Результати Náboj 2020

Результати Náboj 2020, Сеньйори, Міжнародні


ШколаБали
1 V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego, Studencka 12, Kraków, B, PL
Tomasz Ślusarczyk, Radosław Żak, Kacper Paciorek, Mateusz Nowak, Daniel Goc
46
2 Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Horváth Mihály tér 8., Budapest, HU
Kristóf Kálóczi, Bálint Molnár, Nándor Nagy, Dániel Tiderenczl, Balázs Tóth
46
3 Gymnázium, Grösslingová 18, Bratislava, C, SK
Matej Urban, Michal Farnbauer, Jozef Fülöp, Jakub Parada, Timea Szöllősová
46
4 III Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza, Brodzińskiego 6, Tarnów, A, PL
Dominik Chmura, Julia Filip, Filip Konieczny, Rafał Pyzik, Jakub Wąs
46
5 Gymnázium, Poštová 9, Košice-Staré Mesto, A, SK
Ronald Doboš, Adam Džavoronok, Martin Kliment, Michal Masrna, Matej Hanus
43
6 Liceum Ogólnokształcące nr III im. Adama Mickiewicza, Składowa 5, Wrocław, A, PL
Łukasz Caliński, Mateusz Kapusta, Łukasz Krzempek, Krzysztof Olejniczak, Iwo Pilecki-Silva
41
7 Gymnázium Jana Keplera, Parléřova 2, Praha 6, B, CZ
Jan Adámek, Matěj Dvořák, Magdaléna Mišinová, Jakub Petr, Jan Růžička
41
8 I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica, al. Racławickie 26, Lublin, B, PL
Jan Klimczak, Paweł Łacek, Jan Kwiatkowski, Błażej Wilkoławski, Mateusz Malinowski
41
9 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica, Nowowiejska 37A, Warszawa, C, PL
Jakub Bachurski, Maksymilian Dac, Piotr Grynfelder, Ryszard Markowski, Jan Zając
40
10 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica, Nowowiejska 37A, Warszawa, B, PL
Jakub Dziura, Julian Kwiatkowski, Mateusz Piekarczyk, Aleksander Walenciak, Dominik Wawszczak
40
11 Gymnázium, třída Kapitána Jaroše 14, Brno, B, CZ
Jiří Kalvoda, Klára Pernicová, Klára Dvořáčková, Martin Richter, Václav Janáček
40
12 III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RP, Legionów 27, Gdynia, C, PL
Justyna Palikowska, Mateusz Scharmach, Kajetan Lewandowski, Franciszek Sulima, Michał Wiliński
40
13 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica, Nowowiejska 37A, Warszawa, D, PL
Kacper Bal, Daniel Bernatowicz, Konrad Czarnecki, Łukasz Łopacki, Kornel Sikora
39
14 Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Brücknera 10, Wrocław, PL
Bartosz Chomiński, Stanisław Osajda, Michał Rząsa, Bartosz Szachniewicz, Krzysztof Szymański
39
15 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica, Nowowiejska 37A, Warszawa, A, PL
Adam Dankowiakowski, Jakub Mierzwiński, Michał Orżanowski, Daniel Soboński, Jan Wangrat
39
16 VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego, Kilińskiego 25, Radom, A, PL
Katarzyna Borkowska, Maria Drążkiewicz, Mieszko Grodzicki, Filip Nogaj, Łukasz Żaczek
39
17 Gymnázium, Mikulášské nám. 23, Plzeň, CZ
Adam Blažek, Martin Hubata, Eliška Pirnosová, Ondřej Sladký, Tereza Tocháčková
38
18 Akademickie Liceum Ogólnokształcące Politechniki Wrocławskiej, Wybrzeże Wyspiańskiego 23-25, Wrocław, B, PL
Łukasz Orski, Łukasz Świszcz, Łukasz Jałocha, Kacper Misiaszek, Bartłomiej Bychawski
38
19 III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RP, Legionów 27, Gdynia, D, PL
Michał Sajkowski, Kacper Bober, Michał Kostyk, Mateusz Andryszak, Antoni Stachowski
38
20 II Liceum Ogólnokształcące im. Anny z Sapiehów Jabłonowskiej, Narewska 11, Białystok, A, PL
Piotr Jakimiuk, Krystyna Kiersnowska, Miłosz Moroz, Kacper Omieliańczyk, Staniasław Pańkowski
38
21 Akademickie Liceum Ogólnokształcące Politechniki Wrocławskiej, Wybrzeże Wyspiańskiego 23-25, Wrocław, A, PL
Artur Krzyżyński, Krzysztof Gąciarz, Szymon Szecówka, Jakub Franczak, Bogdan Rychlikowski
38
22 Gymnázium Jura Hronca, Novohradská 3, Bratislava, B, SK
Lucia Krajčoviechová, Mária Mičeková, Adam Rajský, Maroš Studenič, Jakub Šťavina
37
23 Gymnázium, Grösslingová 18, Bratislava, B, SK
Tereza Škublová, Matúš Zelko, Radka Bírová, Martin Bucko, Matúš Papšo
37
24 I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza, Brukowa 2, Białystok, A, PL
Paweł Żurakowski, Michał Kimborowicz, Paweł Dec, Wojciech Ładysz, Aleksander Gogol
36
25 I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza, Brukowa 2, Białystok, B, PL
Rafał Budnik, Jakub Kalankiewicz, Jakub Prokopiuk, Filip Sadowski, Kamil Trofimczuk
36
26 Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium, Rákóczi utca 30., Zalaegerszeg, HU
Levente Fekete, Ádám Horváth, Zétény Pete, Anna Schneider, Csombor Sepsi
36
27 I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika, Ks. Piotra Skargi 2, Krosno, B, PL
Dominik Bysiewicz, Mateusz Winiarski, Karol Jurasz, Krzysztof Nawrocki, Maciej Sanocki
36
28 V Liceum Ogólnokształcące, Józefa Lompy 10, Bielsko-Biała, B, PL
Maciej Adamus, Paweł Gadziński, Michał Ochenduszkiewicz, Magdalena Skrok, Adam Szeruda
35
29 Gymnázium, Jírovcova 8, České Budějovice, B, CZ
Jakub Ambroz, Jonáš Havelka, Adam Jirák, Matouš Vondrášek, Markéta Sahanová
35
30 XIII Liceum Ogólnokształcące, Unisławy 26, Szczecin, PL
Oskar Dąbkowski, Damian Dąbrowski, Franciszek Kobus, Łukasz Wodnicki, Szymon Urban
35
31 Gymnázium Jozefa Gregora Tajovského, J. G. Tajovského 25, Banská Bystrica, B, SK
Lukáš Gáborik, Tomáš Hulla, Juraj Jánošík, Jakub Kliment, Peter Kochelka
35
32 XXXVIII Dwujęzyczne Liceum Ogólnokształcące im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego, Drzymały 4/6, Poznań, PL
Kosma Kasprzak, Karolina Mielnik, Maria Szulc, Igor Szymczak, Oliwier Necelman
34
33 Albert-Schweitzer-Gymnasium, Vilniuser Str. 17-19, Erfurt, A, DE
Daniel Cermann, Nils Kasper, Adrian Müller, Richard Ueltzen, Martin Wellendorf
34
34 Gymnázium, třída Kapitána Jaroše 14, Brno, A, CZ
Radek Nekvasil, Jindřich Matuška, Daniel Perout, Zdeněk Pezlar, Michal Tešnar
34
35 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica, Nowowiejska 37A, Warszawa, G, PL
Bartosz Jaźwiec, Jakub Łapiński, Dawid Ratyński, Andrzej Gwiazda, Szymon Niewadzi
34
36 XII Liceum Ogólnokształcące, Bałtycka 4, Olsztyn, PL
Anna Bachry, Maciej Curulak, Michał Bronicki, Mateusz Krajewski, Jakub Rychlik
34
37 V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego, Studencka 12, Kraków, A, PL
Stanisław Sieniawski, Kacper Kuca, Antoni Skoczypiec, Michał Pajda, Rafał Krajewski-Siuda
34
38 VIII Liceum Ogólnokształcące im. Króla Władysława IV, Jagiellońska 38, Warszawa, A, PL
Mikołaj Dziok, Szymon Mrozicki, Hugo Piber-Dąbrowski, Jakub Rymarski, Michał Słoniewski
34
39 Gymnázium Christiana Dopplera, Zborovská 45, Praha 5 - Malá Strana, CZ
Adéla Karolína Žáčková, Klára Grinerová, Václav Cedrik Belza, Lukáš Nedbálek, Ondřej Kunc
34
40 Uniwersyteckie Liceum Ogólnokształcące, Szosa Chełmińska 83, Toruń, B, PL
Weronika Piecuch, Tymoteusz Kwieciński, Mikołaj Zakrzewski, Marcel Joda, Kinga Hernet
33
41 Kecskeméti Katona József Gimnázium, Dózsa György út 3., Kecskemét, HU
Dávid Apagyi, Domonkos Fekete, István Garamvölgyi, Bence Monori, József Osztényi
33
42 Prywatne Liceum Ogólnokształcące im. Królowej Jadwigi, Al. Długosza 8a, Lublin, PL
Marek Lisowski, Joanna Taczała, Emilia Dębicka, Emil Wójcik, Jakub Kuzioła
33
43 Németh László Gimnázium, Nővér utca 15-17., Budapest, A, HU
Bálint Horcsin, Gergely Széll, Mihály Csahók, Dávi Dorián Németh, Szabolcs Muzslay
33
44 V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego, Studencka 12, Kraków, C, PL
Krzysztof Wójcik, Michał Horodecki, Jakub Oskwarek, Piotr Domagała, Jan Chatłas
33
45 Gymnázium Jana Keplera, Parléřova 2, Praha 6, A, CZ
Matouš Šafránek, Nikita Ustinov, Petr Dosedla, Mikuláš Králíček, Vojtěch Votruba
32
46 VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego, Kilińskiego 25, Radom, B, PL
Zuzanna Ortenburger, Wojciech Weremczuk, Grzegorz Gwóźdź, Jakub Kłos, Bartosz Maj
32
47 Gymnáz. V. B. Nedožerského, Matice slovenskej 16, Prievidza, SK
Viera Glevitzká, Marek Michalovič, Juraj Petráš, Ján Plachý, Ján Húska
32
48 Leaf Academy, Sasinkova 13, Bratislava, SK
Matej Kliment, Miroslav Macko, Samuel Banas, Terézia Gurová, Jakub Patrik
32
49 Gymnázium, Alejová 1, Košice-Juh, B, SK
Jakub Farbula, Lenka Hake, Martin Nemjo, Michaela Rusnáková, Patrik Rusnák
32
50 I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika, Więckowskiego 41, Łódź, B, PL
Wojciech Błasiak, Tymoteusz Domeradzki, Patrycja Maciejewska, Hanna Pietruszewska, Krzysztof Szostek
32
51 Gymnázium Jána Adama Raymana, Mudroňova 20, Prešov, A, SK
Michal Jakubík, Nina Mizeráková, Dávid Pásztor, Terézia Príhodová, Michal Vorobel
32
52 I Społeczne Liceum Ogólnokształcące im. Unii Europejskiej, Koszary 14, Zamość, PL
Emil Łasocha, Wojciech Jasiński, Piotr Łukasiewicz, Mateusz Tkaczyk, Grzegorz Dolanowski
32
53 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica, Nowowiejska 37A, Warszawa, F, PL
Michał Broda, Dominik Gaweł, Ignacy Gębuś, Patryk Rogalski, Emilia Wiśniewska
32
54 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica, Nowowiejska 37A, Warszawa, E, PL
Bogdan Błędziński, Krzysztof Lis, Łukasz Szczurek, Szymon Szmigielski, Arkadiusz Uhlig
32
55 Gymnázium arm. gen. Ludvíka Svobodu, Komenského 4, Humenné, SK
Dávid Benko, Elena Chochoľaková, Samuel Koribanič, Samuel Krempaský, Tomáš Tuleja
31
56 VIII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Skłodowskiej-Curie, 3 Maja 42, Katowice, A, PL
Magdalena Kycler, Paweł Lamża, Mateusz Przebieracz, Dawid Siekański, Marcel El Din
31
57 Abbey College Cambridge, Homerton Gardens, Purbeck Road, Cambridge, A, GB
Jaeha Lee, Agustin Lorusso Notaro Francesco, Juan Francisco Lorusso Notaro Francesco, Victoria Lorusso Notaro Francesco, Tianyu Wang
31
58 Liceum Ogólnokształcące nr III im. Adama Mickiewicza, Składowa 5, Wrocław, B, PL
Mateusz Padarz, Mateusz Michalski, Kacper Bernaciak, Patryk Tokarczuk, Ewa Dobrowolska
31
59 Wichterlovo gymnázium, Čs. exilu 669, Ostrava - Poruba, B, CZ
Eliáš Bencúr, Vojtěch David, Jan Lukovský, Vojtěch Mohelník, Ondřej Trojek
31
60 V Liceum Ogólnokształcące, Józefa Lompy 10, Bielsko-Biała, A, PL
Piotr Kubala, Mateusz Marecki, Dominik Matuszek, Kacper Połuszejko, Jarosław Socha
31
61 Gymnázium Jura Hronca, Novohradská 3, Bratislava, C, SK
Filip Čajági, Jakub Greguš, Daniel Holek, Vlado Vozár, Samuel Wittlinger
31
62 Publiczne Liceum Ogólnokształcące Politechniki Łódzkiej, Różyckiego 5, Łódź, B, PL
Jakub Lewandowski, Jan Sarzała, Bartłomiej Włodarski, Jakub Wojna, Kajetan Woskresiński
30
63 I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica, al. Racławickie 26, Lublin, A, PL
Piotr Blinowski, Alessandro Peria, Dawid Pawłowicz, Maciej Sidor, Radosław Szewczyk
30
64 Gymnázium Pierra de Coubertina, Nám. Frant. Křižíka 860, Tábor, CZ
Vojtěch Čapek, Filip Dilmaghani, Václav Maštera, Adam Mendl, Matěj Volf
30
65 Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II Sióstr Prezentek, Ks. J. Jałowego 1, Rzeszów, A, PL
Patryk Marszałek, Maciej Rut, Bartosz Zięzio, Krzysztof Sycz, Maksymilian Smoliński
30
66 Gymnázium, Kukučínova 4239/1, Poprad, B, SK
Štefan Slavkovský, Pavol Šimkovič, Katarína Vosovičová, Marek Tkáč, Ján Findra
30
67 I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego, al. Mikołaja Kopernika 1, Piotrków Trybunalski, B, PL
Kamil Chrząszczyk, Dawid Dróżdż, Adrian Kacperski, Natalia Ożarek, Szymon Rusiecki
30
68 Újpesti Babits Mihály Gimnázium, Tóth Aladár utca 16-20., Budapest, B, HU
Katalin Klimasz, Zalán Novák, Bálint Andrási, Gergő Gálig, Papp György
30
69 Uniwersyteckie Liceum Ogólnokształcące, Szosa Chełmińska 83, Toruń, A, PL
Antoni Grabowski, Arkadiusz Bielak, Bachir Nasser, Jakub Proboszcz, Michał Zawadzki
29
70 Gymnázium, Poštová 9, Košice-Staré Mesto, B, SK
Norbert Micheľ, Martin Andričík, Alex Blandón, Jakub Mandzák, Ján Richnavský
29
71 Gymnázium, Pulická 779, Dobruška, CZ
Benedikt Bareš, František Fröde, Samuel Kiszka, Petr Kocour, Michal Grus
29
72 Cyrilomet. gymnázium a SOŠ pedagog. Brno, Lerchova 63, Brno, CZ
Barbora Dohnalová, Kryštof Kotek, Adam Křivka, Ondřej Tesáček
29
73 V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego, Studencka 12, Kraków, D, PL
Grzegorz Juszczyk, Krzysztof Kosiorowski, Rafał Bawołek, Antoni Maślanka, Szymon Gaczoł
29
74 III Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza, Brodzińskiego 6, Tarnów, B, PL
Jakub Augustyn, Filip Gieracki, Stanisław Majchrzak, Jakub Pawlina, Jakub Pietraszek
29
75 IX Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. św. Królowej Jadwigi, Elizy Orzeszkowej 8a, Rzeszów, PL
Michał Łukasik, Radosław Malec, Wiktor Rożnowski, Tomasz Słoma, Natalia Wajda
28
76 I Liceum Ogólnokształcące im. Bartłomieja Nowodworskiego, Plac Na Groblach 9, Kraków, A, PL
Barbara Doncer, Dorota Meszka, Wojciech Mura, Radosław Myśliwiec, Jan Smółka
28
77 XX Liceum Ogólnokształcące im. Zbigniewa Herberta, Dobrowolskiego 6, Gdańsk, PL
Olgierd Skromak, Damian Niemczyk, Sebastian Czajkowski, Wojciech Baranowski, Marta Szuwarska
28
78 Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma és Kollégiuma, Széchenyi tér 11., Pécs, B, HU
Hanna Somogyvári, Kristóf Süli, Kristóf Légrádi, Zsombor Lénárd, András Gyenizse-Nagy
28
79 Albert-Schweitzer-Gymnasium, Vilniuser Str. 17-19, Erfurt, B, DE
Lilian Witters, Elisa Sommer, Gwenda Rode, Markus Köthe, Philipp Herbst
28
80 Gymnázium, Dašická 1083, Pardubice, B, CZ
Štěpán Hortlík, Jan Richter, Ondřej Štorek, Lukáš Vlasák, Matyáš Makarov
28
81 IV Liceum Ogólnokształcące, Warszawska 1/5, Toruń, PL
Paweł Czarkowski, Kosma Gąsiorowski, Miłosz Kurtysiak, Marcin Welter, Piotr Wernerowicz
28
82 VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich, Stanisława Staszica 4, Bydgoszcz, PL
Maria Waligórska, Zofia Grabowska, Agata Osmałek, Konrad Drozd, Jan Wiśniewski
28
83 III Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza, Brodzińskiego 6, Tarnów, D, PL
Kamil Karaś, Andrzej Karciński, Michał Opioła, Kamil Rojek, Karolina Wójcik
27
84 Akademickie Liceum Ogólnokształcące Politechniki Wrocławskiej, Wybrzeże Wyspiańskiego 23-25, Wrocław, C, PL
Kuba Buraczewski, Łukasz Janiak, Karol Janic, Łukasz Pawlik, Szymon Jędrzejczak
27
85 XL Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Żeromskiego, Platynowa 1, Warszawa, PL
Anton Lysyy, Dominik Mandes, Grzegorz Możeluk, Maciej Nowotka, Paweł Preibish
27
86 PORG - gymnázium a základní škola, o.p.s., Lindnerova 3, Praha 8 - Libeň, B, CZ
Petr Khartskhaev, Vojtěch Gaďurek, Jan Antonín Musil, Denis Záhorovský, Daniel Novotný
27
87 Gymnázium F. X. Šaldy, Partyzánská 530, Liberec 11, B, CZ
Ondřej Chwiedziuk, Kryštof Havlík, Jaroslav Hořák, Markéta Pavlíková, Petr Sokol
27
88 Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza, Władysława Łokietka 2, Lubań, PL
Wiktoria Guminiak, Bartosz Młodziński, Krystian Pogorzelski, Patryk Piskorski, Radosław Tertel
27
89 Gymnázium Jakuba Škody, Komenského 29, Přerov, CZ
Amálie Dostalíková, Vendula Onderková, Anna Pecháčková, Darian Poljak, Ondrej Dulanský
26
90 Gymnázium, Grösslingová 18, Bratislava, A, SK
Alex Gašparíková, Hana Derková, Helena Kukuľová, Barbora Javorová, David Belobrad
26
91 Gymnázium, Žižkova 162, Kolín III, CZ
Petr Čech, Klára Hloušková, Jan Kotyk
26
92 XXXIII Liceum Ogólnokształcące Dwujęzyczne im. Mikołaja Kopernika, Bema 76, Warszawa, PL
Piotr Biziel, Hubert Nowak, Julia Tomasiak, Weronika Wakuła
26
93 Gymnázium J. S. Machara, Královická 668, Brandýs n. L. -St. Boleslav, CZ
Ditmar Hadera, Vojtěch Kinda, Filip Bartoš, Jakub Herec, Ondřej Gonzor
26
94 I Liceum Ogólnokształcące, Bukowa 1, Wejherowo, PL
Wiktoria Nawrocka, Katarzyna Kania, Paweł Wilczewski, Jakub Labudda, Wojciech Zarychta
26
95 Publiczne Salezjańskie Liceum Ogólnokształcące, os. Piastów 34, Kraków, PL
Piotr Karcz, Maciej Kopeć, Jakub Kroczek, Gabriela Kruszak, Adam Młyńczak
26
96 VIII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Skłodowskiej-Curie, 3 Maja 42, Katowice, B, PL
Michał Hoffmann, Michał Mańka, Przemysław Szewczak, Magda Wójtowicz, Marcin Wykpis
26
97 Gymnázium, Terezy Novákové 2, Brno - Řečkovice, CZ
Jakub Matula, Kateřina Matulová, Alena Roblíčková, Radek Slavíček, David Šponer
26
98 IX Liceum Ogólnokształcące im. Klementyny Hoffmanowej, Hoża 88, Warszawa, B, PL
Krzysztof Czaplicki, Tue Nguen, Alicja Domańska, Ewelina Preś, Olga Celejewska
26
99 III Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza, Brodzińskiego 6, Tarnów, C, PL
Konrad Armatys, Gabriela Dumańska, Kacper Jachym, Karol Kubek, Julia Sus
26
100 IX Liceum Ogólnokształcące im. Klementyny Hoffmanowej, Hoża 88, Warszawa, A, PL
Szymon Kałużny, Pola Mościcka, Jakub Iwan, Mateusz Prokopowicz, Jan Kuźma
26
101 Gymnázium, Párovská 1, Nitra, A, SK
Rastislav Zeleňák, Tatiana Matejková, Svetlana Rampašeková, Samuel Šabík, František Stupka
26
102 Gymnázium Jozefa Gregora Tajovského, J. G. Tajovského 25, Banská Bystrica, C, SK
Adam Barla, Michal Bilanin, Martin Cígler, Richard Schwarz, Aleš Sršeň
26
103 Mendelovo gymnázium, Komenského 5, Opava, CZ
Karel Chwistek, Vojtěch Krobot, Kateřina Válková, Vít Šimeček, Ondřej Dehner
25
104 VI Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Reytana, Wiktorska 30/32, Warszawa, B, PL
Zofia Skrzyńska, Patrycja Piechocka, Damian Kurek, Marcin Kowalczyk, Tomasz Dumała
25
105 I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika, Więckowskiego 41, Łódź, A, PL
Jędrzej Lipowski, Dawid Maćczak, Amanda Neuman, Martyna Rosiak, Łukasz Suchański
25
106 II Liceum Ogólnokształcące im. Dąbrówki, Ks. Prym. M. Łubieńskiego 3-5, Gniezno, A, PL
Roksana Krysztofiak, Jan Kozłowski, Jeremi Herwart, Piotr Linkowski, Dominik Czeski
25
107 Budapest XVI. Kerületi Szerb Antal Gimnázium, Batthyány Ilona utca 12., Budapest, HU
Máté Jakab, Marcell Megyesi, Botond Geönczeöl, Koppány Kecskés, Lóránt Laveczky
25
108 Gymnázium, Volgogradská 6a, Ostrava - Zábřeh, CZ
Radomír Mielec, Matyáš Poledník, Josef Knápek, Eliška Malcharcziková, Zdeněk Legerský
25
109 Gymnázium a Střední průmyslová škola elektrotechniky a informatiky, p.o., Křižíkova 1258, Frenštát pod Radhoštěm, B, CZ
Jakub Mlčoušek, Zdeněk Kundrár, Jan Kuča, Patrik Šmahlík, Lukáš Kučera
25
110 Gymnázium, Špitálská 2, Praha 9, CZ
Jakub Jandus, Štěpán Ondřej, Kateřina Skotnicová, Vít Železný, Vojtěch Kopal
25
111 II Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika, Matejki 19, Kędzierzyn-Koźle, PL
Szymon Bar, Bartosz Borecki, Adam Dziedzic, Kamil Salich, Aleksandra Zawadka
25
112 Gymnázium, Žitavská 2969, Česká Lípa, CZ
Anna Salavcová, Hana Salavcová, Libor Šabaka, Matěj Lang, Anna Bednářová
25
113 Bilingválne gymnázium Milana Hodžu, Komenského 215, Sučany, A, SK
Nadiya Balanchuk, Jana Kubová, Marianna Hronská, Timea Jakubócyová, Miloš Mičík
25
114 I Liceum Ogólnokształcące im. Bartłomieja Nowodworskiego, Plac Na Groblach 9, Kraków, B, PL
Szymon Grzebyk, Katarzyna Leszczyńska, Natalia Łygan, Krzysztof Mach, Jerzy Kawka
25
115 I Liceum Ogólnokształcące Dwujęzyczne im. Edwarda Dembowskiego, Zimnej Wody 8, Gliwice, PL
MAGDALENA KOTOWSKA, ZOFIA HRYŃ, BLANKA MARCZYCKA, JAKUB MATYJA, JAKUB NOWROTEK
25
116 Gymnázium Jura Hronca, Novohradská 3, Bratislava, A, SK
Benjamín Benčík, Adrian Beňo, Alexandra Géciová, Katarína Osvaldová, Viktória Pravdová
25
117 Gymnázium, Arabská 14, Praha 6, A, CZ
Filip Dávidík, Vladimír Ekart, Štěpán Konšel, Jakub Kučera, Vojtěch Přibáň
25
118 II Liceum Ogólnokształcące im. Jana Śniadeckiego, Śniadeckich 9, Kielce, PL
Szymon Tuz, Adam Kwapisz, Przemysław Rola, Jakub Kwiecień, Aleksander Żurowski
25
119 Gymnázium M. Koperníka, 17. listopadu 526, Bílovec, CZ
Marta Čermáková, Daniel Czinege, Max Dresler, Jakub Michna, Michaela Svatošová
25
120 Carl-Friedrich-Gauss-Gymnasium, Friedrich-Ebert-Straße 52, Frankfurt (Oder), DE
Lukas Bergmann, Victoria Kischel, Jakob Macholl, Carolin-Sophie Pohl, Maximilian Kugler
25
121 I Liceum Ogólnokształcące, Korczaka 6, Tychy, PL
Dawid Dulian, Piotr Ludynia, Natalia Moćko, Izabella Rosikoń, Marta Wleklińska
25
122 Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego, Sienkiewicza 1, Iława, PL
Paweł Abramowicz, Oskar Ruczyński, Jakub Radgowski, Eryk Romański, Pawel Baranik
25
123 Gymnázium, Voděradská 2, Praha 10 - Strašnice, CZ
Tomáš Procházka, Martin Losinský, Viktor Nezveda, Matěj Ruml, Lukáš Veselý
24
124 Hatvani Bajza József Gimnázium, Balassi Bálint út 17., Hatvan, HU
Viktória Doszpoth, Balázs Csaba Kovács, Ádám Pataki, Márton Szabó, Balázs Szepesi
24
125 II Liceum Ogólnokształcące im. Anny z Sapiehów Jabłonowskiej, Narewska 11, Białystok, B, PL
Jakub Kasjanowicz, Wiktoria Borys, Kamil Eliaszuk, Mikołaj Chomanski, Grzegorz Kościuszko
24
126 ELTE Trefort Ágoston Gyakorló Gimnázium, Trefort utca 8., Budapest, HU
Máté Gergő Benczur, Benedek Jókay, Márk Penc, Dénes Filotás, Xiang Wang
24
127 Tóparti Gimnázium és Művészeti Szakgimnázium, Fürdő sor 5., Székesfehérvár, A, HU
Tamás Dézsy, Dániel Károly Forczek, Zalán Pászti, Martin Komm, Zoltán Bányavári
24
128 Doctrina - Podještědské gymnázium, Sokolovská 328, Liberec 14, CZ
Hana Modrá, David Šmíd, Šimon Šteinfest, Eduard Volf
24
129 Gymnázium Nitra, Golianova 68, Nitra, A, SK
Richard Bönde, Adam Kukučka, Matej Kulháň, Viktor Tyukos, Lukáš Hudec
24
130 Wilhelm-Ostwald-Schule, Willi-Bredel-Straße 15, Leipzig, DE
Philemon Enxing, Mathis Müller, Emilia Peltri, Hannes Diener, Felix Wilde
24
131 SŠ katol-Gymnázium sv. CaM, Farská ul. 19, Nitra, SK
Michal Svoboda, Vojtech Kováč, Miroslav Harag, Andrej Mikuš, Ľudmila Kováčová
24
132 Škola pre mimoriadne nadané deti a gymnázium, Skalická 1, Bratislava, B, SK
Daniel Belan, Lívia Čerešňová, Adrianka Janáčková, Filip Molnár, Tomáš Šimek
24
133 IX Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida, Jasnogórska 8, Częstochowa, B, PL
Kacper Balbus, Cezary Czubała, Filip Lorin, Dawid Skowronek, Kacper Sojda
24
134 II Liceum Ogólnokształcące im. Hetmana Jana Zamoyskiego, Ogrodowa 16, Lublin, A, PL
Michał Chęć, Jakub Grzywaczewski, Michał Wardziński, Piotr Wiśniewski, Liwia Wróblewska
24
135 Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II Sióstr Prezentek, Ks. J. Jałowego 1, Rzeszów, B, PL
Marta Bukowińska, Filip Ciebiera, Kinga Mazgaj, Kajetan Ożóg, Oliwia Skrzypek
24
136 Gymnázium Jozefa Lettricha, J. Lettricha 2, Martin, B, SK
Matej Buocik, Ján Feja, Ondrej Franko, Adam Hjadlovský, Marek Zumrik
24
137 Gymnázium, Varšavská cesta 1, Žilina, A, SK
Ondrej Korbel, Tomáš Kompiš, Matúš Belan, Eva Belancová, Jakub Mihálik
24
138 I Liceum Ogólnokształcące im. Oswalda Balzera, Słoneczna 1, Zakopane, PL
Dominik Adamczyk, Zofia Elantkowska, Krzysztof Majerczyk-Marchewka, Szymon Nowak-Trzos, Bartłomiej Skorusa
24
139 V Liceum Ogólnokształcące im. Księcia Józefa Poniatowskiego, Nowolipie 8, Warszawa, A, PL
Tomasz Jurczak, Mikołaj Roszczyk, Adam Warowny, Cezary Rybak, Katarzyna Chojecka
23
140 I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego, al. Mikołaja Kopernika 1, Piotrków Trybunalski, A, PL
Jakub Filipek, Kinga Serafin, Mateusz Szkudlarek, Natalia Szkudlarek, Jakub Glinka
23
141 PORG - gymnázium a základní škola, o.p.s., Lindnerova 3, Praha 8 - Libeň, C, CZ
Martin Melišík, Jiří Pátek, Amálie Zemanová, Lou Zamazal, Klára Zemanová
23
142 Gymnázium a Hudební škola hl. m. Prahy, Komenského náměstí 400, Praha 3, CZ
Ludmila Hana Houfková, Aleš Opl, Anastázie Rišková, Ludmila Rišková, Anna Jiřičková
23
143 Abbey College Cambridge, Homerton Gardens, Purbeck Road, Cambridge, B, GB
Ngoc Kanh Linh Nguyen, Phuong Linh Hoang, Ruiqi Wang, Xi Yang, Deyu Zou
23
144 SPŠ elektrotechnická, V Úžlabině 320, Praha 10, CZ
Kamil Houdek, Sergey Kuroedov, Allan Nurymov, Otakar Šnajdr, František Špaček
23
145 Liceum Ogólnokształcące nr III im. Adama Mickiewicza, Składowa 5, Wrocław, D, PL
Michał Mądrala, Jakub Dubiel, Maciej Durkalec, Marta Kosz, Maja Frankowska
23
146 III Społeczne Liceum Ogólnokształcące STO im. Juliusza Słowackiego, Stradomska 10, Kraków, A, PL
Jakub Kościelniak, Mateusz Płatek, Konrad Bodzioch, Grzegorz Grudzień, Jakub Krasowski
23
147 Gymnázium, Alejová 1, Košice-Juh, A, SK
Erik Sedlák, Martin Polyácsko, Michal Kolcun, Tomáš Pavlík, Boris Daňko
23
148 Publiczne Liceum Ogólnokształcące Politechniki Łódzkiej, Różyckiego 5, Łódź, C, PL
Adam Pawlak, Mateusz Gapiński, Łukasz Gapiński, Marceli Antosik, Patryk Antosik
23
149 XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica, Nowowiejska 37A, Warszawa, H, PL
Natan Misztal, Kiryl Bratukhi, Miłosz Wąsiniak, Aleksander Kuczalski, Stanisław Leleń
23
150 Biskupské gymnázium, Orlické nábřeží 356/1, Hradec Králové, CZ
Dominik Belza, Marek Bláha, Jan Ležík, Kateřina Petříková, Vojtěch Vilímek
23
151 Újpesti Babits Mihály Gimnázium, Tóth Aladár utca 16-20., Budapest, A, HU
Botond Kovács, Gergő Bencze, Lénárd Margittay, László Hományi, Olivér Tepliczky
23
152 Gymnázium, Nad Štolou 1, Praha 7, CZ
Tomáš Šabata, Jakub Sechovský, Marco Souza de Joode, Mikuláš Brož
23
153 Gymnázium, Jírovcova 8, České Budějovice, A, CZ
Martin Červený, Ladislav Nagy, Štěpán Skalka, Petr Augustin, Vojtěch Bauer
23
154 Gymnázium, Varšavská cesta 1, Žilina, B, SK
Aneta Bӧhmová, Hugo Hrbáň, Matúš Kianička, Jacob Matej Saniga, Patrik Backo
23
155 Cirkevné gymnázium sv. Mikuláša, Štúrova 383/3, Stará Ľubovňa, SK
Jakub Šľachtovský, Miroslav Kafka, Terézia Duračinská, Michal Vančo, Jakub Fedák
23
156 Kimbolton School, Kimbolton, Huntingdon, A, GB
Andrew Dowdell-Stent, Toby Eddleston, Joshua Rainford, Alistair Severn, Joseph Watson
23
157 Gymnázium a ZUŠ, Riegrova 17, Šlapanice, CZ
Jakub Hodek, Sára Jobranová, David Unge, Martin Vacek, Jan Vašák
22
158 Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II Sióstr Prezentek, Ks. J. Jałowego 1, Rzeszów, C, PL
Alicja Jurzysta, Wojciech Stawarz, Daniel Pawlak, Mateusz Janowski, Oskar Kuliński
22
159 I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika, Ks. Piotra Skargi 2, Krosno, A, PL
Kacper Augustyn, Wojciech Kaliciński, Krzysztof Sawicki, Bartosz Seweryn, Dominik Waliszewski
22
160 IV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica, Zillingera 1, Sosnowiec, A, PL
Małgorzata Gała, Kamil Soćko, Stanisław Kosmala, Szymon Piwkowski, Eryk Kalbara
22
161 Masarykovo gymnázium, SZŠ a VOŠZ, Tyršova 1069, Vsetín, CZ
Klára Malcharcziková, Markéta Nerodilová, Štěpán Husa, Andrej Vaculík, Lucie Karczubová
22
162 III Społeczne Liceum Ogólnokształcące STO im. Juliusza Słowackiego, Stradomska 10, Kraków, B, PL
Emilia Michoń, Hanna Kieć, Elżbieta Szczygieł, Leonard Szczepanik, Jędrzej Grzyb
22
163 Państwowa Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II st. im. Fryderyka Chopina, Basztowa 6, Kraków, A, PL
Bartosz Furmanek, Rafał Jaworski, Jadwiga Mglej, Bruno Panasiewicz, Marta Ruszkowicz
22
164 Gymnázium, Legionářů 402, Příbram VII, A, CZ
Adam Karas, Jakub Dřevo, Michal Pech, Eliška Kubová, Štěpán Janoušek
22
165 Gymnázium, Komenského 89, Písek, CZ
Vilém Fiala, Jan Jevčák, Marek Novák, Dominik Oškera
22
166 Gymnázium, Mírová 1442, Karviná - Nové Město, CZ
Jiří Szotkovski, Jakub Charvot, Adam Gabzdyl, Denis Ston, Sofia Michailidu
22
167 Gymnázium, Komenského 2, Havířov - Město, B, CZ
Martin Beckovský, Vojtěch Smola, Jan Holuša, Hana Rusinová, Rostislav Vrána
22
168 Gymnázium F. X. Šaldy, Partyzánská 530, Liberec 11, A, CZ
Štěpán Adam Chovaneček, Dalibor Heblák, Martin Pacák, Vendula Růžičková, Adam Švestka
22
169 Kantonsschule Solothurn, , Solothurn, CH
Simon Eckert, Luc Frésard, Samuel Kohli, Jeffrey Wälti, Timon Winistörfer
22
170 Gymnázium, nám. Edvarda Beneše 1573, Kladno, CZ
Stanislav Kurhan, Alena Machalíková, Matyáš Maroušek, Matěj Maroušek, Jakub Smolík
22
171 Publiczne Liceum Ogólnokształcące Politechniki Łódzkiej, Różyckiego 5, Łódź, A, PL
Jakub Ciężki, Jędrzej Dubiak, Wiktoria Kwaśniak, Maciej Mendyk, Piotr Wosiak
22
172 Abingdon School, Park Road, Abingdon, A, GB
Ashwin Tennant, Max Williams, Freddie Nicholson, Gavin Lam, Scott Yap
22
173 Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium, Tisza Lajos körút 6-8., Szeged, HU
Anikó Horváth, Kincső Kinyó, Csenge Urszuly, Júlia Imreh, Viola Andó
22
174 Gymnasium Liestal, , Liestal, CH
David Tejera, Virgil Notz, Sebastian Saner, Tobias Robert Eeksman, Elias Behrens
22
175 VIII Liceum Ogólnokształcące im. Króla Władysława IV, Jagiellońska 38, Warszawa, B, PL
Adam Bujniak, Maksymilian Kuna, Dominik Niedbała, Gabriela Poświata, Piotr Rowicki
22
176 Liceum Ogólnokształcące im. Komisji Edukacji Narodowej, Św. Stanisława Kostki 15, Przasnysz, PL
Maksymilian Wesoły, Łukasz Modelski, Maciej Gleń, Kacper Lipka, Krystian Choszczewski
22
177 Németh László Gimnázium, Nővér utca 15-17., Budapest, B, HU
Domonkos Balogh, Tamás Kuremszki, Bálint Kis-Tót, Csongor Körtvélyessy, Ádám Csala
22
178 Gymnázium Olgy Havlové, M. Majerové 1691, Ostrava - Poruba, CZ
Martin Cmiel, David Baďura, Ondřej Hráček, Tomáš Kolibáč, Robert Juráček
22
179 COLEGIUL NAȚIONAL, IAŞI, , IAŞI, RO
Ciocoiu Alexandru-Boris, Badarau-Rata Antonia-Ruxandra, Duminica Bogdan-Stelian, Nimigeanu Ioana-Andreea, Plescan Matei-Bogdan
21
180 Gymnázium, Šrobárova 1, Košice-Staré Mesto, SK
Jakub Fedor, Matúš Gburík, Tomáš Ličák, René Stráňai, Veronika Ucekajová
21
181 IX Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Lublinie, Andrzeja Struga 6, Lublin, PL
Michał Ganczarenko, Kamil Fahmi Amin, Dawid Dylon, Damian Pałyska, Maria Stasak
21
182 II Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida, Traugutta 2, Ostrołęka, B, PL
Filip Kiernozek, Julian Drężek, Adam Dudziak, Mateusz Eksterowicz, Wiktor Jakóbowski
21
183 I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika, Ks. Piotra Skargi 2, Krosno, C, PL
Dawid Kociuba, Oliwia Głowińska, Julia Madej, Olga Krzysztof, Dawid Skrok
21
184 Gymnázium J. Hollého Trnava, Na hlinách 7279/30, Trnava, SK
Christian Izakovič, Samuel Kovár, Matej Krajčovič, Viliam Krištof, Michal Skákala
21
185 Wichterlovo gymnázium, Čs. exilu 669, Ostrava - Poruba, A, CZ
Marek Večeřa, Vojtěch Kuchař, Oskar Martiňák, Ondřej Polášek, Pavel Junker
21
186 Bilingválne gymnázium Milana Hodžu, Komenského 215, Sučany, B, SK
Dario Mikuš, Barbora Piatková, Hana Štrkolcová, Patrik Krivulčík, Radoslav Dujsík
21
187 Liceum Ogólnokształcące nr XII im. Bolesława Chrobrego, pl. Orląt Lwowskich 2a, Wrocław, A, PL
Aleksandra Gryszczuk, Klaudia Fryzowska, Tomasz Pastusiak, Łukasz Dubicki, Nina Gołaś
21
188 Gymnázium Ľudovíta Štúra, 1. mája 170/2, Trenčín, SK
Emma Baďurová, Ondrej Bublavý, Jakub Judiny, Kristína Rybárová, Jozef Tóth
21
189 VI Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Reytana, Wiktorska 30/32, Warszawa, A, PL
Karolina Sosnowska, Katarzyna Stec, Jakub Jażdżyk, Tymoteusz Romanowski, Tymoteusz Urban
21
190 Gymnázium Jura Hronca, Novohradská 3, Bratislava, D, SK
Denys Boyko, Andrej Thomas Dobrev, Matúš Mintál, Dann Mosný, Tomáš Volf
21
191 Gymnázium J. Heyrovského, Mezi Školami 2475, Praha 5, CZ
Tomáš Veselý, Anna Suchomelová, Katka Morovicsová, Alexandra Gylden, Marika Julie Gregorová
21
192 Gymnázium, Dašická 1083, Pardubice, A, CZ
Jakub Ferenčík, Vojtěch Váňa, Petra Sankotová, Kateřina Koberová, Eliška Hlavatá
21
193 Gymnázium, Poštová 9, Košice-Staré Mesto, C, SK
Martin Kánássy, Maroš Mešter, Adam Mackanič, Kamil Kaszycki, Daniel Kalina
21
194 Liceum Aslan, ul. Piotra Skargi 5, Głogów, PL
Aleksandra Szymankiewicz, Maksymilian Kaczmarek, Szymon Kucharski, Bartosz Karbownik
21
195 Gymnázium, Botičská 1, Praha 2, CZ
Tomáš Janovský, Barbora Lužná, Dejan Ribarovski, Dmitrij Ščevajev, Kryštof Hamouz
21
196 Gymnázium Bohumila Hrabala, Komenského 779, Nymburk, CZ
Filip Touš, Troy Swingler, Gábina Hladká, Jan Doskočil, Ondřej Žežule
21
197 Cirkevné gymnázium Štefana Mišíka, Radničné námestie 271/8, Spišská Nová Ves, SK
Dominika Zekuciová, Bruno Jakubov, Michal Gibala, Tomáš Vikiszály, Kristián Sabol
20
198 I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki, Bernatowicza 4, Łomża, PL
Natalia Domalewska, Wiktoria Koniecko, Kamil Grzymkowski, Jakub Wierzbowski, Adam Dęby
20
199 Gymnázium a Střední průmyslová škola elektrotechniky a informatiky, p.o., Křižíkova 1258, Frenštát pod Radhoštěm, A, CZ
David Hopp, Michal Hanus, Adéla Krpcová, Karolína Šáchová, Tereza Kohutová
20
200 St Dominic's Sixth Form College, Mount Park Avenue, Harrow, GB
Hung Phan Huy, Keisuke Kimura, Riazwaan Mir, Kai Strachan, Jothinila Navaratnalingam
20
201 Gymnázium, Studentská 896, Mnichovo Hradiště, CZ
Eliška Neumannová, Eliška Cibulková, Josefina Bláhová, Anežka Najmanová, Lucie Tvrzníková
20
202 II Liceum Ogólnokształcące im. Dąbrówki, Ks. Prym. M. Łubieńskiego 3-5, Gniezno, B, PL
Monika Święciochowska, Julia Ręklewska, Milena Surman, Mikołaj Pluta, Daria Siuda
20
203 Gymnázium, Komenského 2, Havířov - Město, A, CZ
Petr Šulc, Robert Gemrot, Jan velička, Marie Textorisová, Radek Lacko
20
204 Gymnázium, Kukučínova 4239/1, Poprad, A, SK
Róbert Pomietlo, Jakub Pavličko, Karolína Juráčková, Katarína Krupková, Matej Ševčík
20
205 I Liceum Ogólnokształcące, Mickiewicza 3, Łańcut, PL
Bartłomiej Cwynar, Michał Dybka, Adrian Markowski, Maciej Pieniążek, Miłosz Wierzbiński
20
206 I Liceum Ogólnokształcące im. Kazimierza Brodzińskiego, Piłsudskiego 4, Tarnów, PL
Miłosz Adamczyk, Izabela Golec, Przemysław Janiszewski, Daniel Bielaszka, Szczepan Usarz
20
207 Gymnázium, Českolipská 373, Praha 9, CZ
Ondřej Piroutek, Soňa Husáková, Jia Xiang Ji, Matouš Fiala, Jiří Kruchina
20
208 Max-Born-Gymnasium, Johann-Sebastian-Bach-Str. 8, Germering, B, DE
Lorena Karacic, Sarah Nemecek, Raffael Schemmel, Jannes Wille, Larissa Witzler
20
209 Gymnázium, Jateční 22, Ústí nad Labem, CZ
Matěj Gajdoš, Veronika Heide, Zuzana Hudská, Samuel Kubec, Jan Josef Němec
19
210 Piaristické gymnázium Jozefa Braneckého, Palackého 4, Trenčín, SK
Peter Dražkovec, Sophia Halásová, Alicia Donate Klimešová, Barbora Novosadová, Mária Ines Gajdošíková
19
211 Hans-Leinberger-Gymnasium, Jürgen-Schumann-Str. 20, Landshut, DE
Stefan Eder, Paul Hoheisel, Lilian Nowak, Simon Riegert, Florin Harrer
19
212 VI Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego, Gagarina 5, Kielce, A, PL
Patryk Gadawski, Piotr Gołąb, Jakub Kołomański, Kamil Łazarski, Krzysztof Usnarski
19
213 I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego, 3 Maja 7, Pszczyna, PL
Piotr Szczypior, Kinga Grębosz, Tomasz Koczar, Filip Gołyszny, Robert Frątczak
19
214 Gymnasium Münchenstein, , Münchenstein, A, CH
Alicia Francisco, Lea Hümbelin, Robin Martin, Adeline Pittet, Susan Yusofy
19
215 XII Liceum Ogólnokształcące, Sienna 53, Warszawa, A, PL
Krystsina Pazniak, Kuba Tkaczyk, Michał Gierczuk, Rafał Rytwiński, Kamil Witmanowicz
19
216 The de Ferrers Academy, St Mary's Drive, Burton-on-Trent, GB
Charlie Clark, Archie Hasdell, Oliver Jarvis, Jaideep Kudhail, Sam Whetton
19
217 Werner-Heisenberg-Gymnasium, Prof.-Angermair-Ring 40, Garching, A, DE
Wojciech Chmura, Ortwin Bürk, Eric Piasecki, Katja Weidendorfer, Olivia Wambsganz
19
218 Gymnázium, Čs. dobrovolců 11, Teplice, CZ
Vojtěch Dvořák, Pavel Zeman, David Podrápský, Hugo Pechar, Petr Müller
19
219 St Andrew's R C High School, Overton Rd, Kirkcaldy, GB
Irem Ayyaldaz, Clementina Dohring, Szymon Wlodarzcyk, Hanna Waciega, Daniel Martin
19
220 Gymnázium, Párovská 1, Nitra, B, SK
Adam Borguľa, Peter Dúbravský, Oliver Pokorný, Patrícia Pitoňáková, Dominik Péli
19
221 Liceum Ogólnokształcące Zgromadzenia Córek Bożej Miłości im. Franciszki Lechner, Broniewskiego 13, Bielsko-Biała, PL
Alicja Kwaśny, Antoni Kwoczyński, Liwia Perkanowska, Anna Kupczak, Michał Zuziak
19
222 II Liceum Ogólnokształcące, Konopnickiej 15, Inowrocław, PL
Zuzanna Brauer, Franciszek Dąbrowski, Aleksandra Górska, Michał Kubiak, Skarbimir Grabowski
19
223 Gymnázium V. Mihálika Sereď, Kostolná 119/8, Sereď, A, SK
Marek Hába, Tomáš Klostermann, Filip Polák, Radovan Sokol, Tomáš Sysel
19
224 Biskupské gymnázium v Ostravě, Karla Pokorného 1284, Ostrava - Poruba, B, CZ
Barbora Brodová, Vojtěch Godfryd, Jan Holáň, Anna Jurišicová
19
225 III Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika, Kościuszki 10, Kalisz, B, PL
Gabriela Stefańska, Julianna Przybył, Maria Królak, Weronika Pawlak, Sara Fojt
19
226 Zemědělská akademie a Gymnázium Hořice – střední škola a vyšší odborná škola, příspěvková organizace, Riegrova 1403, Hořice, A, CZ
Michal Victor Janata, Matěj Novotný, Tomáš Trejtnar, Ondřej Šádek
18
227 Liceum Ogólnokształcące nr III im. Adama Mickiewicza, Składowa 5, Wrocław, C, PL
Jakub Gołuch, Natalia Żuchowska, Krzysztof Głowacz, Dawid Łebkowski, Wiktor Stankiewicz
18
228 Gymnázium, Sokolovská 34, Rýmařov, CZ
Petr Hladký, Ruben Karapetyan, Julie Tydlačková, Lukáš Veigl, Ivo Schwarz
18
229 III Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego, os. Wysokie 6, Kraków, PL
Tymoteusz Domagała, Kamila Dziedziniewicz, Anna Burzyńska, Katarzyna Dedo, Emilia Lang
18
230 Gymnázium Martina Hattalu, Železničiarov 278, Trstená, A, SK
Adam Furdek, Lukáš Jankola, Dávid Števaňák, Peter Franček, Samuel Pafčo
18
231 Gymnázium, Arabská 14, Praha 6, C, CZ
Petr Kopřiva, Oliver Tušla, Alexandr Brož, Matěj Melichna, Eliška Brandejsová
18
232 VI Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego, Gagarina 5, Kielce, B, PL
Jakub Kochański, Maksymilian Kruk, Hubert Michalski, Adam Misztal, Paweł Rogóż
18
233 II Liceum Ogólnokształcące im. Hetmana Jana Zamoyskiego, Ogrodowa 16, Lublin, B, PL
Mateusz Bereza, Mikołaj Bieżyca, Jakub Głazowski, Patryk Stachyra, Wojciech Wasilewski
18
234 Gymnázium, Metodova 2, Bratislava-Ružinov, SK
Tomáš Bečvarov, Júlia Križanová, Adam Zahradník, Adam Zvalo, Michal Kotleba
18
235 Evanjelické gymnázium, Škultétyho 10, Košice-Staré Mesto, SK
Jakub Vertaľ, Andrej Meliška, Ivan Čabra, Dárius Pacholský
18
236 Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma és Kollégiuma, Széchenyi tér 11., Pécs, C, HU
Róbert Bendegúz Birkmayer, Sebestyén Kovács, Anna Ortmann, Máté Papp, Bálint Sánta
18
237 Škola pre mimoriadne nadané deti a gymnázium, Skalická 1, Bratislava, A, SK
Miroslav Cibula, Anette Dudláková, Marek Holík, Nela Ďanovská, Gabriel Ščurka
17
238 Zemědělská akademie a Gymnázium Hořice – střední škola a vyšší odborná škola, příspěvková organizace, Riegrova 1403, Hořice, B, CZ
Kateřina Moravcová, Tereza Němcová, Matěj Holubička, Filip Šafka, Matyáš Vrbata
17
239 Gymnázium, Ústavní 400, Praha 8, A, CZ
Vít Zemánek, Jan Pojsl, Matouš Neužil, Matěj Šimpach, Kryštof Rejka
17
240 Cheney School, Cheney Lane, Oxford, B, GB
Janik Boehm, Alavey Chowdhury, Aaditya Dahal, William Midgley, Lara Noronha
17
241 IV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica, Zillingera 1, Sosnowiec, B, PL
Martyna Borak, Natalia Mikłuszka, Tomasz Policht, Michał Stefanik, Izabela Wyderka
17
242 Akademické gymnázium, Štěpánská 22, Praha 1 - Nové Město, CZ
Diana Bergerová, Aleš Heran, Jakub Kafka, Bára Cihlová, Tomáš Preisler
17
243 The Aldenham Foundation, Elstree, Borehamwood, GB
Alexander KESSELL-HOLLAND, Emiko ZHANG, Atahan DIAMOND, Oliver COWLES, Theo SMITH
17
244 Gymnázium, Vídeňská 47, Brno, A, CZ
Eduard Chyba, Daniel Geržičák, Vojtěch Kocman, Matěj Pekár, Niko Ullrich
17
245 IX Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida, Jasnogórska 8, Częstochowa, A, PL
Dawid Augustynowicz, Jan Burdzicki, Stanisław Burdzicki, Jan Gallina, Ksawery Balbus
17
246 III Liceum Ogólnokształcące, Towarowa 61, Jaworzno, PL
Aleksandra Bobrowska, Weronika Majewska, Maksymilian Cieśla, Jan Obronczka, Jakub Zaroda
17
247 Gymnázium, Fr. Hajdy 34, Ostrava - Hrabůvka, CZ
Matěj Matoška, Vojtěch Polák, Aneta Potomská, Štěpán Vašek, Vojtěch Dohnal
17
248 Gymnázium Michala Miloslava Hodžu, M. M. Hodžu 860/9, Liptovský Mikuláš, B, SK
Pavol Kyčina, Martin Popardovský, Andrej Šintaj, Martin Hollý, Michal Baráni
17
249 Gymnázium, Školská 837, Tvrdošín, SK
Barbora Bôžeková, Alena Hladká, Andrej Klčo, Kristián Kubík, Alica Maďarová
17
250 I Liceum Ogólnokształcące im. Hetmana Jana Zamoyskiego, Akademicka 8, Zamość, PL
Agata Czuk, Mateusz Janowski, Krystian Sereda, Kuba Bogaczyński, Zuzanna Rzeszutek
17
251 VI Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Reytana, Wiktorska 30/32, Warszawa, C, PL
Wiktoria Nowrotek, Aleksandra Szabrańska, Jakub Jakubiak, Jan Mysłakowski, Michał Kołodziejczyk
17
252 II Liceum Ogólnokształcące im. Hetmana Jana Zamoyskiego, Ogrodowa 16, Lublin, C, PL
Filip Musiałowski, Jan Piotrowski, Piotr Sawecki, Piotr Sierpień, Maksymilian Walczyński
17
253 Wilhelmsgymnasium, Thierschstr. 46, München, DE
Alexey Ganzha, Cornelia Repper, Paulina Rosenow, Theo Vollrath, Jan Zimpelmann
17
254 II Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida, Gimnazjalna 2, Jelenia Góra, PL
Zuzanna Gorczyca, Łukasz Jasiński, Kacper Kulig, Julia Szefer, Michał Żurawski
17
255 Gymnázium M. R. Štefánika Šamorín, Slnečná 2, Šamorín, SK
Katarína Borgulová, Oliver Bukor, Ema Jašeková, Samuel Šurman, Tatiana Gáborová
16
256 Gymnázium Opatov, Konstantinova 1500, Praha 4, B, CZ
Michal Kraus, Jan Mareš, Michal Popelka, Michal Smieško, David Košata
16
257 Gymnázium, Arabská 14, Praha 6, B, CZ
Robert Sedláček, Michaela Šulcová, Ian Kleinbauer, Denisa Mužíková, Mahnoor Ahmed
16
258 Gymnázium Jiřího Wolkera, Kollárova 3, Prostějov, CZ
Albert Navara, Martin Čmel, Jakub Sonnevend, Zdeněk Pekař, Ondřej Vrána
16
259 SPŠ J. Murgaša, Hurbanova 6, Banská Bystrica, A, SK
Sebastián Babnič, Marek Ličko, Martin Michalec, Jakub Tatárik, Monika Uhrínová
16
260 Gymnázium J. G. Jarkovského, Truhlářská 22, Praha 1, CZ
Martin Fried, Robin Palán, Linda Klimešová, Vojtěch Anton
16
261 Střední škola průmyslová a umělecká, Praskova 8, Opava, A, CZ
Samuel Antoš, Ondřej Binar, Lukáš Korzonek, Petr Krautwurst, Marek Schwan
16
262 CLV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Bohaterek Powstania Warszawskiego, Żywnego 25, Warszawa, B, PL
Mateusz Jastrzębski, Paweł Piekarski, Bartosz Raszplewicz, Filip Wojas, Amelia Ziniewicz
16
263 Gymnázium Jána Adama Raymana, Mudroňova 20, Prešov, B, SK
Daniel Dopiriak, Matej Kaňuch, Alex Popovič, Tomáš Porjanda, Patrícia Spišiaková
16
264 SPŠ strojnická, škola hl. m. Prahy, Betlémská 4, Praha 1 - Staré Město, B, CZ
Jiří Dospěl, Martina Knobová, Filip Kuboš, Jakub Smola, Jaroslav Štěpán
16
265 Gymnázium Jozefa Lettricha, J. Lettricha 2, Martin, A, SK
Samuel Stolárik, Ondrej Jurkovič, Naďa Fučelová, Richard Kramár, Michal Tonhajzer
16
266 Gymnázium Pavla Horova, Masarykova 1, Michalovce, SK
Miroslav Patlevič, Pavol Biačko, Boris Savov, Martin, Gabriel Hájnik, Matúš Jakuboc
16
267 Gymnázium Jana Nerudy, Hellichova 3, Praha 1 - Malá Strana, CZ
Anežka Červená, Alan David, Ondřej Zikmund, Linda Slováková
16
268 Střední průmyslová škola Ostrov, Klínovecká 1197, Ostrov, CZ
Šimon Charvát, Jáchym Horák, Tomáš Spáčil, Josef Terč, Kristýna Umlaufová
16
269 Liceum Ogólnokształcące Politechniki Białostockiej, Wiejska 45A, Białystok, A, PL
Mateusz Kruk, Magdalena Wieremiejuk, Marek Mierzwiński, Maciej Pietrewicz, Oliwia Kibitlewska
16
270 I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Krzywoustego, Jedności Robotniczej 10, Głogów, PL
Natalia Dutkiewicz, Dawid Grzesiński, Michał Korzeń, Adrianna Kowalczyk, Michał Tywoniuk
16
271 Biskup. gymn. J.N.Neumanna a Církevní ZŠ, Jirsíkova 5, České Budějovice, CZ
Marie Benedová, Filip Erben, Julie Kalná, Hynek Švec, Marie Urbanová
16
272 Gymnázium Boženy Slančíkovej Timravy, Haličská cesta 9, Lučenec, A, SK
David Joachim, Michal Lauko, Nikolaj Matisko, Marek Skrutek, FIlip Žilka
16
273 Gymnázium, 5. května 620, Kadaň, CZ
Ladislav Froněk, Adéla Houdková, Lukáš Janda, Nikola Razakowská, Matouš Řezníček
16
274 Gymnázium sv. Moniky, Tarasa Ševčenka 1, Prešov, A, SK
Edita Marcinová, Tereza Kažimírová, Anton Kažimír, Mária Šarišská, Matúš Sedlár
16
275 Stiftsschule Einsiedeln, , Einsiedeln, CH
Justin Bollhalder, Breno Carvalhais, Annika Meinhold, Philipp Obrist, Yuma Stäubli
16
276 Framlingham College, College Road, Woodbridge, GB
Veronika Lamparska, Mane Grigoryan, Harry Williamson, Connor Slater, Rita Garcia Hernandez
16
277 Abingdon School, Park Road, Abingdon, B, GB
Ethan Chen, Hugo Hewetson-Smith, Issac Mortiboy, Alexandre Peuch, Luka Shanidze
16
278 Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego, Kacperskiej 6a, Żyrardów, A, PL
Julia Kwiatkowska, Jan Tokarski, Katarzyna Karbowiak, Wojciech Targowski, Aleksander Mostowski
16
279 Gymnázium Boženy Slančíkovej Timravy, Haličská cesta 9, Lučenec, B, SK
Jozef Mikuláš, Erik Paraj, Lukáš Štupák, Pavol Trnavský, Jakub Kocur
16
280 SPŠ J. Murgaša, Hurbanova 6, Banská Bystrica, C, SK
Daniel Šebeň, Adam Kán, Michal Baculák, Ján Kubiš, Roman Gura
15
281 Gymnázium Petra Bezruče, ČSA 517, Frýdek-Místek, CZ
Matyáš Fusek, Jan Hlisnikovský, Jakub Ševčík, Bára Spilková, Dan Vilimovský
15
282 Gymnázium Antona Bernoláka, Mieru 307/23, Námestovo, B, SK
Martin Maslan, Tomáš Socha, Matúš Vajdiar, Matej Graňák, Matúš Kapičák
15
283 Gymnázium Cheb, Nerudova 7, Cheb, CZ
Thach Thao Hoang, Vojtěch Kantor, Marek Novák, Adam Capulič
15
284 Gymnázium, nám. Jana Marka Marků 113, Lanškroun, CZ
Filip Gregora, Matěj Kupsa, Vladimír Říha, Michaela Šilarová, Vojtěch Srp
15
285 Gymnázium Elišky Krásnohorské, Ohradní 55, Praha 4 - Michle, CZ
Veronika Skoumalová, Martina Hamplová, Klára Kolevská, Milan Handlovič, Daniel Skoumal
15
286 II Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida, Traugutta 2, Ostrołęka, A, PL
Kinga Struniewska, Maciej Zyśk, Maciej Mrozek, Jakub Gniazdowski, Jan Gers
15
287 Gymnázium A. Bernoláka, Lichnerova 69, Senec, SK
Filip Bernát, Marek Sulo, Norbert Turinič, Ubaldo Markus, Daniel Murgaš
15
288 Gymnázium, Na Hrádku 20, Tišnov, CZ
Ondřej Vitula, Martin Novotný, Josef Macků, Tomáš Kříž, Vojtěch Vařecha
15
289 Chichester college, Westgate Fields, Chichester, GB
Martin Kalab, Joshua Parsons, Madi Walker
15
290 I Liceum Ogólnokształcące im. Gen. Józefa Bema, Traugutta 1, Ostrołęka, D, PL
Szymon Ślusarz, Jakub Bodak, Roksana Bełdycka
15
291 Wymondham College, Golf Links Road, Wymondham, B, GB
Oliver Visser, Peter Keogh, Julien Roudebush
15
292 Wymondham College, Golf Links Road, Wymondham, C, GB
Thomas Boss, Rob Osborne, Frankie Round, Alexander Stephenson, Shadif Ullah
15
293 Liceum Ogólnokształcące nr I im. mjra Henryka Sucharskiego, Dąbrowskiego 3, Kępno, PL
Aleksandra Polak, Martyna Rybczyńska, Adam Jamroziński, Dominik Hołoś, Natalia Przewdzięk
15
294 Liceum Ogólnokształcące nr XII im. Bolesława Chrobrego, pl. Orląt Lwowskich 2a, Wrocław, B, PL
Łukasz Witko, Jakub Bielawski, Lena Podwika, Julia Chichłowska, Jakub Naglik
15
295 I Liceum Ogólnokształcące im. Gen. Józefa Bema, Traugutta 1, Ostrołęka, B, PL
Michał Pragacz, Filip Gnatkowski, Aleksandra Książak, Jakub Strzemieczny, Bartosz Majkowski
15
296 Oskar-Maria-Graf-Gymnasium, Keltenweg 5, Neufahrn, DE
Isabella Elbe, Florian Fischer, Alessandro Lomo, Felicia Nachbar
15
297 III Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika, Kościuszki 10, Kalisz, A, PL
Michał Klatkowski, Jan Nowacki, Mikołaj Sztylka, Piotr Tokarczyk, Maciej Zdunek
15
298 Gymnázium, Komenského 32, Trebišov, A, SK
Alexandra Čižmárová, Michal Lešo, Jakub Paranič, René Popreňák, Juraj Šepták
14
299 Gymnázium, Mostecká 3000, Chomutov, CZ
Jana Ferenczeiová, Matěj Koudelka, Jan Pacák, Klára Zapská, Adam Soral
14
300 Gymnázium Martina Hattalu, Železničiarov 278, Trstená, B, SK
Patrik Kočan, Oliver Piter, Július Staš, Matúš Kocúr, Juraj Darnay
14
301 Twyford Church of England High School, Twyford Crescent, London, GB
Phillip Backes, Nate Johnston, Benjamin Mehta, Gracjan Sienkiewicz
14
302 I Liceum Ogólnokształcące im. Gen. Józefa Bema, Traugutta 1, Ostrołęka, A, PL
Łukasz Bełdycki, Szymon Gołaś, Kinga Chojnowska, Wiktoria Lipka, Julia Sobotka
14
303 SŠ informatiky a finančních služeb, Klatovská 200 G, Plzeň, CZ
Michal Klečka, Daniel Palacký, Jiří Řežáb, Dominik Vladař, David Zábranský
14
304 Gymnázium Ivana Kupca Hlohovec, Komenského 13, Hlohovec, SK
Jakub Antala, Tomáš Masaryk, Pavol Poláček, Dominik Polaček, Richard Žibek
14
305 Gymnázium V. Mihálika Sereď, Kostolná 119/8, Sereď, B, SK
Lukáš Javor, Emma Leviusová, Mária Palacková, Šimon Urbánek, Denis Urbánek
14
306 Gymnázium sv. Moniky, Tarasa Ševčenka 1, Prešov, B, SK
Matúš Tomčo, Alex Zamborský, Ema Popíková, Emma Blizmanová, Jana Timková
14
307 KOSTKA Publiczne Liceum Ogólnokształcące Jezuitów im. św. Stanisława Kostki, Spółdzielców 5, Kraków, PL
Artsiom Bogdan, Karol Haluch, Tymur Kozarewskyi, Maksim Liakhouski, Jakub Gosztyła
14
308 Max-Born-Gymnasium, Johann-Sebastian-Bach-Str. 8, Germering, A, DE
Enrique Fabricius, Martin Garbe, Jonas Haidary, Markus Huber, Emil Nießing
14
309 Gymnázium Opatov, Konstantinova 1500, Praha 4, C, CZ
Jakub Čakan, Ondřej Kodejš, Le Vu Neumann, David Šimůnek, Petr Daniel Šmejkal
14
310 Kantonsschule Heerbrugg, , Heerbrugg, CH
Tomás Recke, Aline Stöckl, Andrina Zellweger, Roy Züst
14
311 PORG - gymnázium a základní škola, o.p.s., Lindnerova 3, Praha 8 - Libeň, A, CZ
Matěj Lev Hart, Ondřej Janeček, Bohdan Kroupa, Martin Mikeštík, Robert Klaus
14
312 Wymondham College, Golf Links Road, Wymondham, A, GB
Josh Adams, Darwin Chan, Megan Galloway, Ross Lloyd
14
313 Gymnázium, Veľká okružná 22, Žilina, A, SK
Milan Mažgút, Samuel Halúska, Adam Nimohaj, Marek Galia, Filip Dvořák
13
314 Cheney School, Cheney Lane, Oxford, A, GB
Kheyan Avila, Boris Fedorov, Audrey Giram, Andreea Neagu, Kyran Ramsurrun
13
315 Gymnázium, Ústavní 400, Praha 8, B, CZ
Anežka Nováková, Jan Koníř, Amálie Libuše Sedláčková, Patrik Pánek, Vojtěch Bičák
13
316 Gymnázium Jána Adama Raymana, Mudroňova 20, Prešov, D, SK
Marek Baláž, Samuel Baňas, Ladislav Furdík, Veronika Nazarejová, Barbora Výhonská
13
317 SPŠ strojnická, škola hl. m. Prahy, Betlémská 4, Praha 1 - Staré Město, A, CZ
Jakub Janov, Martin Jašek, Tea Křížková, Jindřich Marek, Šimon Pírek
13
318 Gymnázium, Školní 995, Trhové Sviny, CZ
Vojtěch Švarc, Kristýna Šedivá, Kateřina Žohová, Jan Adam, Magdalena Maňásková
13
319 Střední průmyslová škola, Havlíčkova 456, Mladá Boleslav, CZ
Jan Houda, Jan Vostřel, Jan Urban, Michal Melich, Daniel Kohout
13
320 Gymnázium Jána Adama Raymana, Mudroňova 20, Prešov, C, SK
Ali Ali Taha, Samuel Ferenc, Nina Hoferová, Tatiana Pohlodová, Martin Smolko
13
321 Jedlik Ányos Gimnázium, Táncsics Mihály utca 92., Budapest, HU
Bence Bélteczki, Kíra Johanna Kiss, György Pauleczki, Róbert Soma Sali, Zoltán Gábor Turcsán
13
322 CLV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Bohaterek Powstania Warszawskiego, Żywnego 25, Warszawa, C, PL
Marika Czarnota, Szymon Dowgiert, Antoni Łabęcki, Juliusz Wiśniowski, Marcin Pietruk
13
323 Gymnázium, U Balvanu 16, Jablonec nad Nisou, CZ
Jaroslav Juna, Kristýna Munzarová, Kateřina Podlipná, Anežka Pohanková, Veronika Solfronková
12
324 Zespół Szkół Technicznych i Branżowych im. Bohaterów Westerplatte, Piastowska 2, Brzesko, PL
Damian Ciura, Krzysztof Malinowski, Mateusz Płachta, Anna Pudełko, Marek Stańczyk
12
325 Gymnasium Münchenstein, , Münchenstein, B, CH
Kim Bader, Simone Wenger, Flurina Caviezel, Pawel Popov
12
326 Gymnázium Michala Miloslava Hodžu, M. M. Hodžu 860/9, Liptovský Mikuláš, A, SK
Adam Sásik, Dominika Kellová, Andrej Majerík, Martin Čajka, Matúš Renko
12
327 Gymnázium Dr. Emila Holuba, Na Mušce 1110, Holice, CZ
Vojtěch Klasovitý, Matouš Chytka, Jiří Málek, Jan Novotný, Vojtěch Schejbal
12
328 Gymnázium Janka Jesenského, Radlinského 665/2, Bánovce nad Bebravou, SK
Lucia Kajanová, Jakub Mazák, Adam Beňačka, Laura Košinová, Peter Segeš
12
329 Max-Born-Gymnasium, Johann-Sebastian-Bach-Str. 8, Germering, C, DE
Hanna Schmautz, Hannah Schönauer, Philipp Stark, Julien Le Dilosquer, Daniel Hegemann
12
330 Spoj. šk. - Gym. sv. Jozefa, Klčové 87, Nové Mesto nad Váhom, SK
Peter Ondrej Václavek, Peter Chovanec, Zuzana Pavlovičová, Helena Lajčoková, Dominik Schindler
12
331 Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma és Kollégiuma, Széchenyi tér 11., Pécs, A, HU
János Boros, Jázmin Héjjas, Zsigmond Patczai, Erik Sasfalvi, Péter Török
12
332 Biskupské gymnázium v Ostravě, Karla Pokorného 1284, Ostrava - Poruba, A, CZ
Anežka Klézlová, Tereza Jamrožová, Ondřej Denk, Viktor Toporčák, David Prokop
12
333 Kimbolton School, Kimbolton, Huntingdon, B, GB
Alice Oldfield, Massimiliano Proietti, Musa Asad, James Staplehurst, Ishan Sarkar
12
334 Budapest XV. Kerületi László Gyula Gimnázium és Általános Iskola, Kavicsos köz 4., Budapest, A, HU
Zita Varga, Dániel Kertész, Levente Oláh, Roland Kara
12
335 Střední škola průmyslová a umělecká, Praskova 8, Opava, B, CZ
Libor Štrohalm, Richard West, Jan Čech, Matěj Čech, Štěpán Wysoglad
12
336 Evanjelická SŠ-Gymnázium, M. R. Štefánika 17, Martin, SK
Michal Cupek, Daniela Pavlíková, Romana Sobotková, Ondrej Uličný, Rastislav Nemec
12
337 Liceum Ogólnokształcące nr X, Piesza 1, Wrocław, PL
Matylda Gaweł, Marek Mitman, Adam Bioły, Mateusz Maciantowicz, Paweł Malinowski
12
338 Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego, Kacperskiej 6a, Żyrardów, B, PL
Oliwia Gołębiewska, Jan Smolarek, Anna Rodzic, Julia Ziąbska, Joanna Petrykowska
11
339 Gymnázium, nám. T. G. Masaryka 1260, Frýdlant nad Ostravicí, CZ
Filip Krpec, David Leňko, Kryštof Klásek, Dalibor Morys, Jakub Švrček
11
340 Gymnázium Antona Bernoláka, Mieru 307/23, Námestovo, C, SK
Matúš Drígeľ, Júlia Gáborová, Lucia Murínová, Filip Stoklasa, Šimon Viater
11
341 II Liceum Ogólnokształcące w Oleśnicy, Wojska Polskiego 56, Oleśnica, PL
Piotr Bilski, Karol Czub, Mikołaj Mosiak, Szymon Narolski, Paweł Mika
11
342 Gymnázium Nitra, Golianova 68, Nitra, B, SK
Vivien Hegedüsova, Tomáš Klimo, Adrej Hulák, Soňa Martišová, Martin Petkeš
11
343 Gymnázium Antona Bernoláka, Mieru 307/23, Námestovo, A, SK
Timotej Bandík, Barbora Bandíková, Tomáš Prielomek, Lenka Šusteková, Tatiana Boškajová
11
344 Gymnázium, Ul. 1. mája 905, Púchov, SK
Natália Chanová, Michaela Kubiritová, Viliam Kmec, Filip Chromek, Dominik Mojto
11
345 Evanjelické lýceum, Vranovská 2, Bratislava, SK
Samuel Boor, Samuel Dokupil, Hana Kalinayová, Filip Rebro, Patrik Valach
11
346 III Liceum Ogólnokształcące, Oświęcimska 90, Ruda Śląska, PL
Natalia Borys, Paulina Ciosek, Anna Duda, Agnieszka Ledniowska, Julia Skóra
11
347 SPŠ J. Murgaša, Hurbanova 6, Banská Bystrica, B, SK
René Bendík, Ondrej Magna, Jakub Maslen, Tomáš Matúška, Filip Pavlovič
11
348 Spoj. š. gym. sv. F. z Assisi, Karloveská 32, Bratislava, A, SK
Vierka Blažíčková, Timotej Finta, Pavol Vanek, Michal Drábek, Alžbeta Bačová
10
349 City of Stoke-on-Trent Sixth Form College, Leek Road, Stoke-on-Trent, B, GB
Hannah Mcvicker, Abbie Lewis, Jack Sibbrings, Thomas Porter, Grace Roberts
10
350 City of Stoke-on-Trent Sixth Form College, Leek Road, Stoke-on-Trent, A, GB
Denim Adewumi, Ed Hulme, Matt Jones, Megan Knight, Alex Wong
10
351 SPŠE Piešťany, Brezová 2, Piešťany, SK
Richard Fišer, Andrej Škulec, David Feranec, Šimon Šenkárik, Jakub Holič
10
352 Gymnasium Neufeld, , Bern, CH
Damian Abril, Karl Pappe, Nina Krapf, Tanisha Caspar
10
353 Cheney School, Cheney Lane, Oxford, C, GB
Anmol Dahal, Usmaan Mehmood, Khaled Mekkari, Irtaza Qureshi, Jalal Zemurd
9
354 Gymnázium, Komenského 32, Trebišov, B, SK
Alžbeta Andrejková, Simona Zatková, Jakub Janok, Daniela Mannová, Patrik Vyhnal
9
355 Państwowa Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II st. im. Fryderyka Chopina, Basztowa 6, Kraków, B, PL
Łucja Hernas, Maria Matoga, Maria Chojnacka
9
356 Zespół Szkół Publicznych Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Wyspiańskiego w Rymanowie, Szkolna 2, Rymanów, PL
Krystian Wołczański, Julia Mazur, Sara Di Pasquale, Karolina Rygiel, Patrizia Rachwał
9
357 SPŠ strojnícka, Fajnorovo nábr., Bratislava, A, SK
Marek Fajnor, Filip Lojkó, Ivan Škvarka, Michal Vazan, Tomáš Rakovský
8
358 Spoj. š. gym. sv. F. z Assisi, Karloveská 32, Bratislava, B, SK
Timotej Šrámek, Michal Neogrády, Sebastián Záviš, Michal Jančo, Peter Polačko
8
359 Werner-Heisenberg-Gymnasium, Prof.-Angermair-Ring 40, Garching, B, DE
Corina Corneanu, Andrea Corneanu, Amrei Böddeker, Lara-Teresa Amann
8
360 SOŠ letecko-technická, Legionárska 160, Trenčín, SK
Martin Gális, Kevin Kilmajer, Teodor Lupták, Damián Pecho, Samuel Sádovský
8
361 Súkromné gymnázium FUTURUM, Školská 66, Trenčín, SK
Marko Adámek, Jakub Rajtár, Jegor Kaziei, Marko Olešák, Matej Šebík
8
362 Budapest XV. Kerületi László Gyula Gimnázium és Általános Iskola, Kavicsos köz 4., Budapest, B, HU
Máté Fabók, Zsolt Buzás, Bálint Bezzeg, Levente Emesz, Olivér Klag
6
363 SPŠ strojnícka, Fajnorovo nábr., Bratislava, B, SK
Martin Mezian, Matej Jusko, Martin Lovás, Adam Popluhár, Jakub Šilhár
4
364 Gymnázium Opatov, Konstantinova 1500, Praha 4, A, CZ
Jakub Čakan, Ondřej Kodejš, Le Vu Neumann, David Šimůnek, Petr Daniel Šmejkal
0
364 Gymnázium, Vídeňská 47, Brno, B, CZ
0
364 Gymnázium, Vídeňská 47, Brno, C, CZ
0
364 Slezské gymnázium, Zámecký okruh 848, Opava, CZ
Dominik Bednář, David Ferenz, Jaromír Koflák, Benjamin Svrček
0
364 Gymnázium, Legionářů 402, Příbram VII, B, CZ
Jakub Dřevo, Štěpán Janoušek, Adam Karas, Eliška Kubová, Michal Pech
0
364 Gymnázium, Veľká okružná 22, Žilina, B, SK
sutaziaci 1, sutaziaci 2, sutaziaci 3, sutaziaci 4, sutaziaci 5
0
364 Gymnázium Šahy, Mládežnícka 22, Šahy, SK
0
364 V Liceum Ogólnokształcące im. Księcia Józefa Poniatowskiego, Nowolipie 8, Warszawa, B, PL
0
364 CLV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Bohaterek Powstania Warszawskiego, Żywnego 25, Warszawa, A, PL
Magdalena Burzyńska, Maja Felczak, Mikołaj Gawryś, Szymon Łopaciuk, Jakub Ziółkowski
0
364 I Liceum Ogólnokształcące im. Gen. Józefa Bema, Traugutta 1, Ostrołęka, C, PL
Szymon Ślusarz
0
364 Liceum Ogólnokształcące nr IX im. Juliusza Słowackiego, Ks. Piotra Skargi 31, Wrocław, B, PL
Adam Dowgird, Julia Farganus, Kamil Wrzos, Zbigniew Stasieńko, Piotr Hanczar
0
364 Liceum Ogólnokształcące nr IX im. Juliusza Słowackiego, Ks. Piotra Skargi 31, Wrocław, A, PL
Debora Serafinowicz, Mateusz Kunicki, Elżbieta Szopka, Kamila Słomka, Dominik Paliszewski
0
364 Liceum Ogólnokształcące Politechniki Białostockiej, Wiejska 45A, Białystok, B, PL
0
364 XII Liceum Ogólnokształcące, Sienna 53, Warszawa, B, PL
0
364 Liceum Ogólnokształcące im. Marszałka Stanisława Małachowskiego, Małachowskiego 1, Płock, PL
Samuel Jędrzejewski, Karol Chojnacki
0
364 Gymnasium Neutraubling, Gregor-Mendel-Str. 5, Neutraubling, DE
0
364 Wymondham College, Golf Links Road, Wymondham, D, GB
Oliver Visser, Peter Keogh, Julien Roudebush, James Gaffney
0
364 Harris Academy St John's Wood, Marlborough Hill, London, GB
Paul De costa, Harris Logans, Stephen Malonga, John Peters, Greg Smith
0
364 Tóparti Gimnázium és Művészeti Szakgimnázium, Fürdő sor 5., Székesfehérvár, B, HU
0
364 Tóparti Gimnázium és Művészeti Szakgimnázium, Fürdő sor 5., Székesfehérvár, C, HU
harmadik
0