Результаты Náboj 2020

Результаты Náboj 2020, Open, Международные


ШколаБаллы
1 Suma podstawy równa się kwadratowi obu ramion
Dominik Burek, Tomasz Cieśla, Wojtek Nadara, Dominika Regiec, Michał Zając
46
2 Matex: Reaktywacja
Adam Nałęcz-Jawecki, Konrad Majewski, Konrad Paluszek, Michał Zawalski, Piotr Godlewski
46
3 Niečo tu chýba
Filip Hlásek, Michal Szabados, Mirek Olšák, Štěpán Šimsa, Tomáš Pavlík
46
4 Sásojs
Alina Yan, Filip Bialas, Jan Petr, Szymon Stolarczyk, Zsuzsanna Baran
46
5 UVM is not dead
Michal Rolinek, Pepa Tkadlec, Danil Kozevnikov, Dan Reznicek, Pavel Salom
46
6 Jen Terka se zůstala učit
Helena Krejčí, Matouš Menčík, Anna Mlezivová, Radek Olšák, Martin Raška
45
7 Jagiellonian Sharks
Azur Đonlagić, Konrad Deka, Vladyslav Zveryk, Anatoli Shatsila, Daniel Biernat
43
8 Loads of the ∅
Natalia Adamska, Grzegorz Adamski, Kacper Bem, Krzysztof Koczorowski, Patryk Matusiak
40
9 Let's have a bite and stay home
Jakub Beran, Ján Mikuláš, Peter Perešíni, Michal Prusák, Michal Takács
39
10 JSIM
Gabriel Kiciński, Antoni Puch, Maciej Raczuk, Jakub Jagiełła, Jakub Piotrowicz
38
11 Kocury Team
Sylwester Błaszczuk, Robert Ciężabka, Mateusz Dębowski, Tomasz Gródek, Filip Majewski
37
12 Floaty toadies
Lenka Matejovicova, Georg Osang, Morteza Saghafian, Tomas Skrivan, Peter Synak
37
13 mládež s chrenom
Martin Baláž, Nina Hronkovičová, Dušan Kavický, Adam Škrlec, Juraj Surovčík
36
14 szybcy tajperzy
Dawid Ignasiak, Janusz Witkowski, Michał Żłobicki, Martyna Firgolska, Oliwia Kropidłowska
36
15 XIVLO:13-16:B
Adam Jabłonowski, Marcin Korona, Radek Kusek, Maciej Bartczak, Mateusz Wojtas
36
16 Náboj Switzerland orgs
Nina Stumpf, Hana Rozhoňová, Marek Tesar, Stefanie Zbinden, Alexander Hedges
36
17 Dwustosunek i Biegunowe
Jagoda Bracha, Krystyna Gasińska, Mikołaj Grzebieluch, Piotr Kamiński, Marcin Pawłowski
36
18 Nozdormu
Miroslav Baláž, Irena Bačinská, Dominik Csiba, Karol Hrubják, Lukáš Poláček
35
19 Zbieżność zmajonezowana pochodnych czosnkowych
Daniel Laskowski, Jacek Jakimiuk, Małgorzata Rojek, Patryk Szlufik, Mieszko Baszczak
35
20 Zhyve Belarus
Raman Adamovich, Daniil Homza, Aliaksandra Novik, Savelii Novikov, Nikolay Sheshko
32
21 Logarithmic lures
Tomáš Bzdušek, Márius Kádek, Lukáš Konečný, Ján Pulmann, Fridrich Valach
32
22 Gada a jeho lidi
Jakub Čurda, Vít Gaďurek, Michal Jelínek, Matěj Krátký
31
23 MathezirkelTEAMPassau
Valentin Fuchs, Ferdinand Fuchs, Michael Fuchs, Yadava Konrad, Benjamin Konrad
31
24 5 veterníkov
Monika Janičová, Jakub Krchňavý, Katarína Kubaliaková, Mária Melicherčíková, Juraj Poljovka
29
25 7,92 × 57 mm Mauser
Gabriela Parka, Dorota Nowak, Beata Czernecka, Maciej Pęcak, Patryk Śmiłek
29
26 Ślepak
Dawid Bucki, Michał Chmura, Dawid Gawlina, Marcel Mroczek, Jakub Tomaszewski
29
27 Olimpic PoWeR
Bartłomiej Chwiłkowski, Patryk Kurkowski, Karol Stanclik, Jędrek Woźniak, Denis Zelent
28
28 Broučci
Zuzana Drázdová, Ondřej Gazda, Marie Ponomarenko, Jan Horák, Filip Vaněk
28
29 Hans Solo
Michał Handzlik
28
30 LoGŠ
Ondřej Motlíček, Jaroslav Kořínek
27
31 Köbgyökerek
Ákos Baráti, László Baráti, Dalma Baráti Tapasztó, Judit Hetyei, Illés Csonka
27
32 pesto di borsucco
Maria Dronka, Aniela Mazanowska, Bernard Śniegowski, Beniamin Śniegowski, Marcin Tombiński
27
33 Sienek kadra
Mateusz Cieśliński, Izabela Engel, Marcin Janecki, Piotr Jóźwik, Piotr Zieliński
27
34 Poďme si zarátať
Juraj Feilhauer, Bea Feilhauerová, Jana Klaudíniová, Kika Kovalčíková, Betka Bohinikova
26
35 Camfizz
Adam Přáda, Stanislav Fořt, Jiří Etrych
26
36 TORIM
Ignat Andra Otilia, Chifu Andrei-Rares, Stroe Ioana, Rebengiuc Mircea Maxim, Condorache Tudor
26
37 VPUO
Dragomirescu Aida, Boiangiu Ana, Ghibu David, Ciurea Pavel, Stoleriu Radu-Ionut
25
38 Staré kosti
Majo Staňo, Katka Zuzkovičová, Ivka Kováčová, Anino Belan, Andrejka Rohaľová
25
39 Luteam
Agnieszka Rak, Anna Karwat, Urszula Kalita, Marcin Mazur, Grzegorz Wierucki
24
40 Curious learners
Parthiv Anuguru, Sahishnu Bhogalapalli, Gagan Gandi, Gaman Gandi, Srinith Dasari
24
41 Tavok
Neamtu Alexandru, Suciu Antonie, Nasurla Kaan, Stanescu Octavian, Botnaru Victor
24
42 Západní expres ft. Slovenská strela
Patricie Klosse, Markéta Machalová, Juraj Májek, Marta Nocarová, Anežka Vacková
24
43 Tím alfa super úžasný cool dynamit vlk
Elena Murinová, Miroslav Murin, Jakub Murin, Ján Murin, Katarína Murinová
24
44 гимназия51-сеньоры-2
Сергей Гаврилов, Андрей Костяной, Алина Куриленко, Антонина Скрипская, Мария Фролова
23
45 Vůbec
Michaela Bobeničová, Martin Jesenič, Ondřej Procházka, Petr Tlapa, David Vašíček
23
46 Pentacular
Ionescu Maria, Dumitrescu Stefan, Jurca Tudor, Costin Tudor, Unguroiu Razvan
23
47 IRAN Nitro
Eilia Rezaei, Saghar Ramezani, Yekta Beheshtizadeh, Sonia Ghorbani, Sina Javid
23
48 Orzeszki matematyki
Weronika Brodacka, Szymon Dębowski, Karol Fedoruk, Wojciech Grunwald, Bartosz Jędrzejczyk
22
49 Kahve
Marek Kukan
20
50 Команда Речицкой гимназии
Солодилов Владимир, Метельский Владимир, Родин Геннадий, Курочкина Дарья, Восколей Егор
20
51 гимназия51-сеньоры-3
Алина Захаренко, Даниил Князев, Антон Кременчуков, Всеволод Потылкин, Богдан Чумак
19
52 Frogwill 5
Mihajlo Bogdanović, Neven Ilinčić, Mladen Petrić, Goran Šokić, Luka Vuković
19
53 Mrówka Z
Jakub Jasiński, Grzegorz Maciejewski, Adam Rogowski, Bartosz Tomala, Filip Gonczewski
19
54 Akademia Dmochosa
Jan Dorosiński, Dominik FIgurski, Ewa Gołaszewska, Jerzy Olkowski, Szymon Pancewicz
17
55 ИНТРИГАЛЫ
МАКСИМ АСТАПЕНКО, АЛЕКСАНДР ЖОГОЛЬ, ВЛАДИСЛАВ ЗИНОВЕНКО, ИЛЬЯ МАКЕЕНКО, ДАНИИЛ ТИУНЧИК
17
56 гимназия51-сеньоры-1
Дарья Горбачева, Юлия Домаренко, Илья Дроздов, Илья Медведев, Екатерина Политыкина
16
57 РАДИКАЛЫ
КАТЕРИНА ПИКУЗА, ДЕНИС РЯБЦЕВ, ИВАН САФОНОВ, АРСЕНИЙ СМОЛЬСКИЙ, ДАША СЫДЬКО
15
58 гимназия51-юниоры
Ксения Бышик, Дмитрий Горбатовский, Никита Мельников, Тимофей Потапенко, Павел Титов
15
59 Z.O.É.
Sarolta Doszpod, Áron Dunai, Ferdinánd Német, Péter Puskás, Flóra Somogyvári
15
60 MATE+
Baltaru Anastasia Tamara, Popa Andreea Beatrice, Gresoiu Liviu Andrei, Lucuța Luca Radu, Mateescu Matei Bogdan
15
61 VEKTOR
Данила Воробей, Ян Габдрахманов, Дарья Марченко, Сергей Разживин, Иван Чикунов
14
62 Frogwill
Vasa Vucurevic, Snezana Kozarev, Anita Barna, Srdjan Stankovic, Tamara Ranisovic
14
63 INeedNoTeam
Jannik Lüthje
14
64 Великолепная Пятерка
Артемий Буянов, Арсений Займист, Юлиан Навоев, Никита Путеев, Константин Тихомиров
13
65 СШ 11
Анна Борисенко, Дарья Михальцова, Павел Михальченко, София Панченя, Ксения Щукина
13
66 Alvirons
Amanuel Abay, Aman Amene, Amanuel Getachew, Basliel Gugsa, Birehanu Mulugeta
13
67 СШ 13 Жлобин
Матвей Архипенко, Анастасия Любина, Алина Макагон, Андрей Мартинович, Александр Чубса
12
68 záhoráci
Michaela M., Peter M., Natália S., Hanna K.
10
69 Valkýra
Šimon Vančo
10
70 7d
Michał Abramczyk, Sławomir Brzęczkowski, Wiktor Popis, Krzysztof Waker
6
71 New Frogwill
Kristina Nikolić, Katarina Popov, Lazar Topić, Milica Vidić
5
72 7a
Maciej Adamowski, Filip Dmytrak, Artur Duszyński, Lena Jańczuk, Michał Kosiński
5
73 Heroes of EDUCAnet
Vojtěch Bartoň, Leoš Gjumija, Daniel Taralunga, Patrik Tomaško
4