List of registered teams
Austria | Switzerland | Czech Republic | Germany | United Kingdom | Hungary | Poland | Romania | Russia | Slovakia

Cambridge — Seniors

12 registered teams
Abbey College Cambridge, Cambridge, Homerton Gardens, Purbeck Road John Lorusso (10), Ted Hlaing (12), Amy Wu (12), Alex Zhang (12), Tina Zhang (12)
The Bridge Academy, London, Laburnum Street Yolanda Ameny (13), Jade Huang (12), Miles Mathiason (12), Mustafa Rahman (13), Oliver Ross (12)
Mossbourne Community Academy, London, 100 Downs Park Road Zubaid Amadxarif (12), Nasra Cadow (12), Abdulkadir Muridi (12), Nadim Samhan (12), Diana Scandelescu (12)
The Aldenham Foundation, Borehamwood, Elstree
Queens' School, Bushey, Aldenham Road
Kimbolton School, Huntingdon, Kimbolton Andrew Dowell-Stent (11), Alastair Severn (11), Laurence Turvey (12), Tom Hurrell (12), Aran Pekdemir (12)
Framlingham College, Woodbridge, College Road Rufus Easey (12), Gaby Antoci (12), William Gladwell (12), Victor Yu (13), Cantillo Zhao (12)
St Mary's Catholic School, Bishop's Stortford, Windhill Sean King (12), Samuel Kibreab (12), Euan Reynolds (12), Ciaran Fitzgerald (12), Matthew Parkin (12)
Royal Hospital School, Ipswich, Holbrook Basson Du Toit (12), Xanthe Jones (12), Sylvain Shen (12), Dimas Valls Quiros (12), Marcus Zhang (12)
The Broxbourne School, Broxbourne, High Road Ralph Davies (12), Ethan Woodier (12), Michael Gavartin (12), Sezen Djouma (12), Jacob Millward (12)
Castle Manor Academy, Haverhill, Eastern Avenue Zak Bailey (11), Josh Bryant (10), Jarrett Kai (10), Alexander Turner (11), Tom Wolstenholme-Hogg (11)
Wymondham College, Wymondham, Golf Links Road Ben Ramhorst (13), Leah Turner (13), Michael Tate (13), Edwin Lau (12), Toby Bunn (12)

Edinburgh — Seniors

6 registered teams
George Watson's College, Edinburgh, 69 Colinton Rd Rohan Burla (S5), Matthew Fall (S5), Adam Mallis (S6), Ailsa Neil (S6), Natasha Mills (S6)
George Watson's College, Edinburgh, 69 Colinton Rd Duncan Greenshields (S5), Alexander Shen (S5), Alex Wylie (S5), Richard Kneen (S5), Thomas Sanderson (S5)
James Gillespie's High School, Edinburgh, 57 Lauderdale St Neelu Saraswatibhatla (S5), Thessaly Silkenat (S6), Rebecca Sparks (S5), Ioannis Dabos-Doukas (S5), Torin Storkey (S6)
Queensferry Community High School, South Queensferry, Ashburnham Rd
Dunbar Grammar School, Dunbar, Summerfield Rd Alastair Campbell (S6), Ben Dorin (S6), Catriona McPheat (S6), Jamie Nisbet (S6), Connor Tierney (S6)
The Mary Erskine School, Edinburgh, Ravelston Dykes Rd A Duncan (S5), C George (S5), F Leggett (S5), P Thomson (S5), C Hyslop (S5)

Edinburgh — Juniors

8 registered teams
George Watson's College, Edinburgh, 69 Colinton Rd Stephanie Campbell (S2), Kirsty Graham (S3), Finlay Kenney (S2), Isla Wilding (S3), Guy Semple (S3)
George Watson's College, Edinburgh, 69 Colinton Rd Fintan Duff (S2), Aidan Davis (S2), Ben Holmes (S3), Samuel Wang (S4), Rithvik Gali (S3)
Balerno Community High School, Balerno, 5 Bridge Rd
St Thomas Of Aquin's High School, Edinburgh, 2-20 Chalmers St Alexander Boardman (S4), Laurie Dewar (S4), Justinn French (S4), Felix Macfie (S4), Jennifer Main (S4)
St Thomas Of Aquin's High School, Edinburgh, 2-20 Chalmers St Chloe Kiely (S4), Sorcha Wills-Cleary (S4), Dearbhla Murphy (S4), Tom Armstrong (S4), Ben McLauchlan (S4)
Queensferry Community High School, South Queensferry, Ashburnham Rd
St Mary's Music School, Edinburgh, 25 Grosvenor Cres Ben Giblin (S4), Lachlan Kennedy (S4), Misha Ruzov (S3), Cliodhna Scott (S4), Deeksha Veiraiah (S3)
The Mary Erskine School, Edinburgh, Ravelston Dykes Rd J Shaw (S3), C Gaffney (S3), E Corcoran (S4), C Holland (S4), E Lam (S4)