Eger, HU
Szilvia Soós (12), Gergely Boros (12), Enikő Azurák (12), Dávid Bartalis (12), Dorottya Mező (12)
18
19 Budapest XVI. Kerületi Szerb Antal Gimnázium, Batthyány Ilona utca 12., Budapest, HU
Schmidt Ákos (12), Vajda Dániel (12), Papp Norbert (12), Dobreán István (12), Daragó Norbert (12)
16
20 Óbudai Gimnázium, Szentlélek tér 10., Budapest, HU
Ádám Kovács (11), Gergő Csáti (11), Ádám Békési (11), György Zsoldos (11), Bence Pál (11)
15
21 Esztergomi Dobó Katalin Gimnázium, Bánomi út 8., Esztergom, HU
Donát Hartyán (11), Ferenc Mihalovics (11), Ágoston Orbán (11), Kristóf Szabó (12), Levente Tőkés (11)
15
22 Gyulai Erkel Ferenc Gimnázium és Informatikai Szakképző Iskola, Kollégium, Bodoky utca 10., Gyula, HU
Csenge Tokaji (11), Krisztián Szénási (11), Zoltán Varga (11), Máté Szűcs (11), Dániel Tar (11)
14
23 Szent Mór Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Gimnázium, Hunyadi út 9., Pécs, HU
Ákos Almási (11), Sándor Korsós (11), Barnabás Kovács (11), András Ortmann (11), Anna Standovár (11)
12
24 Porpáczy Aladár Középiskola, Szakiskola és Általános Művelődési Központ, Joseph Haydn utca 2., Fertőd, HU
Ákos Bittman (11), Ádám Cseh (11), Balázs Magyar (11), Dávid Németh (11), Luca Süli (12)
12
25 Ipari Szakközépiskola és Gimnázium, Iskola utca 4., Veszprém, HU
Dániel Cieloszyk (11), Roland Fábián (12), Tamás Lázár (11), Balázs Pompos (12), Attila Horváth (11)
11
26 Károlyi Mihály Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági Szakközépiskola, Váci út 89., Budapest, HU
Flórián Morvai (11), Nikolett Müller (11), Norbert Tripsz (11), Viktória Varga (11), Zoltán Pálfalvy (11)
9
27 Tomori Pál Magyar-Angol Két tanítási nyelvű Közgazdasági Szakközépiskola, Művelődés utca 21-27., Budapest, HU
Vivien Paulik (12), Gergely Révész (12), Evelin Papp (12), Katrin Pintér (11), Erika Szücs (10)
7
28 Thuri György Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Szent Imre utca 9., Várpalota, HU
Barbara Látics (11), Nikolett Kósa (11), Dóra Lovászy (11), Mátyás Szakolczi (11), Dorottya Tánczos (11)
7
29 Ganz Ábrahám Két Tanítási Nyelvű Szakközépiskola és Szakiskola, Üllői út 303., Budapest, HU
Menyhért Bendegúz Balogh (12), András Farkas (11), Viktória Hangya (12), Roland Kerekes (12), Ákos Pincz (11)
6
30 Szász Ferenc Kereskedelmi Szakközépiskola és Szakiskola, Szörény utca 2-4., Budapest, HU
Zsolt Karácsondi (12), Fanni Kiss (11), Levente Berdó (12), Kata Schneider (12), Zsófia Novák (12)
6
31 Pannon Oktatási Központ Gimnázium, Szakképző Iskola és Általános Iskola, Kőris utca 17., Dunaújváros, HU
Rebeka Birkás (12), Diána Enesey (12), Johanna Nagy (12), Mátyás Horváth (11), Tibor Talpai (12)
0