Seznam přihlášených týmů
Rakousko | Švýcarsko | Česká republika | Německo | Velká Británie | Maďarsko | Polsko | Rumunsko | Rusko | Slovensko

Opava — Senioři

40 přihlášených týmů
Gymnázium, Ostrava - Hrabůvka, Fr. Hajdy 34 Vít Mazurek (4), Tomáš Nečesaný (4), Pavla Nikelová (4), Robin Pastrňák (4), Ondřej Vjačka (4)
Gymnázium Františka Palackého, Valašské Meziříčí, Husova 146 Soňa Curylová (3), Tomáš Kurtin (3), Adéla Petřeková (3), Anna Tvrdá (3), Martin Vozák (3)
Gymnázium, Ostrava - Zábřeh, Volgogradská 6a Lucie Kunčarová (3), Ondřej Kozelský (4), Davd Kubíček (4), Matěj Barč (4), Zdeněk Legerský (2)
Gymnázium, Karviná - Nové Město, Mírová 1442 Morawiec Daniel (4), Neumann Martin (4), Michailidu Sofia (3), Kalianko Kristián (4), Siuda Adam (4)
Střední průmyslová škola, Bruntál, Kavalcova 1 Matěj Holubec (4), Dominik Holuša (3), Jakub Kraus (3), David Ilnický (2), Filip Škopec (3)
Střední škola průmyslová a umělecká, Opava, Praskova 8 Patrik Bartoš (3), Matěj Goněc (3), Dominik Večerek (3), Ondřej Palát (3), Martin Šimkovský (3)
Gymnázium Petra Bezruče, Frýdek-Místek, ČSA 517 Rostislav Berezjuk (4), Gabriela Diasová (4), Daniel Fišer (4), Petr Lisník (4), Daniel Pindur (4)
Gymnázium Petra Bezruče, Frýdek-Místek, ČSA 517 Ondřej Havelka (3), Jonáš Jarolím (3), Petr Pětroš (4), Lukáš Polášek (3), Michal Stolař (3)
Gymnázium M. Koperníka, Bílovec, 17. listopadu 526 Max Dresler (3), Tomáš Křižák (4), Jakub Michna (3), Michaela Svatošová (3), Ondřej Jozek (3)
Slovanské gymnázium, Olomouc, tř. Jiřího z Poděbrad 13 Anna-Marie Kaletová (3), Martin Mackovík (3), Natálie Rudolfová (3), Tomáš Sklenář (3), Kateřina Špunarová (3)
Matiční gymnázium, Ostrava, Dr. Šmerala 25 Michal Džubera (4), Adéla Janků (4), Kateřina Pařízková (4), Julie Rafčíková (4), Vojtěch Vykoupil (4)
Matiční gymnázium, Ostrava, Dr. Šmerala 25 Nikola Macháčová (3), Tomáš Oborný (3), Josef Pernica (3), Patrik Trefil (3), Daniel Buroň (4)
Gymnázium a Průmyslová škola elektrotechniky a informatiky, p.o., Frenštát pod Radhoštěm, Křižíkova 1258 Evžen Šíbl (4), Kristýna Kociánová (4), Václav Šmahlík (3), Ondřej Trinkewitz, Jan Vojkůvka (4)
Gymnázium a Průmyslová škola elektrotechniky a informatiky, p.o., Frenštát pod Radhoštěm, Křižíkova 1258 Jakub Bartoš (4), Tomáš Machorek (4), Michal Mikuš (4), Martin Melichařík (4), Vítězslav Tkáč (4)
Gymnázium, Brno, třída Kapitána Jaroše 14 Štěpán Šmíd (4), (2)  (4), (3)  (4), (4)  (4), (5)  (4)
Slezské gymnázium, Opava, Zámecký okruh 848 Tomáš Bednář (4), Lenka Hájková (4), Sára Hasíková (3), Jakub Smolka (4), Milan Tichavský (3)
Gymnázium, Rýmařov, Sokolovská 34 Ruben Karapetyan (3), Tereza Krejčí (3), Adam Štěpán (3), Lukáš Veigl (3), Tomáš Vala (4)
Gymnázium, Rýmařov, Sokolovská 34 Petr Němec (4), Matěj Rampula (4), Julie Tydlačková (2), Monika Drápalová (3), Nikol Dobišová (3)
Gymnázium BMA, s. r. o., Frýdlant nad Ostravicí, Dvořákova 1269 Pavel Bína (3), David Blahout (4), Markéta Ševčíková (3), Albert Trubač (3), Jan Zarzycki (4)
SŠ informatiky,elektrotechniky a řemesel, Rožnov pod Radhoštěm, Školní 1610 Martin Košťál (3), Ondřej Kudela (3), Vojtěch Orava (3), Kryštof Sádlík (3), Jakub Šimurda (3)
Gymnázium, Frýdlant nad Ostravicí, nám. T. G. Masaryka 1260 Klára Maňáková (3), Petr Jedlička (3), Vendula Štěrbová (3), Petra Thérová (3), Martin Zmitko (3)
Gymnázium a SOŠZE Vyškov, Vyškov, Komenského 16/5 Vojtěch Drábek (4), Jan Kramář (4), Luboš Bartík (4), Pavel Kinc (4), Jan Zmrzlý (4)
Biskupské gymnázium v Ostravě, Ostrava - Poruba, Karla Pokorného 1284 Jan Holáň (3), Anna Jurišicová (3), Štěpán Chrástecký (3), Timon Duda (3), Jan Klimek (3)
Gymnázium, Třinec, Komenského 713 Martin Dinh (4), Daniel Martynek (4), Martin Novotný (4), Jakub Sikora (4), Jakub Lasota (3)
Mendelovo gymnázium, Opava, Komenského 5 Jakub Domes (4), Lenka Kopfová (4), Karel Chwistek (2), Josef Král (4), David Beinhauer (4)
Gymnázium Jiřího Wolkera, Prostějov, Kollárova 3 Josef Augustin (3), Jan Daněk (4), Eliška Vránová (3), Julie Kubíková (3), Ondřej Kučera (3)
Wichterlovo gymnázium, Ostrava - Poruba, Čs. exilu 669 František Hrubý (4), Martin Kašperlík (4), Mikuláš Skalík (4), Adam Krček (4), Robin Petr (4)
Gymnázium Olgy Havlové, Ostrava - Poruba, M. Majerové 1691 Jan Michálek (3), Pavel Pískovský (3), Adrian Katona (3), Matyáš Turek (3), Jana Zavadilová (3)
Gymnázium Jana Nerudy, Praha 1 - Malá Strana, Hellichova 3 Adam Lubbad (3), Zuzana Sopoligová (3), Adam Pazderka (3), Noémi Sramek (3), Tomáš Volný (3)
Gymnázium Hladnov a JŠ s právem SJZ, Ostrava - Slezská Ostrava, Hladnovská 35 Gabriela Baranová (3), Matěj Plewa (3), Tereza Kocurová (3), Viktor Valík (4), Eliška Vlčinská (4)
Gymnázium, Brno - Řečkovice, Terezy Novákové 2 Petr Kabourek (3), Dalibor Kramář (4), Michal Němec (3), Adam Neradilek (3), Jakub Šťastný (4)
Masarykovo gymnázium, Příbor, Jičínská 528 Roman Vašut (4), Daniel Komárek (4), Hynek Loskot (4), David Urbánek (3), Jana Kolenovská (3)
Gymnázium Josefa Božka, Český Těšín, Frýdecká 689/30 Filip Fedor (4), David Fedor (3), Dominika Mokroszová (4), Kristýna Prokopová (3), Ondřej Wrzecionko (4)
Wichterlovo gymnázium, Ostrava - Poruba, Čs. exilu 669 Ondřej Čech (3), Eduard Csõlle (3), Ondřej Klus (3), Fryč Lukáš (3), Lucie Peterková (3)
Gymnázium Olgy Havlové, Ostrava - Poruba, M. Majerové 1691 Radomír Dedek (3), Adam Gelnar (3), Vojtěch Honěk (4), Šimon Plhák (3), Janka Marschalková (4)
Mendelovo gymnázium, Opava, Komenského 5 Veronika Řehulková (4), Rostislav Matuška (4), Ondřej Boček (4), Alexandr Černý (4), Samuel Synek (4)
Gymnázium, Brno, Vídeňská 47 Michal Němec (3), Jan Rybka (3), Adam Vondráček (3), Ota Mikušek (3), Aleš Horna (3)
SPŠ elektrotechnická, Havířov - Město, Makarenkova 1 David Zimniok (3), Filip Luňski (3), Marek Kunz (3), Marek Szymanik (4), René Szotkowski (4)
Gymnázium Jiřího Wolkera, Prostějov, Kollárova 3 Ondřej Kučera (3), Josef Augustin (3), Julie Kubíková (3), Matouš Pelikán (3), Martin Dolák (3)
Gymnázium, Hranice, Zborovská 293 Petr Čagan (3), Vít Čech (3), Klára Kučerová (3), Anna Poledňáková (3), David Šlesinger (3)

Praha — Senioři

100 přihlášených týmů
Jiráskovo gymnázium, Náchod, Řezníčkova 451 Jan Pikman (4), Jakub Pitřinec (4), Miroslav Říha (4), Benjamin Sichrovský (4), Ondřej Vít (4)
Cyrilomet. gymnázium a SOŠ pedagog. Brno, Brno, Lerchova 63 Tomáš Brauner (3), Barbora Dohnalová (3), Tomáš Konzal (3), Dana Biskupová (3), Ondřej Tesáček (3)
Střední škola knižní kultury, o. p. s., Praha 3, Perunova 6 Jan Jirouš (4), Alexandra Viktorie Jurisová (2), Rudolf Klíma (2), Jakub Mazel (2), Michal Theer (4)
Gymnázium a SOŠ dr. Václava Šmejkala, Ústí nad Labem, Stavbařů 5 Hung Do (3), Ngoc Hung Hoang (3), Zdeněk Vostřel (4), Petr Zahradník (4), Jan Himmel (4)
Gymnázium, Česká Lípa, Žitavská 2969 Petr Kaiser (4), Anna Kučerová (4), Adam Němec (3), Eliška Povolná (4), Andrea Bínová (4)
Gymnázium, Lanškroun, nám. Jana Marka Marků 113 Natálie Benešová (3), Martin Bureš (3), Tereza Jozová (3), Jan Mareš (4), Radim Stejskal (3)
Gymnázium, Kladno, nám. Edvarda Beneše 1573 Václav Kohout (3), Michal Nekvinda (3), Máša Pelikánová (3), Maxmilián Pilmaier (3), Jakub Vaněk (3)
Gymnázium, Jablonec nad Nisou, U Balvanu 16 Lenka Hatriková (4), Anna Kvíčalová (4), Benjamín Machat (4), Ladislav Marko (4), Anna Mašínová (3)
Gymnázium, Český Krumlov, Chvalšinská 112 Jan Hrubeš (4), Karolína Kučerová (4), Petr Hrubeš (4), Martin Mráz (4), Marek Talíř (4)
Gymnázium Pierra de Coubertina, Tábor, Nám. Frant. Křižíka 860 Martin Barták (3), Pavla Mašková (3), Jan Rybín (4), Anna Svobodová (3), Jan Vondruška (4)
Gymnázium, SOŠ, SOU a VOŠ, Hořice, Husova 1414 Matěj Holubička (3), Kateřina Moravcová (3), Tereza Němcová (3), Šárka Rückerová (4), Matyáš Vrbata (3)
Gymnázium, Olomouc - Hejčín, Tomkova 45 Vratislav Besta (4), Tomáš Turek (3), Jiří Loun (3), Tereza Sofie Pavlišová (4), Tomáš Pippal (3)
Gymnázium, Praha 4, Na Vítězné pláni 1160 David Grundfest (3), Vladimír Hořký (3), Daniel Šedivý (3), Michal Straka (3), Julie Přerovská (3)
Gymnázium, Brno - Řečkovice, Terezy Novákové 2 Dalibor Kramář (4), Jakub Šťastný (4), Adam Neradílek (3), Patr Kabourek (3), Martin Havlásek (3)
Gymnázium F. X. Šaldy, Liberec 11, Partyzánská 530 Jakub Strašlipka (3), Jaroslav Hořák (3), Daniela Opočenská (4), Petr Sokol (3), Dominik Čáp (3)
Gymnázium, Praha 10 - Strašnice, Voděradská 2 Veronika Jarrahová (3), Petr Jechumtal (3), Jan Provazník (3), Tomáš Reichl (3), Chao-Wei Zhou (3)
Gymnázium, Praha 6, Arabská 14 Adam Štěpánek (3), Šimon Kadeřábek (3), Marek Bareš (3), Anh Le Nhat (3), Vladimír Záruba (3)
Dvořákovo gymnázium a SOŠ ekonomická, Kralupy nad Vltavou, Dvořákovo náměstí 800 Michaela Maříková (4), Šárka Míchalová (4), Natálie Ondráčková (4), Ondřej Petržílka (4), Matyáš Richter (4)
Gymnázium, Praha 4, Na Vítězné pláni 1160 Ondřej Hamala (3), Dominik Majkus (4), Alina Mojšová (3), Daniel Hubsch (3), Adam Prošek (4)
Biskup. gymn. J.N.Neumanna a Církevní ZŠ, České Budějovice, Jirsíkova 5 Vít Anderle (3), Lucie Pelikánová (4), Pavlína Kružíková (4), Oliver Šmakal (4), Ondřej Zabranský (4)
Gymnázium Boženy Němcové, Hradec Králové, Pospíšilova tř. 324 Kristýna Kratochvílová (3), Helena Nováková (3), Tereza Kinská (4), Kateřina Charvátová (4), Matyáš Kroupa (4)
Gymnázium, Praha 9, Litoměřická 726 Benda Jan (3), Tomiška František (4), Smutný Josef (4), Chudoba Michal (4), Kocáb Milan (4)
Gymnázium Jana Keplera, Praha 6, Parléřova 2 Jakub Horský (3), Emil Javůrek (3), Bedřich Mazourek (3), Ondřej Tkaczyszyn (4), Ondřej Zelený (3)
PORG - gymnázium a základní škola, o.p.s., Praha 8 - Libeň, Lindnerova 3 Sofie Solecká (3), Anna Mikeštíková (4), Aneta Burdová (3), Dominika Kodlová (3), Matouš Moravec (3)
PORG - gymnázium a základní škola, o.p.s., Praha 8 - Libeň, Lindnerova 3 Jakub Čurda (4), Vít Gaďurek (4), Šimon Hutař (4), Petr Khartskhaev (2), Vojtěch Šára (4)
Gymnázium, Praha 4, Budějovická 680 Barbora Janebová (3), Oliver Laryea (4), Anna Medová (4), Zuzana Meteláková (4), Matěj Mrázek (3)
Gymnázium, Brno, třída Kapitána Jaroše 14 Viktor Materna (3), Richard Krejsa (3), Václav Zvoníček (3), Kryštof Zamazal (3), Vojtěch Turland (3)
Gymnázium Fr. M. Pelcla, Rychnov nad Kněžnou, Hrdinů odboje 36 Michal Jireš (4), Jiří Kukla (4), Vojtěch Netík (4), Jakub Rajnštajn (4), Jan Vaník (4)
1. české gymnázium v Karlových Varech, Karlovy Vary - Drahovice, Národní 25 Nora Prokešová (3), Johanka Sadílková (3), Jan Šimek (3), Gabriela Vylitová (3), Ondřej Wohlrab (3)
Akademické gymnázium, Praha 1 - Nové Město, Štěpánská 22 Vít Břichňáč (3), Adam Havlíček (3), Matyáš Benedikt (3), Martin Hyna (3), Michal Daneš (3)
Gymnázium Christiana Dopplera, Praha 5 - Smíchov, Zborovská 45 Lukáš Cezner (3), Jan Hřebec (3), Eliška Vítková (3), Deyvid Penkov Plamenov (3), Marek Otruba (3)
Gymnázium, Praha 2, Botičská 1 Jonáš Priškin (4), Adam Strnad (4), Petr Coufal (4), Adéla Atassi (4), František Krakl (3)
Gymnázium, Kolín III, Žižkova 162 Marek Beran (3), Petr Čech (3), Klára Hloušková (3), Lukáš Mareš (3), Radan Zugar (3)
Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083 Petr Filip (3), Matěj Formánek (3), Petr Král (3), Lukáš Nejezchleb (3), Matěj Prokop (3)
Gymnázium, Teplice, Čs. dobrovolců 11 Matěj Hasala (3), Jan Podlucký (3), Kateřina Panešová (3), Martin Mašek (3), Sára Krinerová (3)
Gymnázium, Zábřeh, náměstí Osvobození 20 Daniel Forst (3), Petr Kunčar (3), Klára Kostelníková (3), Barbora Benešová (3), Martin Klimeš (3)
Gymnázium, Písek, Komenského 89 Lukáš Hronek (3), David Hubač (3), David Král (3), Michal Kupec (3), Kateřina Veličková (4)
Gymnázium a SOŠ, Rokycany, Mládežníků 1115 Karel Balej (4), Daniela Wohlmuthová (4), Michal Klokočník (4), Petr Škoula (4), Filip Tluček (4)
Gymnázium Jakuba Škody, Přerov, Komenského 29 Vít Horčička (4), Jana Pallová (4), Štěpán Zapadlo (3), Jakub Zdráhal (3), Adam Zemánek (3)
Gymnázium Elišky Krásnohorské, Praha 4 - Michle, Ohradní 55 Natálie Klaudie Koscelanská (3), Tomáš Mašek (3), Čeněk David (3), Jan Gara (4), Michal Jelínek (4)
SPŠ SE a VOŠ, Liberec 1, Masarykova 3 Jan Klimeš (4), Samuel Kočnar (3), Dan Pavlovec (3), Ondřej Richter (4), Marek Uhlíř (4)
Gymnázium, Kadaň, 5. května 620 Fabián Bodnár (3), Klára Kňavová (3), Lenka Podhorná (3), Patrik Šmátrala (3), Jana Spurná (3)
Gymnázium Třebíč, Třebíč, Masarykovo nám. 9 Petr Scheubrein (4), Silvie Zemanová (4), Tomáš Bártík (4), Václav Jelínek (3), Jakub Svoboda (3)
Gymnázium Luďka Pika, Plzeň, Opavská 21 Anna Mírková (4), Max Nonfried (4), Jiří Sloup (3), Dominika Soukupová (3), Martin Šůla (3)
SOŠ a SOU, Kladno, náměstí Edvarda Beneše 2353 Matěj Kripner (4), Filip Brukner (4), Vojtěch Svoboda (4), Kateřina Najmanová (4), Karel Vítek (4)
Gymnázium J. Heyrovského, Praha 5, Mezi Školami 2475 Susan Catay (4), David Horský (4), Vladimír Urban (4), Phú Tran Dinh (3), Richard Lego (3)
Gymnázium, Prachatice, Zlatá stezka 137 Kateřina Karbusová (3), Jan Miesbauer (3), Vít Neužil (3), Ludmila Turková (3), David Zeman (3)
Gymnázium, Zlín, Lesní čtvrť 1364 Martin Grätzer (4), Barbora Halaštová (4), Martin Hronek (3), Tomáš Pompa (4), Jakub Opršal (4)
SPŠ strojnická, škola hl. m. Prahy, Praha 1 - Staré Město, Betlémská 4 Jakub Janov (2), Martin Jašek (2), Tea Křížková (2), Matyáš Martinovič (2), Jindřich Marek (2)
Gymnázium Jiřího Ortena, Kutná Hora, Jaselská 932 Martin Anděl (2), Petr Franc (2), Jakub Kubík (3), Ondřej Machytka (2), Lubor Šída (4)
Gymnázium a SOŠ pedagogická, Znojmo, Pontassievská 3 Kristýna Hatalová (3), Daniel Čapoun (3), Ondřej Kříž (3), Miroslav Šafář (3), Radek Sláma (3)
Doctrina - Podještědské gymnázium, Liberec 14, Sokolovská 328 Oliver Vydra (3), Adam Pospíšil (3), Anna Kovbuz (4), Marek Prebsl (4), Václav Riss (4)
Masarykovo gymnázium, SZŠ a VOŠZ, Vsetín, Tyršova 1069 Vojtěch Srba (3), Filip Morávek (3), Vojtěch Kundera (3), Tomáš Matocha (3), Josef Řiháček (3)
Malostranské gymnázium, Praha 1, Josefská 7 Evgenia Golubeva (4), Linda Grundlerová (4), Jana Harabišová (4), Jiří Zima (4)
Gymnázium a obchodní akademie Mar. Lázně, Mariánské Lázně, Ruská 355 Frederik David Albl (2), Stanislav Knaizl (3), Eliška Slowíková (4), Dominik Tran (4), Kamila Trkovská (3)
Gymnázium, Brno, Vídeňská 47 Pekár Jakub (4), Martin Kmenta (4), Sorger Sara (4), Janoušek Tomáš (4), Orel Vojta (4)
Gymnázium dr. A. Hrdličky, Humpolec, Komenského 147 Matěj Doležálek (4), Adam Drahozal (4), Jiří Klubal (2), Jakub Mátl (4), Jan Hložek (4)
Gymnázium Čakovice, Praha 9, nám. 25. března 100 Jakub Minařík (3), Tomáš Douba (3), Šimon Dvořák (3), Zdeňka Štorková (3), Jaroslav Vítek (3)
SPŠ elektrotechnická, Praha 10, V Úžlabině 320 Matěj Nejedlý (3), Jan Slovák (3), Viktor Trubchanin (3), Erik Zeiner (3), Daniel Koudelka (3)
Mensa gymnázium, o. p. s., Praha 6 - Řepy, Španielova 1111 Radek Olšák (4), Marek Holub (4), Jan Veselý (4), Daniel Rezner (4), Petr Dedek (3)
Gymnázium J. G. Jarkovského, Praha 1, Truhlářská 22 Aneta Dejlová (3), Terezie Janečková (3), Marie Janečková (3), Klára Sládková (3), Matouš Střelec (3)
Gymnázium, Praha 4, Postupická 3150 Anna Kneselová (3), Tomáš Rosenbaum (3), Vojtěch Tilhon (3), Tomáš Tuček (3), Ondřej Zvěřina (3)
Gymnázium, Žatec, Studentská 1075 Štěpán Henrych (3), Vít Kozlovský (4), Matěj Libertin (4), Radek Nesnídal (4), Martin Trégl (4)
Gymnázium, Plzeň, Mikulášské nám. 23 Josef Hladil (4), Martin Hubata (3), Erik Kočandrle (4), Ondřej Komora (4), Vojtěch Nováček (4)
Gymnázium, Praha 9, Špitálská 2 Klára Kulhavá (3), Alexandra Likina (3), Jan Piroutek (3), Lucie Vomelová (3), Vojtěch Žák (3)
Masarykovo gymnázium, Plzeň, Petákova 2 Filip Bajer (4), Kateřina Krůsová (3), Lukáš Pádecký (4), Pavel Píchal (3), Jiří Štilip (4)
Gymnázium, Praha 6, Nad Alejí 1952 Jiří Heller (3), Marie Kalousková (3), David Klement (3), Milan Malačka (2), Lukáš Frk (2)
Gymnázium, Praha 9, Špitálská 2 Daniel Borák (4), Adam Kulich (4), Jan Mandík (4), Anežka Trojanová (4), Dan Unzeitig (4)
Gymnázium a SOŠ ekonomická, Sedlčany, Nádražní 90 Zdeněk Maceška (4), Vojtěch Matouš (4), Ondřej Rataj (4), Štěpán Studenovský (4), Lukáš Vít (4)
Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1 Daniil Barabašev (3), Dita Chabičovská (3), Kryštof Malý (3), Viktorija Pasichnyk (3), Štěpán Spilka (3)
Gymnázium Matyáše Lercha, Brno, Žižkova 55 Jan Bednář (4), Adam Dvořák (4), Ondřej Hilscher (4), Jan Pluháček (4), Ondřej Uldrijan (4)
Gymnázium, Praha 10, Přípotoční 1337 Jan Čermák (3), Adam Filla (3), Anna Jandová (4), Přemysl Pilař (4), Jakub Rychlík (3)
Gymnázium, Uherské Hradiště, Velehradská třída 218 Jiří Blaha (4), Jan Nekarda (3), Zuzana Otradovcová (4), Jan Šabata (4), Albert Zejda (3)
Gymnázium J. Š. Baara, Domažlice, Pivovarská 323 Václav Svoboda (3), Jan Svoboda (3), Tim Anderle (4), Frank Bartoš (4), Jakub Chval (2)
Gymnázium Josefa Ressela, Chrudim, Olbrachtova 291 Jan Licek (3), Petr Linhart (4), Karel Lysý (3), Veronika Nováková (4), Hynek Steinmetz (3)
Gymnázium Bohumila Hrabala, Nymburk, Komenského 779 Václav Novotný (3), Lukáš Hora (4), Lenka Horvátová (4), Michal Tomschik (3), Ondřej Techlovský (3)
Gymnázium, Chomutov, Mostecká 3000 Filip Fryš (3), Petra Kašková (3), Andrea Krouparová (4), Aleš Melzer (3), Karolína Radová (3)
Gymnázium a střední odborná škola Chodov, Chodov, Komenského 273 Anežka Štulíková (3), Jaroslava Haurová (3), Jitka Gregorová (3), Barbora Fenclová (3), Adam Zuleger (3)
Gymnázium a Hudební škola hl. m. Prahy, Praha 3, Komenského náměstí 400 Ludmila Hana Houfková (2), Eliška Kačírková (3), Martina Novotná (4), Sára Osičková (3), Anastázie Rišková (2)
Gymnázium, Ústí nad Labem, Jateční 22 Eliška Hálová (4), Marek Heide (3), Jakub Hercík (4), Jan Koudelka (3), Kristýna Prachařová (3)
Gymnázium Dr. Josefa Pekaře, Mladá Boleslav, Palackého 211 Jan Grus (4), Ondřej Mísař (4), Matěj Mísař (4), Martin Převrátil (4), Ladislav Töpfer (4)
Gymnázium, České Budějovice, Česká 64 Kateřina Černá (4), Dominik Černý (4), Martin Dočekal (3), Pavel Jakš (4), Nikola Karbusová (3)
Střední průmyslová škola a VOŠ, Písek, Karla Čapka 402 Pavel Štěpánek (3), Roman Šíp (4), Petr Šejvl (4), Jan Ruman (4), Stanislav Kučera (4)
Gymnázium J. A. Komenského a JŠ s pr. SJZ, Uherský Brod, Komenského 169 Matouš Cimala (3), Matěj Novotný (3), Silvie Paprskářová (3), Matrix Svoboda (3), Jakub Svozil (3)
Gymnázium a Obchodní akademie, Pelhřimov, Jirsíkova 244 Jáchym Lis (4), Jaroslav Kalina (4), Denis Vopálenský (4), Samuel Nadrchal (3), Ivana Kapounová (3)
Gymnázium, Tachov, Pionýrská 1370 Martin Fukal (3), Jan Jirmus (3), Martin Šnaidauf (3), Šárka Turnerová (4), Adéla Vávrová (3)
Gymnázium Opatov, Praha 4, Konstantinova 1500 Vojtěch Cibulka (4), Tomáš Dotzauer (4), František Kosař (4), Bohumil Brož (4), Anita Baudyšová (3)
Gymnázium Havlíčkův Brod, Havlíčkův Brod, Štáflova 2063 Jakub Doležal (4), Filip kotlas (3), Josef Kutlvašr (4), Tomáš Růžek (4), Adam Zelenka (4)
Gymnázium J. K. Tyla, Hradec Králové, Tylovo nábř. 682 Markéta Stojanová (4), Marika Vopálková (4), Zuzana Vopálková (3), Andrej Židek (4), Barbora Havelková (3)
Gymnázium, České Budějovice, Jírovcova 8 Jaroslav Scheinpflug (3), Jan Baron (4), Jonáš Havelka (3), Anna Kovárnová (4), Matouš Vondrášek (3)
SPŠ sdělovací techniky, Praha 1, Panská 3 Petr Žižka (3), Michal Jansa (3), Adam Cerha (3), Ondřej Kříž (3), Martin Babuška (4)
Gymnázium, Trhové Sviny, Školní 995 Petr Tlapa (4), Martin Jesenič (4), Pavla Kunzová (4), David Vašíček (4), Josef Troup (3)
Gymnázium a Jazyková škola s právem SJZ, Zlín, náměstí T. G. Masaryka 2734-9 Markéta Lapčíková (3), Kristýna Kamenářová (4), Lucie Kundratová (4), Kryštof Bednařík (2), Václav Malušek (2)
Gymnázium Jana Nerudy, Praha 1 - Malá Strana, Hellichova 3 Kryštof Jirásek (3), Vojtěch Luňák (4), Jiří Kropáč (4), Jan Masák (4), Tomáš Pavlík (4)
Gymnázium, Příbram VII, Legionářů 402 Vít Gardoň (3), Vojtěch Ježek (3), Matěj Rozmajzl (4), Jakub Kubík (4), Zdeněk Weisheitel (4)
Křesťanské gymnázium, Praha 10 - Hostivař, Kozinova 1000 Antonín Beňa (3), František Čapla (4), Kryštof Jungmann (4), Jakub Kašpar (3), Jan Sedlák (3)
Gymnázium, Praha 8, Ústavní 400 Michal Krtouš (3), Ondřej Měšťan (3), Tereza Hlavová (4), Marek Majsner (4), Robert Papay (4)
Gymnázium, Praha 4, Písnická 760 Miroslav Holeček (4), Martin Hubal (4), Lukáš Málek (4), Štěpán Štafl (4), Šimon Zvára (4)
Gymnázium, Roudnice nad Labem, Havlíčkova 175 Kamil Cap (3), Richard Hartmann (3), Daniel Pilař (3), Petr Vlček (3), František Záhorec (3)
Gymnázium, Praha 6, Arabská 14 Linda Sedláčková (4), Matěj Kopecký (4), Patrik Mahon (4), David Podivín (4), Vít Ramba (4)

Opava — Junioři

40 přihlášených týmů
Purkyňovo gymnázium, Strážnice, Masarykova 379 Robert Chytil (2), Lukáš Karas (2), Michal Kuchařík (2), Martin Šebesta (2), Petr Tomšej (2)
Gymnázium Františka Palackého, Valašské Meziříčí, Husova 146 Tomáš Čajan (1), Martin Garncarz (1), Petra Oravová (2), Martin Sedlák (2), Kateřina Vozáková (2)
Gymnázium, Ostrava - Zábřeh, Volgogradská 6a Eliška Malcharcziková (2), Ondřej Zhasil (2), Lucie Tomaszewiczová (1), Matyáš Poledník (1), Josef Knápek (1)
Gymnázium, Karviná - Nové Město, Mírová 1442 Gabzdyl Adam (2), Charvot Jakub (2), Szotkowski Jiří (2), Langer Vít (1), Vlčková Markéta (1)
Gymnázium, Ostrava - Hrabůvka, Fr. Hajdy 34 Vojtěch Dohnal (2), Renáta Petrásková (2), Vojtěch Polák (2), Martin Šarocký (1), Aleš Smelík (1)
Střední průmyslová škola, Bruntál, Kavalcova 1 Patrik Barnet (1), Lukáš Čamek (1), Denis Čech (2), Jan Kozelek (2), Vojtěch Lacina (1)
Střední škola průmyslová a umělecká, Opava, Praskova 8 Vojtěch Hanke (2), Vojtěch Fuksík (1), David Kurzica (1), Jakub Mušálek (1), Lukáš Rychlý (1)
Střední škola průmyslová a umělecká, Opava, Praskova 8 Samuel Antoš (2), Lukáš Korzonek (2), Petr Krautwurst (2), Štěpán Pchálek (2), Marek Schwan (2)
Gymnázium Petra Bezruče, Frýdek-Místek, ČSA 517 Zuzana Gřesová (2), Kryštof Mec (2), Mikuláš Nalepa (2), Kristýna Saforková (2), Dan Vilimovský (2)
Gymnázium M. Koperníka, Bílovec, 17. listopadu 526 Marta Čermáková (1), Michal Bravanský (1), Mikuláš Kneifl (1), Štěpán Postava (2), Daniel Czinege (2)
Gymnázium Petra Bezruče, Frýdek-Místek, ČSA 517 Martina Kaňoková (2), Alena Kročková (2), Lucie Maslowská (2), Adam Smelík (2), Jakub Šotkovský (2)
Gymnázium, Otrokovice, tř. Spojenců 907 Aneta Pavlíková (2), Eliška Blahušová (2), Lenka Kostková (2), Alexandra Hasíková (2), Karel Prokop Pavelka (2)
Matiční gymnázium, Ostrava, Dr. Šmerala 25 Antonín Prášek (2), Jan Moravec (2), Hynek Ožana (2), Vít Němeček (2), Kristýna Michnová (2)
Gymnázium a Průmyslová škola elektrotechniky a informatiky, p.o., Frenštát pod Radhoštěm, Křižíkova 1258 Petr Kasala (2), Jakub Váňa (2), Lukáš Kučera (2), Petr Lev (2), Jakub Mlčoušek (2)
Gymnázium a Průmyslová škola elektrotechniky a informatiky, p.o., Frenštát pod Radhoštěm, Křižíkova 1258 Eliška Vokálová (1), Adéla Krpcová (1), David Hopp (1), Tereza Kohutová (1), Jan Kuča (2)
Gymnázium, Šternberk, Horní náměstí 5 Mentlíková Denisa (1), Metlík Štěpán (1), Sviták Vojtěch (1), Patka Josef (1), Světnický František (1)
Gymnázium M. Koperníka, Bílovec, 17. listopadu 526 Matyáš Khýr (2), Filip Šlosárek (1), Tomáš Fešar (1), Marek Šikula (2), Jakub Španger (2)
Slezské gymnázium, Opava, Zámecký okruh 848 Benjamin Svrček (2), Jaromír Koflák (1), Matěj Kubesa (2), Dominik Bednář (2), David Ferenz (2)
Slovanské gymnázium, Olomouc, tř. Jiřího z Poděbrad 13 Hynek Jakeš (1), Daniel Kostrhon (1), Mikuláš Kučera (2), Michal Novák (2), Radek Svoboda (2)
Matiční gymnázium, Ostrava, Dr. Šmerala 25 Sammy John Frenn (2), Richard Gemrot (1), Lukáš Vojtek (1), Barbora Suchánková (1), Kateřina Frnková (1)
Gymnázium, Rýmařov, Sokolovská 34 Lukáš Furiš (2), Barbora Laštůvková (2), Ivo Schwarz (2), Simona Drápalová (2), Alexandra Záhorová (2)
Mendelovo gymnázium, Opava, Komenského 5 Martin Boček, Martin Fof (1), Vojtěch Janošík (2), Adam Pavelka (1), Kateřina Válková (2)
Gymnázium, Rýmařov, Sokolovská 34 Adéla Bergerová (2), Lenka Knotková (2), Petr Hladký, Jonáš Janoušek (2), Pavel Skoumal (2)
PORG - gymnázium a základní škola, o.p.s., Ostrava - Vítkovice, Rostislavova 7 Jana Buchtová (1), Rostislav Zeman (2), Dominik Dubiak (2), René Kluz (1), Jana Tomaštíková (2)
SŠ informatiky,elektrotechniky a řemesel, Rožnov pod Radhoštěm, Školní 1610 Ondřej Chromík (2), Denis Hromada (2), František Jurek (2), Šimon Kudela (2), Jáchym Němeček (2)
Gymnázium BMA, s. r. o., Frýdlant nad Ostravicí, Dvořákova 1269 Pavel Chodura (2), Michal Jan Raška (1), Jiří Skalický (2), Cyril František Šlachta (2), Jana Trávníčková (1)
Gymnázium, Frýdlant nad Ostravicí, nám. T. G. Masaryka 1260 Dominik Gucký (2), Kryštof Klásek (2), Filip Krpec (2), David Leňko (2), Pavlisková Tereza (2)
Gymnázium, Frýdlant nad Ostravicí, nám. T. G. Masaryka 1260 Jana Gistingerová (1), Dalibor Morys (2), Václav Šigut (1), Jakub Švrček (2), Dorota Kudělková (1)
Gymnázium a SOŠZE Vyškov, Vyškov, Komenského 16/5 Pavel František Oujeský (2), Mohammed Ahmed (2), Karel Josef Čáp (1), Tomáš Formánek (1), David Formánek (1)
Střední škola elektrotechnická, Lipník nad Bečvou, Tyršova 781 Tobiáš Cvrček (2), Vojtěch Krejčiřík (2), Jiří Lukáš (2), Jan Samiec (2), Jan Stoklásek (2)
Gymnázium, Třinec, Komenského 713 Marek Bialožyt (1), Jan Ježek (2), Anna Kantorová (1), Samuel Swienczyk (1), Lukáš Tomoszek (1)
Gymnázium, Třinec, Komenského 713 Karolína Czepczorová (2), Marie Vrabelová (2), Adam Gabrysz (2), Dominik Horňák (2), Vojtěch Spratek (2)
Wichterlovo gymnázium, Ostrava - Poruba, Čs. exilu 669 Jiří Močkoř (2), Jan Lukovský (2), Ondřej Szymik (2), Vojtěch Mohelník (2), Konstantin Sakajev (2)
Gymnázium Jiřího Wolkera, Prostějov, Kollárova 3 Albert Navara (2), Ondřej Vrána (2), Jakub Sonnevend (2), Martin Čmel (2), Jan Kleveta (2)
Gymnázium Olgy Havlové, Ostrava - Poruba, M. Majerové 1691 Vít Kološ (1), Martin Cmiel (2), Ondřej Hráček (2), Jan Vidlák (2), Aneta Pchálková (2)
Gymnázium Hladnov a JŠ s právem SJZ, Ostrava - Slezská Ostrava, Hladnovská 35 Michaela Foltynová (1), Tereza Janíková (2), Anežka Adamovská (2), Natálie Košťálová (2), Václav Kubáň (2)
Gymnázium Josefa Kainara, Hlučín, Dr. Ed. Beneše 7 Hynek Baturný (1), Anna Cigánová (1), Kryštof Kastowsky (1), Adéla Návratová (1), Denis Šimíček (1)
Masarykovo gymnázium, Příbor, Jičínská 528 Jana Thanh Huyen Cao (1), Veronika Krčmáriková (2), Nikola Sokolová (1), Marek Štefaník (2), Agáta Vahalová (1)
Gymnázium, Hranice, Zborovská 293 David Kunovský (2), Martin Nehyba (2), Tomáš Rabel (2), Šárka Uramová (2), Jakub Rumian (1)
SPŠ elektrotechnická, Havířov - Město, Makarenkova 1 Marcel Římek (1), Albert Gacek (1), Vojtěch Szotkowski (2), Martin Bujok (2), Jakub Pomsár (2)

Praha — Junioři

100 přihlášených týmů
Střední škola knižní kultury, o. p. s., Praha 3, Perunova 6 Ladislav Boháč (1), Sára Marta Hendrychová (1), Jan Lipold (1), Julie Skálová (1), Viktorie Židová (1)
Gymnázium, Brno, třída Kapitána Jaroše 14 Jiří Kalvoda (2), Václav Janáček (2), Klára Pernicová (2), Klára Dvořáčková (2), Martin Richter (2)
Jiráskovo gymnázium, Náchod, Řezníčkova 451 Marek Čermák (2), Richard Košner (2), Jaroslav Grulich (2), Tomáš Heger (1), Jan Šesták (1)
Gymnázium, Česká Lípa, Žitavská 2969 Anna Salavcová (1), Hana Salavcová (1), Matěj Lang (2), Libor Šabaka (2), Jan Rychtera (2)
Gymnázium, Česká Lípa, Žitavská 2969 Laura Hlaváčková (1), Lucie Hrdličková (2), Kateřina Kolčová (1), Rostyslav Rymarchuk (2), Barbora Hluštíková (2)
Gymnázium Pierra de Coubertina, Tábor, Nám. Frant. Křižíka 860 Dao Duc Dinh (1), Václav Maštera (1), Simona Meyerová (1), Jan Vladimír Podlipný (1), Lenka Voborníková (1)
Gymnázium a SOŠ dr. Václava Šmejkala, Ústí nad Labem, Stavbařů 5 Natálie Kutheilová (2), Marek Broul (2), Radek Pavelka (1), Petr Šulc (1), Jan Kökert (1)
Dvořákovo gymnázium a SOŠ ekonomická, Kralupy nad Vltavou, Dvořákovo náměstí 800 Jan Čížek (1), Daniel Dürrhammer (1), Vojtěch Hlavatý (1), Matěj Kratochvíl (1), Michal Novák (1)
Gymnázium, Jablonec nad Nisou, U Balvanu 16 Jaroslav Juna (2), Kateřina Podlipná (2), Veronika Solfronková (2), Anežka Pohanková (2), Filip Matula (2)
Gymnázium, Český Krumlov, Chvalšinská 112 František Dvořák (1), Tomáš Kupčák (1), Martin Kysela, Petr Pomije (2), Filip Temiak (1)
Gymnázium, Český Krumlov, Chvalšinská 112 Jakub Kalista (1), Mykola Sokolovskyi (1), Petr Pučil (2), Martin Pučil (2), Filip Štěpánek (2)
Gymnázium F. X. Šaldy, Liberec 11, Partyzánská 530 Ondřej Chwiedziuk (2), Ondřej Čejka (1), Matěj Ptáček (1), Kryštof Havlík (2), Štěpán Vodseďálek (1)
Gymnázium, Lanškroun, nám. Jana Marka Marků 113 Filip Gregora (2), Matěj Kupsa (2), Vladimír Říha (1), Michaela Šilarová (2), Vojtěch Srp (1)
Gymnázium, Brno - Řečkovice, Terezy Novákové 2 Matěj Čelechovský (2), Kateřina Matulová (2), Radek Slavíček (2), Petr Smažinka (2), David Šponer (2)
Gymnázium, SOŠ, SOU a VOŠ, Hořice, Husova 1414 Michal Janata (2), Tom Lukas Lanta (2), Erik Zachar (2), Matěj Novotný (1), Tomáš Trejtnar (2)
Gymnázium, Tišnov, Na Hrádku 20 Ondřej Vitula (1), Martin Novotný (1), Vojtěch Vařecha (1), Matylda Musilová (1), Karolína Sluková (1)
Gymnázium, Praha 6, Arabská 14 Jakub Sedláček (2), Jakub Kučera (2), Vojtěch Pribáň (2), Vladimír Ekart (2), David Pavluv (2)
Gymnázium, Praha 4, Na Vítězné pláni 1160 Marek Pavlica (1), Fritzl Tomáš (1), Karla Pavová (1), Filip Trávníček (1), Filip Müller (1)
PORG - gymnázium a základní škola, o.p.s., Praha 8 - Libeň, Lindnerova 3 Martin Melišík (2), Daniel Novotný (2), Barbora Zamazalová (2), Klára Zemanová (2)
Gymnázium Jana Keplera, Praha 6, Parléřova 2 Matouš Šafránek (1), Petr Dosedla (1), Lukáš Veškrna (1), Vojtěch Votruba (1), Nikita Ustinov (1)
Gymnázium Jana Keplera, Praha 6, Parléřova 2 Viktor Fukala (2), Jakub Petr (2), Magdaléna Mišinová (2), Filip Hůlek (2), Jan Růžička (2)
PORG - gymnázium a základní škola, o.p.s., Praha 8 - Libeň, Lindnerova 3 Daniel Mitrofanov, Michal Janočko, Kryštof Ivan Kasha, Adam Vojtěch Bakule, Adam Kafka
Gymnázium, Praha 9, Litoměřická 726 Hejný Antonín (2), Baraníková Denisa (2), Veselý Ondřej (2), Burian Tomáš (2), Zeller Vojtěch (2)
Gymnázium, Praha 9, Litoměřická 726 Pudil  (1), Soukupová  (1), Filipská  (1), Šídová  (1), Kříž Tadeáš (1)
1. české gymnázium v Karlových Varech, Karlovy Vary - Drahovice, Národní 25 Jaroslav Cempírek (1), Daniel Obozov (1), Richard Randák (2), Vojtěch Vincíbr (1), František Vokáč (1)
Akademické gymnázium, Praha 1 - Nové Město, Štěpánská 22 Diana Bergerová (2), Viktor Bosák (1), Jakub Kafka (2), Martin Kment (2), Jáchym Mraček (1)
Gymnázium Fr. M. Pelcla, Rychnov nad Kněžnou, Hrdinů odboje 36 Filip Novák (2), Veronika Šklíbová (2), Petra Čermáková (2), Vincent Drtík (1), Daniel Locker (1)
Gymnázium, Praha 2, Botičská 1 Marek Brousil (2), Kryštof Hamouz (2), Dejan Ribarovski (2), Klára Předotová (2), Adéla Dienstbierová (1)
Gymnázium Christiana Dopplera, Praha 5 - Smíchov, Zborovská 45 Marek Fürst (2), Adéla Karolína Žáčková (2), Patrik Zavoral (2), Václav Stupka (1), Jakub Jedlička (1)
Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083 Štěpán Hortlík (2), Petr Kavička (2), Ondřej Štorek (2), Josef Bálek (2), Alan Matějka (2)
Gymnázium a SOŠ pedagogická, Liberec, Jeronýmova 425/27 Marek Budai (2), Klára Krejcarová (2), Jakub Landsperský (2), Eliška Novotná (2), Lada Vestfálová (2)
Gymnázium, Teplice, Čs. dobrovolců 11 David Podrápský (2), Hugo Pechar (2), Pavel Zeman (2), Lenka Krippnerová (2), Petr Müller (2)
Gymnázium, Písek, Komenského 89 Jan Modrovský (2), Vilém Fiala (2), Jan Jevčák (2), Marek Novák (2), Dominik Oškera (2)
Gymnázium Jakuba Škody, Přerov, Komenského 29 Ondřej Dulanský (1), Filip Trhlík (2), David Tobolík (2), Jakub Mikeš (1), František Schröpfer (1)
Gymnázium Jakuba Škody, Přerov, Komenského 29 Amálie Dostalíková (2), Vendula Onderková (1), Anna Pecháčková (1), Darian Poljak (2), Vít Ulehla (2)
Gymnázium Elišky Krásnohorské, Praha 4 - Michle, Ohradní 55 Martina Hamplová (1), Milan Handlovič (1), Veronika Skoumalová (1), Ondřej Kujal (2), Daniel Brus (2)
Obchodní akademie Neveklov, Neveklov, Školní 303 Nikola Vlášková (2), Jakub Christian Voss (2), Filip Čmereka (2), Jiří Studnička (2), Andrea Vimmerová (2)
SPŠ SE a VOŠ, Liberec 1, Masarykova 3 Marek Niessig (2), Kult Petr (1), Ondřej Šimůnek (2), Antonie Šťastná (2), Martin Vrba (1)
Gymnázium, Praha 4, Budějovická 680 Tommy Chu (1), Šimon Růžička (2), Matěj Šafář (2), Anita Voldřichová (1), Matouš Blažek (2)
Gymnázium, Kadaň, 5. května 620 Marek Dobiáš (1), Ladislav Froněk (1), Lukáš Janda (2), Nikola Razakowská (1), Matouš Řezníček (1)
SŠ informatiky a finančních služeb, Plzeň, Klatovská 200 G Tobiáš Janovský (1), Michal Klečka (2), Jiří Řežáb (2), Dominik Vladař (2), David Zábranský (2)
Gymnázium Luďka Pika, Plzeň, Opavská 21 Pavel Frank, Sebastian Hájek (1), Filip Kodl (1), Radek Löffelmann (1), Adam Všaha (1)
Gymnázium Jiřího Ortena, Kutná Hora, Jaselská 932 Matěj Koten (1), Štěpán Křenovský (1), Tadeáš Petrů (1), Ondřej Šimon (2), Martin Svoboda (1)
Dvořákovo gymnázium a SOŠ ekonomická, Kralupy nad Vltavou, Dvořákovo náměstí 800 Tadeáš Ryba (1), Štefan Miko (1), Kateřina Prosecká (1), Adalbert Langer (1), Radim Sitař (1)
Gymnázium Třebíč, Třebíč, Masarykovo nám. 9 Tomáš Brada (2), Filip Dvořák (2), Matěj Macek (1), Richard Mittner (2), Martin Nováček (1)
Gymnázium, Kladno, nám. Edvarda Beneše 1573 Eliška Arltová (2), Matěj Mezera (2), Richard Rubáš (2), Jan Růžička (2), Veronika Lehečková (2)
Gymnázium J. Heyrovského, Praha 5, Mezi Školami 2475 Alexandra Gylden (2), Marika Julie Gregorová (2), Kateřina Morovitsová (2), Tomáš Veselý (2), Anežka Procházková
Gymnázium, České Budějovice, Jírovcova 8 Tomáš Alexa (1), Ladislav Nagy (1), Martin Červený (1), Tomáš Mašek (2), Tomáš Salčák
SPŠ strojnická, škola hl. m. Prahy, Praha 1 - Staré Město, Betlémská 4 Jiří Dospěl (1), Vincent Jung (1), Max Koudelka (1), Ondřej Moučka (1), Jakub Smola (1)
Doctrina - Podještědské gymnázium, Liberec 14, Sokolovská 328 Hana Modrá (2), Eduard Volf (2), Šimon Šteinfest (1), David Šlapák (1), David Šmíd (1)
Masarykovo gymnázium, SZŠ a VOŠZ, Vsetín, Tyršova 1069 Jan Havel (2), Pavel Jochec (2), Leonard Jankovský (2), Markéta Nerodilová (2), Klára malcharcziková (2)
Gymnázium, Brno, Vídeňská 47 Petr Bráblík (2), Eduard Chyba (2), Michal Dohnal (2), Daniel Geržičák (2), Matěj Pekár (2)
Gymnázium Čakovice, Praha 9, nám. 25. března 100 Vojtěch Skřivan (2), Petr Janiska (2), Aneta Nováková (2), Karolína Radová (2), Jan Schmidtmayer (2)
SPŠ elektrotechnická, Praha 10, V Úžlabině 320 Pavel Bittner (1), Kamil Houdek (2), Jakub Marek (2), Allan Nurymov (2), František Špaček (2)
Mensa gymnázium, o. p. s., Praha 6 - Řepy, Španielova 1111 Kryštof Pravda (1), Martin Dedek (1), Martin Sedmera (2), Jiří Kuthan (2), Benjamin Swart
Gymnázium J. G. Jarkovského, Praha 1, Truhlářská 22 Vladyslav Babych (2), Adam Furztenzeller (1), Tomáš Kvasnička (2), Robin Palán (1), Tereza Staňková (2)
Katolické gymnázium, Třebíč, Otmarova 22 Patrik Kašpárek (2), Lukáš Matějek (2), Karel Pecha (2), Adéla Tržilová (2), Johana Vašinová (2)
Gymnázium, Praha 4, Postupická 3150 David Lapuník (1), Dan Jásek (1), Jan Opočenský (1), Matěj Hrdonka, Albert Pražák (−1)
Gymnázium, Žatec, Studentská 1075 Barbora Belanová (1), Filip Geissel (1), Tomáš Hrdina (1), Magdalena Kuffová (1), Matěj Sulík (1)
Masarykovo gymnázium, Plzeň, Petákova 2 Jakub Čekan (2), Tien Tai Doan (1), Le Duc Dung (1), František Krůs (2), Václava Sedláková (2)
Gymnázium, Praha 9, Špitálská 2 Jan Ptáček (1), Václav Výborný (1), Michal Kořínek (1), Filip Balla (2), Štěpán Ondřej (2)
Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1  Novák (2),  Novák (2),  Novák (2),  Novák (2),  Novák (2)
Gymnázium Matyáše Lercha, Brno, Žižkova 55 Jan Fojtík (1), Ondřej Hlávka (1), Klára Kuricová (1), Ladislav Mohelský (1), Petr Novotný (1)
Gymnázium Havlíčkův Brod, Havlíčkův Brod, Štáflova 2063 Svatopluk Hnulík (1), Vít Pavlík (1), Štěpán Pipek (2), Lukáš Souček (2), Martin Toman (2)
Gymnázium, Uherské Hradiště, Velehradská třída 218 Sára Hrdinová (2), Lenka Janíková (1), Hana Moravčíková (2), Jan Riedl (1), Dalibor Kalina (2)
Gymnázium Bohumila Hrabala, Nymburk, Komenského 779 Onřej Žežule (2), Jana Horová (2), Věra Franeková (1), Gabriela Hladká (2), Anna Dobiášová (1)
Klasické a španělské gymnázium, Brno - Bystrc, Vejrostova 2 Dora Cidlinská (2), Martina Daňková (2), Jan Trnečka (2), Veronika Jirmusová (2), Ondřej Kalandra (2)
Gymnázium, Chomutov, Mostecká 3000 Matěj Koudelka (2), Huy Cuong Le (2), Jan Pacák (2), Jakub Poláček (1), Ondřej Walz (1)
Gymnázium a střední odborná škola Chodov, Chodov, Komenského 273 Radek Hegenbart (1), Jaromír Péc (1), Lukáš Nikoleni (1), Jakub Nosál (1), Stanislav Srba (1)
Gymnázium, Plzeň, Mikulášské nám. 23 Adam Blažek (2), Klára Hubínková (1), Eliška Pirnosová (2), Ondřej Sladký (2), Tereza Tocháčková (2)
Gymnázium, Ústí nad Labem, Jateční 22 Matěj Gajdoš (1), Jan Hubený (2), Anna Kimlová (2), Jan Josef Němec (1), Vojtěch Poláček (1)
Gymnázium, Praha 10 - Strašnice, Voděradská 2 Jakub Hrubý (2), Martin Losinský (2), Viktor Nezveda (2), Matěj Ruml (2), Lukáš Veselý (2)
Gymnázium Dr. Josefa Pekaře, Mladá Boleslav, Palackého 211 Šimon Dutý (2), Jiří Malý (2), Jan Rutterle (2), Jan Svoboda (2), Michal Svárovský (1)
Střední průmyslová škola a VOŠ, Písek, Karla Čapka 402 Lukáš Hubač (1), Jakub Michálek (1), Vojtěch Novák (1), Matěj Pour (1), Martin Stropnický (1)
EDUCAnet-gymn., SOŠ a ZŠ Praha, s.r.o., Praha 4 - Chodov, Jírovcovo náměstí 1782 Adam Tretera (2), Václav Černoghorský (2), Tomáš Lapeš (1), Oliver Zemánek (1), Tobias Beggs (1)
Gymnázium Jana Nerudy, Praha 1 - Malá Strana, Hellichova 3 Jan Karásek (1), Šimon Taněv (2), Matyáš Valigura (2), Matyáš Kohout (1), Jakub Hora (1)
Gymnázium, Brno, třída Kapitána Jaroše 14 Jana Bušová (1), Jakub Devát (1), Michaela Halaštová (1), Adéla Heroudková (1), Lucie Reichertová (1)
Gymnázium Opatov, Praha 4, Konstantinova 1500 Ondřej Petrach (2), Daniel Kolář (2), Jan Mareš (2), Michal Smieško (2), Jan Potůček (2)
Gymnázium, České Budějovice, Česká 64 Adam Ječmínek (1), Tomáš Novotný (2), Aleš Kartusek (2), Marek Vácha (2), Fabián Bílý (2)
Gymnázium J. K. Tyla, Hradec Králové, Tylovo nábř. 682 Alena Hoffmannová (1), Jan Korbel (1), Natálie Hlaváčková (2), Adéla Burketová (2), Petra Šotolová (2)
Gymnázium, Kojetín, Svatopluka Čecha 683 Tomáš Flídr (1), Martin Flídr (2), Tomáš Kříž (2), Vojtěch Lička (2), Michal Takač (1)
Gymnázium, Trhové Sviny, Školní 995 Kristýna Šedivá (2), Jan Žoha (2), Kateřina Žohová (2), Jan Adam (2), Vojtěch Švarc (2)
Gymnázium a Jazyková škola s právem SJZ, Zlín, náměstí T. G. Masaryka 2734-9 Alice Humpolová (2), Michala Častulíková (1), Jan Kundrata (2), Lada Mačková (2), Adéla Zádrapová (2)
SPŠ sdělovací techniky, Praha 1, Panská 3 Michal Bělohlávek (2), Ondřej Kleinhampl (2), Jakub Svatek (2), Andrii Volvach (2), David Serédi (1)
Gymnázium, Příbram VII, Legionářů 402 Jakub Dřevo (2), Štěpán Janoušek (2), Michal Pech (2), Natálie Neprašová (2), Anežka Rozárie Petriláková (2)
Gymnázium, Strakonice, Máchova 174 Adam Hoštička (2), Sára Klenovcová (2), Nikola Maroušková (2), Eliška Valentová (2), Vít Zákostelecký (2)
Gymnázium, Lovosice, Sady pionýrů 600 Drašnar Jan (1), Drašnar Michal (1), Vybíral Jakub (2), Žáček Michal (2), Ziegler Tobiáš (2)
Gymnázium Sokolov, Sokolov, Husitská 2053 Oldřich Kohoutek (1), Bohumil Kulvejt (1), Vladan Trhlík (1), Albert Havlíček (1), Benedikt Janda (1)
Gymnázium, Praha 8, Ústavní 400 Barbora Dohnalová (1), David Hromádko (1), Támás Varga (1), Vojtěch Paleta (1), Michal Surjomartono (1)
Gymnázium Josefa Jungmanna, Litoměřice, Svojsíkova 1 Andrej Dunda (−1), Aleksandr Gaydukov, Otakar Szaffner (1), Tobiáš Sedláček, Tomáš Svoboda (−1)
Gymnázium J. Barranda, Beroun 2, Talichova 824 Matěj Holub (2), Kryštof Jakůbek (2), Filip Máca (2), Ondřej Staněk (2), Miroslav Veselý (2)
Střední průmyslová škola Ostrov, Ostrov, Klínovecká 1197 Šimon Charvát (2), Kristina Ševčíková (2), Krystýna Umlaufová (2), Tomáš Vendlberger (2), Tomáš Wenclowský (2)
Gymnázium, Benešov, Husova 470 Matěj Douša (2), Petr Herold (2), Vojtěch Kos (2), Jan Tretera (2), Kryštof Volf (2)
Gymnázium, Praha 9, Českolipská 373 Jiří Kruchina (1), Matouš Fiala (1), Ondřej Piroutek (1), Soňa Husáková (2), Jia Xiang Ji (1)
Rakouské gymnázium v Praze o. p. s., Praha 4, Na Cikorce 2166/2b Magdalena Hanáčková (2), Alexander Hepner (2), Lukáš Johanis (2), Tomáš Plesník (2), Matyáš Honys (2)
SOŠ a SOU, Kladno, Dubská Ondřej Krejcha (1), Dominik Andrée (1), Simon Chvojka (1), Jan Harigel (1), Jan Cinger (1)
Gymnázium, Mnichovo Hradiště, Studentská 896 Josefina Bláhová (2), Eliška Cibulková (2), Anežka Najmanová (2), Eliška Neumannová (2), Lucie Tvrzníková (2)
Obch. akad. ,Hotel. škola a Střed. odb. škola, Turnov, Zborovská 519 Aneta Andrásiová (1), Daniel Batlička (1), Matěj Batoň (1), Ondřej Bukvic (1), Žaneta Horáčková (1)
Křesťanské gymnázium, Praha 10 - Hostivař, Kozinova 1000 Michaela Kyselová (2), Jan Heřmánek (2), Martin Fried (2), Vít Porazil (2), Jan Zicha (2)
Gymnázium, Roudnice nad Labem, Havlíčkova 175 Tomáš Laube (2), Vladislav Lebeděv (2), Jaroslav Pazourek (2), Vít Salava (1), Jan Záhorec (2)