Kontakt
Chcete-li se na cokoliv zeptat, napište nám na následující adresu:

math naboj org alt64 info-cz

Martina Vaváčková


Hlavní organizátor soutěže
naboj org alt64 vavackova

Alexander Slávik


Organizátor
naboj org alt64 slavik

David Hruška


Organizátor
naboj org alt64 hruska

Jan Krejčí


Organizátor
naboj org alt64 krejci

Filip Hlásek


Organizátor
naboj org alt64 hlasek

Tomáš Pavlík


Organizátor
naboj org alt64 pavlik

Martin Sýkora


Organizátor

Štěpán Šimsa


Organizátor
naboj org alt64 simsa

Peter Korcsok


Organizátor
naboj org alt64 korcsok

Michaela Hubatová


Organizátor
naboj org alt64 hubatova

Mirko Rokyta


Proděkan pro matematickou sekci
Ústřední komise soutěže
karlin mff cuni cz alt64 rokyta

Alena Havlíčková


Vedoucí OVVP
Ústřední komise soutěže
dekanat mff cuni cz alt64 havlicko

Robert Šámal


Vedoucí MKS
iuuk mff cuni cz alt64 samal

Jana Kopfová


Garant soutěže v Opavě
naboj org alt64 kopfova
- Zobrazit další organizátory -
contact picture

MATEMATICKO-FYZIKÁLNÍ FAKULTA UK

Matematicko-fyzikální fakulta UK je respektovanou školou, která se v hodnocení vědeckých institucí v České republice zpravidla umisťuje na 1. místě. Slovo "Matfyz" je považováno za synonymum pro excelenci ve vědě i výuce. Absolventy MFF UK naleznete v mnoha špičkových firmách (Facebook, Oracle, Generali, Ernst&Young) i na věhlasných světových univerzitách (Oxford, Cambridge, Wyoming, Chicago a další). Kromě kvalitního základu poskytuje fakulta přístup k nejnovějším poznatkům, garantuje účast ČR v mezinárodním výzkumném ústavu ILL v Grenoblu, umožňuje experimentovat na Terstském synchrotronu, má významný podíl v CERNu, je mentorem prestižního Google Summer of Code, významná je podpora talentovaných studentů v oblasti aplikované matematiky ve spolupráci s RSJ, jednou z největších firem na světových finančních trzích. Novinkou je chystané zahájení paralelní výuky bakalářského programu Informatika v anglickém jazyce.


contact picture

MATEMATICKÝ KORESPONDENČNÍ SEMINÁŘ

Matematický korespondenční seminář, též zvaný PraSe (PRAžský SEminář), je soutěž pro studenty středních škol, organizovaná Matematicko-fyzikální fakultou Univerzity Karlovy v Praze. Probíhá po celý školní rok. Zhruba jednou za měsíc zadáváme příklady z různých oblastí středoškolské matematiky. Odeslaná řešení opravíme, obodujeme a pošleme zpět spolu s novým zadáním. Více informací včetně aktuálního zadání se dozvíte na mks.mff.cuni.cz.

Co lze řešením získat? Samozřejmě matematický růst, ale dále třeba možnost jet téměř zdarma na soustředění, kde se seznámíte jak s organizátory, tak s dalšími řešiteli, na přednáškách se dozvíte něco zajímavého o matematice, a při hrách si od matematiky naopak dobře odpočinete.