List of registered teams
Austria | Belarus | Switzerland | Czech Republic | Germany | United Kingdom | Hungary | Iran | Open | Poland | Romania | Slovakia

Open — Open

117 registered teams
SásojsZsuzsanna Baran, Jan Petr, Szymon Stolarczyk, Maja Trela, Alina Yan
Tomek i PrzyjacieleDominik Burek, Tomasz Cieśla, Wojtek Nadara, Dominika Regiec, Michał Zając
Kocury TeamMateusz Dębowski, Szymon Dębowski, Sylwester Błaszczuk, Tomasz Gródek, Filip Majewski
Euler'sAbdalla Emad, Youssef Mustafa, Elfarouk Omar, Abdelrahman Samy, Mohammed Soliman
Passau-FahrerStefanie Gloggengießer, Johannes König, Timo Müller, Carla-Christin Oehler, Paul Schwind
FRG Ebern - OldiesLukas Mönch, Felix Dümig, Jonas Höllisch, Nick Büchner
szybcy tajperzyMartyna Firgolska, Dawid Ignasiak, Oliwka Kropidłowska, Janusz Witkowski, Michał Żłobicki
Fürstenzell OldiesAnna Bremböck, Leonhard Franz
Dwustosunek i BiegunoweJagoda Bracha, Krystyna Gasińska, Mikołaj Grzebieluch, Piotr Kamiński, Marcin Pawłowski
BroučciZuzana Drázdová, Ondřej Gazda, Marie Ponomarenko, Filip Vaněk, Jan Horák
Jednostki urojoneRobert Ciężabka, Radosław Gdula, Łukasz Kaczmarczyk, Michał Pawlik, Krystian Stawowy
ὅπερ ἔδει δεῖξαιOndřej Bouchala, Lukáš Folwarczný
FrogwillAnita Barna, Snezana Kozarev, Tijana Ranisovic, Srdjan Stankovic, Vasa Vucurevic
^squaredBenedikt Eckardt, Felix Meyer, Sofia Scherer, Lilly Schweiger, Michael Reitmeir
Loads of the ∅Natalia Adamska, Grzegorz Adamski, Kacper Bem, Krzysztof Koczorowski, Patryk Matusiak
Gorący matematycy z Twojej okolicy i PawełJan Klimczak, Jan Kwiatkowski, Paweł Łacek, Mateusz Malinowski, Błażej Wilkoławski
NieprzeliczalniDominik Bysiewicz, Dawid Gawlina, Wojciech Mura, Kacper Topolski, Vadym Koval
4+1Hana Polanecká, Lenka Zerzová, Jana Hintenausová, Jiřina Rousková, Stanislav Tlapák
Stowarzyszenie Macierzy StowarzyszonychMieszko Grodzicki, Jakub Jagiełła, Gabriel Kiciński, Antoni Puch, Maciej Raczuk
Punkty izolowane w przestrzeni (X,d)Mieszko Baszczak, Jacek Jakimiuk, Daniel Laskowski, Małgorzata Rojek, Patryk Szlufik
comradesLukas Hauer, Jakob Hauer, Felix Kainz, Lukas Schobesberger, Vanessa Treml
mamasita que bonitaTomasz Mazur, Katzper Michno, Jakub Siuta, Hubert Zięba, Jakub Domański
Co może pójść nie tak?Dominik Gdesz, Jakub Kamiński, Mateusz Kandybo, Adam Morawski, Daria Perkowska
CatfoodKryštof Gärtner, Trần Minh Hoàng, Matyáš Proll, Filip Doležal
prase.oldTomas Pavlik, Michal Rolinek, Michal Szabados, Josef Tkadlec, Vit Musil
VEKTORОльга Вериго, Ян Габдрахманов, Дарья Марченко, Сергей Разживин, Иван Чикунов
Nažerme sa and let's goJakub Beran, Ondrej Budáč, Peter Perešíni, Michal Prusák, Michal Takács
KolařiDavid Hradil, Jakub Růžička, Vojtěch Svoboda, Mikuláš Tajbl, Pavel Vinduška
S P TołczeKacper Dudziński, Gabriel Kowalewicz, Szymon Więcko, Anna Pińczuk, Julia Walentynowicz
Sznur Rombów 1Patryk Barłowski, Kamil Ciebiera, Filip Konieczny, Krzysztof Boryczka, Jan Olszewski
Ömonen for the winDavid Ettel, Michael Hollnbuchner, Doris Obermaier, Gabriel Pflügl, Lennard Trautmann
LOGŠOndřej Motlíček, Jaroslav Kořinek
RapidoPiotr Wiącek, Dominik Cieśliński, Radosław Opoka
Nodzynki w MakowcuMateusz Kwiatkowski, Julia Gontarek, Jakub Szulc, Antoni Koszowski, Tomasz Patyna
YonaYotam Amir, Dror Frid, Tamar Peer, Yaara Schulman, Itai Silverberg
PomněnkyZdeňka Bábíčková Bechová, Libuše Jahn, Iveta Rozmušová, Hana Veselá
Naboj 2021Tomasz Kiełbasa, Daniel Murawski, Bartłomiej Lewandowski, Semen Słobodianiuk, Robert Szafarczyk
Bezdeda_tímFilip Blaho, Adrián Hodúr, Martin Maslan, Martin Siska, Oliver Vladovič
ZbycholudyWojciech Duda, Łukasz Wcisło, Wojciech Matusiak, Piotr Matusiak, Jędrzej Wicha
KrawczykiAleksander Katan, Roch Wójtowicz, Katarzyna Kępińska, Zofia Glapa, Oliwia Gil
Nieustraszone bamboszeJoanna Ginalska, Piotr Ignacy, Adam Jeliński, Rafał Loska, Natalia Wykpis
Pi-ratesStephanie Lehner, Johanna Mrnik, Teresa Mühlberger
wild bohrsItamar Feinberg, Gal Horowitz, Lael Israel, Yahel Manor, Tomer Pelleg
UwUJakub Bojnanský, Jana Fľaková, Michal Bachratý, Marek Majerík, Dávid Drobný
Knim--Yoav Linhart, Almog Wald, Inbar Wald, Dan Carmon
Bojan's angelsLior Hadassi, Liam Hanany, Dor Mezer, Omri Peer, Ohad Sheinfeld
NáBoisFrantišek Dejm, Filip Filipi, Štěpán Hartman, Ondřej Med, Adam Zemánek
MathequintettAnna Berger, Lisa Berger, Maria Liisa Resch, Rita Hutterer, Anna-Maria Ettinger
Opět znovu jako minulej rok? Nebo to máme jinde?Jonáš Havelka, Matouš Vondrášek, Jakub Ambroz
sameh equal sigmatzur dolev, david zilberstain, danial mizrahi, ido galis, ravid malalis
Mne je toto tiež jednoKatka Zuzkovičová, Maša Melicherčíková, Juro Poljovka, Kubo Krchňavý, Anino Belan
Pierwiastki i Szeregi (PiS)Krzysztof Bochm, Adam Duży, Krzysztof Libera, Paweł Mateja, Julia Wacięga
Despicable usDivyathamizhini Kanakasabapathy, Raggulnithilan Kanakasabapathy
Abel'sche GruppeDavid Blättler, Neal Portmann, Noa Portmann, Martin Zumbühl, Ramon Züsli
2+2=5Rahym Okan Rejepov
RehovoTigersAmitai Levi, Omer Marcus, Itamar Nir, Aviv Tavor, Assaf Yacouel
Unum mundumRaphael Heuchl
Philippines ADeanne Gabrielle Algenio, Dominic Lawrence Bermudez, Christian Jozef Dimaunahan, Justin Teng Soon Khoo, Keean Nathaniel Tang
Philippines B
Philippines C
Philippines D
Philippines EImmanuel Josiah Balete, Sarji Elijah Bona, Raphael Dylan Dalida, Vincent Dela Cruz, Bryce Ainsley Sanchez
one old boyMaciej Gawron
bicepsy olkaKrzysztof Cięgotura, Alicja Gadacz, Bartłomiej Sobczak, Antoni Stępień, Cezary Stępień
PFERJPaul Bucher, Emma Hofer, Jakob Kapelari, Florian Siebenförcher, Raphael Vanham
MAteńczycyTomasz Skalski, Dominik Bojko, Bartłomiej Chwiłkowski, Michał Łukomski, Denis Zelent
ℤ₅Yuval Porat, Itamar Zangvil, Levav Ferber Tas, Jonathan Nissim, Yonatan Sokolov
Team 69Rashed Aljasmi, Ana-Teodora Bercaru, Stamo Georgiev, Aleksander Kedziora, Maksymilian Manko
StudEntenLorenz Auer, Agnes Mallinger, Thomas Speckhofer, Simon Hackl
Poďme si zarátať v čučoriedíJanka Klaudíniová, Betka Bohiniková, Kika Kovalčíková, ‪Bea Feilhauerová, Juraj Feilhauer
VisionaryParthiv Reddy Anuguru, Gagan Gandi, Gaman Gandi, Vishal Gandluri, Praneeth GVV
Gáďa a alfa samciJakub Čurda, Vít Gaďurek, Matěj Krátký, Richard Wang, Tymoteusz Domeradzki
Uni - Wien + Lienz = 42Melanie Mattersberger, Georg Weisbier, Lukas Ginter, Corvin Schamschule, Johannes Thuswaldner
KiriChampionsOhad Alon, Eden Dvorkind, Ohad Shimoni, Shaked Srabstein, Omer Tiser
tahatOfek Artzi, Tomer Izenberg, Yotam Kaplan, Shai Ofir, Yotam Shamir
Medias in resFabian Heinricher
MathattackMiriam Brandl, Robert Buchgraber, Eva Geyerhofer, Carina Schobersberger
LagrangeMikael Häglund, Eskil Nyberg, Simon Ratz, Carl Han Tang, Harry Zhang
DaVinciMichał Thlon, Rozalia Szewczyk, Magdalena Zębol, Jahnavi Jayam Natarajan, Nikola Nowacka
Morelki RelkiStanisław Górski, Hanna Kaczyńska, Julia Mendyk, Maciej Rychlicki, Weronika Taraś
MathevirenBrigitte Lehner, Ingrid Pohn, Heinz Kusche, Klaus Derndorfer
YNOTSilvan Zumbrunn
Häst makt, KG slaktNeo Dahlfors, Andreas Ekrot, William Kraft, Elias Lundell
DADECClaudia Bauer, Alexander Thaller, Eva Bauer-Öppinger, Doris Müller, Dominik Haberfellner
BRG SalzburgBenjamin Aster, David Eder, Simon Krenn, Laura Plasser, Korbinian von Stauss
PlatyGroupYarden gonen, Yuval gonen, Netta ilani, Omer Shemtov
NARNYNadav Dan Tamari, Noam Faivishevsky, Ariel Friedman, Yoav Nutman, Ron Wainshtein
Team 4 No 1 SleepAdam Barla, Matej Grego, Jozef Koleda, Daniel Koreň, Jakub Murin
monkeMagdalena Czapiewska, Jakub Domański, Katarzyna Dylewska, Monika Rasz, Adam Wojciechowski
TzukerItamar Hadas, Ronel Lakker, Shvo Regavim, Eytan Tirosh, Itay Yehuda
Tanish LoversPhilipp Junghans, Ricardo Olivo, Bora Olmez, Yanta Wang, Johann Williams
Polsko-brytyjski układ sojuszniczyWojciech Maciąg, Paweł Nosal, Aleksandra Pasieka, Andrzej Pietraszkiewicz, Witold Strzeboński
Wszystko jednoKrzysztof Kucharski, Krzysztof Gogolewski, Piotr Wojczyk, Mateusz Jagieło, Wojciech Jóźwik
KvaterniónPeter Šišan
CucinciJan Boček, Julie Čermáková, Jan Lasák, Marek Pekárek, Matyáš Štědroň
An argentine-representing teamMatias Bergerman, Juli Garbulsky, Bruno Glecer
shustriki5Сергей Герасименко, Анастасия Иванова, Матвей Кухтин, Павел Пилипейко, Вячеслав Шахов
mathiesskrishna sai kapardheeswar kollishetty, charusheel kotlo, pramod kumar mukkoti, anudeep rao perala, supraj pulluru
Maths jukiesSahishnu Bhogalapalli, Vishwajith reddy Bommineni, Srinith Dasari, Koushik Juttukonda, Rithuraj Pokala
7dMichał Abramczyk, Sławomir Brzęczkowski, Wiktor Popis, Krzysztof Waker
CsömínyVivien Klučka, Anna Erzsébet Markó, Zsolt Beke, Márk Jánosdeák
Spoločenstvo veveríc a stromovMartina Bártová, Lukáš Konečný, Ján Pulmann, Fridrich Valach, Samuel Valach
aCitrusFruitLeagueMika Holst, Solomia Truskavetska
LöwenzahnJana Moos, Natalie Noll
OwlsNoa Gross, David Kravitz
Sayonara NadaraKamil Dębowski, Karol Kaszuba, Konrad Paluszek, Mateusz Radecki, Marcin Smulewicz
Amos1Jonah Bisom, Elias Mann, Laslo Hauschild
ŠmeydíciVít Novák
Wanda i jej bandaGabriela Kur, Amelia Marczak, Zuzanna Okoń, Maria Sobiecka
Memetycy - powrutDawid Bucki, Michał Chmura, Marcel Mroczek, Jacek Kurek, Daniel Biernat
SIENEK KADRAPiotr Zieliński, Mateusz Cieśliński, Piotr Jóźwik, Marcin Janecki, Ewelina Stefanowska
42Romana Karlinger, Lisa Lindorfer, Susanna Maxwald
eKipa AM-GMJoanna Stelmach, Marcin Kokowski, Grzegorz Dłużewski, Mikołaj Gazeel
Iľkovič teamDaniel Iľkovič, Marianna Iľkovičová, Lucia Iľkovičová
Bullingdon ClubJáchym Solecký, Lizzi Hayman, Ben Rhodes, Sophie Boule, Bex Shantry
Matex RewolucjeAdam Nałęcz-Jawecki, Konrad Majewski, Piotr Godlewski, Bartłomiej Zawalski, Michał Zawalski
SpóźnialscyAnna Łeń, Kamil Rychlewicz, Piotr Ambroszczyk, Natalia Kucharczuk, Paweł Piwek