Lista zarejestrowanych drużyn
W związku z odwołaniem z powodu pandemii zawodów Náboj postanowiliśmy zorganizować w zastępstwie zawody Náboj Online. Reguły się trochę różnią, dlatego bardzo zachęcamy do przeczytania zasad zawodów.
Szwajcaria | Czechy | Niemcy | Wielka Brytania | Węgry | Open | Polska | Rumunia | Słowacja

Polska online — Seniorzy

149 zarejestrowanych drużyn / 51 wolnych miejsc
IX Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. św. Królowej Jadwigi, Rzeszów, Elizy Orzeszkowej 8a
V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego, Kraków, Studencka 12
V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego, Kraków, Studencka 12
IX Liceum Ogólnokształcące im. Klementyny Hoffmanowej, Warszawa, Hoża 88
I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika, Łódź, Więckowskiego 41
XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica, Warszawa, Nowowiejska 37A
Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego, Iława, Sienkiewicza 1 Paweł Abramowicz, Oskar Ruczyński, Jakub Radgowski, Eryk Romański, Pawel Baranik
XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica, Warszawa, Nowowiejska 37A
Państwowa Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II st. im. Fryderyka Chopina, Kraków, Basztowa 6
Państwowa Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II st. im. Fryderyka Chopina, Kraków, Basztowa 6
VIII Liceum Ogólnokształcące im. Króla Władysława IV, Warszawa, Jagiellońska 38
I Liceum Ogólnokształcące im. Bartłomieja Nowodworskiego, Kraków, Plac Na Groblach 9 Barbara Doncer, Dorota Meszka, Wojciech Mura, Radosław Myśliwiec, Jan Smółka
XXXIII Liceum Ogólnokształcące Dwujęzyczne im. Mikołaja Kopernika, Warszawa, Bema 76
V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego, Kraków, Studencka 12
Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II Sióstr Prezentek, Rzeszów, Ks. J. Jałowego 1 Filip Ciebiera, Kinga Mazgaj, Kajetan Ożóg, Marta Bukowińska
I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego, Pszczyna, 3 Maja 7 Kinga Grębosz
IX Liceum Ogólnokształcące im. Klementyny Hoffmanowej, Warszawa, Hoża 88
XVII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi, Warszawa, Elektoralna 5/7
I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika, Łódź, Więckowskiego 41
IV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica, Sosnowiec, Zillingera 1
I Liceum Ogólnokształcące im. Bartłomieja Nowodworskiego, Kraków, Plac Na Groblach 9 Szymon Grzebyk, Katarzyna Leszczyńska, Natalia Łygan, Krzysztof Mach, Julia Maciaszek
XVII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi, Warszawa, Elektoralna 5/7
V Liceum Ogólnokształcące im. Księcia Józefa Poniatowskiego, Warszawa, Nowolipie 8
IV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica, Sosnowiec, Zillingera 1
Liceum Ogólnokształcące nr I im. mjra Henryka Sucharskiego, Kępno, Dąbrowskiego 3
XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica, Warszawa, Nowowiejska 37A
XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica, Warszawa, Nowowiejska 37A
I Liceum Ogólnokształcące im. Gen. Józefa Bema, Ostrołęka, Traugutta 1 Łukasz Bełdycki
VIII Liceum Ogólnokształcące im. Króla Władysława IV, Warszawa, Jagiellońska 38
III Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego, Kraków, os. Wysokie 6 Tymoteusz Domagała, Kamila Dziedziniewicz
XXXIII Liceum Ogólnokształcące Dwujęzyczne im. Mikołaja Kopernika, Warszawa, Bema 76
V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego, Kraków, Studencka 12
I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego, Pszczyna, 3 Maja 7 Piotr Szczypior
Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II Sióstr Prezentek, Rzeszów, Ks. J. Jałowego 1 Patryk Marszałek, Maciej Rut, Bartosz Zięzio, Krzysztof Sycz, Maksymilian Smoliński
I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego, Piotrków Trybunalski, al. Mikołaja Kopernika 1 Kamil Chrząszczyk, Dawid Dróżdż, Adrian Kacperski, Natalia Ożarek, Szymon Rusiecki
Prywatne Liceum Ogólnokształcące im. Królowej Jadwigi, Lublin, Al. Długosza 8a Marek Lisowski, Joanna Taczała, Emilia Dębicka, Emil Wójcik, Jakub Kuzioła
Prywatne Liceum Ogólnokształcące im. Królowej Jadwigi, Lublin, Al. Długosza 8a
CLV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Bohaterek Powstania Warszawskiego, Warszawa, Żywnego 25 Mikołaj Gawryś, Paweł Piskorski, Bartosz Raszplewicz, Filip Wojas, Amelia Ziniewicz
I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika, Krosno, Ks. Piotra Skargi 2 Dominik , Mateusz , Karol Jurasz, Krzysztof Nawrocki, Maciej Sanocki
Zespół Szkół Technicznych i Branżowych im. Bohaterów Westerplatte, Brzesko, Piastowska 2 Damian Ciura, Krzysztof Malinowski, Mateusz Płachta, Anna Pudełko, Marek Stańczyk
XIII Liceum Ogólnokształcące, Szczecin, Unisławy 26 Oskar Dąbkowski, Damian Dąbrowski, Franciszek Kobus, Łukasz Wodnicki, Szymon Urban
Zespół Szkół Technicznych i Branżowych im. Bohaterów Westerplatte, Brzesko, Piastowska 2 Damian Ciura, Krzysztof Malinowski, Mateusz Płachta, Anna Pudełko, Marek Stańczyk
I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika, Krosno, Ks. Piotra Skargi 2 Bartosz Seweryn, Kacper Augustyn, Krzysztof Sawicki, Wojciech Kaliciński, Dominik Waliszewski
Liceum Ogólnokształcące nr XII im. Bolesława Chrobrego, Wrocław, pl. Orląt Lwowskich 2a Aleksandra Gryszczuk, Klaudia Fryzowska, Tomasz Pastusiak, Łukasz Dubicki, Nina Gołaś
I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika, Krosno, Ks. Piotra Skargi 2 Rezerwa 
II Liceum Ogólnokształcące im. Hetmana Jana Zamoyskiego, Lublin, Ogrodowa 16 Michał Chęć, Jakub Grzywaczewski, Michał Wardziński, Piotr Wiśniewski, Liwia Wróblewska
II Liceum Ogólnokształcące, Inowrocław, Konopnickiej 15 Franciszek Dąbrowski, Aleksandra Górska, Zuzanna Brauer, Michał Kubiak
II Liceum Ogólnokształcące im. Hetmana Jana Zamoyskiego, Lublin, Ogrodowa 16 Mateusz Bereza, Mikołaj Bieżyca, Jakub Głazowski, Patryk Stachyra, Wojciech Wasilewski
I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego, Pszczyna, 3 Maja 7
Prywatne Liceum Ogólnokształcące im. Królowej Jadwigi, Lublin, Al. Długosza 8a
Prywatne Liceum Ogólnokształcące im. Królowej Jadwigi, Lublin, Al. Długosza 8a
II Liceum Ogólnokształcące im. Dąbrówki, Gniezno, Ks. Prym. M. Łubieńskiego 3-5 Roksana Krysztofiak, Jan Kozłowski, Jeremi Herwart, Piotr Linkowski, Dominik Czeski
I Liceum Ogólnokształcące im. Gen. Józefa Bema, Ostrołęka, Traugutta 1 Michał Pragacz
Liceum Ogólnokształcące nr XII im. Bolesława Chrobrego, Wrocław, pl. Orląt Lwowskich 2a Ula 
II Liceum Ogólnokształcące im. Dąbrówki, Gniezno, Ks. Prym. M. Łubieńskiego 3-5 Monika Święciochowska, Julia Ręklewska, Milena Surman, Mikołaj Pluta, Daria Siuda
I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego, Piotrków Trybunalski, al. Mikołaja Kopernika 1 Jakub Filipek, Kinga Serafin, Mateusz Szkudlarek, Natalia Szkudlarek, Jakub Glinka
II Liceum Ogólnokształcące, Inowrocław, Konopnickiej 15
Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław, Brücknera 10
Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław, Brücknera 10
Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław, Brücknera 10
II Liceum Ogólnokształcące im. Hetmana Jana Zamoyskiego, Lublin, Ogrodowa 16 Bartłomiej Wójcik, Kamil Matuszewski, Filip Musiałowski, Piotr Sierpień
I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica, Lublin, al. Racławickie 26 Piotr Blinowski, Alessandro Peria, Dawid Pawłowicz, Maciej Sidor, Radosław Szewczyk
I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica, Lublin, al. Racławickie 26 Jan Klimczak, Paweł Łacek, Jan Kwiatkowski, Błażej Wilkoławski, Mateusz Malinowski
I Liceum Ogólnokształcące im. Gen. Józefa Bema, Ostrołęka, Traugutta 1 Szymon Ślusarz, Jakub Bodak, Roksana Bełdycka
XII Liceum Ogólnokształcące, Olsztyn, Bałtycka 4 Anna Bachry, Maciej Curulak, Michał Bronicki, Mateusz Krajewski, Jakub Rychlik
III Społeczne Liceum Ogólnokształcące STO im. Juliusza Słowackiego, Kraków, Stradomska 10 Jakub Kościelniak, Mateusz Płatek, Konrad Bodzioch, Grzegorz Grudzień, Jakub Krasowski
Akademickie Liceum Ogólnokształcące Politechniki Wrocławskiej, Wrocław, Wybrzeże Wyspiańskiego 23-25 Łukasz Orski, Łukasz Świszcz, Łukasz Jałocha, Kacper Misiaszek, Bartłomiej Bychawski
Publiczne Liceum Ogólnokształcące Politechniki Łódzkiej, Łódź, Różyckiego 5 Wojciech Jankowski, Wiktoria Kwaśniak, Maciej Mendyk, Jan Sarzała, Piotr Wosiak
Publiczne Liceum Ogólnokształcące Politechniki Łódzkiej, Łódź, Różyckiego 5 Patryk Antosik, Marceli Antosik, Mateusz Gapiński, Jakub Lewandowski, Kajetan Woskresiński
I Społeczne Liceum Ogólnokształcące im. Unii Europejskiej, Zamość, Koszary 14 Emil Łasocha, Wojciech Jasiński, Piotr Łukasiewicz, Mateusz Tkaczyk, Grzegorz Dolanowski
CLV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Bohaterek Powstania Warszawskiego, Warszawa, Żywnego 25 Magdalena Burzyńska, Maja Felczak, Mateusz Jastrzębski, Szymon Łopaciuk, Jakub Ziółkowski
II Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida, Jelenia Góra, Gimnazjalna 2 Zuzanna Gorczyca, Łukasz Jasiński, Kacper Kulig, Julia Szefer, Michał Żurawski
II Liceum Ogólnokształcące im. Anny z Sapiehów Jabłonowskiej, Białystok, Narewska 11 Staniasław Pańkowski, Kacper Omieliańczyk, Grzegorz Kiersnowski, Krystyna Kiersnowska, Piotr Jakimiuk
Liceum Ogólnokształcące nr VII, Wrocław, Krucza 49
Liceum Ogólnokształcące nr VII, Wrocław, Krucza 49
II Liceum Ogólnokształcące im. Anny z Sapiehów Jabłonowskiej, Białystok, Narewska 11 Jakub Kasjanowicz, Wiktoria Borys, Kamil Eliaszuk, Mikołaj Chomanski, Grzegorz Kościuszko
Publiczne Liceum Ogólnokształcące Politechniki Łódzkiej, Łódź, Różyckiego 5 Jakub Ciężki, Jędrzej Dubiak, Łukasz Gapiński, Bartłomiej Włodarski, Jakub Wojna
Liceum Ogólnokształcące nr III im. Adama Mickiewicza, Wrocław, Składowa 5
Liceum Ogólnokształcące nr III im. Adama Mickiewicza, Wrocław, Składowa 5
Liceum Ogólnokształcące nr IX im. Juliusza Słowackiego, Wrocław, Ks. Piotra Skargi 31 Debora Serafinowicz, Mateusz Kunicki, Elżbieta Szopka, Kamila Słomka, Dominik Paliszewski
Liceum Ogólnokształcące nr IX im. Juliusza Słowackiego, Wrocław, Ks. Piotra Skargi 31 Adam Dowgird, Julia Farganus, Kamil Wrzos, Zbigniew Stasieńko, Piotr Hanczar
Akademickie Liceum Ogólnokształcące Politechniki Wrocławskiej, Wrocław, Wybrzeże Wyspiańskiego 23-25
Liceum Ogólnokształcące nr III im. Adama Mickiewicza, Wrocław, Składowa 5
Liceum Ogólnokształcące nr III im. Adama Mickiewicza, Wrocław, Składowa 5
Publiczne Salezjańskie Liceum Ogólnokształcące, Kraków, os. Piastów 34
I Liceum Ogólnokształcące im. Hetmana Jana Zamoyskiego, Zamość, Akademicka 8 Agata Czuk, Mateusz Janowski, Krystian Sereda, Kuba Bogaczyński, Zuzanna Rzeszutek
II Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida, Ostrołęka, Traugutta 2 Paweł Domurad, Julian Drężek, Adam Dudziak, Mateusz Eksterowicz, Wiktor Jakóbowski
Liceum Akademickie, Toruń, Szosa Chełmińska 83 Weronika Piecuch, Tymoteusz Kwieciński, Mikołaj Zakrzewski, Marcel Joda, Kinga Hernet
III Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza, Tarnów, Brodzińskiego 6
III Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza, Tarnów, Brodzińskiego 6
III Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza, Tarnów, Brodzińskiego 6
III Liceum Ogólnokształcące, Jaworzno, Towarowa 61 Aleksandra Bobrowska, Weronika Majewska, Maksymilian Cieśla, Jan Obronczka, Jakub Zaroda
XL Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Żeromskiego, Warszawa, Platynowa 1 Anton Lysyy, Dominik Mandes, Grzegorz Możeluk, Maciej Nowotka, Paweł Preibish
Liceum Ogólnokształcące im. Komisji Edukacji Narodowej, Przasnysz, Św. Stanisława Kostki 15
CLV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Bohaterek Powstania Warszawskiego, Warszawa, Żywnego 25 Magdalena Burzyńska, Maja Felczak, Jakub Ziółkowski, Szymon Łopaciuk, Mateusz Jastrzębski
Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego, Żyrardów, Kacperskiej 6a
IX Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida, Częstochowa, Jasnogórska 8 Kacper Balbus, Cezary Czubała, Filip Lorin, Dawid Skowronek, Kacper Sojda
IX Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida, Częstochowa, Jasnogórska 8 Dawid Augustynowicz, Jan Burdzicki, Stanisław Burdzicki, Jan Gallina, Stanisław Halkiewicz
Liceum Ogólnokształcące nr X, Wrocław, Piesza 1
I Liceum Ogólnokształcące im. Gen. Józefa Bema, Ostrołęka, Traugutta 1 Szymon Ślusarz
Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego, Żyrardów, Kacperskiej 6a
VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego, Radom, Kilińskiego 25 Katarzyna Borkowska, Maria Drążkiewicz, Mieszko Grodzicki, Filip Nogaj, Łukasz Żaczek
II Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida, Ostrołęka, Traugutta 2 Kinga Struniewska, Maciej Zyśk, Maciej Mrozek, Jakub Gniazdowski, Jan Gers
V Liceum Ogólnokształcące im. Księcia Józefa Poniatowskiego, Warszawa, Nowolipie 8
XXXVIII Dwujęzyczne Liceum Ogólnokształcące im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego, Poznań, Drzymały 4/6 Kosma Kasprzak, Karolina Mielnik, Maria Szulc, Igor Szymczak, Oliwier Necelman
XXXVIII Dwujęzyczne Liceum Ogólnokształcące im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego, Poznań, Drzymały 4/6
Liceum Ogólnokształcące Politechniki Białostockiej, Białystok, Wiejska 45A Mateusz Kruk, Jakub Orłowski, Marek Mierzwiński, Marcin Korzunowicz, Marcin Przestrzelski
Liceum Ogólnokształcące Politechniki Białostockiej, Białystok, Wiejska 45A
II Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika, Kędzierzyn-Koźle, Matejki 19
Zespół Szkół Publicznych Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Wyspiańskiego w Rymanowie, Rymanów, Szkolna 2 Krystian Wołczański, Julia Mazur, Sara Di Pasquale, Karolina Rygiel, Patrizia Rachwał
Liceum Akademickie, Toruń, Szosa Chełmińska 83 Antoni Grabowski, Arkadiusz Bielak, Bachir Nasser, Jakub Proboszcz, Michał Zawadzki
I Liceum Ogólnokształcące im. Oswalda Balzera, Zakopane, Słoneczna 1 Dominik Adamczyk, Zofia Elantkowska, Krzysztof Majerczyk-Marchewka, Szymon Nowak-Trzos, Bartłomiej Skorusa
VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego, Radom, Kilińskiego 25 Zuzanna Ortenburger, Wojciech Weremczuk, Grzegorz Gwóźdź, Jakub Kłos, Bartosz Maj
I Liceum Ogólnokształcące im. Kazimierza Brodzińskiego, Tarnów, Piłsudskiego 4 Miłosz Adamczyk, Izabela Golec, Przemysław Janiszewski, Daniel Bielaszka, Szczepan Usarz
VIII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Skłodowskiej-Curie, Katowice, 3 Maja 42 Michał Hoffmann, Michał Mańka, Przemysław Szewczak, Magda Wójtowicz, Marcin Wykpis
VIII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Skłodowskiej-Curie, Katowice, 3 Maja 42 Magdalena Kycler, Paweł Lamża, Mateusz Przebieracz, Dawid Siekański, Marcel El Din
I Liceum Ogólnokształcące Dwujęzyczne im. Edwarda Dembowskiego, Gliwice, Zimnej Wody 8
I Liceum Ogólnokształcące Dwujęzyczne im. Edwarda Dembowskiego, Gliwice, Zimnej Wody 8
I Liceum Ogólnokształcące im. Króla Stanisława Leszczyńskiego, Jasło, Czackiego 4
III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RP, Gdynia, Legionów 27
III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RP, Gdynia, Legionów 27
XII Liceum Ogólnokształcące, Warszawa, Sienna 53
XII Liceum Ogólnokształcące, Warszawa, Sienna 53
I Liceum Ogólnokształcące, Łańcut, Mickiewicza 3 Jakub Gnyp, Damian Kwolek, Maksymilian Kulka, Michał Sroczyk, Monika Czerwonka
I Liceum Ogólnokształcące, Łańcut, Mickiewicza 3 Bartłomiej Cwynar, Michał Dybka, Adrian Markowski, Maciej Pieniążek, Miłosz Wierzbiński
I Liceum Ogólnokształcące, Wejherowo, Bukowa 1
IX Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Lublinie, Lublin, Andrzeja Struga 6 Michał Ganczarenko, Kamil Fahmi Amin, Dawid Dylon, Damian Pałyska, Maria Stasak
III Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika, Kalisz, Kościuszki 10
III Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika, Kalisz, Kościuszki 10
I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki, Łomża, Bernatowicza 4 Natalia Domalewska, Wiktoria Koniecko, Kamil Grzymkowski, Jakub Wierzbowski, Adam Dęby
V Liceum Ogólnokształcące, Bielsko-Biała, Józefa Lompy 10 Paweł Gadziński, Maciej Adamus, Michał Ochenduszkiewicz, Magdalena Skrok
Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza, Lubań, Władysława Łokietka 2
V Liceum Ogólnokształcące, Bielsko-Biała, Józefa Lompy 10
I Liceum Ogólnokształcące, Tychy, Korczaka 6 Piotr Ludynia, Dawid Dulian, Natalia Moćko, Izabella Rosikoń, Marta Wleklińska
I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza, Białystok, Brukowa 2 Paweł , Paweł , Rafał 
Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II Sióstr Prezentek, Rzeszów, Ks. J. Jałowego 1 Alicja Jurzysta, Wojciech Stawarz, Daniel Pawlak, Mateusz Janowski, Oskar Kuliński
Liceum Aslan, Głogów, ul. Piotra Skargi 5 Aleksandra Szymankiewicz, Maksymilian Kaczmarek, Szymon Kucharski, Bartosz Karbownik
I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza, Białystok, Brukowa 2 Olek Gogol
Państwowa Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II st. im. Fryderyka Chopina, Kraków, Basztowa 6 Bartosz Furmanek, Marta Ruszkowicz, Rafał Jaworski, Jadwiga Mglej, Brunon Panasiewicz
XX Liceum Ogólnokształcące im. Zbigniewa Herberta, Gdańsk, Dobrowolskiego 6 Olgierd Skromak, Damian Niemczyk, Sebastian Czajkowski, Wojciech Baranowski, Marta Szuwarska
II Liceum Ogólnokształcące w Oleśnicy, Oleśnica, Wojska Polskiego 56 Piotr Bilski, Karol Czub, Mikołaj Mosiak, Szymon Narolski, Paweł Mika
I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Krzywoustego, Głogów, Jedności Robotniczej 10 Natalia Dutkiewicz, Dawid Grzesiński, Michał Korzeń, Adrianna Kowalczyk, Michał Tywoniuk
Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław, Brücknera 10 Bartosz Chomiński, Stanisław Osajda, Michał Rząsa, Bartosz Szachniewicz, Krzysztof Szymański
II Liceum Ogólnokształcące im. Jana Śniadeckiego, Kielce, Śniadeckich 9 Szymon Tuz
IV Liceum Ogólnokształcące, Toruń, Warszawska 1/5 Paweł Czarkowski, Antoni Górski, Miłosz Kurtysiak, Marcin Welter, Piotr Wernerowicz
VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich, Bydgoszcz, Stanisława Staszica 4 Maria Waligórska, Zofia Grabowska, Agata Osmałek, Konrad Drozd, Jan Wiśniewski
VI Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Reytana, Warszawa, Wiktorska 30/32
VI Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Reytana, Warszawa, Wiktorska 30/32
III Liceum Ogólnokształcące, Ruda Śląska, Oświęcimska 90 Natalia Borys, Paulina Ciosek, Anna Duda, Agnieszka Ledniowska, Julia Skóra

Polska online — Juniorzy

199 zarejestrowanych drużyn / 1 wolne miejsce
XIII Liceum Ogólnokształcące, Szczecin, Unisławy 26 Norbert Dąbrowski, Zofia Krok, Grzegorz Pełech, Michał Jagodziński, Ignacy Boehlke
XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica, Warszawa, Nowowiejska 37A
XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica, Warszawa, Nowowiejska 37A
V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego, Kraków, Studencka 12
V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego, Kraków, Studencka 12
VIII Liceum Ogólnokształcące im. Króla Władysława IV, Warszawa, Jagiellońska 38
XXXIII Liceum Ogólnokształcące Dwujęzyczne im. Mikołaja Kopernika, Warszawa, Bema 76
V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego, Kraków, Studencka 12
XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica, Warszawa, Nowowiejska 37A
Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II Sióstr Prezentek, Rzeszów, Ks. J. Jałowego 1 Dawid Litwiniec, Filip Manijak, Jakub Zając, Andrzej Jabłoński, Jakub Harchut
XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica, Warszawa, Nowowiejska 37A
I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika, Łódź, Więckowskiego 41
Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II Sióstr Prezentek, Rzeszów, Ks. J. Jałowego 1 Mateusz Kurdziel, Anna Moroń, Weronika Szumilas, Szymon Balicki, Maciej Wiśniewski
XVII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi, Warszawa, Elektoralna 5/7
XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica, Warszawa, Nowowiejska 37A Urszula Olszewska, Piotr Pływacz, Jan Kolipiński, Jakub Kośmicki, Bartosz Szostakiewicz
IV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica, Sosnowiec, Zillingera 1
V Liceum Ogólnokształcące im. Księcia Józefa Poniatowskiego, Warszawa, Nowolipie 8
II Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego, Kraków, Sobieskiego 9 Marcin Dworak, Konrad Ciborowski, Mateusz Król, Franciszek Urbański, Maciej Makowski 
IV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica, Sosnowiec, Zillingera 1
I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika, Krosno, Ks. Piotra Skargi 2 Adam Socha, Roman Gicala, Monika Bysiewicz, Magdalena Pabisz, Zuzanna Kania
I Liceum Ogólnokształcące im. Bartłomieja Nowodworskiego, Kraków, Plac Na Groblach 9 Jagoda Kurosad, Michał Marchewka, Wojciech Marchewka, Karol Słowiak, Mikołaj Bereza
IX Liceum Ogólnokształcące im. Klementyny Hoffmanowej, Warszawa, Hoża 88
XVII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi, Warszawa, Elektoralna 5/7
I Społeczne Liceum Ogólnokształcące, Białystok, Fabryczna 10 Maya Allgor Manos, Dawid Leszczyński, Szymon Omieljaniuk, Maria Pańkowska, Ada Smuczyńska
I Liceum Ogólnokształcące w Radzyniu Podlaskim, Radzyń Podlaski, Partyzantów 8 Wojciech Kukiełka, Eliza Kwoczko, Adrian Jabłoński, Filip Skwara, Kacper Siemionek
VIII Liceum Ogólnokształcące im. Króla Władysława IV, Warszawa, Jagiellońska 38
XXXIII Liceum Ogólnokształcące Dwujęzyczne im. Mikołaja Kopernika, Warszawa, Bema 76
Państwowa Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II st. im. Fryderyka Chopina, Kraków, Basztowa 6
Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego, Iława, Sienkiewicza 1
IX Liceum Ogólnokształcące im. Klementyny Hoffmanowej, Warszawa, Hoża 88
Prywatne Liceum Ogólnokształcące im. Królowej Jadwigi, Lublin, Al. Długosza 8a Korneliusz Obarski, Zofia Fabrowska, Hubert Cielica, Piotr Maksymiuk, Błażej Osmałek
V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego, Kraków, Studencka 12
Państwowa Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II st. im. Fryderyka Chopina, Kraków, Basztowa 6
I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika, Łódź, Więckowskiego 41
V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego, Kraków, Studencka 12 Mateusz Rajs, Maciej Brzozowski, Jan Gurgul, Tymoteusz Siemieniuk, Grzegorz Ryn
IV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica, Sosnowiec, Zillingera 1
Prywatne Liceum Ogólnokształcące im. Królowej Jadwigi, Lublin, Al. Długosza 8a Zofia Bryłowska, Konstanty Smolira, Jakub Maszkowski, Mikołaj Kuziuk, Paweł szczerba
I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika, Krosno, Ks. Piotra Skargi 2 Mikołaj Kusiak, Karolina Bysiewicz, Daria Zabawa, Franciszek Ungeheuer, Jan Tarczoń
I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego, Pszczyna, 3 Maja 7 Mikołaj Filipiuk
Zespół Szkół Technicznych i Branżowych im. Bohaterów Westerplatte, Brzesko, Piastowska 2 Mateusz Burdyl, Łukasz Musiał, Miłosz Klasa, Artur Szydłowski, Konrad Tomkowski
I Liceum Ogólnokształcące im. Gen. Józefa Bema, Ostrołęka, Traugutta 1 Katarzyna Piersa
II Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego, Kraków, Sobieskiego 9 Magdalena Janowska, Michał Mordarski, Wojciech Wietrzny, Michał Słomak, Maciej Stanek
CLV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Bohaterek Powstania Warszawskiego, Warszawa, Żywnego 25 Mikołaj Dźwigała, Jan Rode, Stanisław Świda, Zofia Tarłowska, Mateusz Wegierek
III Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego, Kraków, os. Wysokie 6 Magdalena Długosz, Bartosz Kazior, Aleksandra Szafrańska, Agnieszka Pyka, Szymon Manijak
I Liceum Ogólnokształcące im. Bartłomieja Nowodworskiego, Kraków, Plac Na Groblach 9 Filip Derejski, Michał Dobranowski, Piotr Kuźma, Tomasz Smołka, Magdalena Szczepanik
I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego, Pszczyna, 3 Maja 7 Grzegorz Gajda
I Liceum Ogólnokształcące im. Gen. Józefa Bema, Ostrołęka, Traugutta 1 Natalia Krogul
Liceum Ogólnokształcące nr XII im. Bolesława Chrobrego, Wrocław, pl. Orląt Lwowskich 2a Julia Broczek, Alicja Kozłowska, Kinga Piecuła, Karolina Kielich, Zuzanna Szczepańska
I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego, Piotrków Trybunalski, al. Mikołaja Kopernika 1 Bartosz Głowacki, Michał Kwiatkowski, Mateusz Pałucki, Szymon Szulc, Mateusz Wójcicki
I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika, Krosno, Ks. Piotra Skargi 2 Rezerwa 
I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego, Pszczyna, 3 Maja 7
I Liceum Ogólnokształcące w Olsztynie, Olsztyn, Mickiewicza 6 Jarmoła Anna a.jarmola@1lo.olsztyn.pl, Gallas Gerard g.gallas@1lo.olsztyn.pl, Izdebski Jakub j.izdebski@1lo.olsztyn.pl, Jastrzębska Katarzyna k.jastrzebska@1lo.olsztyn.pl, Bielski Tymon t.bielski@1lo.olsztyn.pl
I Liceum Ogólnokształcące im. Gen. Józefa Bema, Ostrołęka, Traugutta 1 Adam Szklanko, Piotr Mosakowski, Mateusz Lenda, Adam Kaczyński, Mateusz Pęza
Akademeia High School, Warszawa, Ledóchowskiej 2
Akademeia High School, Warszawa, Ledóchowskiej 2
III Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego, Kraków, os. Wysokie 6 Daniel Florek, Mateusz Kołodziejczyk, Jakub Pańtak, Paulina Stochel, Hubert Tułacz
II Liceum Ogólnokształcące im. Hetmana Jana Zamoyskiego, Lublin, Ogrodowa 16 Piotr Sawecki, Maksymilian Walczyński, Remigiusz Podstawka, Kacper Sieger, Jan Piotrowski
II Liceum Ogólnokształcące im. Hetmana Jana Zamoyskiego, Lublin, Ogrodowa 16 Asia Korkosz, Wiktoria Kawa, Kacper Kot, Patryk Kasprzak, Bartosz Sławiński
Prywatne Liceum Ogólnokształcące im. Królowej Jadwigi, Lublin, Al. Długosza 8a
I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego, Piotrków Trybunalski, al. Mikołaja Kopernika 1 Maciej Pietrzyk, Krystian Szelest, Szymon Tobiasz, Maciej Tomczyk, Jan Ulbrych
Prywatne Liceum Ogólnokształcące im. Królowej Jadwigi, Lublin, Al. Długosza 8a
Prywatne Liceum Ogólnokształcące im. Królowej Jadwigi, Lublin, Al. Długosza 8a
II Liceum Ogólnokształcące, Inowrocław, Konopnickiej 15 Maciej Szymaniak, Lidia Kopczyńska, Adam Grącikowski, Jan Kuls, Kacper Molenda
I Liceum Ogólnokształcące im. Gen. Józefa Bema, Ostrołęka, Traugutta 1 Damian Arcichowski
Liceum Ogólnokształcące nr XII im. Bolesława Chrobrego, Wrocław, pl. Orląt Lwowskich 2a Justyna Emilka
Liceum Ogólnokształcące nr XII im. Bolesława Chrobrego, Wrocław, pl. Orląt Lwowskich 2a Agnieszka 2 
Liceum Ogólnokształcące nr XII im. Bolesława Chrobrego, Wrocław, pl. Orląt Lwowskich 2a MinSeo Kim, Katarzyna Helt, Amelia Marczak, Hanna Janik, Zofia Biernacka
XIII Liceum Ogólnokształcące, Szczecin, Unisławy 26 Michał Krok, Jarowit Śledziński, Mikołaj Gładkowski, Piotr Sobczyk, Alicja Abramczuk
II Liceum Ogólnokształcące, Inowrocław, Konopnickiej 15 Zuzanna Mikołajczak, Adam Malecha, Igor Kurek, Miłosz Zieliński, Wojciech Zieliński
II Liceum Ogólnokształcące im. Dąbrówki, Gniezno, Ks. Prym. M. Łubieńskiego 3-5 Miłosz Ratajczak, Amelia Sucholas, Michał Domagała, Krystian Paprocki, Zofia Roszak
II Liceum Ogólnokształcące im. Hetmana Jana Zamoyskiego, Lublin, Ogrodowa 16 Konstancja Gadomska, Pola Hofman, Mateusz Kwiatkowski, Mateusz Płaza
II Liceum Ogólnokształcące im. Dąbrówki, Gniezno, Ks. Prym. M. Łubieńskiego 3-5 Natasza Jabłońska, Bartosz Stręk, Kacper Ostrowski, Wiktor Pakuła, Zuzanna Karolewska
Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław, Brücknera 10 Marcelina Głowacka, Zuzanna Madurska, Mariusz Masłosz, Kalina Węgrzyn, Maja Włodarczyk
I Liceum Ogólnokształcące, Elbląg, Pocztowa 2 Michał Graczyk, Jakub Kobyliński, Mateusz Łukaszenko, Piotr Stankiewicz, Aleksander Wyrwa
II Liceum Ogólnokształcące im. Dąbrówki, Gniezno, Ks. Prym. M. Łubieńskiego 3-5 Marta Kierzenkowska, Nikodem Krych, Artur Kozłowski, Leszek Kozłowski, Vanessa Pakkala
II Liceum Ogólnokształcące im. Dąbrówki, Gniezno, Ks. Prym. M. Łubieńskiego 3-5
I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica, Lublin, al. Racławickie 26 Małgorzata Dżaman, Bartosz Górski, Robert Grigoryan, Maciej Kowalski, Wojciech Krupiński
Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej, Wrocław, Brücknera 10 Michał Opala, Stanisław Nowakowski, Cyryl Szatan, Joanna Suwaj, Jeremiasz Preiss
II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Konopnickiej, Katowice, Głowackiego 6 Piotr Gryglaszewski, Marta Ożóg, Wojciech Szczogiel, Grzegorz Urbański, Jakub wróblewski
III Społeczne Liceum Ogólnokształcące STO im. Juliusza Słowackiego, Kraków, Stradomska 10 Szymon Tabiś, Marek Moroński, Antonina Nowak, Ewa Cupiał-Zgryzek, Michał Wnęk
Publiczne Liceum Ogólnokształcące Politechniki Łódzkiej, Łódź, Różyckiego 5 Bruno Baran, Witold Formański, August Jeziorny, Dominika Radaszewska, Maciej Strzelecki
Publiczne Liceum Ogólnokształcące Politechniki Łódzkiej, Łódź, Różyckiego 5 Mateusz Błędek, Jan Kowalczyk, Piotr Nahajowski, Szymon Srogosz, Weronika Woźny
II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Konopnickiej, Katowice, Głowackiego 6 Jamrozik Błażej, Anna Kładź, Jakub Motylski, Bernadeta Porwolik, Weronika Sobala
CLV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Bohaterek Powstania Warszawskiego, Warszawa, Żywnego 25 kalina Conolly, Zofia Katner, Sonia Michalak, Maciej Michta, Malwina Truszkowska
Liceum Ogólnokształcące nr VII, Wrocław, Krucza 49
Liceum Ogólnokształcące nr VII, Wrocław, Krucza 49
Liceum Ogólnokształcące nr VII, Wrocław, Krucza 49
Liceum Ogólnokształcące nr VII, Wrocław, Krucza 49
II Liceum Ogólnokształcące im. Anny z Sapiehów Jabłonowskiej, Białystok, Narewska 11 Jakub Misiaszek, Sylwia Sapkowska, Maciej Sirocki, Jan Błazuk, Iwan Korsunskij
II Liceum Ogólnokształcące im. Anny z Sapiehów Jabłonowskiej, Białystok, Narewska 11 Jakub Zych, Dominik Juchniewicz
Publiczne Liceum Ogólnokształcące Politechniki Łódzkiej, Łódź, Różyckiego 5 Anna Babicka, Ernest Borkowski, Stanisław Piechota, Bartosz Wierzbicki, Krzysztof Wroński
Publiczne Liceum Ogólnokształcące Politechniki Łódzkiej, Łódź, Różyckiego 5 Kamil Abendroth, Marek Grądzki, Michał Kiedrzyński, Franciszek Pietrzyński, Gabriela Smejda
Liceum Sportowe Gimbasket, Wrocław, Drukarska 50 Franciszek Czuba, Michał Chorążak, Bartosz Ostaszewski, Maja Trzaska, Maciej Ziółkowski
Liceum Ogólnokształcące nr III im. Adama Mickiewicza, Wrocław, Składowa 5
Liceum Ogólnokształcące nr III im. Adama Mickiewicza, Wrocław, Składowa 5
Liceum Ogólnokształcące nr IX im. Juliusza Słowackiego, Wrocław, Ks. Piotra Skargi 31 Kornel Orawczak, Jagoda Miedzinska, Oskar Stepien, Dawid Dzieledziak, Tymoteusz Szymanski
Liceum Ogólnokształcące nr IX im. Juliusza Słowackiego, Wrocław, Ks. Piotra Skargi 31 Kamil Jendryka, Wiktor Dobrowolski, Bartosz Biegalski, Jan Lachowski, Kacper Nowicki
Liceum Sportowe Gimbasket, Wrocław, Drukarska 50 Filip Mazurek, Iga Bartmańska, Aleksander Basiński, Matylda Buk, Bartłomiej Osika
II Liceum Ogólnokształcące, Gdańsk, Pestalozziego 7/9 Bartłomiej Bąk, Agnieszka Dubicka, Stanisław Janowicz, Michał Skoczko, Jan Szyłejko
II Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida, Jelenia Góra, Gimnazjalna 2 Stanisław Słowikowski, Eryk Winter, Jakub Iglewski, Kuba Herka, Filip Doroszuk
Akademickie Liceum Ogólnokształcące Politechniki Wrocławskiej, Wrocław, Wybrzeże Wyspiańskiego 23-25
Akademickie Liceum Ogólnokształcące Politechniki Wrocławskiej, Wrocław, Wybrzeże Wyspiańskiego 23-25
II Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida, Jelenia Góra, Gimnazjalna 2
I Społeczne Liceum Ogólnokształcące im. Unii Europejskiej, Zamość, Koszary 14 Julia Wiater, Damian Dąbowski, Kamil Cisek, Michał Jacek, Justyna Romanowska
Liceum Ogólnokształcące nr III im. Adama Mickiewicza, Wrocław, Składowa 5
Liceum Ogólnokształcące nr III im. Adama Mickiewicza, Wrocław, Składowa 5
Publiczne Salezjańskie Liceum Ogólnokształcące, Kraków, os. Piastów 34
Publiczne Salezjańskie Liceum Ogólnokształcące, Kraków, os. Piastów 34
I Liceum Ogólnokształcące im. Hetmana Jana Zamoyskiego, Zamość, Akademicka 8 Szymon Smoła, Patrycja Wybranowska, Zosia Iwaniec, Jakub Rek, Damian Skiba
II Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida, Ostrołęka, Traugutta 2 Aleksander Paliwoda, Mateusz Kukuć, Mateusz Golan, Wojciech Zieziula, Cezary Miłek
Liceum Akademickie, Toruń, Szosa Chełmińska 83 Wojciech Malecha, Marek Rauchfleisz, Jan Pieczywok
Liceum Akademickie, Toruń, Szosa Chełmińska 83 Karol Baciński, Nikodem Gapski, Marta Hering-Zagrocka, Ewa Nasieniewska, Filip Korzeniewski
III Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza, Tarnów, Brodzińskiego 6
III Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza, Tarnów, Brodzińskiego 6
III Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza, Tarnów, Brodzińskiego 6
III Liceum Ogólnokształcące, Jaworzno, Towarowa 61
I Społeczne Liceum Ogólnokształcące im. Unii Europejskiej, Zamość, Koszary 14 Michalina Kujawa, Mieszko Mazurkiewicz, Kacper Wdowiak, Kacper Kobieluch, Katarzyna Zubala
Liceum Ogólnokształcące im. Komisji Edukacji Narodowej, Przasnysz, Św. Stanisława Kostki 15
Liceum Ogólnokształcące im. Komisji Edukacji Narodowej, Przasnysz, Św. Stanisława Kostki 15
Liceum Ogólnokształcące im. Komisji Edukacji Narodowej, Przasnysz, Św. Stanisława Kostki 15
Liceum Ogólnokształcące im. Komisji Edukacji Narodowej, Przasnysz, Św. Stanisława Kostki 15
II Liceum Ogólnokształcące im. Dąbrówki, Gniezno, Ks. Prym. M. Łubieńskiego 3-5
Liceum Ogólnokształcące im. Komisji Edukacji Narodowej, Przasnysz, Św. Stanisława Kostki 15
Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego, Żyrardów, Kacperskiej 6a
Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego, Żyrardów, Kacperskiej 6a
IX Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida, Częstochowa, Jasnogórska 8 Michał Kapica, Mateusz Majewski, Bartłomiej Rozenberg, Piotr Świerzy, Michał Szwejda
IX Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida, Częstochowa, Jasnogórska 8 Kacper Grzyb, Wiktoria Herczyk, Adam Kostrzewski, Aleksandra Kowalczyk, Dawid Tutka
Liceum Ogólnokształcące nr X, Wrocław, Piesza 1
Uniwersyteckie Liceum Ogólnokształcące im. Pawła Adamowicza, Gdańsk, Bażyńskiego 4
III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RP, Gdynia, Legionów 27 Jan Borowski, Marianna Gołębiewska, Bartłomiej Kojacz, Zuzanna Ossowska, Franciszek Witt
II Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida, Ostrołęka, Traugutta 2 Jakub Tyszka, Paweł Kozikowski, Marta Kołodziejska, Natalia Eksterowicz, Dominika Grabowska
III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RP, Gdynia, Legionów 27 Tymon Cichocki, Bartłomiej Czarkowski, Krzysztof Kujawa, Wojciech Raczuk, Dominik Smater
XXXVIII Dwujęzyczne Liceum Ogólnokształcące im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego, Poznań, Drzymały 4/6 Tymoteusz Bultrowicz, Wieszczeczyński Cezary, Gabriela Kowalewska, Dominik Mariański, Rafał Malcewicz
XXXVIII Dwujęzyczne Liceum Ogólnokształcące im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego, Poznań, Drzymały 4/6
Liceum Ogólnokształcące Politechniki Białostockiej, Białystok, Wiejska 45A Dawid Jankowski, Tomasz Jarmoc, Kamil Dudar, Jakub Świetliczny, Katarzyna Wilczewska
Liceum Ogólnokształcące Politechniki Białostockiej, Białystok, Wiejska 45A
II Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika, Kędzierzyn-Koźle, Matejki 19
I Społeczne Liceum Ogólnokształcące im. Hetmana Jana Tarnowskiego, Tarnobrzeg, Dominikańska 7
I Liceum Ogólnokształcące im. Oswalda Balzera, Zakopane, Słoneczna 1 Amelia Andrzejak, Rafał Dunajczan, Szymon Konopka, Adam Motyka, Ernest Szlamczyk
I Liceum Ogólnokształcące im. Kazimierza Brodzińskiego, Tarnów, Piłsudskiego 4 Maksymilian Czerniak, Wiktoria Maksymiak, Kacper Mazur, Szymon Wajda, Maciej Kochan
I Liceum Ogólnokształcące Dwujęzyczne im. Edwarda Dembowskiego, Gliwice, Zimnej Wody 8
I Liceum Ogólnokształcące Dwujęzyczne im. Edwarda Dembowskiego, Gliwice, Zimnej Wody 8
Liceum Ogólnokształcące nr I im. mjra Henryka Sucharskiego, Kępno, Dąbrowskiego 3
III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RP, Gdynia, Legionów 27
XII Liceum Ogólnokształcące, Warszawa, Sienna 53
XII Liceum Ogólnokształcące, Warszawa, Sienna 53
I Liceum Ogólnokształcące, Wejherowo, Bukowa 1 Fabian Bach, Paweł Chrabkowski, Magdalena Richert, Mateusz Bork, Aneta Szyplak
XL Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Żeromskiego, Warszawa, Platynowa 1
XL Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Żeromskiego, Warszawa, Platynowa 1
IX Liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kolbergera, Gdańsk, Wilka-Krzyżanowskiego 8 Piotr Bekier, Mateusz Pisański, Maja Urbanowicz, Igor Trajdos, Łukasz Tryba
IX Liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kolbergera, Gdańsk, Wilka-Krzyżanowskiego 8 Jakub Wrzochol, Julia Kuzora, Maria Meller, Nikodem Wróbel
I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika, Łódź, Więckowskiego 41
III Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika, Kalisz, Kościuszki 10 Jakub Czajkowski, Mateusz Ćwiek, Michał Piechota, Adam Trzęsowski, Martyna Zakierska
III Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika, Kalisz, Kościuszki 10
Zespół Szkół Publicznych Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Wyspiańskiego w Rymanowie, Rymanów, Szkolna 2 Iwona Frankowicz, Julia Hanus, Aleksandra Such, Zuzanna Selwa, Arkadiusz Wiernusz
I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki, Łomża, Bernatowicza 4 Alicja Przeździecka, Kacper Mocarski, Krzysztof Szałkowski, Kacper Walczuk, Kacper Wądołkowski
Zespół Szkół Publicznych Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Wyspiańskiego w Rymanowie, Rymanów, Szkolna 2 Marek Piątkowski, Mateusz Nowotarski, Radosław Duda, Kacper Ziajka, Kacper Szczepanik
II Liceum Ogólnokształcące im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego, Olsztyn, Małłków 3 Krzysztof Karolkiewicz, Kacper Kowalczyk, Marek Malinowski, Tomasz Puczel, Kacper Wojd
II Liceum Ogólnokształcące w Rzeszowie, Rzeszów, Ks. Jałowego 22 Kacper Szczepanik, Szymon Kamiński, Piotr Pączek, Katarzyna Skoczylas, Zuzanna Warchoł
V Liceum Ogólnokształcące, Bielsko-Biała, Józefa Lompy 10 Michał Ciapka, Mikołaj Kubiczek, Mateusz Gabzdyl, Krystian Skowron, Mateusz Szydełko
IV Liceum Ogólnokształcące im. Henryka Sienkiewicza, Częstochowa, al. Nmp 56
Liceum Ogólnokształcące Politechniki Białostockiej, Białystok, Wiejska 45A Jerzy Kondracki, Maciej Kretowicz, Jakub Kruszewski, Kamil Mosiej
I Liceum Ogólnokształcące, Wejherowo, Bukowa 1 Klaudia Konkol Klaudia, Paweł Kurt, Oliwia Kwidzińska, Ostap Lozovyy, Kacper Siniecki
V Liceum Ogólnokształcące, Bielsko-Biała, Józefa Lompy 10
I Liceum Ogólnokształcące, Tychy, Korczaka 6 Szymon Pawlus, Bartosz Bromblik, Hanna Powierża, Gabriela Czapska, Zuzanna Jarlaczyńska
I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza, Białystok, Brukowa 2 Aleksander 
I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza, Białystok, Brukowa 2 Piotek Marszalik
Zespół Szkół Publicznych Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Wyspiańskiego w Rymanowie, Rymanów, Szkolna 2 Julia Dąbrowska, Julia Niemczyk, Jakub Kasperkowicz, Piotr Marczak, Maria Różowicz
Zespół Szkół Publicznych Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Wyspiańskiego w Rymanowie, Rymanów, Szkolna 2 Monika Smoleń, Maria Tomkiewicz, Laura Węglowska, Weronika Suwała, Aleksander Korboczenko
Liceum Ogólnokształcące nr I im. Jana III Sobieskiego w Oławie, Oława, Plac Zamkowy 10 Kamila Dumin, Julia Świerczok, Kinga Diug, Kacper Kasperek, Paulina Orzechowska
Zespół Szkół Technicznych i Branżowych im. Bohaterów Westerplatte, Brzesko, Piastowska 2 Franciszek Bochenek, Adam Hebda, Michał Bojdo, Jakub Hebda, Jakub Gnela
II Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida, Ostrołęka, Traugutta 2 Damian Biernat, Gabriela Załęska, Bartosz Ścibek Rejmentowski, Szymon Tański, Zuzanna Kaczyńska
I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Krzywoustego, Głogów, Jedności Robotniczej 10
II Liceum Ogólnokształcące im. ks. Jana Twardowskiego, Dębica, Sportowa 24 Aleksander Buszek, Jakub Bukowski, Maciej Nowakowski, Bartłomiej Chmiel, Jakub Przywara
II Liceum Ogólnokształcące im. ks. Jana Twardowskiego, Dębica, Sportowa 24 Anna Grych, Dominik Cudak, Dorian Rząsa, Miłosz Ciurkot, Kacper Bieniasz
II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Konopnickiej, Katowice, Głowackiego 6
III Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika, Kalisz, Kościuszki 10
Zespół Szkół Publicznych Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Wyspiańskiego w Rymanowie, Rymanów, Szkolna 2 Kacper Górecki, Kornelia Szopa, Wiktoria Sadowska, Jakub Frankowicz, Patrycja Sieńko
II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Konopnickiej, Katowice, Głowackiego 6
III Liceum Ogólnokształcące, Ruda Śląska, Oświęcimska 90 Julia Bugdoł, Paweł Ficek, Dawid Prokop, Paweł Rzegota, Oliwia Toboła
II Liceum Ogólnokształcące im. ks. Jana Twardowskiego, Dębica, Sportowa 24 Michał Bułat, Karol Markiewicz, Maciej Mikołajczak, Patryk Persak, Kacper Stefan
II Liceum Ogólnokształcące im. ks. Jana Twardowskiego, Dębica, Sportowa 24 Katarzyna Fus, Anna Frodyma, Gabriela Kułak, Gabriela Styś, Jakub Mroczka
III Liceum Ogólnokształcące, Ruda Śląska, Oświęcimska 90 Bartosz Fijałkowski, Kinga Fudali, Kamil Porada, Natalia Pasek
III Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego, Kraków, os. Wysokie 6 Antoni Jędrysek, Matylda Lis, Tymoteusz Mynarski, Otto Pazera
I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika, Toruń, Zaułek Prosowy 1 Filip Pieczątkiewicz, Stanisław Grochowski, Agata Tamoń, Antonina Frąckowiak, Magdalena Błaszkowska
III Liceum Ogólnokształcące, Lublin, Plac Wolności 4 Filip Fornalski, Małgorzata Kolano, Klaudia Mazurek, Patrycja Powaga, Adrian Ścibiorski
VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich, Bydgoszcz, Stanisława Staszica 4 Adam Grad, Oliwia Kęskrawiec, Wiktoria Mróz, Michał Mroziński, Franciszek Polakowski
Liceum Aslan, Głogów, ul. Piotra Skargi 5 Jan Szabłykin, Kacper Grabsztunowicz, Mateusz Buczyło, Natalia Kucharczyk, Emilia Łachowska
Liceum Ogólnokształcące nr I im. Jana III Sobieskiego w Oławie, Oława, Plac Zamkowy 10 Julia Świerczok, Kinga Diug, Kamila Dumin, Kacper Kasperk, Paulina Orzechowska
IV Liceum Ogólnokształcące, Toruń, Warszawska 1/5 Adam Detmer, Hanna Makowska, Szymon Araszewicz, Jan Neumann, Michael Anderson
VI Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Reytana, Warszawa, Wiktorska 30/32
I Liceum Ogólnokształcące, Pułtusk, al. Tysiąclecia 12 Krystian Archacki, Dawid Chrzanowski, Kacper Domżalski, Przemysław Kaczorek, Łukasz Żołnierzak
I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika, Łódź, Więckowskiego 41
XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica, Warszawa, Nowowiejska 37A
XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica, Warszawa, Nowowiejska 37A
XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica, Warszawa, Nowowiejska 37A
XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica, Warszawa, Nowowiejska 37A
I Liceum Ogólnokształcące, Pułtusk, al. Tysiąclecia 12 Damian Todorowski
XL Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Żeromskiego, Warszawa, Platynowa 1