Regisztrált csapatok listája
Ausztria | Svájc | Cseh Köztársaság | Németország | Egyesült Királyság | Magyarország | Lengyelország | Románia | Oroszország | Szlovákia

Budapest — Seniorok

20 regisztrált csapat
Budapest I. Kerületi Kosztolányi Dezső Gimnázium, Budapest, Attila út 135-137. Áron Máté (11), Gábor Holéczy-Fehér (12), Dominik Katkó (12), János Bence Kiss (12), Gellért Richárd Zubonyai (12)
Kecskeméti Katona József Gimnázium, Kecskemét, Dózsa György út 3. Dávid Apagyi (11), István Garamvölgyi (11), Bernadett Kirschner (11), Zsófia Mikulás (12), Levente Miszler (11)
Kőbányai Szent László Gimnázium, Budapest, Kőrösi Csoma Sándor út 28-34. Kristóf Zsolt Bárány (11), Dániel Fehér (11), Balázs Lantos (11), Ádám Pongor (11), Xiao Xie Ling (11)
ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és Kollégium, Budapest, Papnövelde utca 4-6. Sára Márialigeti (11), Mingzhe Tang (11), Dóra Keltai (12), Bence Osvárt (12), Balázs Náray (12)
Ganz Ábrahám Két Tanítási Nyelvű Szakközépiskola és Szakiskola, Budapest, Üllői út 303. Zsombor Gál (11), Dániel Lovas (11), Patrik Nagy (11), Dávid Nagy (9), László Pálóczi (12)
Budapest XV. Kerületi László Gyula Gimnázium és Általános Iskola, Budapest, Kavicsos köz 4. Csanád Kamarás (11), Péter Kozma (11), Richárd Kréczu (11), Benedek Szvoboda (11), Hung Nguyen Viet (11)
Érdi Vörösmarty Mihály Gimnázium, Érd, Széchenyi tér 1. Kende Gábor Albitz (11), András Bíró (11), Sándor Selyem (11), Bence Szakács (11), Péter Ábel Zatykó (11)
Újpesti Babits Mihály Gimnázium és Általános Iskola, Budapest, Tóth Aladár utca 16-20. Miklós Bognár (11), Levente Hetényi (11), Balázs Marton (11), Zsombor Sándor (11), Kristóf Floch (12)
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest, Táncsics Mihály utca 92. Ádám Fraknói (12), Miklós Kállai (11), Marcell Pári (12), Bertalan Polgár (12), Sándor Teleki (11)
Szász Ferenc Kereskedelmi Szakközépiskola és Szakiskola, Budapest, Szörény utca 2-4. Bendegúz Dávid (11), Chen Jia Le (11), Dániel Kulcsár (11), Zoltán Márkus (11), Csaba Ye Jiahu (11)
Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola, Budapest, Városmajor utca 71. Csilla Gárdonyi (12), Veronika Gálffy (12), Benedek Tóth (12), Ákos Gyóni (11), Ákos Ludvig (11)
Hatvani Bajza József Gimnázium és Szakközépiskola, Hatvan, Balassi Bálint út 17. Szász Bence  (12), Berill Csáki-Zeke (12), Dóra Johancsik (12), Napsugár Kerek (12), Kinga Kiss (12)
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest, Csobánka tér 7. Csongor Beke (11), Zsanett Bertók (12), Tibor Debreczeni (12), Péter Gyimesi (11), Balázs Nagyváradi (12)
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest, Horváth Mihály tér 8. Kristóf Kálóczi (11), Bálint Molnár (11), Nándor Nagy (11), Dániel Tiderenczl (11), Balázs Tóth (11)
Németh László Gimnázium, Budapest, Nővér utca 15-17. Mihály Csahók (11), Bence Fitos (12), Szabolcs Muzslay (11), Dávi Dorián Németh (11), Zsófia Csilla Veres (12)
Esztergomi Dobó Katalin Gimnázium, Esztergom, Bánomi út 8. Dániel Kara (11), Kristóf Mielec (11), Máté Tóth (11), György Pócsik (12), Botond Hartyán (12)
Porpáczy Aladár Középiskola, Szakiskola és Általános Művelődési Központ, Fertőd, Joseph Haydn utca 2. Anita Payrits (12), Bettina Bella (12), Márk Horváth (12), Viktória Roncs (12), Hanna Ribai (12)
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest, Horváth Mihály tér 8. Kristóf Szabó (12), Dénes Márton (12), Ágoston Győrffy (12), Dániel Dobák (12), Dávid Szabó (12)
Soproni Szakképzési Centrum Fáy András Két Tanítási Nyelvű Gazdasági Szakgimnáziuma, Sopron, Teleki Pál út 26. Márk Bata (12), Kitti Fábiánkovits (11), Viktória Kiss (11), István Takó (11), Tas Tauber (11)
Budapest XVI. Kerületi Szerb Antal Gimnázium, Budapest, Batthyány Ilona utca 12. Hajnalka Frecska (12), Szabolcs Nagy (11), Mátyás Patacsi (11), Balázs Szakter (12), Viktor Varga (12)

Veszprém — Seniorok

10 regisztrált csapat
Tóparti Gimnázium és Művészeti Szakgimnázium, Székesfehérvár, Fürdő sor 5. Bianka Forczek (11), Zoltán Laki (11), Éva Müller (11), Erik Gyula Neczli (12), Péter Hannich (11)
Kápolnásnyéki Vörösmarty Mihály Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Kápolnásnyék, Gárdonyi utca 29. Pénzes Ádám (11), Reizer Anita (11), Kovács Egon (11), Pallag László (11), Fülöp Máté (11)
Veszprémi Szakképzési Centrum Ipari Szakgimnáziuma, Veszprém, Iskola utca 4. Bálint Kerekes (12), Péter Szabó (12), György Führpasz (11), Bálint Kéri (11), Kristóf Horváth (11)
Kazinczy Ferenc Gimnázium és Kollégium, Győr, Eötvös tér 1. Péter Bendegúz Bozori (11), Anna Lili Horváth (11), Tamás Horváth (11), Tamás Vida (11), Zoltán Keszthelyi (11)
Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium, Zalaegerszeg, Rákóczi utca 30. Örs Berta (12), Mátyás Czett (11), Bálint Pozvai (12), Gergő Szalay (12), Péter Tirpák (12)
Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma és Kollégiuma, Pécs, Széchenyi tér 11. Anna Laki (11), Dorottya Pelles (12), Levente Merkl (11), Tamás Szűcs (11), Zsombor Zsáli (12)
Szekszárdi Garay János Gimnázium, Szekszárd, Szent István tér 7-9. Benedek Kincses (11), Balázs Horváth (11), Balázs Zentai (12), Dániel Tarnóy (12), Emese Pordány (12)
Thuri György Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Várpalota, Szent Imre utca 9. Boglárka Ács (11), Ramóna Acsai (12), Fanni Kovács (12), Roland Marosi (12), Viktor Radnai (11)
Türr István Gimnázium és Kollégium, Pápa, Fő utca 10. Balázs Endrész (11), Erik Gulyás (12), Márton Mészáros (12), Zoltán Tafferner (12), Ádám Bencze (12)
Lovassy László Gimnázium, Veszprém, Cserhát lakótelep 11. Babett Bodnár (12), Trisztán Piller (12), Annamária Schütz (12), Bence Szilágyi (12), Márk Varga (12)

Budapest — Juniorok

18 regisztrált csapat
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc, Hősök tere 7. Ádám György Győrffi (10), Milán Bordás (10), Bence Zsolt Orosz (10), Máté Amin Al-Hag (10), Máté Révész (9)
Budapest I. Kerületi Kosztolányi Dezső Gimnázium, Budapest, Attila út 135-137. Tomoki Fülöp (10), Máté Dániel Dobos (10), Frigyes Patrik Potzner (10), Ákos Kosztolányi (10), Katalin Júlia Patonay (10)
Budapest XV. Kerületi László Gyula Gimnázium és Általános Iskola, Budapest, Kavicsos köz 4. Roland Kara (9), Dániel Tamás Kertész (9), Levente Oláh (9), Julianna Sebesi (9), Zita Varga (9)
Érdi Vörösmarty Mihály Gimnázium, Érd, Széchenyi tér 1. Csenge Bor (9), Péter Hegedűs (9), Erik Kuzsel (9), Regina Török (9), András Trauttwein (9)
Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola, Budapest, Városmajor utca 71. Botond Fórizs (9), Soma Gárdonyi (10), Márton Gálffy (9), Sándor Polgár (9), Rebeka Tóth (10)
Újpesti Babits Mihály Gimnázium és Általános Iskola, Budapest, Tóth Aladár utca 16-20. Botond Kovács (10), Gergő Bence (10), Margitay Lénárd (10), Gergő Gálig (9), Bálint Andrási (9)
Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest, Táncsics Mihály utca 92. Bence Bélteczki (10), Károly Jónás (9), Gergely Lugosi (10), György Pauleczki (10), Zoltán Turcsán (10)
Porpáczy Aladár Középiskola, Szakiskola és Általános Művelődési Központ, Fertőd, Joseph Haydn utca 2. Noémi Arthofer (10), Luca Szabó (9), Evelin Singer (10), Viktória Smuk (10), Fruzsina Tóth (10)
Ganz Ábrahám Két Tanítási Nyelvű Szakközépiskola és Szakiskola, Budapest, Üllői út 303. Bálint Merész (9), András Nagy-Juhák (9), Dóra Néráth (9), Ádám Kiss (9), Armand Spander (9)
Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium, Budapest, Meredek utca 1. Barnabás Flück (10), Márk Holczer (10), Mira Zsuzsanna Kopeczki (10), Simon Oláh (10), Andor Noel Ungvári (10)
Németh László Gimnázium, Budapest, Nővér utca 15-17. Bálint Horcsin (10), Petra Sas (10), Gergely Széll (10), Viktória Zaharov (10), Alexandra Zaharov (10)
ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és Kollégium, Budapest, Papnövelde utca 4-6. Aladár Ambrus (10), Balázs Kovács (10), Bence Szabó (10), Gergely Stomfai (10), József Velkey (10)
Hatvani Bajza József Gimnázium és Szakközépiskola, Hatvan, Balassi Bálint út 17. Júlia Orjovics (10), Szintia Szilágyi (10), Balázs Kovács (10), Balázs Szepesi (10), János Tóth (10)
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest, Csobánka tér 7. Árpád Blázsik (9), Dávid Strenner (9), Balázs Makrai-Kis (9), Botond Szendrei (9), Gergely Szépvölgyi (9)
Esztergomi Dobó Katalin Gimnázium, Esztergom, Bánomi út 8. Zorka Szollár (9), Panna Pleskó (9), Jonathan Baumann (10), Dániel Cserép (10), Kristóf Csizmár (10)
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium, Budapest, Csobánka tér 7. Ákos Barczikay (9), Roland Reviczki (9), Virág Papp (10), Dániel Szarkovicz (10), Barnabás Szeibert (10)
Soproni Szakképzési Centrum Fáy András Két Tanítási Nyelvű Gazdasági Szakgimnáziuma, Sopron, Teleki Pál út 26. Bence Dominek (10), Bence Horváth (10), Soma Oláh (10), Dávid Pécsi (9), Joel Kacz (10)
Budapest XVI. Kerületi Szerb Antal Gimnázium, Budapest, Batthyány Ilona utca 12. Botond Geönczeöl (10), Koppány Kecskés (9), Bálint Szabó (9), Bence Kassai (10), Marcell Megyesi (10)

Veszprém — Juniorok

10 regisztrált csapat
Tóparti Gimnázium és Művészeti Szakgimnázium, Székesfehérvár, Fürdő sor 5. Tamás Dézsy (10), Edina Fábián (9), Dániel Károly Forczek (10), Péter Harangozó (10), Ágnes Müller (9)
Szekszárdi Garay János Gimnázium, Szekszárd, Szent István tér 7-9. Bálint Hajdú (10), Nándor Ganczer (10), Milán Zengő (10), Hanga Bianka Falus (10), János Hamar (9)
Kápolnásnyéki Vörösmarty Mihály Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Kápolnásnyék, Gárdonyi utca 29. Nagy Alexandra (10), Nemes Anna (10), Körmendi Dominik (10), Birtalan Márk (10), Milichovszky Sándor (10)
Veszprémi Szakképzési Centrum Ipari Szakgimnáziuma, Veszprém, Iskola utca 4. Marcell Teleki (10), Marcell Kerecsen (9), Kristóf Ferencz (10), Dávid Péter Soós (9), Bálint Traier (9)
Thuri György Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Várpalota, Szent Imre utca 9. Bálint Bognár (9), Balázs Csík (9), Celesztina Gombkötő (9), Mercédesz Kecskés (9), Balázs Mórocz (10)
Türr István Gimnázium és Kollégium, Pápa, Fő utca 10. Gréta Bálint (10), Bence Bányai (9), Sándor Cserkuti (9), Kata Borbála Udvardy (8), Dorottya Váczy (8)
Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma és Kollégiuma, Pécs, Széchenyi tér 11. Bendegúz Birkmayer (9), András Gyenizse-Nagy (10), Zsombor Lénárd (9), Hanna Somogyvári (10), Kristóf Süli (9)
Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium, Zalaegerszeg, Rákóczi utca 30. Ádám Horváth (10), Imola Németh (10), Anna Schneider (10), Csombor Márton Sepsi (10), Réka Szalay (9)
Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma és Kollégiuma, Pécs, Széchenyi tér 11. Máté Papp (9), Kristóf Légrádi (9), Anna Ortmann (9), Bálint Sánta (9), Benedek Warta (9)
Szombathelyi Nagy Lajos Gimnázium, Szombathely, Dózsa György utca 4. Soós Ákos (9), Ruzsin Alexander (9), Nagy Kristóf (9), Németh Soma (9), Kalocsai Zoltán (9)