List of registered teams
Austria | Belarus | Switzerland | Czech Republic | Germany | United Kingdom | Hungary | Iran | Open | Poland | Romania | Slovakia

UK Online — Seniors

38 registered teams
Bishop Ullathorne Catholic School, Leasowes Avenue, CoventryVittoria Launchbury (12), Lorcan Lenehan (12), Kupakwashe Rabvukwa (12), Alex Tekle (12), Yuel Tesfagabr (12)
Abbey College Cambridge, Homerton Gardens, Purbeck RoadJuan Francisco Lorusso Notaro Francesco (12), Tianyu Wang (13), Jaeha Lee (12), Xi Yang (13), Yiming Zhao (13)
Mossbourne Community Academy, 100 Downs Park Road, LondonEmmanuel Akam (12), Sumayyah Bhana (12), Roman Bird (12), Margot Ces (12), Leon Fosu (12)
Mossbourne Community Academy, 100 Downs Park Road, LondonLuqmaan Sahar (12), Finbar Sancha (12), Stella Thomas-Epstein (12), Mohammed-Tameem Uddin (12), Gabriel Watts Moore (12)
Mossbourne Community Academy, 100 Downs Park Road, LondonAli Koseoglu (12), Chico Leung Paton (12), Eshika Ngarwala (12), Cemal Ozberk (12), Amir Rupani (12)
Mossbourne Community Academy, 100 Downs Park Road, LondonManuel Henrqus Chamorro (12), Hong Huang (12), Merve Kanidagli (12), Asa Kelsey (12), Melvin Kirk (12)
Framlingham College, College Road, WoodbridgeMane Grigoryan (13), Veronika Lamparska (13), Cally Craig (12), Jamie Goodhead (12), Dicky Leung (12)
Wymondham College, Golf Links RoadThomas Boss (12), Henry Older (12), Robert Osborne (12), Alexander Stephenson (12), Shadif Ullah (12)
Wymondham College, Golf Links RoadJosh Adams (12), Darwin Chan (12), Megan Galloway (12), Ross Lloyd (12), Yutong Zhang (12)
Wymondham College, Golf Links RoadThomas Canning (12), Ethel Chan (12), Josh Shaw (12)
Alcester Grammar School, Birmingham RoadAdam Farrow (12), Hugo Lovell (12), Emma Parkin (12), Dylan Shearsby (12), Owen Webb (12)
Finham Park 2, Torrington Avenue, CoventryPooja Soni (12), Krishn Cholera (12), Fatima Conteh (12), Shiv Parekh (12), Vithyan Sivamyooran (12)
Oaklands Catholic School, Stakes Hill Road, Waterlooville
The Coleshill School, Coventry Road, BirminghamGeorge Smith (12), Kieron Allison (12), Evie Sherwood (12), Dylan Badesha (12), Lachlan Dunn (12)
Devonport High School for Girls, Lyndhurst Road, PlymouthCerys Williams (12), Sian Watson (12), Rebecca Meiklejohn (12), Melanie Barron (12)
Kendrick School, London Road, ReadingDrishti Angra (12), Sudeshna Bandyopadhya (12), Valerie Jones (12), Aabha Sharma (12), Rhea Sandhu (12)
Chislehurst and Sidcup Grammar School, Hurst RoadAmelia Wall (12), Ruby Hotston (12), Erica Chan (12), Isabella Parker (12), Miranda Rolfe (12)
Michaela Community School, North End Road, LondonDaniel Coroama (13), Ishan Patel (13), Laith Shareiyat (13), Karrar Shareiyat (12), Kavit Yasvanim (13)
St Olave's and St Saviour's Grammar School, Goddington Lane, OrpingtonPradhay Amarnath (12), Vinujan Balakrishnan (12), Vivian Lopez (12), Navaneeth Madhavan (12), Bharath Sivasritharan (12)
St Olave's and St Saviour's Grammar School, Goddington Lane, OrpingtonHardiv Harshakumar (12), Adrian Manickarajah (12), Grace Sodunke (12), Zack Welch (12), Ruiqi Zhang (12)
William Perkin Church of England High School, Oldfield Lane North, GreenfordAltaib Abdelgader (12), Mohit Agarwal (12), Ali Soleymani Salem (12), Anujan Sribavananthan (12), Len Warrell (12)
George Green's School, 100 Manchester Road, LondonJaber Ahmed (12), Ahmed Amin (12), Tahmid Kamaly (12), Tor McGarr (12), Waleed Talukdar (12)
George Green's School, 100 Manchester Road, LondonFlamur Goxhuli (12), Minhazul Islam (12), Najibah Miah (12), Nasim Miah (12), Zarif Sk Mustafizur (12)
Thurso High School, Ormlie Rd lol (S6)
Camborne Science and International Academy, Cranberry RoadHenry Saunders-Fitton (13), Tabitha Vaughan (13), Molly Clemens (13), Isaac Feldman (12), Luc Hutton (12)
St Mary's Catholic School, Windhill, Bishop's StortfordChristian Gleitzman (12), Matthew Azubuike (12), Sean Browne (12), Joe Sanzeri (12), Luke Edwards (12)
St Mary's Catholic School, Windhill, Bishop's StortfordLuca Faranda (12), Jakub Hoepfner (12), Owen Ruane (12), Lauren Squibb (12), Isaac Walters (12)
St Mary's Catholic School, Windhill, Bishop's StortfordHarry Baker (12), Theo D'Souza (12), Liam McManus (12), Robbie O'Regan (12), Ethan Tackley (12)
Ivybridge Community College, Harford RoadLewis Searle (12)
East Barnet School, Chestnut GroveFawaaz Aullyar (12), Liam Bavington-Hodge (12), Vien Laylo (12), Adwoa Owusu (12), Monty Pittams (12)
St Andrew's R C High School, Overton Rd, KirkcaldyIrem Ayyaldaz (S6), Clementine Dohring (S6), Daniel Martin (S5), Hannah Waciega (S5), Szymon Wlodarczyk (S6)
Queensbury Academy, Langdale Road, DunstableDevan Thaker (12), Alec Baldwin (12), Alexandra Hobson (12), Eleanor Hill (12), Lucy Woodland (12)
Twyford Church of England High School, Twyford Crescent, LondonElliot Benson (12), Leika Boundy (12), Scott Iyengar (12), Giselle Liecier (12), Luka Sanader (12)
Queen Ethelburga's College, Thorpe Underwood Hall, YorkArina Porokhina (12), Justin Chen (12), Valentina Blokhina (12), Arsen Zholanov (12), Apple Chen (12)
Harrogate Grammar School, Arthurs AvenueKiran Amin (13), Carter Harrison (13), Martin Slomczykowski (13), Matthew Pilkington (13), William Morris (13)
Old Swinford Hospital, Heath Lane, StourbridgeGrace Brownhill (12), Georgi Filipov (12), Ben Lewis (12), Esah Rashid (12), Krzysztof Stasiak (12)
St Helen and St Katharine, Faringdon Road, AbingdonCaroline Morton (12), Sophie Robson (12), Sophie Samways (12), Cecily Taylor (12), Evanna Yue (12)
Bartholomew School, Witney Road, WitneyHelena Taylor (12), Hailey Chan (12), Grace Shyirambere (12), Mahmoud Saad (12), Kobe Porter (12)

UK Online — Juniors

16 registered teams
The George Eliot School, Raveloe Drive, NuneatonDylan Young (10), Harvey Parsons (10), Lacey Sheperd (10), Lucy Beesley (10), Amelia Wainwright (10)
The George Eliot School, Raveloe Drive, NuneatonBilly Bolesworth (10), Alexander Vega-Flores (10), Faisal Mughal (10), Daniel Terry (10), Thomas Watson (10)
Bishop Ullathorne Catholic School, Leasowes Avenue, CoventryAngela Mathimannarajah (10), Thomas Wilkinson (10), Anima Rahman (10), Maya Swales (10), Noah Agakiza (10)
Bishop Ullathorne Catholic School, Leasowes Avenue, CoventryEleanor Gordon (10), Maria Cosgriff (10), Max Parham (10), Callum Sweeney (10), Regina Crame (10)
Abbey College Cambridge, Homerton Gardens, Purbeck RoadVictoria Lorusso Notaro Francesco (11), Maria Kapustina (11), Zhuokun Li (11), Inkyo Chung (11), He Xu (11)
Sir John Cass Foundation and Redcoat Church of England Secondary School, Stepney Way, LondonHamza Uddin (10), Nazat Iqbal (10), Maisha Jannat (10), Nimah Kanfoudi (10), Aisha Rodrigues (10)
Alcester Grammar School, Birmingham RoadAaron Ke (11), Gereon Leckebusch (11), Maxwell Rann (11), Indio Sahota (11), Michael Sidford (11)
Cambridge School, 61, Bryony Rd, LondonWilliam Bond (11), Senhod Perera (11), Leo Srisena (11), Trezia Trez (11), Ronith Welgama (11)
Brookvale High School Groby, Ratby Road, Leicester
Abbey College Cambridge, Homerton Gardens, Purbeck RoadZhijie Wang (11), Yifan Zhong (11), Kaifeng Wang (11), Hairuo Feng (11), Xiuhan Li (11)
Bishop Vesey's Grammar School, Lichfield Road, Sutton ColdfieldAditya Muthukumar (10), Luke Chown (10), Sam Dodwell (10), Usairam Abdullah (10), Stephen Bowman (10)
Brookvale High School Groby, Ratby Road, LeicesterIsobelle Kitchen (10), Niamh Sanders (10), Amelia Patel (10), Isaac Mwenya (10), Lewis Rae (10)
Brookvale High School Groby, Ratby Road, LeicesterTheo Coats (10), Jacob Goodman (10), Josh Jordon (10), Fin Stafford (10), Ben Window (10)
Brookvale High School Groby, Ratby Road, LeicesterSimrun Dhugga (10), Phoebe Cartledge (10), Jagruti Lohit (10)
Brookvale High School Groby, Ratby Road, LeicesterSaiya Patel (10), Hannah Sykes (10), Alicia Watts (10)
Brookvale High School Groby, Ratby Road, LeicesterEd Bettles (10), Florence Bishop (10), Amaris Imir (10), Violet Mullen-Thomson (10), Melody Payne (10)