Seznam přihlášených týmů
Rakousko | Bělorusko | Švýcarsko | Česká republika | Německo | Velká Británie | Maďarsko | Írán | Open | Polsko | Rumunsko | Slovensko

Česká republika online — Senioři

149 přihlášených týmů
Gymnázium třída Kapitána Jaroše, BrnoRadka Fojtová (3), Lea Fojtová (3), Adéla Heroudková (3), Lucie Reichertová (3), Antonín Sekerka (3)
Gymnázium Mikulášské nám., PlzeňKlára Hubínková (3), Jan Kotrlík (3), Šimon Pekár (3), Petr Hladík (3), Jiří Jirásek (2)
Gymnázium Ústavní, Praha 8Robert Jaworski (3), Michal Surjomartono (3), Vojtěch Paleta (3), Barbora Dohnalová (3), Tamás Varga (3)
Gymnázium Ústavní, Praha 8Anežka Nováková (4), Amálie Libuše Sedláčková (4), Jan Koníř (4), Patrik Pánek (4), Vojtěch Bičák (4)
Biskupské gymnázium, Orlické nábřeží 356/1, Hradec KrálovéDominik Belza (4), Marek Bláha (4), Alžběta Červinková (4), Kateřina Petříková (4), Vojtěch Vilímek (4)
Wichterlovo gymnázium, Čs. exilu 669, Ostrava - PorubaVojtěch David (4), Vojtěch Mohelník (4), Ondřej Szymik (4), Eliáš Bencúr (3), Jan Lukovský (4)
Wichterlovo gymnázium, Čs. exilu 669, Ostrava - PorubaOskar Martiňák (3), Marek Večeřa (4), Ondřej Trojek (3), Lukáš Výtisk (3)
Gymnázium Arabská, Praha 6Barbora Břešťálová (3), Martin Drnec (3), Vojta Lorenc (3), Josef Michálek (3), Martin Staněk (3)
Gymnázium třída Kapitána Jaroše, BrnoVáclav Janáček (4), Jiří Kalvoda (4), Martin Richter (4), Klára Dvořáčková (4), Zdeněk Pezlar (3)
Gymnázium Arabská, Praha 6Eliška Brandejsová (4), Alexandr Brož (4), Petr Kopřiva (4), Rudolf Suchý (4), Oliver Tušla (4)
Gymnázium Mírová, Karviná - Nové MěstoJakub Charvot (4), Jiří Szotkowski (4), Adam Gabzdyl (4), Denis Ston (4), Vít Langer (3)
Gymnázium Arabská, Praha 6Šimon Beránek (3), Jan Drmela (3), Alexander Mandelíček (3), Filip Miček (3), Klára Ziková (3)
Gymnázium Christiana Dopplera, Zborovská 45, Praha 5 - Malá StranaVáclav Cedrik Belza (4), Klára Grinerová (4), Ondřej Kunc (4), Lukáš Nedbálek (4), Adéla Karolína Žáčková (4)
PORG - gymnázium a základní škola, o.p.s., Lindnerova 3, Praha 8 - LibeňVojtěch Gaďurek (4), Jan Antonín Musil (4), Petr Khartskhaev (4), Daniel Novotný (4), Denis Záhorovský (4)
PORG - gymnázium a základní škola, o.p.s., Lindnerova 3, Praha 8 - LibeňOndřej Janeček (3), Matěj Lev Hart (3), Bohdan Kroupa (3), Martin Mikeštík (3), Jakub Seidl (3)
PORG - gymnázium a základní škola, o.p.s., Lindnerova 3, Praha 8 - LibeňTadeáš Vachek (4), Jiří Pátek (4), Martin Melišík (4), František Vlastimil Novák (4), Klára Zemanová (4)
Gymnázium Fr. M. Pelcla, Hrdinů odboje 36, Rychnov nad KněžnouJakub Dodek (3), Vincent Drtík (3), Daniel Locker (3), Ondřej Matějíček (3), Jiří Netík (3)
Střední škola průmyslová a umělecká, Praskova 8, OpavaSamuel Antoš (4), Lukáš Korzonek (4), Petr Krautwurst (4), Marek Schwan (4), Ondřej Binar (4)
Gymnázium U Balvanu, Jablonec nad NisouVeronika Ježková (3), Kristýna Munzarová (4), Anežka Pohanková (4), Veronika Solfronková (4), Adéla Stožická (3)
Gymnázium Na Sadech, TřeboňAleš Manuel Papáček (3), Jan Prokeš (3), Martin Havelka (3), Dana Krynická (3), Tereza Janečková (3)
Gymnázium Špitálská, Praha 9Jiří Antoňů (2), Martin Mlejnecký (3), Jan Ptáček (3), Adam Šulc (2), Tadeáš Tkadlec (3)
Gymnázium Legionářů, Příbram VIIJakub Dřevo (4), Štěpán Janoušek (4), Adam Karas (4), Michal Pech (4), Eliška Kubová (4)
Gymnázium Českolipská, Praha 9Ondřej Piroutek (3), Soňa Husáková (4), Matouš Fiala (3), Ji Jia Xiang (3), Jiří Kruchina (3)
Gymnázium Pierra de Coubertina, Nám. Frant. Křižíka 860, TáborVáclav Maštera (3), Matěj Volf (3), Matěj Dlouhý (3), Vendula Loudová (3), Dao Duc Dinh (3)
Gymnázium Špitálská, Praha 9Filip Balla (4), Vojtěch Kopal (4), Štěpán Ondřej (4), Filip Setnička (4), Kateřina Skotnicová (4)
Gymnázium nám. Jana Marka Marků, LanškrounFilip Gregora (4), Matěj Kupsa (4), Vladimír Říha (3), Vojta Srp (3)
Gymnázium Jírovcova, České BudějoviceMartin Červený (3), Ladislav Nagy (3), Štěpán Skalka (4), Vojtěch Bauer (4), Petr Augustin (4)
Gymnázium Jakuba Škody, Komenského 29, PřerovAmálie Dostalíková (4), Ondrej Dulanský (3), Vendula Onderková (3), Anna Pecháčková (3), Darian Poljak (4)
Gymnázium M. Koperníka, 17. listopadu 526, BílovecMarta Čermáková (3), Daniel Czinege (4), Štěpán Postava (4), Filip Šlosárek (3), Zuzana Janovská (4)
Gymnázium F. X. Šaldy, Partyzánská 530, Liberec 11Ondřej Čejka (3), Ondřej Chwiedziuk (4), Kryštof Havlík (4), Matěj Ptáček (3), Štěpán Vodseďálek (3)
Gymnázium Jana Keplera, Parléřova 2, Praha 6Jan Adámek (4), Matěj Dvořák (4), Magdaléna Mišinová (4), Jakub Petr (4), Jan Růžička (4)
Gymnázium Jana Keplera, Parléřova 2, Praha 6Filip Oliver Klimoszek (3), Adam Vorlíček (3), Barbora Čurdová (3), Šimon Rada (3), Matyáš Vančák (3)
Gymnázium Arabská, Praha 6Robert Sedláček (4), Mahnoor Ahmed (4), Michaela Šulcová (4), Denisa Mužíková (4), Ian Kleinbauer (4)
Gymnázium Cheb, Nerudova 7Thach Thao Hoang (4), Vojtěch Kantor (4), Marek Novák (4), Adam Capulič (4)
Gymnázium Žitavská, Česká LípaAnna Salavcová (3), Hana Salavcová (3), Matěj Lang (4), Libor Šabaka (4), Richard Šulc (4)
Gymnázium Botičská, Praha 2Dejan Ribarovski (4), Josef Trojan (4), Jakub Štulík (4), Dmitrij Ševaev (4), Antonín Whelan (4)
Gymnázium a Hudební škola hl. m. Prahy, Komenského náměstí 400, Praha 3Anastázie Rišková (4), Ludmila Rišková (2), Aleš Opl (3), Ludmila Hana Houfková (4), Anna Jiřičková (1)
Gymnázium Opatov, Konstantinova 1500, Praha 4Michal Kraus (4), Ondřej Petrach (4), Petra Kaňková (3), Filip Marat (3), Zuzana Dobišová (3)
Gymnázium Čs. dobrovolců, TepliceKarolína Foffová (3), Barbora Houdová (3), Petr Linhart (3), Marek Nekuda (3), Radek Zajíček (3)
Gymnázium Čs. dobrovolců, TeplicePetr Müller (4), Vojtěch Dvořák (4), David Podrápský (4), Pavel Zeman (4), Hugo Pechar (4)
Doctrina - Podještědské gymnázium, Sokolovská 328, Liberec 14Eduard Volf (4), Hana Modrá (4), David Šmíd (3), Šimon Šteinfest (3)
Střední průmyslová škola Ostrov, Klínovecká 1197David Buchtel (4), Jáchym Horák (3), Tomáš Spáčil (3), Josef Terč (3), Jakub Černo (3)
Gymnázium Mostecká, ChomutovOndřej Walz (3), Tobiáš Kuchař (3), Nikola Kolínská (3), Aleš Tanglmajer (3), Lucie Bauerová (3)
Gymnázium Fr. Hajdy, Ostrava - HrabůvkaJan Koníček (3), Matěj Neděla (3), Martin Šarocký (3)
Střední odborná škola a Gymnázium, Velehradská 1527, Staré MěstoKristýna Zlomková (4), Aleš Hubáček (4), Vojtěch Hurdes (4), Štěpán Kula (4), Vojtěch Novotný (4)
Gymnázium a ZUŠ, Riegrova 17, ŠlapaniceSára Jobranová (4), David Unge (4), Jan Vašák (4), Martin Vacek (4), Jakub Hodek (4)
Gymnázium J. G. Jarkovského, Truhlářská 22, Praha 1Robin Palán (3), Martin Fried (3), Linda Klimešová (3), Vojtěch Anton (3)
SPŠ elektrotechnická, V Úžlabině 320, Praha 10Kamil Houdek (4), Sergey Kuroedov (4), Allan Nurymov (4), Otakar Šnajdr (4), František Špaček (4)
Gymnázium Horní náměstí, ŠternberkJan Karlík (3), Monika Dembická (3), Štěpán Metlík (3), Lada Radmacherová (3), Barbara Zapletalová (3)
Gymnázium Studentská, ŽatecBarbora Belanová (3), Filip Geissel (3), Tomáš Hrdina (3), Magdaléna Kuffová (3), Matěj Sulík (3)
Gymnázium Bohumila Hrabala, Komenského 779, NymburkJan Doskočil (4), Gabriela Hladká (4), David Müller (4), Troy Swingler (4), Filip Touš (4)
Gymnázium Litoměřická, Praha 9Tadeáš Kříž (3), Michaela Šídová (3), Klára Soukupová (3), Tereza Filipská (3), Vanda Dohnalová (3)
Gymnázium Litoměřická, Praha 9Tomáš Burian (4), Antonín Hejný (4), Ondřej Veselý (4), Vojtěch Zeller (4), Denisa Baraníková (4)
Gymnázium Komenského, TřinecMarek Bialožyt (3), Marek Čepec (3), Jiří Marosz (3), Samuel Swienczyk (3), Lukáš Tomoszek (3)
Gymnázium Třebíč, Masarykovo nám. 9Lucie Klímová (4), Martin Nováček (4), Jan Pánek (4), Kryštof Průša (4), Ondřej Veselý (4)
Gymnázium Vídeňská, BrnoTomáš Foltán (3), Martin Kabelka (3), Matěj Krček (3), Michal Procházka (3), Daniel Necid (3)
Gymnázium Studentská, Mnichovo HradištěEliška Neumannová (4), Eliška Cibulková (4), Josefina Bláhová (4), Anežka Najmanová (4), Lucie Tvrzníková (4)
Střední průmyslová škola, Havlíčkova 456, Mladá BoleslavJan Houda (4), Jan Urban (3), Michal Melich (3), Jan Vítek (2)
Gymnázium Na Zatlance, Praha 5Andrej Dimitrijević (4), Matyáš Bílek (4), Max Pavlović (4), Vojtěch Babiš (3), Oliver Bukovianský (4)
Gymnázium a SOŠ dr. Václava Šmejkala, Stavbařů 5, Ústí nad LabemViet Duc Chu (3), Jan Kökert (3), Petr Šulc (3), Ráďa Pavelků (3)
Gymnázium Jiřího Ortena, Jaselská 932, Kutná HoraTereza Jánská (3), Lucie Abigail Kopelentová (3), Vojtěch Párys (3), Albert Procházka (3), Aneta Silvestrová (3)
Gymnázium Jiřího Ortena, Jaselská 932, Kutná HoraMatěj Koten (3), Tadeáš Petrů (3), Štěpán Křenovský (3), Eliška Rosická (3), Martin Svoboda (3)
Gymnázium Komenského, Havířov - MěstoMartin Beckovský (3), Jan Holuša (3), Hana Rusinová (3), Vojtěch Smola (3), Rostislav Vrána (3)
Gymnázium Komenského, Havířov - MěstoBarbora Gavendová (4), Robert Gemrot (4), Petr Šulc (4), Marie Textorisová (4), Jan Velička (4)
Gymnázium Jana Nerudy, Hellichova 3, Praha 1 - Malá StranaJakub Černý (3), Jan Karásek (3), Filip Novák (3), Filip Šika (3), Vítek Seidler (3)
Gymnázium Budějovická, Praha 4Tommy Chu (3), Klára Dupáková (3), Tomáš Kosobud (3), Ondřej Škrna (3)
Gymnázium Tomkova, Olomouc - HejčínDaniel Skýpala (3), Jonáš Vokál (3), Ondřej Grohmann (3), Elizabeth Princová (3), Jiří Kvapil (3)
Gymnázium Karla Sladkovského, Sladkovského náměstí 8, Praha 3Kateřina Malechová (4), Karolína Mocová (4), Aneta Zárubová (4), Jiří Hošna (4), Matyáš Meisner (4)
Gymnázium Na Zatlance, Praha 5Linda Dernerová (3), Klára Nemrichová (4), Lenka Šneberková (4), Lucie Trnková (3), Barbora Jindrová (2)
Gymnázium Mikulášské nám., PlzeňAdam Blažek (4), Dominik Farhan (4), Eliška Pirnosová (4), Ondřej Sladký (4), Viktorie Valdmanová (4)
Slovanské gymnázium, tř. Jiřího z Poděbrad 13, OlomoucŠimon Bláha (2), Hynek Jakeš (3), Tomáš Patsch (2), Tomáš Rektořík (2), David Vraj (3)
Gymnázium a ZUŠ, Riegrova 17, ŠlapaniceJan Kohout (2), Jiří Kostrhun (3), Adam Kozubek (3), Kristián Ondruška (2), Karolína Zemene (3)
Gymnázium a SOŠ, Cihelní 410, Frýdek-MístekTomáš Filip (4), Aleš Socha (4), Šimon Géryk (4), David Szotkowski (4), Jonáš Koziorek (4)
Gymnázium nám. Edvarda Beneše, KladnoMatyáš Maroušek (3), Alena Machalíková (3), Jakub Smolík (3), Matěj Maroušek (3), Stanislav Kurhan (3)
Gymnázium Nad Alejí, Praha 6Jan Bouma (4), Jan Čarvaš (4), Prokop Hanžl (4), Milan Malačka (4), Matěj Šubrt (4)
Gymnázium Karla Sladkovského, Sladkovského náměstí 8, Praha 3Pavel Maršálek (3), Adam Polanský (3), Adéla Kulhavá (3), Miriam Seidlová (3), Marie Kopřivová (3)
Gymnázium Volgogradská, Ostrava - ZábřehRadomír Mielec (3), Josef Knápek (3), Eliška Malcharcziková (4), Matyáš Poledník (3), Zdeněk Legerský (4)
SPŠ strojnická, škola hl. m. Prahy, Betlémská 4, Praha 1 - Staré MěstoRichard Barac (4), Martin Jašek (4), Tea Křížková (4), Jindřich Marek (4), Matyáš Martinovič (4)
SPŠ strojnická, škola hl. m. Prahy, Betlémská 4, Praha 1 - Staré MěstoJiří Dospěl (3), Martina Knobová (3), Filip Kuboš (3), Jakub Smola (3), Jaroslav Štěpán (3)
Střední odborná škola a Gymnázium, Velehradská 1527, Staré MěstoMichael Blaha (4), Klára Čevelová (4), Martin Húsek (4), Veronika Idesová (4), Natálie Jenčová (4)
Gymnázium Jana Opletala, Opletalova 189, LitovelLukáš Putna (3), Lukáš Procházka (3), Filip Drešr (3), Tadeáš Fryčák (1), Petr Žampach (1)
Gymnázium Třebíč, Masarykovo nám. 9Tomáš Brada (4), Martin Balabán (4), Filip Dvořák (4), Teodor Urban (4)
Gymnázium Dr. Josefa Pekaře, Palackého 211, Mladá Boleslav
Gymnázium a Střední průmyslová škola elektrotechniky a informatiky, p.o., Křižíkova 1258, Frenštát pod RadhoštěmJakub Mlčoušek (4), Zdeněk Kundrát (4), Patrik Šmahlík (4), Lukáš Kučera (4), Vít Fojtík (3)
Gymnázium a Střední průmyslová škola elektrotechniky a informatiky, p.o., Křižíkova 1258, Frenštát pod RadhoštěmDavid Hopp (3), Adéla Krpcová (3), Tomáš Saatzer (3), Karolína Šáchová (3), Kryštof Wojnarowský (3)
Gymnázium J. Heyrovského, Mezi Školami 2475, Praha 5Ivan Anikin (3), Katka Morovicsová (4), Jakub Zeman (4), Anna Suchomelová (4), Tomáš Veselý (4)
Gymnázium Jateční, Ústí nad LabemMatěj Gajdoš (3), Veronika Heide (3), Zuzka Hudská (3), Samuel Kubec (3), Jan Josef Němec (3)
Nový Porg - gymnázium a základní škola,o.p.s., Pod Krčským lesem 25, Praha 4 - KrčOliver Janoušek (3), Otakar Kořínek (3), Kryštof Latka (3), Matěj Macek (3), Šimon Skoumal (3)
Gymnázium a SOŠ pedagogická, Masarykova 248, Čáslav
Biskupské gymnázium v Ostravě, Karla Pokorného 1284, Ostrava - PorubaTereza Bernatová (3), Dominik Doubek (3), František Holáň (3), Terezie Jurišicová (3), Vojtěch Poloch (3)
Všeobecné a sportovní gymnázium, Pivovarská 69, VimperkJaroslav Bače (3), Anna Hronková (3), Jakub Holoubek (3), Adam Rod (3), Anežka Šejnová (3)
Gymnázium Josefa Kainara, Dr. Ed. Beneše 7, HlučínHynek Baturný (3), Anna Cigánová (3), Šimíček Denis (3), Kryštof Kastowský (3), Petra Jančíková (3)
Jiráskovo gymnázium, Řezníčkova 451, NáchodJan Chrastina (3), Kryštof Veverka (3), Dominik Rufer (3), Michal Štěpán (3), Evheniy Vorokhta (3)
Slezské gymnázium, Zámecký okruh 848, OpavaDominik Bednář (4), David Ferenz (4), Jaromír Koflák (3), Klára Vašíčková (4), Benjamín Svrček (4)
Gymnázium Voděradská, Praha 10 - StrašniceMatěj Chvojka (3), Simone Ekendahl (3), Michal Beránek (3), Michael Monček (3), Jan Hejsler (3)
Gymnázium Jiřího Wolkera, Kollárova 3, ProstějovMartin Čmel (4), Albert Navara (4), Zdeněk Pekař (4), Jakub Sonnevend (4), Ondřej Vrána (4)
Masarykovo gymnázium, Petákova 2, PlzeňPetr Chalupský (4), Dominik Benjamín Zajíček (3), Matouš Křížek (3), David Němec (1), Michal Polák (4)
Gymnázium Dr. Emila Holuba, Na Mušce 1110, HoliceSamuel Max Götzl (3), Daniel Jirout (3), Stanislav Kozák (3), Tomáš Sochůrek (3), Jan Vlach (3)
Gymnázium a JŠ s právem st. j. zk., sady 28. října 1, BřeclavJakub Osička (4), Matěj Ciprys (4), Vojtěch Borýsek (4), Petr Babič (4), Daniel Juráš (4)
Gymnázium Opatov, Konstantinova 1500, Praha 4David Šimůnek (4), Ondřej Kodejš (4), Le Vu Neumann (4), Michal Smieško (4), Jan Mareš (4)
Gymnázium Olgy Havlové, M. Majerové 1691, Ostrava - PorubaDavid Baďura (4), Martin Cmiel (4), Ondřej Hráček (4), Tomáš Kolibáč (4), Barbora Říhová (4)
Gymnázium J. V. Jirsíka, Fráni Šrámka 23, České BudějoviceAdam Ziegelbauer (3), Ondřej Sukdol (3), Adam Krbeček (3), Albert Pechoč (3), Martin Kundrát (3)
Matiční gymnázium, Dr. Šmerala 25, OstravaJakub Christoph (3), Huy Doan (3), Nikol Fričová (3), Jakub Janečka (3), Matěj Lacina (3)
Gymnázium Voděradská, Praha 10 - StrašniceMartin Losinský (4), Viktor Nezveda (4), Tomáš Procházka (4), Vítek Šimek (4), Lukáš Veselý (4)
Gymnázium Jana Palacha, Pod Vrchem 3421, MělníkJan Čemus (3), Karel Chaloupka (3), Jan Hlavsa (3), Daniel Mencl (3), Vít Novotný (3)
Gymnázium Opatov, Konstantinova 1500, Praha 4Tomáš Kovářík (3), Tomáš Kuzma (3), Marko Matoničkin (3), Martina Moravcová (3), Martin Šimša (3)
Gymnázium Čakovice, nám. 25. března 100, Praha 9Vojtěch Skřivan (4), Tereza Petrů (4), Petr Janiska (4), Dominik Fischer (4), Jan Schmidtmayer (4)
Mendelovo gymnázium, Komenského 5, OpavaKarel Chwistek (4), Martin Fof (3), Adam Pavelka (3), Vojta Krobot (4), Kateřina Válková (4)
Gymnázium Velehradská třída, Uherské HradištěSára Hrdinová (4), Lenka Janíková (3), Dalibor Kalina (4), Hana Moravčíková (4), Jan Riedl (3)
Cyrilomet. gymnázium a SOŠ pedagog. Brno, Lerchova 63Petr Halouzka (3), Marek Joukl (3), Tobiáš Pavlata (3), Tomáš Zoubek (3), Petra Kalousková (3)
Gymnázium nám. Edvarda Beneše, Kladno
Jiráskovo gymnázium, Řezníčkova 451, NáchodJaroslav Grulich (4), Tomáš Heger (3), Daniel Ježek (4), Jan Pěček (4), Martin Uždil (4)
Gymnázium Litoměřická, Praha 9Marie Chlupáčová (3), Hana Fatorová (3), Barbora Ležáková (3), Marek Pospíšil (3), Lukáš Pudil (3)
Zemědělská akademie a Gymnázium Hořice – střední škola a vyšší odborná škola, příspěvková organizace, Riegrova 1403Michal Victor Janata (4), Matěj Novotný (3), Ondřej Šádek (3), Tomáš Trejtnar (4)
Gymnázium Masarykova, MilevskoNatálie Fejtová (4), Petra Kalinová (4), Žaneta Koudelková (4), Adriana Maťhová (4), Michal Řezáč (4)
Střední odborná škola a SOU Nejdek, Husova 600
SOŠ obchodu, provozu hotelů a SOU s. r. o., Zahradní 23, Karlovy Vary
Gymnázium Studentská, Ostrov
SOŠ pedagogická, gymnázium a VOŠ, Lidická 40, Karlovy Vary a (4)
Gymnázium třída Kapitána Jaroše, BrnoMartina Štěpánková (3), Ondřej Krejčí (3), Iva Kasprzaková (3), Mikhail Ivanov (3), David Lauer (3)
Gymnázium 5. května, KadaňMarek Dobiáš (3), Ladislav Froněk (3), Antonín Koukl (3), Nikola Razakowská (3), Matouš Řezníček (3)
České reálné gymnázium s. r. o., Pražská 54a, České BudějoviceJosef Falta (3), Klára Hansalová (3), Václav Ludvík (3), Karolína Sitterová (3), Matylda Chromá (3)
Gymnázium Sokolov, Husitská 2053Albert Havliček (3), Oldřich Kohoutek (3), Bohumil Kulvejt (3), Vladan Trhlík (3), Benedikt Janda (3)
Gymnázium Boženy Němcové, Pospíšilova tř. 324, Hradec KrálovéVojtěch Dedek (3), David Gloser (3), Lukáš Michal Jaroměřský (3), Lukáš Kaisrlík (3), Tomáš Novák (3)
Gymnázium Jana Keplera, Parléřova 2, Praha 6Petr Dosedla (3), Matouš Šafránek (3), Nikita Ustinov (3), Vojtěch Votruba (3), Mikuláš Králíček (3)
Mendelovo gymnázium, Komenského 5, OpavaAdam Burda (4), Vojtěch Janošík (4), Karolína Kunovjánková (4), Jana Římalová (4), Jan Pchálek (3)
Gymnázium 5. května, KadaňFrantišek Chyba (2), Adéla Houdková (2), Adam Janda (2), Hynek Kopecký (3), Stanislav Zelenka (2)
Gymnázium Jana Nerudy, Hellichova 3, Praha 1 - Malá StranaAnežka Červená (4), Alan David (4), Klára Slavická (3), Ondřej Zikmund (4), Anna Poustková (4)
Gymnázium Boženy Němcové, Pospíšilova tř. 324, Hradec KrálovéGabriela Haucková (3), Vít Malina (3), Eliška Trejtnarová (3), Leona Wagnerová (3), Kryštof Jendek (3)
Vyšší odborná škola a Stř. průmysl. škola, Gen. Krátkého 1, ŠumperkJiří Drápal (3), Pavel Hampl (3), Marek Karlíček (3), Radek Vincour (3), Tomáš Zouval (3)
Gymnázium Ladislava Jaroše, Palackého 524, HolešovZdeněk Roháček (3), Marek Strava (3), Matěj Foukal (3), Jan Štěpán (3), Matěj Obšivač (3)
Gymnázium Ladislava Jaroše, Palackého 524, HolešovHugo Kuhl (3), Jakub Maceška (3), David Dubický (3), Martina Zlámalová (3), Kryštof Matuška (3)
Gymnázium Smetanova, Moravský KrumlovKevin Kürten (4), Alžběta Nedopilová (3), Jan Němec (3), Bedřich Rudolf (4), Anežka Soukupová (3)
Gymnázium Studentská, Havířov-PodlesíVojtěch Jurásek (3), Vojtěch Klhůfek (3), Vojtěch Novotný (3), Ondřej Pavelka (3), Jáchym Šimko (3)
Gymnázium Studentská, Havířov-PodlesíPavel Herboczek (4), Zuzana Klimšová (4), Adam Pyszko (4), Ivo Walach (2), Vít Walach (4)
Gymnázium Studentská, Havířov-PodlesíPavel Herboczek (4), Zuzana Klimšová (4), Adam Pyszko (4), Vít Walach (4), Ivo Walach (2)
Gymnázium Dašická, PardubiceJakub Ferenčík (3), Eliška Hlavatá (3), Kateřina Koberová (3), Petra Sankotová (3), Vojtěch Váňa (3)
Gymnázium Postupická, Praha 4Natálie Eckelová (4), Petr Stanke (4), Daniel Jásek (3), David Lapuník (3), Jan Opočenský (3)
Gymnázium Postupická, Praha 4Zora Fialová (2), Hubert Hais (2), Marie Hlaviznová (2), Mai Phuong Thao (2), Vanda Varjů (2)
Gymnázium Sady pionýrů, LovosiceEliška Šulerová (3), Michal Drašnar (3), Jan Drašnar (3), Pavel Šoral (3), Vojtěch Kopecký (3)
Gymnázium Palackého náměstí, BoskoviceTomáš Zatloukal (3), Denisa Zdvořilá (3), Antonín Frajt (3), Josef Soural (2), Karel Kubín (2)
Gymnázium Na Vítězné pláni, Praha 4Matěj Charousek (3), Filip Müller (3), Ema Navrátilová (3), Marek Pavlica (3), Dita Vášová (3)
Gymnázium Vysoké Mýto, nám. Vaňorného 163Michael Drahoš (1), Kryštof Dušek (1), Aneta Dvořáková (1), Martin Metelka (1), Lucie Zemanová (1)
Matiční gymnázium, Dr. Šmerala 25, OstravaKryštof Grendysa (3), Adam Hradil (3), Josef Muller (3), Jan Pařízek (3), Barbora Suchánková (3)
Gymnázium nám. T. G. Masaryka, Frýdlant nad OstravicíTomáš Kašpárek (3), Michal Morys (3), Václav Šigut (3), David Melčák (3)
Mendelovo gymnázium, Komenského 5, OpavaJakub Černohorský (1), Klára Herianová (1), Vojtěch Martinek (1), Tereza Pekárková (1), Tereza Teplánská (1)
Biskupské gymnázium, Orlické nábřeží 356/1, Hradec KrálovéJan Beránek (3), Karím Farrag (3), Veronika Horáková (3), Karel Podzimek (3), Michal Vilímek (3)
Základní škola a gymnázium, Komenského 754, VítkovMatylda Gintarová (3), Michaela Jašková (3), Soňa Peterová (3), Dorota Šostá (3)
Gymnázium Velehradská třída, Uherské HradištěPavel Čechmánek (3), Vojtěch Grebeníček (3), Markéta Hrdinová (3), Roman Lapčík (3), Jan Zajíc (3)

Česká republika online — Junioři

173 přihlášených týmů
Gymnázium Postupická, Praha 4Lora Cassidy (2), Leontýna Janíčková (2), Pavlína Mikešová (2), Adam Pospíchal (2), Petr Vítek (2)
Gymnázium Mostecká, ChomutovAnna Dostálová (1), Lada Poláčková (1), Annamarie Peroutková (1), Šimon Peroutka (1), Jakub Šoma (1)
Gymnázium Ústavní, Praha 8Magdalena Divišová (2), Jakub Fišer (2), Antonín Kala (2), Ekaterina Nováková (2), Jakub Řehák (2)
Biskupské gymnázium, Orlické nábřeží 356/1, Hradec KrálovéErik Doležal (2), Jan Maňaska (2), Lukáš Pokorný (2), Anežka Zamouřilová (2), Jáchym Zamouřil (2)
Wichterlovo gymnázium, Čs. exilu 669, Ostrava - PorubaJakub Šafařík (1), Adam Zezulka (1), Matěj Kolář (1), Miroslav Slezák (1), Filip Rada (1)
Wichterlovo gymnázium, Čs. exilu 669, Ostrava - PorubaJan Holuša (1), Václav Vinkler (1), Ondřej Vlček (1), Václav Skalský (1)
Gymnázium Arabská, Praha 6Tomáš Vondra (1), Rory Beneš (1), Denis Mašek (1), Filip Beneš (1), Marek Sochor (1)
Gymnázium Mírová, Karviná - Nové MěstoKristýna Sichová (1), Tomasz Kokotek (1), Vojtěch Morávek (1), Jana Charvotová (2), Jakub Seriš (2)
PORG - gymnázium a základní škola, o.p.s., Lindnerova 3, Praha 8 - LibeňDominik Šíma (1), Jákob Ruben Weil (1), Filip Krtek (1), Ondřej Klíč (1), Adam Kobulej (1)
PORG - gymnázium a základní škola, o.p.s., Lindnerova 3, Praha 8 - LibeňEster Davidová (1), Kamila Krátká (1), Ludmila Procházková (2), Markéta Šídlová (1), Sofie Slezáková (1)
PORG - gymnázium a základní škola, o.p.s., Lindnerova 3, Praha 8 - LibeňDavid Dvořák (1), Matěj Sedláček (1), Ondřej Zeman (1), Valérie Dušková (1), Sofie Vévodová
PORG - gymnázium a základní škola, o.p.s., Lindnerova 3, Praha 8 - LibeňJosef Bednář, Patrik Jásek, Jan Vabroušek, Václav Verner, Rebeka Zábranská
Gymnázium U Balvanu, Jablonec nad NisouKateřina Baloghová (2), Eliška Fabiánová (1), Lukáš Pazour (2), Kryštof Tahal (2)
Střední škola průmyslová a umělecká, Praskova 8, OpavaVojtěch Binar (2), David Raus (1), Ondřej Krobot (1), Viktor Obrusník (1)
Gymnázium Pierra de Coubertina, Nám. Frant. Křižíka 860, TáborŠimon Basík (2), Julie Faflíková (2), Pavla Joštová (1), David Mendl (1), Jakub Skuček (1)
Gymnázium Mostecká, ChomutovJiří Vavřík (2), Libor Sýkora (2), Veronika Štuhlová (2), Denisa Cédlová (2), Michal Vlček (2)
Mensa gymnázium, o. p. s., Španielova 1111, Praha 6 - ŘepyAdam Celecký (1), Vojtěch Kadeřábek (1), Vojtěch Tvrdík (2), Benjamin Swart (2), Viacheslav Nikiforov (1)
Mensa gymnázium, o. p. s., Španielova 1111, Praha 6 - ŘepyMartin Truksa (2), David Černík (2), Vojtěch Procházka, Richard Dobíšek, Jan Slíva
Střední průmyslová škola Ostrov, Klínovecká 1197Vladimíra Brabcová (2), Šimon Chlup (2), Ondřej Klaban (2), Jaroslav Rozmuš (2), Michal Bršťák (1)
Gymnázium Jírovcova, České BudějoviceTadeáš Grabic (2), Jan Koška (1), Monika Králová (1), Alex Michaud (2), Jakub Savula (1)
Gymnázium M. Koperníka, 17. listopadu 526, BílovecAlexandra Brossmannová (2), Petr Lindovský (2), Vojtěch Mišun (2), Anna Potschová (2), Viktorie Richtarová (2)
Gymnázium Voděradská, Praha 10 - StrašniceMichaela Radoměřská (1), Tereza Ridvanová (1), Alžběta Tymlová (1), Nela Šloufová (1), Martin Reichl (1)
Gymnázium F. X. Šaldy, Partyzánská 530, Liberec 11Bára Kracíková (1), Vojtěch Krejzar (2), Jakub Steindler (1), Petr Vajc (1), Václav Žák (1)
Gymnázium Ústavní, Praha 8Adam Štyler (1), Aneta Marie Svobodová (1), Johanka Vejnarová (1), Kateřina Vomelová (1), Václav Železný (1)
Gymnázium Jana Keplera, Parléřova 2, Praha 6Samuel Rosiar (2), Vít Hanika (2), Karolina Šedová (2), Tobiáš Unger (2), Johanna Pěchoučková (2)
Gymnázium J. V. Jirsíka, Fráni Šrámka 23, České BudějoviceKarolína Horáková (1), Zuzana Kohoutová (1), Kristina Luxová (1), Tereza Kajgrová (1)
Masarykovo gymnázium, SZŠ a VOŠZ, Tyršova 1069, VsetínVladimír Kincl (1), Olivie Morvay (1), Štěpán Řezníček (1), Šimon Švirák (1), Natálie Žáková (1)
Masarykovo gymnázium, SZŠ a VOŠZ, Tyršova 1069, VsetínMagdaléna Chromčáková (2), Martin Dvořák (2), David Halmazňa (2), Kristýna Vidlářová (2), Jakub Vyškovský (2)
Gymnázium Arabská, Praha 6Miriam Dohnálková (2), Petr Erben (2), Ivan Galustyan (2), Julie Preislerová (2), Hana Vidrichová (2)
Gymnázium Žitavská, Česká LípaMartin Kaplánek (2), Jan Moravík (2), Tomáš Motlík (2), Tomáš Vomlela (2), Jan Zátka (2)
Gymnázium Žitavská, Česká LípaAlena Cenknerová (1), Alena Hluštíková (1), Vojtěch Kašpar (1), Martin Kec (1), Adam Špindler (1)
Gymnázium Botičská, Praha 2Matěj Ira (1), Tereza Lichtenbergová (1), Sára Spáčilová (1), Jan Zrůst (1), Antonie Fejfarová (1)
Gymnázium J. V. Jirsíka, Fráni Šrámka 23, České BudějoviceJanek Hlavatý (2), Alexander Mateides (2), Šimon Jukl (2), David Šulc (2), Hana Váňová (2)
Gymnázium Mostecká, ChomutovVáclav Šedý (1), Ondřej Bystroń (1), Stanislav Šára (1), David Březák (1), Tomáš Elexa (1)
Gymnázium Opatov, Konstantinova 1500, Praha 4Zdeněk Bambas (2), Vojtěch Vacek (2), Martin Švanda (2), Ondřej Vašátko (2), Matěj Volkmer (2)
Gymnázium Opatov, Konstantinova 1500, Praha 4Tetyana Freyishin (2), Petr Drobílek (2), Johana Rulíšková (2), Richard Kapralčík (1), Adéla Štěpánková (2)
Gymnázium Čs. dobrovolců, TepliceJakub Kraus (2), Bohdan Habor (2), Helena Boušová (1), Martin Stýblo (2), Jiří Říha (2)
Gymnázium Pulická, DobruškaSlavomír Bílek (2), Jakub Gerža (2), Vít Janeček (2), Jakub Šichan (2), Zbyněk Volf (2)
Gymnázium a SOŠ pedagogická, Masarykova 248, ČáslavBarbora Skalárková (2), Karolína Suchá (2), Tereza Kašparová (2), Jiří Zeman (2), Martin Špaček (2)
Gymnázium a SOŠ pedagogická, Masarykova 248, ČáslavMatěj Holoubek (2), Martin Kubeš (2), David Svoboda (2), Richard Weber (2), Jakub Veselý (2)
Gymnázium Fr. Hajdy, Ostrava - HrabůvkaMartin Poruba (2), Isabela Hermová (1), Matěj Martiník (1)
Gymnázium Fr. Hajdy, Ostrava - HrabůvkaStela Kučerová (1), Adam Martiník (1), Michal Pidra (1), Robin Sehnalík (1), Martin Poruba (2)
Gymnázium Mostecká, ChomutovKlára De Stefanis (1), Milan Hruboň (1), Jan Kousek (1), Lukáš Vymyslický (1), Kateřina Žatecká (1)
Gymnázium Jana Nerudy, Hellichova 3, Praha 1 - Malá StranaAnna Glatterová (−1), Edita Fricová (−1), Filip Hanzlík (−1), Jan Jelínek (−1), Klára Chobotová (−1)
SŠ informatiky a finančních služeb, Klatovská 200 G, PlzeňTomáš Janda (1), Michal Jonáš (1), Filip Kerber (1), Lukáš Kůs (1), Viktor Berec (1)
Gymnázium Sokolovská, RýmařovAdam Chytrý (1), Jiří Henych (1), Tereza Krečmerová (1), Michaela Ludvarová (1), Tomáš Petrek (1)
Gymnázium Sokolovská, RýmařovErik Gruss (2), Petr Hladký (2), Šimon Nádvorník (2), David Staník, Vendula Sochorová
Biskupské gymnázium, Barvičova 85, BrnoŠimon Genčur (1), Matyáš Lepka (1), Josef Hynšt (2), Matěj Cihlář (1), Václav Prášek (1)
Gymnázium Tomkova, Olomouc - HejčínAgáta Coufalová (1), Kristýna Dejlová (1), Jana Kvapilová (1), Kristýna Nevrlá (1), Kristýna Tománková (1)
Gymnázium třída Kapitána Jaroše, BrnoMichal Dvořáček (1), Vilém Faja (1), Petr Glozar (1), Richard Materna (1), Adam Slavata (1)
Gymnázium Legionářů, Příbram VIIJiří Hrubant (2), David Bálek (2), Jan Krejsa (2), Hana Kopecká (2), Anežka Vojáčková (2)
Doctrina - Podještědské gymnázium, Sokolovská 328, Liberec 14František Beran (1), Vojtěch Vlk (1), Jonáš Svatuška (1), Tereza Pecková (1), Kryštof Redl (1)
Gymnázium Arabská, Praha 6Alžběta Klonfarová (1), Hana Machalíková (1), Daniela Pilková (1), Sára Stašková (1), Vojtěch Franc (1)
Gymnázium Litoměřická, Praha 9Veronika Budařová (2), Adéla Žáková (2), Pavla Kohoutková (2), Ema Vavřičková (2), Kateřina Bendová (2)
Gymnázium Litoměřická, Praha 9Tereza Černá (1), Jan Sehnal (1), Kristýna Habartová (1), Veronika Šotolová (1), Barbora Grossová (1)
Gymnázium J. V. Jirsíka, Fráni Šrámka 23, České BudějoviceLukáš Kurial (1), Petr Lidinský (1), Adam Řehoušek (1)
Gymnázium Petra Bezruče, ČSA 517, Frýdek-MístekDaniel Čech (1), Eliška Gereková (1), Lukáš Váňa (1), Alice Vraníková (1), Jana Vývodová (1)
Gymnázium Petra Bezruče, ČSA 517, Frýdek-MístekAnna Esterházy (2), Matěj Minarčík (2), Ondřej Petkov (2), Anna Prokopová (2), Vendula Veselková (2)
Gymnázium Jana Nerudy, Hellichova 3, Praha 1 - Malá StranaAnežka Majerová (1), Hana Poloha (1), Anastázie Pejchalová (1), Barbora Koťátková (1), Kateřina Kroupová (1)
Gymnázium Komenského, PísekLucie Pojslová (2), Simona Šimáková (2), Radim Sobotka (2)
Gymnázium Cheb, Nerudova 7Aneta Kvasničková (1), Miroslava Plevná (1), Veronika Plevná (1), Tomáš Zikmund (1)
Gymnázium Cheb, Nerudova 7Martin Sudimac (1), Karel Peterek (1), Adéla Austová (1), Petra Spálovská (1), Amálie Šalátová (1)
Gymnázium Třebíč, Masarykovo nám. 9Filip Brada (2), Adam Dobrovolný (2), Štěpán Burian (2), Václav Klement (2), Markéta Velková (2)
Gymnázium Třebíč, Masarykovo nám. 9Jan Eberl (2), Adam Studený (2), Dan Caha (2), Adam Jeleček (2), Adam Bulíček (2)
Gymnázium Matyáše Lercha, Žižkova 55, BrnoJakub Genčur (2), Anna Ludmila Hrbáčová (2), Angelina Likhtina (2), Michaela Wessely (2), Anna Bednářová (2)
Gymnázium Vídeňská, BrnoLukáš Kawulok (1), Martina Sedláčová (1), Martin Šťovíček (1), Antonín Valíček (1), Dominika Ondrášová (1)
Gymnázium Jana Nerudy, Hellichova 3, Praha 1 - Malá StranaJulie Šrámková (1), Julie Imrychová (1), Anna Anděla Jiraková (1), Emílie Šulcová (1), Jennie Liu (1)
Wichterlovo gymnázium, Čs. exilu 669, Ostrava - PorubaJonáš Dej (2), Tomáš Hrbáč (2), Tomáš Janoušek (2), Mikuláš Novotný (2), Kateřina Peterková (2)
Wichterlovo gymnázium, Čs. exilu 669, Ostrava - PorubaJaroslav Balhar (2), Matěj Manczal (2), Dalibor Večeřa (2), Marco Velan (2)
Gymnázium Komenského, PísekAdéla Kroupová (1), Kateřina Kučinová (1), Jakub Sobotka (1), Marie Záluská (1)
Gymnázium Duhovka s. r. o., Ortenovo náměstí 34, Praha 7Sebastian Kraml (2), Lam Anh Nguyen (2), Julie Smékalová (2), Oliver Turek (2), Matěj Mikeš (2)
Mendelovo gymnázium, Komenského 5, OpavaMartin Boček (2), Vít Pfleger (2), Jiří Rypl (2), Michaela Valtrová (2), Jan Vilč (2)
Gymnázium Na Zatlance, Praha 5Anna Carbolová (1), Sára Davidová (1), Roman Garassy (1), Heda Chaloupková (1), Magdalena Procházková (1)
Střední průmyslová škola, Havlíčkova 456, Mladá BoleslavLukáš Škrabánek (2), Adam Novák (2), Štěpán Novák (2), Daniel Kolář (2), Tomáš Pelikán (2)
Gymnázium Na Zatlance, Praha 5Antoine Poussin (1), Zuzana Matějková (1), Kamil Alfery (1), Denys Lytvynenko (1), Agáta Štědrá (1)
Gymnázium Vídeňská, BrnoTomáš Blažek (1), Tereza Gazdová (1), Matyáš Opletal (1), Karel Šmak (1), Milan Šobr (1)
Gymnázium M. Koperníka, 17. listopadu 526, BílovecMonika Štábová (1), Tomáš Jelínek (1), Vojtěch Jozek (1), Jan Kremser (1)
EDUCAnet-gymn., SOŠ a ZŠ Praha, s.r.o., Jírovcovo náměstí 1782, Praha 4 - ChodovEgor Sinelnikov (2), Mikoláš Pešek (2), Klára Jandová (1), Simon Petr Stokuč (1), Edgar Rázga (1)
Gymnázium a SOŠ dr. Václava Šmejkala, Stavbařů 5, Ústí nad LabemKarolína Křížová (2), Zuzana Kutheilová (2), Eliška Tintěrová (1), Ivana Žižková (1), Lucie Kubrichtová (1)
Gymnázium Voděradská, Praha 10 - StrašniceVít Juřík, Marek Chvojka, Ondřej Hák, Konstantin Iagupov, Tobiáš Svačina
Gymnázium Jiřího Ortena, Jaselská 932, Kutná HoraAdam Janda (2), Julie Krejčová (1), Agáta Šimůnková (1), Natálie Kapičková (1), Kateřina Lorencová (1)
Gymnázium Komenského, Havířov - MěstoBára Malysová (1), Michal Mašek (1), Jasmina Michálková (1), Petr Světnička (1), Anna Štěpandová (1)
Gymnázium Komenského, Havířov - MěstoTobiáš Jícha (2), Ondřej Konesz (2), Daniel Motyka (2), Michal Mrázek (2), Štěpán Olšar (1)
Biskupské gymnázium, Barvičova 85, BrnoVojtěch Marek (2), Lukáš Lejdar (2), Vojtěch Vašík (2), Petr Piños (2), Patrik Juřica (2)
Gymnázium Velehradská třída, Uherské HradištěBarbora Šišáková (2), Ludmila Tutková (2), Katrin Valentíková (2), Sára Hodulíková (2), Kateřina Spáčilová (2)
Stojanovo gymnázium, Velehrad, , Velehrad č. 1Marek Hnilica (2), Vojtěch Menšík (2), Vojtěch Vašica (2), Martin Žůrek (2), Adéla Hanzelková (2)
Gymnázium Jihlava, Jana Masaryka 1Ctibor Hotovec (2), Zdeněk Mareš (2), Matěj Ságl (2), Štěpán Taláček (2), Matěj Venhoda (2)
Gymnázium Budějovická, Praha 4Lída Kačenková (2), Jolana Štraitová (2), Anna Pelnářová (2), Vojtěch Svoboda (2), Tatiana Stejskalová (2)
Vyšší odborná škola a Stř. průmysl. škola, Gen. Krátkého 1, ŠumperkPetr Babica (1), Jakub Karásek (1), Radim Motlíček (1), Samuel Novotný (1), Jakub Štěpán (1)
Gymnázium Mostecká, ChomutovRoman Fiala (2), Tomáš Hříbal (2), Kristýna Krocová (2), Filip Varga (2), Vilém Pail (2)
Gymnázium Tomkova, Olomouc - HejčínAlex Doležal (2), Vojta Pluskal (2), Patrik Herman (2), Jan Kolář (1), Nikola Gregůrková (1)
Gymnázium Komenského, PísekAntoním Beníšek (1), Jiří Bezděkovský (1), Martin Měchura (1), Michal Rybák (1), Lucie Syrovátková (1)
Gymnázium a SOŠ, Cihelní 410, Frýdek-MístekMatyáš Kohut (2), Robin Gřunděl (2), Matěj Pobucký (2), Filip Kaloč (2), Tomáš Svoboda (2)
Gymnázium a Obchodní akademie, Masarykova tř. 1313, Orlová - LutyněThi Vy Duong (1), Tereza Galuszková (1), Nela Kopáčková (1), Martin Ligus (1), Anna Šimková (1)
Gymnázium Jateční, Ústí nad Labem
Cyrilomet. gymnázium a SOŠ pedagog. Brno, Lerchova 63Anna Maxová (2), Eliška Mrázková (1), Jakub Peňás (2), Šimon Martin Prudil (1), Matěj Standara (2)
Gymnázium Botičská, Praha 2Lukáš Brousil (1), Vojtěch Holeček (1), Tereza Rožánková (1), Anna Serédi (1), Vojtěch Štulík (1)
Gymnázium Voděradská, Praha 10 - StrašniceMikuláš Tajbl (2), Vojtěch Svoboda (2), David Hradil (2), Pavel Vinduška (2), Jakub Růžička (2)
Gymnázium Karla Sladkovského, Sladkovského náměstí 8, Praha 3Veronika Mašatová (2), Anežka Najmanová (2), Vojtěch Bartoška (2), Jaroslav Hadrava (2), Filip Otčenášek (2)
Gymnázium Jateční, Ústí nad LabemAlžběta Kaplanová (1), Ondřej Komín (1), Magdalena Kubecová (1), Adéla Malá (1), Rostislav Pejša (1)
Gymnázium Budějovická, Praha 4Filip Křiváček (1), Filip Nečas (1), Martin Nguyen (1), Adam Plešinger (1), Václav Provazník (1)
Doctrina - Podještědské gymnázium, Sokolovská 328, Liberec 14Adéla Richterová (2), Štěpán Holomoucký (2)
SPŠ strojnická, škola hl. m. Prahy, Betlémská 4, Praha 1 - Staré MěstoAdam Bělov (2), Jiří Krejcar (2), Tereza Lauermannová (2), Václav Špirakus (2), Richard Zadák (2)
SPŠ strojnická, škola hl. m. Prahy, Betlémská 4, Praha 1 - Staré MěstoHong Chen Wei (1), Matyáš Kučera (1), Matěj Prohaska (1), Pavel Sýkora (1), Ondřej Wimmer (1)
Gymnázium třída Kapitána Jaroše, BrnoAnna Hronová (2), Jakub Koňárek (2), Martin Hanák (1), Ctibor Foltýn (1), Zuzana Jurtíková (1)
Gymnázium Jana Opletala, Opletalova 189, LitovelVlastimil Freml (−1), Jaroslav Renda, Martin Palinek, Vít Pospíšil (−1), Martin Valouch (−1)
Gymnázium Sokolov, Husitská 2053Markéta Macánová (2), Jan Hencl (2), Barbora Rambousková (2), Lenka Gárská (2), Žaneta Dognerová (2)
Gymnázium Dr. Josefa Pekaře, Palackého 211, Mladá BoleslavOndřej Horák (1), Ondřej Kavan (1), Karolína Anna Kolmanová (1), Richard Schnábel (1), Lucie Sodomková (1)
Gymnázium a Střední průmyslová škola elektrotechniky a informatiky, p.o., Křižíkova 1258, Frenštát pod RadhoštěmLukáš Wendzel (2), Anežka Dudková (2), Ondřej Trinkiewitz (2)
Gymnázium Omská, Praha 10Filip Haken (1), Petra Mrázková (1), Johana Seemanová (1), Aleksandr Sibrimov (2)
Gymnázium a JŠ s právem st. j. zk., sady 28. října 1, BřeclavJan Chlumecký (2), Nela Helešicová (2), Jaromír Herůdek (2), Jakub Hrubý (2), Vít Kouřil (2)
Gymnázium Jaroslava Vrchlického, Národních mučedníků 347, KlatovyMarkéta Mastná (2), Jakub Mazán (2), Ondřej Nováček (2), Viktorie Schovancová (2), Diana Schovancová (2)
Jiráskovo gymnázium, Řezníčkova 451, NáchodJan Homolka (2), Jan Krčmář (2), Anna Kunteová (2), Tadeáš Správka (2), Jan Ježek (2)
Jiráskovo gymnázium, Řezníčkova 451, NáchodCarmen Arribasová (2), Jiří Balcar (2), Vojtěch Lembej (2), Tobiáš Mazura (1), Adam Roštejnský (2)
Biskupské gymnázium v Ostravě, Karla Pokorného 1284, Ostrava - PorubaJiří Bierski (2), Šimon Chrástecký (2), Vojtěch Diehel (2), Jan Godfryd (2), Viktorie Jurišicová (2)
Gymnázium Mozartova, PardubicePavlína Švestková (2), David Tichý (2), Adéla Černá (2), Kateřina Burešová (2), Martin Vebr (2)
Gymnázium Mozartova, PardubiceTomáš Pazderka (2), Daniel Valenta (2), Aneta Janková (2), Martin Petráš (2), Tomáš Polák (2)
Slezské gymnázium, Zámecký okruh 848, OpavaSimona Řehulková (2), Petr Sedláček (2), Vít Švec (2), Matyáš Svrček (2), Jakub Čerbák (2)
Gymnázium Zlatá stezka, PrachaticeTomáš Jelínek (2), Jakub Kahuda (2), Adam Srch (2), Kristýna Věříšová (2), Jakub Vojík (2)
Masarykovo gymnázium, Petákova 2, PlzeňFilip Wintr (2), Jan Mach (2), Martin Lang (2), Ladislav Čákora (2), Jakub Klesa (2)
Gymnázium Děčín, Komenského náměstí 4, Děčín IMatěj Bureš (1), Štěpán Šípal (2), Ondřej Švihnos (2), Tomáš Toman (1), John Vít (2)
Gymnázium Komenského náměstí, ŘíčanyRadek Budínek (2), Pavel Kletečka (2), Michal Popsimov (2), Klára Popsimovová (2), Nikola Škardová (2)
Masarykovo gymnázium, Petákova 2, PlzeňDaniela Karpíšková (2), Jana Kňourková (2), Vojtěch Plešmíd (2), Martin Polák (2), Šimon Stehlík (1)
Gymnázium Sady pionýrů, LovosiceDavid Andrš (2), Jan Červenka (2), Petr Filip (2), Štefan Horváth (2), Radim Krejbich (2)
Gymnázium Sady pionýrů, LovosiceAdéla Dragounová (1), Vojtěch Haslinger (2), Pavel Žáček (2), Matěj Ryšavý (1), Martin Ryšavý (1)
Gymnázium Na Hrádku, TišnovOndřej Cacek (1), Jakub Čada (1), Ludmila Hlucháňová (1), Markéta Vítková (1), Kristina Priknerova (1)
Gymnázium Jakuba Škody, Komenského 29, PřerovEliška Andrýsková (1), Dominika Filipová (2), Lukáš Létal (2), Lenka Poljaková (1), Jan Botor (2)
Gymnázium Olgy Havlové, M. Majerové 1691, Ostrava - PorubaMartina Byrtusová (1), Lukáš Kraina (1), Ondřej Poštulka (1), Dorota Saviola (2), Karolína Žídková (2)
Gymnázium Olgy Havlové, M. Majerové 1691, Ostrava - PorubaJiří Kolomazník (1), Kristýna Kupková (1), Lucie Sečkařová (1), Marian Petr Zádrapa (1)
Gymnázium nám. Edvarda Beneše, KladnoDiana Beníšková (1), Kamila Laura Malíková (1), Lukáš Grumlík (1), Vít Arlt (1), Tomáš Kratochvíl (1)
Gymnázium J. Seiferta o. p. s., Vysočanské nám. 500, Praha 9Štěpán Kovačič (1), Adéla Vyhlídalová (1), Filip Penc (2), Marek Velíšek (2), Martin Veselovský (1)
Gymnázium Bohumila Hrabala, Komenského 779, NymburkLucie Janečková (1), Jan Klír (1), Barbara Ledroit (1), Anna Radochová (2), Barbora Slováková (1)
SPŠ elektrotechnická, V Úžlabině 320, Praha 10Michal Filip (1), Andrea Kitlerová (2), Jindřich Lučan (2), Lukáš Rajmont (2), Ondřej Váňa (2)
Gymnázium 5. května, KadaňTomáš Čech (1), Barbora Jursíková (1), Anna Langerová (1), Čeněk Mokrý (1), HoangMinh Weinert (1)
Gymnázium Volgogradská, Ostrava - ZábřehJakub Svobodník (1), Filip Neumann (1), Vít Říha (1), Jan Dedek (1), Hana Brožková (1)
Gymnázium Velehradská třída, Uherské HradištěJan Štefan Hodák (2), Andrej Kunc (2), Petr Seitl (2), Filip Švehla (2), Aneta Vajdíková (2)
Gymnázium 5. května, KadaňZdeněk Hoblík (1), Matěj Částek (1), Pavel Neubauer (1), Martin Novotný (1), Marek Novotný (1)
Gymnázium Litoměřická, Praha 9Markéta Emrová (2), Radek Hilas (2), Zuzana Mihulová (2), Tomáš Pavlík (2), Jakub Roupec (2)
Gymnázium Čs. dobrovolců, TepliceAdriana Vinterová (2), Barbora Bartošová (2), Johanka Korbová (2), Anežka Hozáková (1), Klára Válková (1)
Zemědělská akademie a Gymnázium Hořice – střední škola a vyšší odborná škola, příspěvková organizace, Riegrova 1403Kateřina Menčíková (1), Vít Klouček (2), Michal Portych (2), Václav Němeček (2), Ondřej Bureš (2)
Katolické gymnázium, Otmarova 22, TřebíčLinda Baštrnáková (2), Amálie Hartmannová (2), Václav Hess (2), Natálie Kodrlová (2), Kateřina Ošmerová (2)
Gymnázium Vysoké Mýto, nám. Vaňorného 163Vojtěch Adamec (1), Jáchym Slovák (1), Oliver Srnský (1), Ondřej Švejda (1), Martin Volf (1)
Gymnázium J. Heyrovského, Mezi Školami 2475, Praha 5Vít Mach (2), Daniela Nováková (2), Filip Novota (2), Filip Taschner (2), Jan Telinger (2)
Gymnázium K. V. Raise, Adámkova třída 55, HlinskoAdéla Bodláková (1), Denisa Kadidlová (1), Veronika Myšková (1), Ivona Staňková (1)
Gymnázium J. Heyrovského, Mezi Školami 2475, Praha 5Filip Vaidiš (2), Johanka Rédlová (2), Kristýna Froňková (2), Tomáš Stauch (2), Tobiáš Růžička (2)
Mendelovo gymnázium, Komenského 5, OpavaMarek Chobot (1), Adam Horák (1), Alexandra Trávníčková (1), Matěj Valík (1), Ondřej Vávra (1)
Gymnázium Cheb, Nerudova 7Zuzana Krutinová (2), Markéta Kubátová (2), Adam Valenta (2), Phuong Uyen Le (2), Hoang Hoa Mai Le (2)
SPŠ a VOŠ technická, Sokolská 1, BrnoDavid Bárta (2), Tomaš Názler (2), Matouš Pokorný (2), Šimon Skládaný (2), David Skrob (2)
Gymnázium Jana Palacha, Pod Vrchem 3421, MělníkVít Bradáček (1), Jakub Jahoda (1), Karel Kasáček (1), Ondřej Svoboda (1)
Gymnázium Postupická, Praha 4Adam Buřival (1), Anna Dostálová (1), Anna Pinkasová (1), Tereza Sasková (1), Jan Trachtulec (1)
Mendelovo gymnázium, Komenského 5, OpavaAlbert Vlček (1), Milena Grafová (1), František Janošík (1), Jan Vítek (1), Jan Gilík (1)
Gymnázium Velehradská třída, Uherské HradištěKryštof Vašťák (1), Radka Šálková (1), Alan Ferenec (1), Tomáš Chramcov (1), Vojtěch Nekarda (1)
Gymnázium Karla Sladkovského, Sladkovského náměstí 8, Praha 3Jan Galambica (1), Jan Guttenberg (1), Barbora Houdková (2), Lucie Vokurková (1), Šimon Havránek (1)
Gymnázium Na Vítězné pláni, Praha 4Antonín Bakoč (2), Quang Tiep Dang (2), Sylva Furstova (1), Jiří Ječný (2), David Tomeček (1)
Gymnázium Smetanova, Moravský KrumlovSabina Hrabánková (2), Radim Ivanovič (2), Ondřej Kadlec (2), Jan Nesvačil (2), Martin Sova (2)
Gymnázium Komenského, TřinecPetr Martynek (2), Rudolf Kubik (2), Pavel Myrdacz (2), Vladimír Šnajdr (2), Michaela Holotňáková (2)
Gymnázium Volgogradská, Ostrava - ZábřehKarolína Nečadová (1), Marie Škovronová (1), Ondřej Stupka (1), Jakub Vaněk (1), Natálie Vicherková (1)
Wichterlovo gymnázium, Čs. exilu 669, Ostrava - PorubaJan Buchmann (1), Tereza Mintělová (1), Matěj Rufer (1), Jakub Šnajder (1), Antonín Thomanek (1)
Gymnázium nám. T. G. Masaryka, Frýdlant nad OstravicíJiří Polách (2), Jan Opěla (2), Martina Plevová (2), Petr David Lanča (2), Vojtěch Blažek (2)
Gymnázium Komenského, Havířov - MěstoJana Franková (1), Markéta Klimánková (1), Sebastián Kubeš (1), Sabina Mlčúchová (1), Jakub Zsibrita (1)
Vyšší odborná škola a Stř. průmysl. škola, Gen. Krátkého 1, ŠumperkOndřej Člupný (1), Aleš Holjenčík (1), Mikhailo Melnyk (1), Ondřej Švejnoha (1), Tomáš Turek (1)
Gymnázium nám. T. G. Masaryka, Frýdlant nad OstravicíKarolína Biolková (1), Matěj Myslikovjan (2), Adéla Radová (1), Jan Ryška (1), Karolína Škutová (1)
Gymnázium BMA, s. r. o., Dvořákova 1269, Frýdlant nad OstravicíJakub Kubica (2), Daniel Musil (2), Matěj Pekárek (1), Kristýna Poláchová (2), Simona Pustková (2)
Gymnázium Mozartova, PardubiceJaroslav Havlíček (1), David Neumann (1), Adam Neumann (1), Filip Slouka (1), Mikuláš Závodný (1)
Gymnázium BMA, s. r. o., Dvořákova 1269, Frýdlant nad OstravicíMagdaléna Gontková (1), Štěpán Morys (1), Yannick Rokyta (1), Jáchym Šebela (1), Jakub Zeman (1)
Církevní gymnázium Plzeň, Mikulášské nám. 15Ondřej Chmelík (2), František Hep (2), Milena Šebková (2), Tereza Kahounová (2), Marie Kužvartová (2)
Gymnázium Slovanské náměstí, BrnoMichal Pavlík (1), Sára Valášková (1), Matyáš Zoufalý (1)
Gymnázium K. V. Raise, Adámkova třída 55, HlinskoJáchym Krampera (2), Jiří Nevole (2), Šimon Nováček (2), Dorota Sobotková (2), Matěj Vávra (1)
SPŠ elektrotechniky a informatiky, Kratochvílova 7, Ostrava - Moravská OstravaKryštof Šimčák (2), Matěj Neckář (1), Dalibor Englisch (1), Tomáš Hotárek (2), David Moškoř (1)
Základní škola a gymnázium, Komenského 754, VítkovAlexandr Peter (2), Tomáš Hutník (2), Adam Faldýn (2), Dan Juroška (1), Klára Vrbická (1)
Gymnázium Litoměřická, Praha 9Jakub Feix, Zuzana Holcová, Lukáš Botoněk (1), Martin Vacek (1), Jan Arvay (1)
Mendelovo gymnázium, Komenského 5, OpavaVojtěch Martinek, Tereza Teplánská, Tereza Pekárková, Klára Herianová, Jakub Černohorský
Gymnázium Mozartova, PardubiceNicol Zyklová (1), Barbora Janáčková (1), Markéta Poláčková (1)