Результаты Náboj 2021

Результаты Náboj 2021, Юниоры, Словакия


ШколаБаллы
1 Gymnázium, Grösslingová 18, Bratislava, C, SK
Viktor Imrišek (2), Matej Repa (2), Timotej Šinkovic (2), Ivo Novysedlák (2), Martin Belluš (2)
40
2 Gymnázium, Grösslingová 18, Bratislava, A, SK
Eduard Mrug (2), Tomáš Chrenko (2), Vladimír Drobný (2), Martin Babala (2), Roland Vízner (2)
32
3 Gymnázium, Poštová 9, Košice-Staré Mesto, A, SK
Natália Čigašová (2), Oskar Hritz (2), Matej Kozub (2), Viliam Geffert (2), Richard Gerboc (2)
29
4 Gymnázium Jura Hronca, Novohradská 3, Bratislava, B, SK
Peter Rajský (1), Martin Štěpánek (2), Erik Tóth (2), Filip Bubák (2), Samuel Vaško (2)
28
5 Škola pre mimoriadne nadané deti a gymnázium, Skalická 1, Bratislava, B, SK
Jozef Bachníček (1), Martin Bekeč (1), Šimon Kováčik (1), Jakub Nagy (1), Adam Zich (1)
28
6 Gymnázium, Grösslingová 18, Bratislava, D, SK
Filip Prutkay (1), Uršuľa Mária Kossaczká (1), Alica Dományová (1), Michal Cibulka (1), Peter Kumančík (1)
28
7 Gymnázium, Alejová 1, Košice-Juh, A, SK
Eduard Fekete (2), Barbora Marcinčáková (2), Veronika Nemjová (2), Tomáš Proks (2), Matej Vasky (2)
28
8 Súkromné gymnázium pre žiakov so všeobecným intelektovým nadaním CENADA, Majerníkova 60, Bratislava, SK
Jakub Šošovička (2), Jakub Janáč (1), Marko Šimoni (2), Peter Steltenpohl (2), Michal Katrlík (2)
27
9 Škola pre mimoriadne nadané deti a gymnázium, Skalická 1, Bratislava, A, SK
Maximilián Ágh (2), Stanislav Bezák (2), Filip Doba (2), Matej Donoval (2), Anamária Šutková (2)
26
10 Gymnázium, Párovská 1, Nitra, B, SK
Matej Bystrický (2), Jakub Konc (2), Adam Lopúch (2), Filip Horváth (2), Matúš Tóth (2)
26
11 Gymnázium, Grösslingová 18, Bratislava, F, SK
Šimon Hirner (2), Jozef Kyčina (2), Michal Urban (2), Michal Cidorík (2), Andrej Baranec (2)
26
12 Gymnázium Boženy Slančíkovej Timravy, Haličská cesta 9, Lučenec, B, SK
Adam Lazár (2), Filip Nagy (2), Filip Siviček (2), Krištof Varga (2), Martin Dzúr
25
13 Gymnázium, Poštová 9, Košice-Staré Mesto, B, SK
Matej Kundrík (1), Pavol Alexander Komloš (1), Patrik Stercz (1), Alžbeta Klimentová (1), Adam Harmanský (1)
25
14 Gymnázium Jozefa Gregora Tajovského, J. G. Tajovského 25, Banská Bystrica, A, SK
Ondrej Láska (2), Matej Kmeť (2), Filip Frgelec (2), Ján Tomášik (2), Richard Turčan (2)
24
15 Gymnázium Jozefa Gregora Tajovského, J. G. Tajovského 25, Banská Bystrica, B, SK
Eduard Bielik (1), Bianka Birčáková (1), Martin Cigler (1), Peter Hazlinger (1), Samuel Sklenár (1)
24
16 Gymnázium sv. Moniky, Tarasa Ševčenka 1, Prešov, B, SK
Šimon Ballon (2), Dominik Dolinský (2), Michal Iľkovič, Branislav Jurko (2), Tomáš Tall (2)
23
17 Gymnázium, Alejová 1, Košice-Juh, E, SK
Richard Čuba, Bruno Boczek, Ondrej Králik, Richard Vodička, Matúš Libák
23
18 Gymnázium Ľudovíta Štúra, 1. mája 170/2, Trenčín, A, SK
Adam Babača (2), Patrik Bašo (2), Matúš Čarnogurský (2), Michal Kišš (2), Oliver Purnoch (2)
22
19 Gymnázium, Alejová 1, Košice-Juh, C, SK
Martin Šmilňák (1), Barbora Baltovičová (1), Erik Jochman (1), Michael Kolesár (1), Ingrid Rusnáková (1)
22
20 Gymnázium, Párovská 1, Nitra, C, SK
Ondrej Knižat (1), Lukáš Kubis (1), Peter Macák (1), Dominik Péli (2), Pavol Dávid (1)
21
21 Gymnázium Pavla Horova, Masarykova 1, Michalovce, B, SK
Peter Šimko (1), Norbert Riebesam (1), Peter Ondrik (1), Matej Rovder (2), Vladimír Jančár (2)
20
22 Bilingválne gymnázium Milana Hodžu, Komenského 215, Sučany, SK
Adam Lehotský (2), Samuel Lipovský (2), Timotej Oršula (2), Tereza Veselá (2), Martina Vilinová (2)
20
23 Gymnázium, Párovská 1, Nitra, A, SK
Šimon Tóth (1), Martin Drlík (1), Ema Gabriela Jantošková (1), Matúš Královič (1), Jakub Uher (1)
19
24 Gymnázium, Školská 234/8, Považská Bystrica, B, SK
Rebeka Dudoňová (2), Valéria Kvaššayová (2), Michaela Paulecová (2), Andrea Svitková (2), Samuel Štefánik (2)
19
25 Gymnázium arm. gen. Ludvíka Svobodu, Komenského 4, Humenné, D, SK
Boris Barica (1), Ema Borščová (1), Viktória Hlohincová (1), Filip Krempaský (1), Daniel Milčo (1)
19
26 Gymnázium, Metodova 2, Bratislava-Ružinov, SK
Marek Cedula (1), Filip Frtús (1), Samo Kosík (1), Lenka Ondrovičová (1), Martin Romančík (1)
19
27 Gymnázium arm. gen. Ludvíka Svobodu, Komenského 4, Humenné, A, SK
Timotej Jakubov (2), Kristína Milčová (2), Bibiána Pavlíková (2), Maroš Soták (2), Michal Židzik (2)
19
28 Gymnázium Jána Adama Raymana, Mudroňova 20, Prešov, E, SK
Timothy Ján Fecko (2), Jakub Kovalík (1), Tamara Kucháriková (1), Hugo Popovič (2), Patrik Sabol (1)
18
29 Gymnázium Ivana Kupca Hlohovec, Komenského 13, Hlohovec, SK
Stanislav Lukáč (2), Ondrej Hanzlík (2), Anna karabová (2), Juraj Brunčák (2), Filip Moskál (2)
18
30 Gymnázium, Veľká okružná 22, Žilina, B, SK
Stanislav Barčák (1), Peter Czimmermann (1), Nina Nagyová (1), Samuel Neslušan (1), Marko Vríčan (1)
18
31 Gymnázium Jura Hronca, Novohradská 3, Bratislava, A, SK
Paulína Došeková (2), Peter Nagy (2), Tomáš Nagy (2), Viktor Závodský (2), Dávid Prívara (1)
18
32 Gymnázium Antona Bernoláka, Mieru 307/23, Námestovo, B, SK
Matúš Jurčák (2), Blažej Jurčák (2), František Jakubják (2), Anna Fajtová (2), Martin Buc (2)
18
33 Gymnázium, Varšavská cesta 1, Žilina, C, SK
Klára Húšťavová (1), Andrej Kompiš (1), Daniela Končoková (1), Emília Kollárová (1), Nicolas Trojan (1)
18
34 Gymnázium, Školská 7, Spišská Nová Ves, B, SK
Simon Figlár (1), Branislav Ječim (1), Natália Hatalová (1), Filip Kačenga (1), Katherine Anna Kuzma (1)
17
35 Gymnázium Jána Adama Raymana, Mudroňova 20, Prešov, B, SK
Tomáš Barica (2), Karol Marinica (2), Richard Miščík (2), Vít Orlický (2), Matej Petz (2)
17
36 Gymnázium, Veľká okružná 22, Žilina, A, SK
Milan Bodzan (2), Šimon Hliník (2), Šimon Húdek (2), Michal Jánošík (2), Peter Vajda (2)
17
37 Gymnázium Michala Miloslava Hodžu, M. M. Hodžu 860/9, Liptovský Mikuláš, A, SK
Samo Bebko (1), Lucia Dúbravcová (2), Beata Helebrantová (2), Andrej Hollý (2), Tereza Šimonová (1)
17
38 Gymnázium, Alejová 1, Košice-Juh, B, SK
Ladislav Antoži (1), Adrián Mikolaj (1), Dávid Kepič (1), Jakub Blišťan (1), Jakub Müller (1)
17
39 Gymnázium Ľudovíta Štúra, 1. mája 170/2, Trenčín, B, SK
Igor Vargovič (−1), Andrea Hrotko (−1), Michal Čárnogurský (−1), Dominik Hyža (−1), Tomáš Krajčovič (−1)
17
40 Gymnázium arm. gen. Ludvíka Svobodu, Komenského 4, Humenné, B, SK
Samuel Čurma (2), Matej Kislan (2), Ivan Gavula (2), Jakub Švec (2), Miriama Židziková (2)
17
41 Gymnázium, Kukučínova 4239/1, Poprad, SK
Michal Choma (2), Valéria Dubjelová (1), Ondrej Kubáň (1), Šimon Porada (2), Katarína Žiaková (2)
17
42 Gymnázium sv. Moniky, Tarasa Ševčenka 1, Prešov, A, SK
Františka Daráková (1), Branislav Diro (2), Miriam Halasová (1), Alexandra Kačmárová (1), Mária Šarišská (2)
16
43 Katolícke gymnázium Štefana Moysesa, Hurbanova 9, Banská Bystrica, SK
Veronika Pavlová (2), L. Laciková (1), Martina Kopálová (2), Katarína Mečiarová (2), Katarína Rybanová (1)
16
44 Gymnázium, Varšavská cesta 1, Žilina, A, SK
Veronika Hlinková (2), Denisa Michnáčová (2), Matúš Mikolaj (2), Daniel Ničík (2), Jakub Závodský (2)
16
45 Gymnázium, Varšavská cesta 1, Žilina, B, SK
Sebastián Bosík (1), Filip Mravec (1), Samuel Chovanec (1), Lukáš Kopún (1), Richard Mintál (1)
16
46 Spoj. šk. - Gym. sv. Jozefa, Klčové 87, Nové Mesto nad Váhom, SK
Rastislav Hyža (2), Dário Mráz (1), Ondrej Szarka (1), Šimon Pollák (1), Juraj Strýček (1)
16
47 Gymnázium Angely Merici Trnava, Hviezdoslavova 10, Trnava, A, SK
Žofia Chrvalová (2), Marek Ganz (2), Juraj Heriban (2), Matúš Kúdela (2), Erika Miklovičová (2)
16
48 Gymnázium Šahy, Mládežnícka 22, Šahy, SK
Agata Bolemantová, Richard Cserman, Korina Hegedűsová, Samuel Laco, Dominik Steinlíber
15
49 Gymnázium A. Bernoláka, Lichnerova 69, Senec, A, SK
Jakub Bittara (2), Tabita Káčerová (2), Kamila Kováčová (2), Walter Steinhübel (2), Dominika Vargová (2)
15
50 Gymnázium, 1. mája 8, Malacky, B, SK
Marek Mračna (2), Daniel Pernička (2), Samuel Pernička (2), Michal Valigurský (2), Ľuboš Hájek (2)
15
51 Gymnázium, Školská 234/8, Považská Bystrica, A, SK
František Gardian (2), David Majčiník (2), Adrián Mičko (2), Adrián Putala (2), Martin Senko (2)
15
52 Gymnázium, Šrobárova 1, Košice-Staré Mesto, SK
René Dedinský (2), Martin Dunca (2), Lara Mia Holéczyová (2), Martin Marcinčák (1), Martin Mičuch (1)
15
53 Gymnázium, Grösslingová 18, Bratislava, B, SK
Mária Ostertágová (1), Dominika Brídová (1), Samuel Filip (1), Daniel Karas (1), Martin Sojka (1)
15
54 Gymnázium, Grösslingová 18, Bratislava, E, SK
Karin Jakubcová (1), Miroslava Pokorná (1), Matúš Bagin (1), Matúš Jonaštík (1), Peter Bachorík (1)
15
55 Gymnázium arm. gen. Ludvíka Svobodu, Komenského 4, Humenné, C, SK
Natálie Nela Bermannová (1), Lucia Betáková (1), Kristína Gazdová (1), Nina Konfederáková (1), Anna Alexandra Sosňaková (1)
14
56 Gymnázium Angely Merici Trnava, Hviezdoslavova 10, Trnava, C, SK
Damian Gotthardt (1), Vladimír Štefunko (1), Jozef Čurma (1), Gregor Róbert Polák (1), Ján Jindra (1)
14
57 Gymnázium, Komenského 32, Trebišov, SK
Veronika Adamová (2), Ervin Karvaš (2), Sofia Gazdičová (2), Radoslav Szalai (2), Jozef Pačuta (2)
14
58 Gymnázium Antona Bernoláka, Mieru 307/23, Námestovo, D, SK
Nina Kordiaková (1), Magdaléna Kozáková (2), Barbora Masláková (1), Barbora Večerková (2), Jakub Kozák (1)
14
59 Gymnázium Michala Miloslava Hodžu, M. M. Hodžu 860/9, Liptovský Mikuláš, B, SK
Adam Bačík (1), Adam Droppa (1), Lucia Lukášiková (1), Adriana Piovarčiová (1), Lucia Polečová (1)
14
60 Gymnázium Antona Bernoláka, Mieru 307/23, Námestovo, A, SK
Ondrej Grigeľ (1), Timotej Kurčina (1), Matúš Lipničan (1), Dávid Rypák (1), Nikolas Serdel (1)
14
61 Gymnázium, Ul. 1. mája 905, Púchov, B, SK
Dominik Černuch (1), Matej Kvasnička (1), Kristián Rúček (1), Ondrej Vašek (1), Rastislav Kráľ (1)
14
62 Gymnázium Angely Merici Trnava, Hviezdoslavova 10, Trnava, D, SK
Sofia Bardoňová (2), Ján Chromík (2), Peter Deket (2), Diana Kamenárová (2), Ondrej Krajčovič (2)
13
63 Gymnázium, Alejová 1, Košice-Juh, D, SK
Tomáš Hutňan (1), Jakub Kukura (1), Peter Lipán (1), Jakub Kollár (1), Alex Furman (1)
13
64 Stredná priemyselná škola, Obrancov mieru 343/1, Dubnica nad Váhom, SK
Ivana Slivčáková (2), Matúš Smolka (2), Filip Blaho (2), Samir Grble (1), Martin Katrinec (1)
13
65 Gymnázium Pavla Horova, Masarykova 1, Michalovce, A, SK
Svätoslav Holonič (2), Nikolas Kováč (2), Viktor Roháč (2), Tomáš Suč (2), Šimon Spodniak (2)
13
66 Gymnázium Antona Bernoláka, Mieru 307/23, Námestovo, C, SK
Vladimír Bajčičák (2), Miloš Hadár (2), Zuzana Hládeková (2), Jaroslav Lajta (2), Adam Stoklasa (2)
13
67 Gymnázium Leonarda Stöckela, Jiráskova 12, Bardejov, SK
Monika Birošová (1), Daniela Jurišinová (1), Viktória Nogová (1), Alexandra Valková (2), Dominik Žofčin (1)
13
68 Gymnázium, 1. mája 8, Malacky, A, SK
Matúš Mladý (2), Matej Bumbera (2), Peter Šišan (2), Klára Bartošová (2), Karin Adamovičová (2)
12
69 Gymnázium, Školská 837, Tvrdošín, B, SK
Marek Krucsay (2), Anežka Kurajdová (2), Lucia Garbiarová (2), Jakub Kyseľ (2), Maroš Letaši (2)
12
70 Gymnázium, Školská 7, Spišská Nová Ves, A, SK
Lucia Gromovská (1), Timea Hoangová (2), Matej Grega (1), Peter Marhefka (1), Emma Zajacová (1)
12
71 Cirkevné gymnázium sv. Mikuláša, Štúrova 383/3, Stará Ľubovňa, SK
Mária Barnovská (2), Lenka Nemergutová (2), Laura Schurdáková (1), Gerard Strič (2), Roland Urban (2)
12
72 Gymnázium Angely Merici Trnava, Hviezdoslavova 10, Trnava, B, SK
Adam Bardiovský (1), Simona Bučková (1), Matúš Gálik (1), Matej Jánoška (1), Adam Táčovský (1)
11
73 Evanjelické lýceum, Vranovská 2, Bratislava, C, SK
Alexandra Ciulisová (2), Ester Farkašová (2), Dea Kušnyérová (2), Tereza Macurová (2), Helena Trnovcová (2)
11
74 Gymnázium Terézie Vansovej, 17. novembra 6, Stará Ľubovňa, B, SK
Dávid Hajduk (1), Jiří Hrešan (1), Matej Janoško (1), Bruno Kollár (1), Vladimír Sklenár (1)
11
75 Gymnázium, Školská 837, Tvrdošín, A, SK
Samuel Muščík (1), Slávka Podbieľančíková (1), Anna Mária Hrubcová (1), Nina Suľová (1), Romana Balleková (1)
11
76 Gymnázium M. R. Štefánika Šamorín, Slnečná 2, Šamorín, SK
Ján Natanael Almáši (1), Jakub Jenčuš (1), Michal Sabol (1), Oliver Druska (2), Lea Kubíčková (2)
11
77 Gymnázium Jána Adama Raymana, Mudroňova 20, Prešov, F, SK
Ján Brajerčik (1), Richard Gmitter (1), Lukáš Kacvinsky (1), Adam Prídavok (1), Eliška Výhonska (1)
11
78 Spoj. škola-org. zl. HA, Hlinská 31, Žilina, SK
Jaroslav Grečnár (2), Marcela Jantulová (2), Alžbeta Štaffenová (1), Jozef Strašlipka (2), Lea Michálková (1)
11
79 Gymnázium Ľudovíta Štúra, Hronská 1467/3, Zvolen, A, SK
Jakub Markech, Hugo Gál, Daniela Pápežová, Zuzana Harbutová, Adam Blažko
11
80 Gymnázium Jozefa Lettricha, J. Lettricha 2, Martin, SK
Matej Budiský (2), Richard Franek (2), Tomáš Jurčík (2), Matej Péč (2), Vratko Pravňan (2)
10
81 SOŠ letecko-technická, Legionárska 160, Trenčín, A, SK
Hugo Košút (2), Oszli Adrián (2), Strašifták Patrik (2), Sýkora Lukáš (2), Orviský Samuel (2)
10
82 Evanjelické gymnázium, Škultétyho 10, Košice-Staré Mesto, SK
Martin Čižmárik (2), Terézia Stanova (1), Kristián Žiga (2), Tomáš Jáger (2), Adam Kiraľvarga (2)
10
83 SPŠ J. Murgaša, Hurbanova 6, Banská Bystrica, A, SK
Michal Babušák (2), Dušan Berko (2), Jonáš Bizoň (2), Jakub Galica (2), Matej Mojžiš (2)
10
84 Gymnázium Boženy Slančíkovej Timravy, Haličská cesta 9, Lučenec, A, SK
Zina Dobrocká (1), Bronislava Koristeková (1), Martin Svorad (1), Sophia Vargová (1), Eva Hricová (1)
10
85 SPŠ J. Murgaša, Hurbanova 6, Banská Bystrica, B, SK
Aleš Odráška (1), Peter Šajban (1), Samuel Schwarz (1), Maroš Köteleš (1), Adam Gazdarica (1)
10
86 Gymnázium Nitra, Golianova 68, Nitra, B, SK
Viktória Bolečková (1), Soňa Chovaniecová (1), Patrícia Strakošová (1), Petra Zaťková (1), Diana Záborská (1)
9
87 Gymnázium, Ľ. Štúra 26, Michalovce, SK
Ester Borková (2), Viktória Folentová (2), Peter Gramata (2), Miriam Horváthová (2), Viliam Timko (2)
9
88 Gymnázium Nitra, Golianova 68, Nitra, C, SK
Andrej Čerňanský (2), Dalibor Detko (2), Bálint Janik (2), Oliver Michalička (2), Adam Tkáč (2)
9
89 Gymnázium Jána Adama Raymana, Mudroňova 20, Prešov, A, SK
Lucia Bartle (2), Diana Dopiriaková (2), Simona Kušnírová (2), Ema Tuptová (2), Soňa Vasičková (2)
9
90 Gymnázium Pavla Horova, Masarykova 1, Michalovce, C, SK
Damián Hric (1), Gabriel Kuriľák (1), Kristián Ovšonka (1), Jakub Šarik (1), Boris Sninský (1)
9
91 Gymnázium Nitra, Golianova 68, Nitra, A, SK
Petra Billiková (2), Anna Dukesová (2), Ema Horská (2), Natália Labovská (1), Martin Lakatoš (2)
9
92 Gymnázium sv. Edity Steinovej, Charkovská 1, Košice-Dargov. hrdinov, SK
Alica Kmečová (2), Martin Groma (2), Marek Kapurík (2), Adam Sloboda (2), Sophia Sedláková (2)
9
93 Gymnázium Terézie Vansovej, 17. novembra 6, Stará Ľubovňa, A, SK
Lívia Jančišinová (1), Daniela Koterbová (1), Ján Lazorčák (1), Marek Marhefka (1), Filip Šenšel (1)
9
94 Obchodná akadémia, Nábrežie K. Petroviča 1571, Liptovský Mikuláš, SK
Dária Bartošová (2), Lucia Čisárová (2), Veronika Hozová (2), Dušan Kuchta (1), Jana Páteková (1)
8
95 SOŠ letecko-technická, Legionárska 160, Trenčín, B, SK
Matúš Novák (2), Fabián Fábry (2), Kristián Krajňanský (1), Nina Jedličková (1), Matúš Pavel (1)
8
96 SPŠ stavebná a geodetická, Drieňová 35, Bratislava-Ružinov, B, SK
Maroš Ďurďovič (2), Alexandra Jurikovičová (2), Janka Diana Kosnáčová (2), Adam Puclík (2), Veronika Štócová (1)
8
97 Gymnázium Andreja Sládkoviča, J. A. Komenského 18, Banská Bystrica, SK
Martin Bezděka (2), Zuzana Balážová (2), Zdeno Kanoš (2), Barbara Kanálošova (2)
8
98 SPŠ stavebná a geodetická, Drieňová 35, Bratislava-Ružinov, A, SK
Veronika Bobáková (2), Júlia Nagyová (2), Daniel Kostka (2), Simon Kudlicska (2), Vanessa Reiter (2)
8
99 Evanjelické lýceum, Vranovská 2, Bratislava, A, SK
Nina Dubeková (1), Lucia Marciňáková (1), Svetlana Oružinská (1), Diana Černičková (1), Timea Trnkóczyová (1)
8
100 Stredná priemyselná škola, Mnoheľova 828, Poprad, B, SK
Timotej Neupauer (2), Eduard Matvej (2), Sebastián Skalský (2), Sebastián Vanke (2), Adam Madžo (2)
8
101 Gymnázium Terézie Vansovej, 17. novembra 6, Stará Ľubovňa, C, SK
Jana Malachovská (2), Erika Šutorová (2), Júlia Šišková (2), Gabriel Poľanský (2), Slávka Dziaková (2)
8
102 Gymnázium, Kpt. Nálepku 6, Sobrance, SK
Veronika Ivanišová (1), Tomáš Kašaj (1), Vilma Oklamčáková (2), René Karatník (2), Ladislav Maxim (2)
7
103 SPŠE Piešťany, Brezová 2, Piešťany, SK
Samuel Adamec (1), Adam Civáň (2), Samuel Korchan (1), Maximilián Sapák (2), Michal Šulko (1)
7
104 Hotelová akadém Ľ. Wintera, Stromová 34, Piešťany, SK
Andrej Janovič (1), Alexandra Fialová (2), Sabína Ozimáková (1), Katarína Šišková (2), Adam Ušák (2)
7
105 Spoj. š. gym. sv. F. z Assisi, Karloveská 32, Bratislava, A, SK
Kika Magátová (1), Juraj Durmek (2), Zuzka Hricová (2), Matej Paľo (2)
7
106 Gymnázium, Ul. 1. mája 905, Púchov, A, SK
Boris Janík (2), Marián Harnádek (2), Mário Hanták (2), Samuel Tarabus (2)
6
107 Stredná priemyselná škola, Mnoheľova 828, Poprad, A, SK
Michael Cehula (1), Miroslav Klein (1), Artur Remiáš (1), Michael Šeliga (1), Leo Valenčík (1)
4
108 Spoj. š. gym. sv. F. z Assisi, Karloveská 32, Bratislava, B, SK
Samuel Senko (1), Damiáno Augustín Miglierini (1), Samuel Hebort (2), Rafaela Trgová (2)
3