List of registered teams
Austria | Belarus | Switzerland | Czech Republic | Germany | United Kingdom | Hungary | Iran | Open | Poland | Romania | Slovakia

Slovensko online — Seniors

116 registered teams
Stredná priemyselná škola, Mnoheľova 828, PopradSamuel Harendarčík (3), Domik Balara (3), Adrián Spišiak (3), Michal Žoldák (3), Patrik Mucha (3)
Gymnázium Bilíkova, BratislavaIvan Korbíni (3), Dominik Zaťovič (3), Richard Čerňanský (3), Matej Vavro (3)
Gymnázium Martina Hattalu, Železničiarov 278, TrstenáPeter Franček (4), Adam Furdek (4), Lukáš Jankola (4), Samuel Pafčo (4), Adrián Pauer (4)
Stredná priemyselná škola, Obrancov mieru 343/1, Dubnica nad VáhomMichal Pecho (3), Peter Kanderka (4), Peter Vacho (4), Nikolas Blahušiak (3), Patrik Kebísek (3)
Gymnázium Terézie Vansovej, 17. novembra 6, Stará ĽubovňaFilip Imrich (4), Adam Jurák (4), Patrik Satke (4), Slavo Štucka (4), Matthe Vilk (4)
Gymnázium sv. Moniky, Tarasa Ševčenka 1, PrešovEmma Blizmanová (4), Stanislav Humeník (4), Emma Popíková (4), Daniela Gromovská (2), Alex Zamborský (4)
Gymnázium sv. Moniky, Tarasa Ševčenka 1, PrešovEdita Marcinová (4), Jana Timková (4), Tereza Kažimírová (4), Anton Kažimír (2), Matúš Sedlár (1)
Gymnázium Terézie Vansovej, 17. novembra 6, Stará ĽubovňaLukáš Hudák (3), Alexandra Jančíšinová (3), Tomáš Selep (3), Filip Škvara (3), Mária Smoleňová (3)
SOŠ letecko-technická, Legionárska 160, Trenčín
Cirkevné gymnázium sv. Mikuláša, Štúrova 383/3, Stará ĽubovňaTerezia Duračinská (4), Jakub Fedák (3), Miroslav Kafka (4), Jakub Šlachtovský (4), Michal Vančo (3)
SOŠ letecko-technická, Legionárska 160, TrenčínDamián Pecho (4), Kevin Kilmajer (4), Martin Galis (4), Viliam Gubáň (4), Samuel Sadovský (4)
Gymnázium Boženy Slančíkovej Timravy, Haličská cesta 9, LučenecJakub Kocúr (3), Bruno Kristián (3), Adam Kubaliak (3), Samuel Márton (3), Ľubomír Varchol (3)
Stredná priemyselná škola strojnícka a elektrotechnická Nitra, Fraňa Kráľa 20Jakub Gál (3), Lucas Palka (2), Marek Sádovský (3), Adam Balko (3), Marek Lorinc (3)
Gymnázium Kukučínova, PopradMatej Ševčík (4), Pavol Šimkovič (4), Štefan Slavkovský (4), Marek Tkáč (4), Natália Michlíková (1)
Gymnázium Kukučínova, PopradPatrik Baran (3), Ema Bujňáková (4), Ján Findra (3), Laura Poradová (3), Ema Bajtošová (1)
Gymnázium M. R. Štefánika Šamorín, Slnečná 2Oliver Bukor (4), Tatiana Gáborová (4), Ema Jašeková (4), Kristína Szabová (4), Samuel Šurman (4)
Gymnázium Párovská, NitraAdam Borguľa (4), Giulia Caponi (3), Peter Dúbravský (4), Minh Tuan Nguyen (3), Patrícia Pitoňáková (3)
Gymnázium Alejová, Košice-JuhLenka Hake (4), Jakub Farbula (4), Martin Nemjo (4), Michaela Rusnáková (4), Erik Sedlák (4)
Gymnázium Alejová, Košice-JuhFilip Baltovič (3), Lukáš Behun (3), Radoslav Jochman (3), Bohuslav Líška (3), Ondrej Ovčar (3)
Bilingválne gymnázium Milana Hodžu, Komenského 215, SučanyNadiya Balanchuk (4), Marianna Hronská (4), Timea Jakubócyová (4), Dominika Vilinová (4), Jana Kubová (4)
Bilingválne gymnázium Milana Hodžu, Komenského 215, SučanyDario Mikuš (4), Barobra Piatková (4), Patrik Krivulčík (4), Hana Štrkolcová (4), Radoslav Dujsík (4)
Gymnázium Martina Hattalu, Železničiarov 278, TrstenáPatrik Kočan (4), Matúš Kocúr (4), Július Staš (4)
Gymnázium Jána Adama Raymana, Mudroňova 20, PrešovPaulína Dujavová (3), Martin Fedorko (3), Maximilián Kohút (3), Zuzana Miškaňová (3), Lukáš Soták (3)
Gymnázium Jána Adama Raymana, Mudroňova 20, PrešovAlexandra Foltínová (3), Vanda Matušíková (3), Dominik Pošefko (3), Matej Pramník (2), Martina Pramníková (3)
Gymnázium Jána Adama Raymana, Mudroňova 20, PrešovMatúš Klimko (3), Ondrej Krenický (3), Martin Malík (3), Dominik Sabol (3), Ľubomír Stedina (3)
Gymnázium Varšavská cesta, ŽilinaOndrej Korbel (3), Matúš Belan (3), Jakub Mihálik (3), Tomáš Kompiš (3), Eva Belancová (3)
Gymnázium Varšavská cesta, ŽilinaAneta Böhmová (4), Marek Gřešek (4), Hugo Hrbáň (4), Peter Toman (4), Lukáš Záborský (4)
Gymnázium Šahy, Mládežnícka 22Štefan Šomlo (4), Márk Jozef Bodzsár (4), Kristián Galčík (3), Tamara Trenčéniová (3), Martin Wencl (3)
Stredná priemyselná škola, Mnoheľova 828, PopradSamuel Pavličko (2), Ján Grich (2), Sebastián Kiska (2), Marcel Kromka (2), Marek Želonka (3)
Stredná priemyselná škola, Mnoheľova 828, PopradDalibor Bialončík (3), Michal Dunaj Jurčo (3), Gregor Hajostek (3), Oliver Ján Noris (3), Alan Simonis (3)
Gymnázium arm. gen. Ludvíka Svobodu, Komenského 4, HumennéDávid Benko (4), Elena Chochoľaková (3), Tomáš Tuleja (4)
Gymnázium Školská, Považská BystricaNatália Bátorová (4), Lucia Bieliková (4), Filip Brzý (4), Samuel Šlesar (4), Karel Procházka (3)
Súkromná stredná odborná škola, Ul. 29. augusta 4812, PopradDamián Regeš (3), Matúš Záremský (3), Marek Kormoš (3), Zara Karakaya (3), Emanuel Leco (3)
Gymnázium Ľudovíta Štúra, 1. mája 170/2, TrenčínKristína Rybárová (4), Emma Baďurová (4), Martin Opat (4), Ondrej Bublavý (4), Jozef Tóth (4)
Gymnázium Jána Adama Raymana, Mudroňova 20, PrešovDávid Brodňanský (3), Matej Gazdič (2), Matej Korž (3), Martin Kóša (2), Emma Repaská (2)
Gymnázium Metodova, Bratislava-RužinovTomáš Bečvarov (4), Michal Kotleba (4), Barbora Moravíková (4), Adam Zvalo (4), Jakub Dóka (4)
Obchodná akadémia, Nábrežie K. Petroviča 1571, Liptovský MikulášLaura Jarottová (3), Valentína Kusá (3), Martina Nosická (3), Pavlína Rybárska (3), Natália Šípková (3)
Gymnázium Poštová, Košice-Staré MestoErik Novák (3), Matúš Bucher (3), Matúš Masrna (3), Matúš Vysoký (3), Ján Richnavský (4)
Gymnázium Poštová, Košice-Staré MestoMartin Andrijčík (4), Adam Džavoronok (2), Martin Kliment (3), Norbert Micheľ (4), Maximilián Pándy (3)
Gymnázium Poštová, Košice-Staré MestoHugo Halász (3), Simona Dučaiová (3), Matej Grofčík (3), Adam Garafa (3), Dávid Jopek (2)
Gymnáz. V. B. Nedožerského, Matice slovenskej 16, PrievidzaMarek Michalovič (4), Ján Plachý (3), Viera Glevitzká (2), Juraj Petráš (2), Ján Húska (4)
Škola pre mimoriadne nadané deti a gymnázium, Skalická 1, BratislavaDaniel Belan (4), Lívia Čerešňová (4), Anetka Dudláková (4), Adrianka Janáčková (4), Gabriel Ščurka (4)
Škola pre mimoriadne nadané deti a gymnázium, Skalická 1, BratislavaKaleráb  (4), Jakub Drobný (3), Matúš Hladký (3), Tomáš Zatroch (3), Matej Zigo (2)
Gymnázium Ľ. Štúra, MichalovceAlžbeta Jakubecová (4), Richard Kendzior (4), Juraj Hadžala (4), Dominik Tulach (3), Tamara Timočková (3)
Gymnázium Boženy Slančíkovej Timravy, Haličská cesta 9, LučenecErik Paraj (4), Samuel Riečica (4), Pavol Trnavský (4), Nikolaj Matisko (4), Lukáš Štupák (4)
Gymnázium Jozefa Lettricha, J. Lettricha 2, MartinMarek Zumrik (3), Adam Hjadlovský (3), Ján Feja (4), Matej Buocik (4), Ondrej Franko (4)
Gymnázium Michala Miloslava Hodžu, M. M. Hodžu 860/9, Liptovský MikulášMatúš Grieš (3), Marek Laheye (3), Matúš Renko (3), Adam Sásik (3), Laura Štepitová (3)
Gymnázium Michala Miloslava Hodžu, M. M. Hodžu 860/9, Liptovský MikulášMichal Baráni (4), Martin Hollý (4), Pavol Kyčina (4), Martin Popardovský (4), Andrej Šintaj (4)
Gymnázium Grösslingová, BratislavaEla Vojtková (3), Jozef Csipes (4), Matúš Papšo (4), Martin Bucko (4), Radka Bírová (4)
Gymnázium Grösslingová, BratislavaSamuel Stanek (3), Branislav Bubán (3), Ivan Kushpel (3), Jozef Mičáň (3), Pavol Pivko (3)
Gymnázium Grösslingová, BratislavaHana Derková (4), Helena Kukuľová (4), Barbora Javorová (4), Alex Gašpariková (4), David Belobrad (4)
Gymnázium Grösslingová, BratislavaMatej Urban (4), Michal Farnbauer (4), Tereza Škublová (4), Matúš Zelko (4), Viktor Balan (3)
Gymnázium Jána Adama Raymana, Mudroňova 20, PrešovNina Mizeráková (4), Michal Vorobel (4), Emma Pásztorová (4), Michal Jakubík (4), Marek Baláž (4)
Gymnázium I. Kraska, P. Hostinského 3, Rimavská SobotaAdam Juhás (3), Tereza Kopčáková (3), Adriana Krahulcová (3), Lucia Pockľanová (3), Anna Sirotiaková (3)
Spoj. š. gym. sv. F. z Assisi, Karloveská 32, BratislavaMichal Neogrády (4), Paľko Vanek (3), Timotej Finta (3), Matúš Koseček (3), Michal Drábek (3)
SPŠ elektrotechnická, Plzenská 1, PrešovLýdia Veselovská (3), Jakub Šesták (3), Juraj Baňas (3), Boris Karpják (3), Patrik Ištván (3)
SPŠ stavebná a geodetická, Drieňová 35, Bratislava-RužinovMarco Gál (3), Jakub Kašša (3), Khrystyna Myhovych (4), Samuel Neurath (4), Ján Samuel Šťastný (3)
SPŠ stavebná a geodetická, Drieňová 35, Bratislava-RužinovPavlo Bodnar (3), Barbora Chovančíková (4), Patrik Mráz (3), Vladimír Polák (3), Marek Šteliar (3)
Gymnázium Veľká okružná, ŽilinaDominik Filípek (4), Slavomír Hruška (4), Kristína Kostelná (4), Timotej Melkovič (4), Martin Šušlík (4)
Gymnázium Veľká okružná, ŽilinaFilip Dvořák (4), Marek Galia (4), Maximilián Maliar (3), Milan Mažgút (4), Adam Nimohaj (4)
Gymnázium sv. Edity Steinovej, Charkovská 1, Košice-Dargov. hrdinovAlžbeta Dečová (3), Katarína Šmilňáková (3), Andrej Vaško (3), Martin Murár (3), Matúš Paralič (3)
SŠ katol-Gymnázium sv. CaM, Farská ul. 19, NitraViktória Antalová (3), Patrik Šrank (3), Viktor Baša (3), Eduard Barcaj (3), Šimon Halaj (3)
SŠ katol-Gymnázium sv. CaM, Farská ul. 19, NitraĽudmila Kováčová (2), Vojtech Kováč (4), Michal Svoboda (4), Martin Čulák (3), Andrej Mikuš (3)
Gymnázium Jozefa Gregora Tajovského, J. G. Tajovského 25, Banská BystricaLukáš Gáborik (4), Tomáš Hulla (4), Jakub Kliment (4), Peter Kochelka (3), Richard Schwarz (4)
Gymnázium Viliama Paulinyho Tótha, Malá hora 3, MartinViliam Furík (4), Andrej Benko (4), Marek Červeň (3), Michael Ruman (1), Matúš Kán (4)
Gymnázium Nitra, Golianova 68Richard Bönde (4), Lukáš Hudec (3), Adam Kukučka (4), Matej Kulháň (4), Viktor Tyukos (4)
Gymnázium Nitra, Golianova 68Vivien Hegedüsova (3), Andrej Hulák (3), Tomáš Klimo (3), Soňa Martišová (3), Martin Petkeš (3)
Gymnázium Angely Merici Trnava, Hviezdoslavova 10Benjamín Chrvala (3), Michal Šrank (3), Matej Suchoň (3), Lívia Plachetková (3), Timotej Klásek (3)
Gymnázium J. Hollého Trnava, Na hlinách 7279/30Dominik Bango (4), Patrik Candrák (4), Dávid Demovič (4), Jakub Dugovič (4), Veronika Mitická (4)
SPŠ J. Murgaša, Hurbanova 6, Banská BystricaŠtefan Foltán (3), Maximilián Jurík (3), Andrej Marko (3), Michal Šovčík (3), Martin Staš (3)
SPŠ J. Murgaša, Hurbanova 6, Banská BystricaMichal Baculák (3), Roman Gura (3), Adam Kán (3), Ján Kubiš (3), Daniel Šebeň (3)
SPŠ J. Murgaša, Hurbanova 6, Banská BystricaRené Bendík (3), Ondrej Magna (3), Tomáš Matúška (3), Filip Pavlovič (3), Tomáš Slavkov (3)
SPŠ J. Murgaša, Hurbanova 6, Banská BystricaSebastián Babnič (4), Marek Ličko (3), Martin Michalec (4), Monika Uhrínová (4), Richard Ziman (3)
Spoj. šk. - Gym. sv. Jozefa, Klčové 87, Nové Mesto nad VáhomPeter Ondrej Václavek (2), Helena Lajčoková (4), Zuzana Pavlovičová (4), Dominik Schindler (4), Peter Chovanec (3)
Gymnázium sv. Františka z Assisi, J. M. Hurbana 44, ŽilinaTadeáš Blunár (4), Peter Komoráš (3), Matej Krcho (3), Matej Lukáčik (3), Matej Štauder (4)
Gymnázium Kpt. Nálepku, SobranceDaniela Vasiľová (3), Martin Hrešo (3), Daniel Jenčo (3), Róbert Kendereš (3), Ľuboš Hreňo (3)
Gymnázium Šrobárova, Košice-Staré MestoAdela Petrová (4), Klára Hirmanová (3), Patrik Kišeda (3), Jozef Sabo (3), Marián Sedlák (3)
Gymnázium Šrobárova, Košice-Staré MestoMatej Tadeáš Zentko (4), Matúš Gburík (2), Boris Pasterňák (1), René Stráňai (2), Veronika Ucekajová (4)
Leaf Academy, Sasinkova 13, BratislavaMatej Kliment (3), Kristián Čabala (4), Samuel Banas (4), Terézia Gurová (4), Jakub Patrik (4)
Gymnázium Boženy Slančíkovej Timravy, Haličská cesta 9, LučenecSimona Sarvašová (3), Dorota Školiaková (3), Michal Michalik (3), Marian Detvan (3), Filip Urda (3)
Gymnázium sv. Františka z Assisi, J. M. Hurbana 44, ŽilinaMartin Kúdelčík (3), Tomáš Špánik (3), Filip Kyselica (3), Jakub Mikula (3), Richard Piovár (3)
Gymnázium Jura Hronca, Novohradská 3, BratislavaSamo Wittlinger (4), Viktória Pravdová (4), Maroš Studenič (4), Benjamín Benčík (4), Mária Mičeková (4)
Gymnázium Jura Hronca, Novohradská 3, BratislavaEva Dingová (3), Zuzana Mičeková, Matej Gurňák (3), Karolína Jediná (3), Jana Pešková (3)
Gymnázium Jura Hronca, Novohradská 3, BratislavaJakub Šťavina (4), Matej Haverlík (3), Adam Rajsky (4), Samuel Longauer (3), Vlado Vozár (4)
Gymnázium Andreja Kmeťa, A. Gwerk. -Göllnerovej 6, Banská ŠtiavnicaMartin Doskočil (3), Matúš Garaj (3), Jakub Kružliak (4), Jozef Štálnik (4), Vojtech Ilčík (3)
Gymnázium Leonarda Stöckela, Jiráskova 12, BardejovAlexandra Benková (3), Milan Marcinčo (3), Juliána Savčáková (3), Henrieta Sokolová (3), Jakub Šimon Štofanik (2)
Gymnázium Janka Jesenského, Radlinského 665/2, Bánovce nad BebravouLucia Kajanová (4), Jakub Mazák (4), Laura Košinová (4), Hana Galková (4), Mária Mináriková (4)
Gymnázium Jozefa Lettricha, J. Lettricha 2, MartinSamuel Stolárik (4), Ondrej Jurkovič (4), Naďa Fučelová (4), Richard Kramár (4), Michal Tonhajzer (4)
Obchodná akadémia, M. R. Štefánika 8, Krupina a (2)
Gymnázium Ul. 1. mája, PúchovNatália Chanová (4), Viliam Kmec (4), Michaela Kubiritová (4), Filip Chromek (3), Dominik Mojto (3)
SPŠ elektrotechnická, Plzenská 1, PrešovMartin Ragan (4), Tomáš Greš (4), Matej Kandráč (4), Richard Skokan (4)
SPŠ elektrotechnická, K. Adlera 5, BratislavaEmma Dinušová (3), Matej Holárek (3), Lukáš Katona (3), Dan Valníček (3), Tomáš Varmuža (3)
SPŠ elektrotechnická, K. Adlera 5, BratislavaMartin Bariný (3), Tomáš Bordák (3), Zdenko Németh (3), Daniel Orbán (3), Martin Trenčanský (3)
Gymnázium F. Garcia Lorcu, Hronská 3, BratislavaLujza Laudová (4), Katarína Palusková (3), Patrícia Pastirčáková (4), Ema Podhorná (4), Alexander Terkovič (4)
SPŠE Piešťany, Brezová 2Richard Fišer (3), David Feranec (3), Andrej Škulec (3), Jakub Holič (4), Michal Bitarovský (4)
Škola pre mimoriadne nadané deti a gymnázium, Skalická 1, BratislavaFilip Molnár (4), Nela Ďanovská (3), Marek Holík (4), Matej Novosad (3), Jakub Skaloš (3)
Gymnázium Antona Bernoláka, Mieru 307/23, NámestovoTimotej Bandík (4), Barbora Bandíková (4), Tatiana Boškajová (3), Tomáš Prielomek (4), Lenka Šusteková (4)
Gymnázium Antona Bernoláka, Mieru 307/23, NámestovoMatúš Drígeľ (4), Júlia Gáborová (4), Lucia Murínová (4), Filip Stoklasa (4), Šimon Viater (4)
Gymnázium Janka Jesenského, Radlinského 665/2, Bánovce nad BebravouAdam Beňačka (4), Radovan Krupka (4), Jakub Mišina (4), Peter Segeš (4), Barbora Šimová (4)
Súkromné gymnázium pre žiakov so všeobecným intelektovým nadaním CENADA, Majerníkova 60, Bratislava
Gymnázium Boženy Slančíkovej Timravy, Haličská cesta 9, LučenecDavid Joachim (4), Michal Lauko (4), Marek Skrutek (4), Filip Žilka (4)
Gymnázium A. Bernoláka, Lichnerova 69, SenecMichaela Biskupičová (3), Dominika Frčová (3), Lucia Jančošková (3), Benjamín Kolárik (3), Šimon Olekšák (3)
Gymnázium Ivana Kupca Hlohovec, Komenského 13
Škola pre mimoriadne nadané deti a gymnázium, Skalická 1, BratislavaKristína Galková (3), Dominik Ichmann (3), Peter Čapkovič (3), Adam Msolly (3), Benjamín Kopcsay (3)
Škola pre mimoriadne nadané deti a gymnázium, Skalická 1, BratislavaMária Cápayová (3), Emília Drnáková (3), Lucia Hermanová (3), Ctibor Koronský (3), Róbert Rigó (3)
Gymnázium Františka Švantnera, Bernolákova 9, Nová BaňaJakub Ivan (3), Tobias Kopernický (3), Ramona Valková (3), Diana Valková (3)
Gymnázium Pavla Horova, Masarykova 1, MichalovceMiroslav Patlevič (4), Pavol Biačko (4), Martin , Gabriel Hájnik (4), Boris Savov (4), Matúš Jakuboc (4)
Evanjelické lýceum, Vranovská 2, BratislavaSamuel Boor (3), Patrik Valach (3), Filip Rebro (3), Daniel Putiš (3), Juraj Hložka (3)
Piaristické gymnázium Jozefa Braneckého, Palackého 4, TrenčínMartin Dražkovec (3), Barbora Novosadová (3), Mária Ines Gajdošíková (3), Sophia Halásová (3), Alicia Donate Klimešová (3)
Gymnázium Komenského, TrebišovLukáš Lučansky (3), Lenka Fraštiová (3), Simona Zatková (3), Michal Lešo (4), Damian Husár (4)
Gymnázium a Osemročné gymnázium, Trebišovská 12, Košice-ZápadKarin Hájková (3), Branislav Gazdag (3), Emma Holoubeková (3), Daniel Šoltýs (3), Adam Štelcl (3)
Gymnázium Jozefa Lettricha, J. Lettricha 2, MartinMichal Nosal (3), Martin Smerek (4), Paulína Tomečková (4), Rastislav Čečotka (4), Ondrej Krčula (4)
Gymnázium Školská, TvrdošínJakub Baláž (4), Mária Matušisková (4), Alica Maďarová (4), Kristián Kubík (4), Matúš Mikula (4)
Gymnázium Školská, TvrdošínMartin Lorinc (3), Alena Hladká (3), Andrej Klčo (3), Alex Veselý (3), Adam Ferenčík (3)
Gymnázium Jura Hronca, Novohradská 3, BratislavaFilip Čajági (3), Jakub Greguš (3), Daniel Kaiser (3), Patrik Fábrik (3), Filip Vrábel (3)
Gymnázium Pavla Horova, Masarykova 1, MichalovceVladimír Borek (3), Dominik Fenin (3), Michaela Kolesárová (3), Ľubomír Jurčišin (3), Marcel Nadzam (3)

Slovensko online — Juniors

115 registered teams
Gymnázium Jozefa Gregora Tajovského, J. G. Tajovského 25, Banská BystricaEduard Bielik (1), Bianka Birčáková (1), Martin Cigler (1), Peter Hazlinger (1), Samuel Sklenár (1)
Stredná priemyselná škola, Obrancov mieru 343/1, Dubnica nad VáhomIvana Slivčáková (2), Matúš Smolka (2), Filip Blaho (2), Samir Grble (1), Martin Katrinec (1)
Gymnázium Školská, Spišská Nová VesLucia Gromovská (1), Timea Hoangová (2), Matej Grega (1), Peter Marhefka (1), Emma Zajacová (1)
Gymnázium Školská, Spišská Nová VesSimon Figlár (1), Branislav Ječim (1), Natália Hatalová (1), Filip Kačenga (1), Katherine Anna Kuzma (1)
Gymnázium sv. Moniky, Tarasa Ševčenka 1, PrešovFrantiška Daráková (1), Branislav Diro (2), Miriam Halasová (1), Alexandra Kačmárová (1), Mária Šarišská (2)
Gymnázium sv. Moniky, Tarasa Ševčenka 1, PrešovŠimon Ballon (2), Dominik Dolinský (2), Michal Iľkovič, Branislav Jurko (2), Tomáš Tall (2)
Gymnázium Terézie Vansovej, 17. novembra 6, Stará ĽubovňaDávid Hajduk (1), Jiří Hrešan (1), Matej Janoško (1), Bruno Kollár (1), Vladimír Sklenár (1)
Gymnázium Terézie Vansovej, 17. novembra 6, Stará ĽubovňaLívia Jančišinová (1), Daniela Koterbová (1), Ján Lazorčák (1), Marek Marhefka (1), Filip Šenšel (1)
SOŠ letecko-technická, Legionárska 160, TrenčínMatúš Novák (2), Fabián Fábry (2), Kristián Krajňanský (1), Nina Jedličková (1), Matúš Pavel (1)
SOŠ letecko-technická, Legionárska 160, TrenčínHugo Košút (2), Oszli Adrián (2), Strašifták Patrik (2), Sýkora Lukáš (2), Orviský Samuel (2)
Cirkevné gymnázium sv. Mikuláša, Štúrova 383/3, Stará ĽubovňaMária Barnovská (2), Lenka Nemergutová (2), Laura Schurdáková (1), Gerard Strič (2), Roland Urban (2)
Bilingválne gymnázium Milana Hodžu, Komenského 215, SučanyAdam Lehotský (2), Samuel Lipovský (2), Timotej Oršula (2), Tereza Veselá (2), Martina Vilinová (2)
Spoj. škola-org. zl. HA, Hlinská 31, ŽilinaJaroslav Grečnár (2), Marcela Jantulová (2), Alžbeta Štaffenová (1), Jozef Strašlipka (2), Lea Michálková (1)
Gymnázium Kukučínova, PopradMichal Choma (2), Valéria Dubjelová (1), Ondrej Kubáň (1), Šimon Porada (2), Katarína Žiaková (2)
Gymnázium M. R. Štefánika Šamorín, Slnečná 2Ján Natanael Almáši (1), Jakub Jenčuš (1), Michal Sabol (1), Oliver Druska (2), Lea Kubíčková (2)
Gymnázium Párovská, NitraMatej Bystrický (2), Jakub Konc (2), Adam Lopúch (2), Filip Horváth (2), Matúš Tóth (2)
Gymnázium Párovská, NitraŠimon Tóth (1), Martin Drlík (1), Ema Gabriela Jantošková (1), Matúš Královič (1), Jakub Uher (1)
Gymnázium Párovská, NitraOndrej Knižat (1), Lukáš Kubis (1), Peter Macák (1), Dominik Péli (2), Pavol Dávid (1)
Gymnázium Alejová, Košice-JuhEduard Fekete (2), Barbora Marcinčáková (2), Veronika Nemjová (2), Tomáš Proks (2), Matej Vasky (2)
Gymnázium Alejová, Košice-JuhLadislav Antoži (1), Adrián Mikolaj (1), Dávid Kepič (1), Jakub Blišťan (1), Jakub Müller (1)
Gymnázium Alejová, Košice-JuhTomáš Hutňan (1), Jakub Kukura (1), Peter Lipán (1), Jakub Kollár (1), Alex Furman (1)
Gymnázium Alejová, Košice-JuhMartin Šmilňák (1), Barbora Baltovičová (1), Erik Jochman (1), Michael Kolesár (1), Ingrid Rusnáková (1)
Gymnázium Jána Adama Raymana, Mudroňova 20, PrešovLucia Bartle (2), Diana Dopiriaková (2), Simona Kušnírová (2), Ema Tuptová (2), Soňa Vasičková (2)
Gymnázium Jána Adama Raymana, Mudroňova 20, PrešovTomáš Barica (2), Karol Marinica (2), Richard Miščík (2), Vít Orlický (2), Matej Petz (2)
Gymnázium Jána Adama Raymana, Mudroňova 20, PrešovTimothy Ján Fecko (2), Jakub Kovalík (1), Tamara Kucháriková (1), Hugo Popovič (2), Patrik Sabol (1)
Gymnázium Varšavská cesta, ŽilinaSebastián Bosík (1), Filip Mravec (1), Samuel Chovanec (1), Lukáš Kopún (1), Richard Mintál (1)
Gymnázium Varšavská cesta, ŽilinaVeronika Hlinková (2), Denisa Michnáčová (2), Matúš Mikolaj (2), Daniel Ničík (2), Jakub Závodský (2)
Gymnázium Varšavská cesta, ŽilinaKlára Húšťavová (1), Andrej Kompiš (1), Daniela Končoková (1), Emília Kollárová (1), Nicolas Trojan (1)
Gymnázium Šahy, Mládežnícka 22Agata Bolemantová, Richard Cserman, Korina Hegedűsová, Samuel Laco, Dominik Steinlíber
Evanjelické lýceum, Vranovská 2, BratislavaLenka Gablíková (1), Nikola Gašparíková (1), Michal Malík (1), Alexandra Simonová (1), Bruno Škriniar (1)
Stredná priemyselná škola, Mnoheľova 828, PopradMichael Cehula (1), Miroslav Klein (1), Artur Remiáš (1), Michael Šeliga (1), Leo Valenčík (1)
Stredná priemyselná škola, Mnoheľova 828, PopradTimotej Neupauer (2), Eduard Matvej (2), Sebastián Skalský (2), Sebastián Vanke (2), Adam Madžo (2)
Gymnázium Školská, Považská BystricaRebeka Dudoňová (2), Valéria Kvaššayová (2), Michaela Paulecová (2), Andrea Svitková (2), Samuel Štefánik (2)
Obchodná akadémia, Nábrežie K. Petroviča 1571, Liptovský MikulášDária Bartošová (2), Lucia Čisárová (2), Veronika Hozová (2), Dušan Kuchta (1), Jana Páteková (1)
Gymnázium Poštová, Košice-Staré MestoNatália Čigašová (2), Oskar Hritz (2), Matej Kozub (2), Viliam Geffert (2), Richard Gerboc (2)
Gymnázium Poštová, Košice-Staré MestoMatej Kundrík (1), Pavol Alexander Komloš (1), Patrik Stercz (1), Alžbeta Klimentová (1), Adam Harmanský (1)
Gymnázium Poštová, Košice-Staré Mesto
Škola pre mimoriadne nadané deti a gymnázium, Skalická 1, BratislavaMaximilián Ágh (2), Stanislav Bezák (2), Filip Doba (2), Matej Donoval (2), Anamária Šutková (2)
Škola pre mimoriadne nadané deti a gymnázium, Skalická 1, BratislavaJozef Bachníček (1), Martin Bekeč (1), Šimon Kováčik (1), Jakub Nagy (1), Adam Zich (1)
Gymnázium arm. gen. Ludvíka Svobodu, Komenského 4, HumennéTimotej Jakubov (2), Kristína Milčová (2), Bibiána Pavlíková (2), Maroš Soták (2), Michal Židzik (2)
Gymnázium Ľ. Štúra, MichalovceEster Borková (2), Viktória Folentová (2), Peter Gramata (2), Miriam Horváthová (2), Viliam Timko (2)
Gymnázium Michala Miloslava Hodžu, M. M. Hodžu 860/9, Liptovský MikulášSamo Bebko (1), Lucia Dúbravcová (2), Beata Helebrantová (2), Andrej Hollý (2), Tereza Šimonová (1)
Gymnázium Michala Miloslava Hodžu, M. M. Hodžu 860/9, Liptovský MikulášAdam Bačík (1), Adam Droppa (1), Lucia Lukášiková (1), Adriana Piovarčiová (1), Lucia Polečová (1)
Gymnázium Ul. 1. mája, PúchovBoris Janík (2), Marián Harnádek (2), Mário Hanták (2), Samuel Tarabus (2)
Gymnázium Grösslingová, BratislavaEduard Mrug (2), Tomáš Chrenko (2), Vladimír Drobný (2), Martin Babala (2), Roland Vízner (2)
Gymnázium Grösslingová, BratislavaMária Ostertágová (1), Dominika Brídová (1), Samuel Filip (1), Daniel Karas (1), Martin Sojka (1)
Gymnázium Grösslingová, BratislavaFilip Prutkay (1), Uršuľa Mária Kossaczká (1), Alica Dományová (1), Michal Cibulka (1), Peter Kumančík (1)
Gymnázium Grösslingová, BratislavaViktor Imrišek (2), Matej Repa (2), Timotej Šinkovic (2), Ivo Novysedlák (2), Martin Belluš (2)
Gymnázium Grösslingová, BratislavaKarin Jakubcová (1), Miroslava Pokorná (1), Matúš Bagin (1), Matúš Jonaštík (1), Peter Bachorík (1)
Evanjelické lýceum, Vranovská 2, BratislavaNina Dubeková (1), Lucia Marciňáková (1), Svetlana Oružinská (1), Diana Černičková (1), Timea Trnkóczyová (1)
Gymnázium arm. gen. Ludvíka Svobodu, Komenského 4, HumennéSamuel Čurma (2), Matej Kislan (2), Ivan Gavula (2), Jakub Švec (2), Miriama Židziková (2)
Gymnázium arm. gen. Ludvíka Svobodu, Komenského 4, HumennéNatálie Nela Bermannová (1), Lucia Betáková (1), Kristína Gazdová (1), Nina Konfederáková (1), Anna Alexandra Sosňaková (1)
Gymnázium Jozefa Lettricha, J. Lettricha 2, MartinMatej Budiský (2), Richard Franek (2), Tomáš Jurčík (2), Matej Péč (2), Vratko Pravňan (2)
Spoj. š. gym. sv. F. z Assisi, Karloveská 32, BratislavaSamuel Senko (1), Damiáno Augustín Miglierini (1), Samuel Hebort (2), Rafaela Trgová (2)
SPŠ stavebná a geodetická, Drieňová 35, Bratislava-RužinovMaroš Ďurďovič (2), Alexandra Jurikovičová (2), Janka Diana Kosnáčová (2), Adam Puclík (2), Veronika Štócová (1)
SPŠ stavebná a geodetická, Drieňová 35, Bratislava-RužinovVeronika Bobáková (2), Júlia Nagyová (2), Daniel Kostka (2), Simon Kudlicska (2), Vanessa Reiter (2)
Evanjelické lýceum, Vranovská 2, BratislavaAlexandra Ciulisová (2), Ester Farkašová (2), Dea Kušnyérová (2), Tereza Macurová (2), Helena Trnovcová (2)
Gymnázium Veľká okružná, ŽilinaStanislav Barčák (1), Peter Czimmermann (1), Nina Nagyová (1), Samuel Neslušan (1), Marko Vríčan (1)
Gymnázium Veľká okružná, ŽilinaMilan Bodzan (2), Šimon Hliník (2), Šimon Húdek (2), Michal Jánošík (2), Peter Vajda (2)
Gymnázium sv. Edity Steinovej, Charkovská 1, Košice-Dargov. hrdinovAlica Kmečová (2), Martin Groma (2), Marek Kapurík (2), Adam Sloboda (2), Sophia Sedláková (2)
Gymnázium 1. mája, MalackyMarek Mračna (2), Daniel Pernička (2), Samuel Pernička (2), Michal Valigurský (2), Ľuboš Hájek (2)
Gymnázium Školská, Považská BystricaFrantišek Gardian (2), David Majčiník (2), Adrián Mičko (2), Adrián Putala (2), Martin Senko (2)
Gymnázium Nitra, Golianova 68Petra Billiková (2), Anna Dukesová (2), Ema Horská (2), Natália Labovská (1), Martin Lakatoš (2)
Gymnázium Nitra, Golianova 68Viktória Bolečková (1), Soňa Chovaniecová (1), Patrícia Strakošová (1), Petra Zaťková (1), Diana Záborská (1)
Gymnázium Angely Merici Trnava, Hviezdoslavova 10Žofia Chrvalová (2), Marek Ganz (2), Juraj Heriban (2), Matúš Kúdela (2), Erika Miklovičová (2)
Gymnázium Angely Merici Trnava, Hviezdoslavova 10Adam Bardiovský (1), Simona Bučková (1), Matúš Gálik (1), Matej Jánoška (1), Adam Táčovský (1)
Gymnázium Angely Merici Trnava, Hviezdoslavova 10Damian Gotthardt (1), Vladimír Štefunko (1), Jozef Čurma (1), Gregor Róbert Polák (1), Ján Jindra (1)
Gymnázium Angely Merici Trnava, Hviezdoslavova 10Sofia Bardoňová (2), Ján Chromík (2), Peter Deket (2), Diana Kamenárová (2), Ondrej Krajčovič (2)
SPŠ J. Murgaša, Hurbanova 6, Banská BystricaMichal Babušák (2), Dušan Berko (2), Jonáš Bizoň (2), Jakub Galica (2), Matej Mojžiš (2)
SPŠ J. Murgaša, Hurbanova 6, Banská BystricaAleš Odráška (1), Peter Šajban (1), Samuel Schwarz (1), Maroš Köteleš (1), Adam Gazdarica (1)
Spoj. šk. - Gym. sv. Jozefa, Klčové 87, Nové Mesto nad VáhomRastislav Hyža (2), Dário Mráz (1), Ondrej Szarka (1), Šimon Pollák (1), Juraj Strýček (1)
Gymnázium Kpt. Nálepku, SobranceVeronika Ivanišová (1), Tomáš Kašaj (1), Vilma Oklamčáková (2), René Karatník (2), Ladislav Maxim (2)
Gymnázium Šrobárova, Košice-Staré MestoRené Dedinský (2), Martin Dunca (2), Lara Mia Holéczyová (2), Martin Marcinčák (1), Martin Mičuch (1)
Gymnázium Ľudovíta Štúra, 1. mája 170/2, TrenčínAdam Babača (2), Patrik Bašo (2), Matúš Čarnogurský (2), Michal Kišš (2), Oliver Purnoch (2)
Gymnázium Metodova, Bratislava-RužinovMarek Cedula (1), Filip Frtús (1), Samo Kosík (1), Lenka Ondrovičová (1), Martin Romančík (1)
Gymnázium 1. mája, MalackyMatúš Mladý (2), Matej Bumbera (2), Peter Šišan (2), Klára Bartošová (2), Karin Adamovičová (2)
Gymnázium arm. gen. Ludvíka Svobodu, Komenského 4, HumennéBoris Barica (1), Ema Borščová (1), Viktória Hlohincová (1), Filip Krempaský (1), Daniel Milčo (1)
Gymnázium Jura Hronca, Novohradská 3, BratislavaPeter Rajský (1), Martin Štěpánek (2), Erik Tóth (2), Filip Bubák (2), Samuel Vaško (2)
Gymnázium Jura Hronca, Novohradská 3, BratislavaPaulína Došeková (2), Peter Nagy (2), Tomáš Nagy (2), Viktor Závodský (2), Dávid Prívara (1)
Gymnázium Jura Hronca, Novohradská 3, Bratislava
Gymnázium Jozefa Gregora Tajovského, J. G. Tajovského 25, Banská BystricaOndrej Láska (2), Matej Kmeť (2), Filip Frgelec (2), Ján Tomášik (2), Richard Turčan (2)
Gymnázium Leonarda Stöckela, Jiráskova 12, BardejovMonika Birošová (1), Daniela Jurišinová (1), Viktória Nogová (1), Alexandra Valková (2), Dominik Žofčin (1)
Hotelová akadém Ľ. Wintera, Stromová 34, PiešťanyAndrej Janovič (1), Alexandra Fialová (2), Sabína Ozimáková (1), Katarína Šišková (2), Adam Ušák (2)
Katolícke gymnázium Štefana Moysesa, Hurbanova 9, Banská BystricaVeronika Pavlová (2), L. Laciková (1), Martina Kopálová (2), Katarína Mečiarová (2), Katarína Rybanová (1)
Gymnázium Ul. 1. mája, PúchovDominik Černuch (1), Matej Kvasnička (1), Kristián Rúček (1), Ondrej Vašek (1), Rastislav Kráľ (1)
Gymnázium Nitra, Golianova 68Andrej Čerňanský (2), Dalibor Detko (2), Bálint Janik (2), Oliver Michalička (2), Adam Tkáč (2)
Gymnázium Andreja Sládkoviča, J. A. Komenského 18, Banská BystricaMartin Bezděka (2), Zuzana Balážová (2), Zdeno Kanoš (2), Barbara Kanálošova (2)
Gymnázium Jána Adama Raymana, Mudroňova 20, PrešovJán Brajerčik (1), Richard Gmitter (1), Lukáš Kacvinsky (1), Adam Prídavok (1), Eliška Výhonska (1)
Gymnázium Boženy Slančíkovej Timravy, Haličská cesta 9, LučenecAdam Lazár (2), Filip Nagy (2), Filip Siviček (2), Krištof Varga (2), Martin Dzúr
Spoj. š. gym. sv. F. z Assisi, Karloveská 32, BratislavaKika Magátová (1), Juraj Durmek (2), Zuzka Hricová (2), Matej Paľo (2)
SPŠE Piešťany, Brezová 2Samuel Adamec (1), Adam Civáň (2), Samuel Korchan (1), Maximilián Sapák (2), Michal Šulko (1)
Gymnázium Antona Bernoláka, Mieru 307/23, NámestovoMatúš Jurčák (2), Blažej Jurčák (2), František Jakubják (2), Anna Fajtová (2), Martin Buc (2)
Gymnázium Antona Bernoláka, Mieru 307/23, NámestovoOndrej Grigeľ (1), Timotej Kurčina (1), Matúš Lipničan (1), Dávid Rypák (1), Nikolas Serdel (1)
Súkromné gymnázium pre žiakov so všeobecným intelektovým nadaním CENADA, Majerníkova 60, BratislavaJakub Šošovička (2), Jakub Janáč (1), Marko Šimoni (2), Peter Steltenpohl (2), Michal Katrlík (2)
Gymnázium A. Bernoláka, Lichnerova 69, Senec
Gymnázium Terézie Vansovej, 17. novembra 6, Stará ĽubovňaJana Malachovská (2), Erika Šutorová (2), Júlia Šišková (2), Gabriel Poľanský (2), Slávka Dziaková (2)
Gymnázium Boženy Slančíkovej Timravy, Haličská cesta 9, LučenecZina Dobrocká (1), Bronislava Koristeková (1), Martin Svorad (1), Sophia Vargová (1), Eva Hricová (1)
Gymnázium Grösslingová, BratislavaŠimon Hirner (2), Jozef Kyčina (2), Michal Urban (2), Michal Cidorík (2), Andrej Baranec (2)
Gymnázium A. Bernoláka, Lichnerova 69, SenecJakub Bittara (2), Tabita Káčerová (2), Kamila Kováčová (2), Walter Steinhübel (2), Dominika Vargová (2)
Gymnázium Ivana Kupca Hlohovec, Komenského 13Stanislav Lukáč (2), Ondrej Hanzlík (2), Anna karabová (2), Juraj Brunčák (2), Filip Moskál (2)
Gymnázium Alejová, Košice-JuhRichard Čuba, Bruno Boczek, Ondrej Králik, Richard Vodička, Matúš Libák
Gymnázium Pavla Horova, Masarykova 1, MichalovcePeter Šimko (1), Norbert Riebesam (1), Peter Ondrik (1), Matej Rovder (2), Vladimír Jančár (2)
Gymnázium Pavla Horova, Masarykova 1, MichalovceSvätoslav Holonič (2), Nikolas Kováč (2), Viktor Roháč (2), Tomáš Suč (2), Šimon Spodniak (2)
Gymnázium Pavla Horova, Masarykova 1, MichalovceDamián Hric (1), Gabriel Kuriľák (1), Kristián Ovšonka (1), Jakub Šarik (1), Boris Sninský (1)
Gymnázium Komenského, TrebišovVeronika Adamová (2), Ervin Karvaš (2), Sofia Gazdičová (2), Radoslav Szalai (2), Jozef Pačuta (2)
Gymnázium Ul. 1. mája, PúchovKristián Rúček (1), Dominik Černuch (1), Ondrej Vašek (1), Matej Kvasnička (1)
Gymnázium Ľudovíta Štúra, Hronská 1467/3, ZvolenPeter Hriň (1), Marek Pivka (1), Michal Výboh (1), Banjamín Androvič (1), Laura Bakšová (1)
Gymnázium Ľudovíta Štúra, Hronská 1467/3, ZvolenJakub Markech, Hugo Gál, Daniela Pápežová, Zuzana Harbutová, Adam Blažko
Gymnázium Antona Bernoláka, Mieru 307/23, NámestovoVladimír Bajčičák (2), Miloš Hadár (2), Zuzana Hládeková (2), Jaroslav Lajta (2), Adam Stoklasa (2)
Gymnázium Antona Bernoláka, Mieru 307/23, NámestovoNina Kordiaková (1), Magdaléna Kozáková (2), Barbora Masláková (1), Barbora Večerková (2), Jakub Kozák (1)
Gymnázium Školská, TvrdošínSamuel Muščík (1), Slávka Podbieľančíková (1), Anna Mária Hrubcová (1), Nina Suľová (1), Romana Balleková (1)
Gymnázium Školská, TvrdošínMarek Krucsay (2), Anežka Kurajdová (2), Lucia Garbiarová (2), Jakub Kyseľ (2), Maroš Letaši (2)
Suk. spojŠ BIS - gymnázium, Pekníkova 6, Bratislava-DúbravkaAleksey Chepinoga (1), Alejandro Garcia Requena (1), Greg Gogolak (1)
Gymnázium Ľudovíta Štúra, 1. mája 170/2, TrenčínIgor Vargovič (−1), Andrea Hrotko (−1), Michal Čárnogurský (−1), Dominik Hyža (−1), Tomáš Krajčovič (−1)
Evanjelické gymnázium, Škultétyho 10, Košice-Staré MestoMartin Čižmárik (2), Terézia Stanova (1), Kristián Žiga (2), Tomáš Jáger (2), Adam Kiraľvarga (2)