Реєстрація

Реєстрація

 • 22 березня – 20 квітня
 • Кожна зі шкіл може зареєструвати одну або більше команд в кожній з ліг, але не всім командам гарантовано участь. При наявності місць, участь гарантовано першій зареєстрованій команді з кожної школи – інші потрапляють в список очікування.
 • Правила, за якими команди зі списку очікування будуть допущені до участі в змаганні, вказані в розділіПравила.
 • У разі заповнення всіх вільних місць запишіть команду в список очікування. Якщо котрась із зареєстрованих команд відмовиться від участі, вільне місце віддається першій команді зі списку очікування.
 • Черга команд в списку очікування доступна тут.
 • Зареєструвавшись в списку очікування, Ви допоможете організаторам Náboj оцінити загальну кількість зацікавлених команд. В майбутньому ми можемо збільшити кількість місць відповідно.

Редагування даних

 • Ви можете відредагувати склад вашої команди не пізніше 22 квітня 2021 , тобто за один день до змагання
 • Слідкуйте за актуальністю даних вашої команди. Зміни в день змагання ускладнюють роботу організаторів.

Як зареєструватися

 • Після заповнення форми ви отримаєте лист на вказану адресу електронної пошти з посиланням на підтвердження реєстрації. Реєстрація кожної команди є дійсною тільки після її підтвердження
 • Якщо виникнуть труднощі, будь ласка, зв'яжіться з нами.

Контакна інформація
*
*
*
*
Учасники
Ім'я
 
Прізвище
 
 
 
 
 

Дані учасників можуть бути внесені пізніше, але не пізніше ніж 22 квітня 2021.

Реєстрація
*
*

Реєструючись на Náboj, учні, їхні вчителі та батьки погоджуються з правилами змагання і зобов'язуються їх дотримуватися.

Учасники змагання дають згоду Карловому Університету (Univerzita Karlova) за адресою Ovocný trh 560/5, 116 36 Praha 1, Czech Republic, ID 00216208 (надалі іменований як КУ) на обробку їх персональних даних, необхідних для участі в змаганні Náboj, і на зберігання цих даних протягом десяти років з моменту реєстрації. Учасники також дають згоду на публікацію в списку результатів їх імені, прізвища, класу, школи і кількості балів, набраних їхніми командами. Ця згода також має на увазі необмежений термін зберігання цих даних (список результатів також).

Факультет математики і фізики КУ (Matematicko-fyzikální fakulta UK) за адресою Ke Karlovu 3, 121 16 Praha 2, Czech Republic (іменований далі як ФМФ КУ) буде використовувати персональні дані учасників для підтримки актуальності списку учасників, для забезпечення ефективної взаємодії між організаторами, для аналізу ефективності своїх зовнішніх проектів і для підготовки публічних звітів по змаганню.

Персональні дані не будуть передаватися третім особам за винятком організацій, які проводять Náboj в тій країні, де змагається учасник. Персональні дані не будуть використані для цілей, відмінних від описаних вище.

Учасники також дають згоду на публікацію фотографій і відеоматеріалів з їхньою участю в змаганні Náboj і використання цих матеріалів для звітів про змагання Náboj. ФМФ КУ буде оперувати цими матеріалами відповідно до Act no. 89/2012 Coll. Чеської Республіки.

Зверніть увагу, що ви в будь-який момент можете відкликати цю згоду, надіславши e-mail на naboj org alt64 gdpr. Більше того, можна подати запит про видалення архівних матеріалів за умови, що це технічно можливо.

Учасники змагань мають право:

 • дізнатися, які саме персональні дані обробляються,
 • запросити оновлення цих даних, якщо вони застаріли,
 • запросити призупинити обробку своїх персональних даних до тих пір, поки не будуть оброблені інші запити учасника,
 • запросити передачу своїх даних третій особі,
 • направити скаргу до відповідних інстанцій.

У разі інших питань і занепокоєння про дотримання своїх прав, учасники можуть звернутися в інстанції КУ, відповідальні за захист персональних даних, відправивши e-mail на cuni cz alt64 gdpr.

Будь ласка, підтвердіть реєстрацію, перейшовши за посиланням з листа, який Ви отримаєте після заповнення форми.