Regisztrált csapatok listája
Ausztria | Fehéroroszország | Svájc | Cseh Köztársaság | Németország | Egyesült Királyság | Magyarország | Irán | Open | Lengyelország | Románia | Szlovákia

Magyarország online — Seniorok

15 regisztrált csapat
ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és Kollégium, BudapestBiebel Botond (11), Bogáncs Bálint (11), Csomor Balázs (11), Szaniszló Dávid (11), Veres Mátyás (11)
ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és Kollégium, BudapestEgyházi Hanna (11), Farkas Gergely (11), Grodvalt Zsolt (11), Kovács Márton András (11), Velkey József (11)
Földes Ferenc Gimnázium, MiskolcAl-Hag Máté Amin (12), Bordás Milán (12), Győrffi Ádám György (12), Orosz Bence Zsolt (12), Révész Máté (11)
Jedlik Ányos Gimnázium, BudapestFernandez-Kiss Dávid (11), Hoffmann Viktor Ádám (11), Kiss Kíra Johanna (11), Merza Roland (11), Zöldi Balázs (11)
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, BudapestKorompay Levente (11), Reviczki Roland (11), Szeibert Barnabás (12), Fatér Petra (12), Zétényi Réka (12)
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, BudapestMakrai-Kis Balázs (11), Szendrei Botond (11), Blázsik Árpád (11), Szépvölgyi Gergely (11), Szarkowicz Dániel (12)
Érdi Vörösmarty Mihály GimnáziumBor Csenge Nóra (11), Hegedüs Péter (11), Kuzsel Erik (11), Török Regina (11), Trauttwein András (11)
Érdi Vörösmarty Mihály GimnáziumCzégény Imre Kornél (11), Simon Dénes (11), Micskó Máté (11), Mocsári Marcell Gergely (11), Vaizer Bendegúz Flórián (11)
Esztergomi Dobó Katalin GimnáziumCserép Dániel (12), Bárkány Gréta (12), Baumann Jonathan (12), Csizmár Kristóf (12), Révész Marcell (12)
Budapest XVI. Kerületi Szerb Antal GimnáziumJosepovits Gábor (10), Kecskés Koppány (11), Őry Laura (10), Kovács Odett (10), Szakos Máté Antal (11)
Veszprémi Szakképzési Centrum Ipari SzakgimnáziumaBercza Ferenc Dániel (12), Ferencz Kristóf (12), Janó Richárd (12), Telek Marcell (12), Wéninger Zoárd (12)
Kecskeméti Bányai Júlia GimnáziumFaragó Tamás (11), Ipacs Kornél (12), Mihalik Bálint (11), Török Ágoston (11), Zsigó Dávid (11)
Budapest XIV. Kerületi Szent István GimnáziumCsizmadia Miklós (11), Lenkey Gyöngyvér (11), Kökényesi Márk (11), Richlik Bence (11), Seláf Bence (11)
ELTE Trefort Ágoston Gyakorló Gimnázium, BudapestBujdosó Gergő (10), Zelei Mátyás (10), Lipcsey Magyar Márton Pál (10), Lichter Bertalan Ede (10), Kovács Veronika (10)
Tóparti Gimnázium és Művészeti Szakgimnázium, SzékesfehérvárCsóka Fédra (11), Krausz Zsolt (11), Majoros Balázs (11), Tóth Zsombor (11), Váradi Ágnes (11)

Magyarország online — Juniorok

26 regisztrált csapat
ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és Kollégium, BudapestHajós Balázs (10), Juhász Júlia (10), Schmercz Blanka (10), Kaltenecker Balázs Bence (10), Beke Bálint (10)
ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és Kollégium, BudapestMolnár András (9), Hadházi András (9), Palotás Levente (9), Ferenczy Dominik (9), Szerb Mátyás Tóbiás (9)
Földes Ferenc Gimnázium, MiskolcCsima Borbála (9), Töreczki Gábor (9), Szűcs Botond (9), Fekete Patrik (10), Fenyvesi Bence (10)
Földes Ferenc Gimnázium, MiskolcFehérvári Donát (9), Bottyán Márton Pál (9), Farkas Roland (9), Fazekas István (10), Hazadi Noémi (10)
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, BudapestCzehlár Gergely (10), Fodor Gergely (9), Gaspari Márton Samu (9), Ma Shengnan (10), Váradi Márton (10)
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, BudapestSzeibert Dominik (9), Tarján Bernát (9), Székely Milán (10), Lovas Márton (10), Pekk Márton (10)
Érdi Vörösmarty Mihály GimnáziumBíró Zsombor (10), Dóry Vilmos (10), Háló Bálint (10), Lőrinszky Dániel Ferenc (10), Szakács Levente (10)
Lovassy László Gimnázium, VeszprémSárközi Márton (10), Szauter Benedek (10), Tislér Levente (10), Tóth Ábel (10), Vingli Ákos (10)
Jedlik Ányos Gimnázium, BudapestBíró Gergő (9), Gábor Dominik (10), Gede Eszter (10), Iliás Gergely (9), Lehotai Dávid (10)
Esztergomi Dobó Katalin GimnáziumSzuppinger Laura (9), Bukovics Karolina (9), Horváth Gábor (9), Csizmadia Dóra (9), Jeszenszky Janka (9)
Gyöngyösi Berze Nagy János GimnáziumHarmos Imre (10), Halász Rajmund (10), Jávorszki Fanni (10), Kiss Nimród (10), Tari Pál (10)
Jedlik Ányos Gimnázium, BudapestMolnár Evelin (9), Fábián Réka (9), Ujhelyi Zsófia (9), Pokol Emese (9), Kerekes Eszter (9)
Lovassy László Gimnázium, VeszprémPituk Mátyás (9), Morvai Levente (9), Gurin Tamás (9), Kadem Anis (9), Kovács Botond Bence (9)
Óbudai Gimnázium, BudapestBögös Bálint (10), Karsai Szófia (10), Ónodi Levente (10), Pető Benedek (10), Pénzes Flóra (10)
Kecskeméti Katona József GimnáziumHalasi Gergő (10), Melján Dávid (10), Molnár Botond (10), Nagy Leila (10), Tekes János (10)
Eötvös József Gimnázium és Kollégium, TataBélik Eszter (9), Hunyadi Annamária (9), Punk Laura (9), Haklits Hadasa (9), Szücs Anna (9)
Neumann János Gimnázium, Technikum és Kollégium, EgerGaluska Levente (8), Gyönki Dominik Botond (8), Ragó Marcell (8), Rusznyák Kinga Brigitta (8), Susán Henrik Zoltán (8)
ELTE Trefort Ágoston Gyakorló Gimnázium, BudapestBubrik Márton (10), Bakonyi Benjámin (10), Sugatagi Mátyás (10), Márta Rebeka (9), Göndör Jakab (9)
ELTE Trefort Ágoston Gyakorló Gimnázium, BudapestGóczán Balázs (10), Vadász Dániel (10), Strumpf Dávid (10), Gedeon Ábel (9), Vass Benedek (9)
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBerkó Sebestyén János (10), Bognár András Károly (10), Fey Dávid (10), Gábriel Tamás (10), Mezey Dorottya (10)
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumMolnár-Szabó Vilmos (10), Móra Márton Barnabás (10), Móricz Benjámin (10), Nádor Benedek (10), Seres-Szabó Márton (10)
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumHarmati László Árpád (10), Kercsó-Molnár Anita (10), Király Csaba Regő (10), Máté Lőrinc (10), Világi Áron (10)
Kecskeméti Bányai Júlia GimnáziumBogár-Szabó Mihály (9), Ecsédi Dániel (9), Hajnal Balázs (9), Molitorisz Károly (9), Nyikos Botond (9)
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBender Balázs (10), Kerekes Boldizsár (10), Littmann Mihály (10), Szabó Ágoston (10), Várkonyi Gáspár (10)
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és GimnáziumBabotán Ákos (10), Goertz Amélie (10), Nagy Eszter Zsófia (10), Országh Júlia (10), Pap Bálint (10)
Tóparti Gimnázium és Művészeti Szakgimnázium, SzékesfehérvárForczek Janka (10), Mester Bettina (9), Kolek Zsombor Patrik (9), Szekeres Huba (9)